IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Мани, че и аз си го представих барабар със санаториума.

    Ще че уморите някой ден.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Естествено условията в санаториумите не са като в петзвезден хотел.Ама са си прилични,все пак не сме като някои претенциозни принцеси.
      Иначе на тоя етап се отказах от нова връзка с по-млада жена заради децата.В момента имат нужда от мен не само финансово.Като поотраснат тогава ще го мисля.Или по-скоро нямам намерение да създам ново семейство, а за нещо неангажиращо не е проблем.Там вече таргег групата ми се увеличава възрастово.
      айде стига и ти сега си давал задна
      какъв пример даваш на евго
      тия туркини какво дирят в санаториума
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Естествено условията в санаториумите не са като в петзвезден хотел.Ама са си прилични,все пак не сме като някои претенциозни принцеси.
        Иначе на тоя етап се отказах от нова връзка с по-млада жена заради децата.В момента имат нужда от мен не само финансово.Като поотраснат тогава ще го мисля.Или по-скоро нямам намерение да създам ново семейство, а за нещо неангажиращо не е проблем.Там вече таргег групата ми се увеличава възрастово.
        А добър ден.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


          ПАк се правиш не разбрал... Характерна черта на едно поколение.

          По времето, за което говориш вече си бил в гимназиалния курс на обучение...

          Кое беше пречката пред самия теб - здрав, прав, корав, кипящ от енергия - да се хванеш и да работиш ЗДРАВО - и САМ да "го изплатиш - почти готовия апарт" ?

          Най-вероятно щеше да се утвърдиш и като предприемач в областта..., задочно щеше да завършиш..., а мацките щяха да те налазят - точно като мухи на... мед..., щяха да те смучат...

          ..... и тогаз - кеф ти в "Бели брези", кеф ти - в Докторската....,

          Но то и сега си си добре, най-ценното го имаш... (това ми беше думата на "изказващ се неподготвен"...)

          През 90-те години положението беше бедно и много малко хора успяха да купят апарт тогава.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



            Стига, стига...че за момент си представих Евго на санаториум с кадъни покрай него, а отстрани тайничко надничат анадолски манафи.
            Мани, че и аз си го представих барабар със санаториума.

            Ще ме уморите някой ден.
            Last edited by Arana; 24.01.2023, 14:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              УжасТ. Не мога да спра да се смея. Имам нужда от хуманитарна помощ - някой да сипе едно голямо питие, а ще се постарая да не се задавя.
              Наздраве!


              Стига, стига...че за момент си представих Евго на санаториум с кадъни покрай него, а отстрани тайничко надничат анадолски манафи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Знам го това и не коментирам тези неща на първите срещи.

                Тези санаториуми ми бият на социализъм, не че беше лошо.

                Ти отказа ли се от рускини и украинки?
                Естествено условията в санаториумите не са като в петзвезден хотел.Ама са си прилични,все пак не сме като някои претенциозни принцеси.
                Иначе на тоя етап се отказах от нова връзка с по-млада жена заради децата.В момента имат нужда от мен не само финансово.Като поотраснат тогава ще го мисля.Или по-скоро нямам намерение да създам ново семейство, а за нещо неангажиращо не е проблем.Там вече таргег групата ми се увеличава възрастово.
                Last edited by Vergil1975; 24.01.2023, 11:52.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Така е.

                  Трябва да сме по-смирени и да не се ламти.

                  Но наистина беше възможно да се справи, само че нямаше кой да го научи и си беше зле със сметките.

                  Можеше да се хване да работи здраво и да го изплати, беше почти готов.

                  ПАк се правиш не разбрал... Характерна черта на едно поколение.

                  По времето, за което говориш вече си бил в гимназиалния курс на обучение...

                  Кое беше пречката пред самия теб - здрав, прав, корав, кипящ от енергия - да се хванеш и да работиш ЗДРАВО - и САМ да "го изплатиш - почти готовия апарт" ?

                  Най-вероятно щеше да се утвърдиш и като предприемач в областта..., задочно щеше да завършиш..., а мацките щяха да те налазят - точно като мухи на... мед..., щяха да те смучат...

                  ..... и тогаз - кеф ти в "Бели брези", кеф ти - в Докторската....,

                  Но то и сега си си добре, най-ценното го имаш... (това ми беше думата на "изказващ се неподготвен"...)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    УжасТ. Не мога да спра да се смея. Имам нужда от хуманитарна помощ - някой да сипе едно голямо питие, а ще се постарая да не се задавя.
                    Наздраве!
                    Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Има и млади жени.Някои ходят да си лекуват безплодие.И някои наистина забременяват след санаториума.Въпросът е какво точно лечение са приложили.
                      А ти прекалено бързо говориш на жените за обвързане,деца и така нататък. А те се плашат от такива директни разговори. Първо нека се привърже към теб и тогава тия въпроси ще се дискутират.
                      Знам го това и не коментирам тези неща на първите срещи.

                      Тези санаториуми ми бият на социализъм, не че беше лошо.

                      Ти отказа ли се от рускини и украинки?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                        Благодаря за подробното описание на казуса.

                        Това описание показва, че нямаш понятие от това, какви са били разходите (на твоя баща) по това време: за отглеждане на две момчета (ти и твоя брат), по-късно - и за следване в университета и други квалификации - напр. курсове за чужд език и подобни...
                        Освен това баща ти е помагал финансово на слаб роднина (която не оправдавам за това, че не е върнала заетата от него сума)...

                        Да, има ХОРА и като твоя баща!

                        Предпочел е да не продължава да строи и да прави тези разходи, но децата му да не растат в недоимък и да останат без образование (то вече беше платено), а ежедневните разходи бяха сериозни.

                        Пиша го за теб, специално, Евго.

                        Бъди благодарен на твоя баща за това, че е устискал , вкл. финансово - на "промените" - и ви е отгледал: живи, здрави, образовани, работоспособни. (да не говорим за това, че е оставил апартамент в София и вила на морето)...
                        Така е.

                        Трябва да сме по-смирени и да не се ламти.

                        Но наистина беше възможно да се справи, само че нямаше кой да го научи и си беше зле със сметките.

                        Можеше да се хване да работи здраво и да го изплати, беше почти готов.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Но не ходят млади мацки по тези санаториуми.

                          Вчера вечерта, докато си писахме тук, паралелно чатих с една жена във фейса.

                          Мога да копирам и чата, готова е на всичко, лошото е, че скоро ще стане на 44г и цикълът й прескача, лекарите й казали, че е в предкритическа фаза.

                          Аз й казах да отиде отново на лекар и да попита. И после ще говорим.
                          Има и млади жени.Някои ходят да си лекуват безплодие.И някои наистина забременяват след санаториума.Въпросът е какво точно лечение са приложили.
                          А ти прекалено бързо говориш на жените за обвързане,деца и така нататък. А те се плашат от такива директни разговори. Първо нека се привърже към теб и тогава тия въпроси ще се дискутират.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            често ги споменаваш тия санаториуми
                            то май е като да влезе вълк в кошара
                            Там стават най-лесно свалките.Един приятел ходи всяка година на един и същ санаториум и казва,че дори имало мъже и жени, които ходели всяка година по едно и също време и оформяли санаториумна двойка от години. Ама при толкова много избор на жени не си струва да си само с една там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Отново пишеш на изуст. Днешния свят предлага много възможности да се купи апарт в СФ, кредити също има. Аз съм купил таман 2 пъти.

                              През 1991 г. дядо ми не искаше да помогне на майка ми да купи жилището, което му бяха дали през 1968 г, защото старата мома го настройваше и ние го върнахме на УБО. А бяхме изплатили 1/4 от него като наеми.

                              През 1994 г. баща ми не можа да изплати хубав и скъп тухлен апарт в кв. Бели брези и го продаде на груб строеж. А имаше вариант да го довърши и да се пусне под наем.

                              Пиша го за теб специално.

                              Благодаря за подробното описание на казуса.

                              Това описание показва, че нямаш понятие от това, какви са били разходите (на твоя баща) по това време: за отглеждане на две момчета (ти и твоя брат), по-късно - и за следване в университета и други квалификации - напр. курсове за чужд език и подобни...
                              Освен това баща ти е помагал финансово на слаб роднина (която не оправдавам за това, че не е върнала заетата от него сума)...

                              Да, има ХОРА и като твоя баща!

                              Предпочел е да не продължава да строи и да прави тези разходи, но децата му да не растат в недоимък и да останат без образование (то вече беше платено), а ежедневните разходи бяха сериозни.

                              Пиша го за теб, специално, Евго.

                              Бъди благодарен на твоя баща за това, че е устискал , вкл. финансово - на "промените" - и ви е отгледал: живи, здрави, образовани, работоспособни. (да не говорим за това, че е оставил апартамент в София и вила на морето)...
                              Last edited by mikomikov; 24.01.2023, 10:56.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Но не ходят млади мацки по тези санаториуми.

                                Вчера вечерта, докато си писахме тук, паралелно чатих с една жена във фейса.

                                Мога да копирам и чата, готова е на всичко, лошото е, че скоро ще стане на 44г и цикълът й прескача, лекарите й казали, че е в предкритическа фаза.

                                Аз й казах да отиде отново на лекар и да попита. И после ще говорим.
                                УжасТ. Не мога да спра да се смея. Имам нужда от хуманитарна помощ - някой да сипе едно голямо питие, а ще се постарая да не се задавя.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X