IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Ми... аз пак да отбележа, че всичко е въпрос на контекст.


    И в тази тема не успяваме да избягаме от клишетата (както и в повечето други).
    Какви клишета?Дамата е забелязала,че има двама мъже с типично женско поведение.Няма клише-мъжът си е мъж,жената жена,колкото и разни либерастки кръгове да пропагандират обратното.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Изглежда ми прекалено ниска топка за теб. Виж да беше Ема Стоун, Скарлет Йохансон, Кейт Ъптън... щях да те разбера... Явно много си го закъсал.
      О напротив, имам си едно 19 годишно гадже, и една 20 годишна която тича след мен. Предната ми беше на 23 и се представяше за много знаеща и можеща, пък в последствие възможностите и достигнаха само до продавачка в някъв магазин.

      Иначе да познаваш жени с положение в дадена сфера е голям +. Доста жени вършат услуги и са в помощ на мъжете. Има доста примери в които жени участват и се постигат хубави и печеливши сделки. А и доколкото разбирам тя е обучена от ранни години как се процедира

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

        С тебе специално трябва да се разберем още сега. Снощи ме нарече "котенце", нищо не казах, защото още съм съвсем нова тук. Сега се обръщаш към мене със "сладурче". Така. Котенце, писанче, сладурче ще казващ на ученичките и на сервитьорката в кафенето. Ясно ли се изразявам? Последният, който ми каза "пиленце" миналата година лятото до НДК отнесе 10 сантиметров ток от обувката ми. Вървях си по обяд с колеги и един ми подвикна от пейката на която седеше с още двама. Върнах се, свалих си обувката и му заковах тока на главата. Доста кръв шурна. Никой наоколо на каза нищо. Мисли малко преди да пишеш, моля.
        Хахаха ако си наблъскала устните с нещо си там, сложила си лачената чантичка и високия ток, държаща цигарка в ръката нормално да ти подсвирват
        И да съгласен съм че има доста яки сервитьирки без лачените ти обувчици и парите с които се опитваш да парадираш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
          всъщност - в правото си си - да не се съгласиш с мен /важно е токът на обувката ти да е далеч от главата ми/...
          Ми... аз пак да отбележа, че всичко е въпрос на контекст.

          Това е тезата, която противопоставям на твоята - горе, а именно:"постъпките и поведението на двама участника, които са доста нетипични за мъже и които са характерни и природно заложени в нас жените "... Значи - не е ли време да преразгледаш тая теза /за двамата участници/, предвид - разбира се - отговора на въпроса ми - дали ти, самата не си вършила доста от "мъжките задължения" /преди развода/...
          И в тази тема не успяваме да избягаме от клишетата (както и в повечето други).

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
            Някой има ли представа дали Мария Филипова е семейна. От вчера ми грабна интереса за едно-две кафенца.
            Изглежда ми прекалено ниска топка за теб. Виж да беше Ема Стоун, Скарлет Йохансон, Кейт Ъптън... щях да те разбера... Явно много си го закъсал.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

              Здравей и на теб, ако вица е за мен не е удачен и не на място. Аз нищо не търся в този форум, най-малко пък мъж, въпреки че нищо не се знае. Темата ми е интересна, опознавам повече мъжете, правя си някои изводи за вас. Учудват ме постъпките и поведението на двама участника, които са доста нетипични за мъже и които са характерни и природно заложени в нас жените. Основно досега четях темите за злато и акции. По-скоро златото ме интересува. Имам ресурс да купя известно количество.

              Криси, усещам, че в момента нямаш на краката си обувки с токове и по тая причина мога да използвам по-фриволното обръщение "Криси"... ))

              Почти съм сигурен, че грешиш, когато правиш подобно изказване: "постъпките и поведението на двама участника, които са доста нетипични за мъже и които са характерни и природно заложени в нас жените." , всъщност - в правото си си - да не се съгласиш с мен /важно е токът на обувката ти да е далеч от главата ми/...

              Значи, оставаш с впечатлението, че има типични постъпки и поведение - за мъже и за жени... Да де, първо ми идва на ум, че мъжът няма токче, което...., така де... /знаем вече/...

              Но... Да предположим, че... - всъщност, ние го знаем, че бившият ти мъж е предприемач... Предприемач, или не - той е мъж! /до тук нямаме различия в мисленето, нали!/... Значи, щом един мъж е мъж /нали!/, то той трябва да се занимава /например в един дом/ - с техниката /поне!/.... Нали до тук сме съгласни с такава логика и не ме контрираш /с токчето/?... ))

              И сега - въпросът ми: твоят мъж, /който е мъж в истинският смисъл на думата/ дали се занимаваше в къщи с техника и подобни /зная, че си има майстори за тая работа/, но все някъде - на теб дали ти се е налагало, наред с работата ти на счети - да се занимаваш и с чисто мъжките приоритети?... Някак, все си мисля, че си съвместявала прекалено много, вкл. - и чисто мъжки ангажименти...

              ......................................

              Това е тезата, която противопоставям на твоята - горе, а именно:"постъпките и поведението на двама участника, които са доста нетипични за мъже и които са характерни и природно заложени в нас жените "... Значи - не е ли време да преразгледаш тая теза /за двамата участници/, предвид - разбира се - отговора на въпроса ми - дали ти, самата не си вършила доста от "мъжките задължения" /преди развода/...

              Това са само мои допускания, но няма как да докажа тезата ми по друг начин... и веднага се покривам от токчето, което виждам да хвърчи към мен... ))

              Коментар


              • Някой има ли представа дали Мария Филипова е семейна. От вчера ми грабна интереса за едно-две кафенца.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
                  Имал ли си акции, да не се окажеш теоретик без практика, че съвсем да я объркаш жената?
                  Не се бъркайте в чужди разговори сега.Стойте мирни .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vola.X Разгледай мнение
                    Имал ли си акции, да не се окажеш теоретик без практика, че съвсем да я объркаш жената?
                    Може да иска да бъде объркана жената, кой знае. Въпроса е да не се окаже някоя лелка от бг мама.
                    Ако е като мария филипова от комисията по хазарта с която влади горанов "говори" си струва да бъде омайвана, ама ако е някоя като менда стоянова :Д

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Не се ядосвай,тук нивото на мъжете е ниско,доста ниско,защото доста от тях избиват комплекси,нали виждаш ,сама,за какво иде реч .В момента златото е на много високи нива за инвестиция ,момента е добър за акции,ще има още едно дъно,тоест по ниски цени ,за тях.Ако искаш ще ти пиша на лично съобщение,ако позволиш,това което знам за акциите.
                      Имал ли си акции, да не се окажеш теоретик без практика, че съвсем да я объркаш жената?
                      Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                        С тебе специално трябва да се разберем още сега.
                        Може като съм по-свободен и на живо да се разберем

                        Кой искаш да ти обяснява за злато и акции аз или колегата nkavrakov1982

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                          С тебе специално трябва да се разберем още сега. Снощи ме нарече "котенце", нищо не казах, защото още съм съвсем нова тук. Сега се обръщаш към мене със "сладурче". Така. Котенце, писанче, сладурче ще казващ на ученичките и на сервитьорката в кафенето. Ясно ли се изразявам? Последният, който ми каза "пиленце" миналата година лятото до НДК отнесе 10 сантиметров ток от обувката ми. Вървях си по обяд с колеги и един ми подвикна от пейката на която седеше с още двама. Върнах се, свалих си обувката и му заковах тока на главата. Доста кръв шурна. Никой наоколо на каза нищо. Мисли малко преди да пишеш, моля.
                          Аха ясно дама в обществото и мръсница пред приятеля ти. те така доста мрънкат като теб на непознати а после какви неща правят и дори с доста грозни думи да ги наричаш се радват много.

                          На бас че ако беше някоя по яка батка нямаше да смееш да се доближиш а щеше да кажеш благодаря, пък и телефона да си дадеш. Нормално. Значи не харесваш разни льохмани и мухльовци.

                          Както и че на мен не би посмяла да ми посегнеш от сега съм сигурен, но ще го оставя на въображението ти как ме биеш с ток по главата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                            С тебе специално трябва да се разберем още сега. Снощи ме нарече "котенце", нищо не казах, защото още съм съвсем нова тук. Сега се обръщаш към мене със "сладурче". Така. Котенце, писанче, сладурче ще казващ на ученичките и на сервитьорката в кафенето. Ясно ли се изразявам? Последният, който ми каза "пиленце" миналата година лятото до НДК отнесе 10 сантиметров ток от обувката ми. Вървях си по обяд с колеги и един ми подвикна от пейката на която седеше с още двама. Върнах се, свалих си обувката и му заковах тока на главата. Доста кръв шурна. Никой наоколо на каза нищо. Мисли малко преди да пишеш, моля.
                            Не се ядосвай,тук нивото на мъжете е ниско,доста ниско,защото доста от тях избиват комплекси,нали виждаш ,сама,за какво иде реч .В момента златото е на много високи нива за инвестиция ,момента е добър за акции,ще има още едно дъно,тоест по ниски цени ,за тях.Ако искаш ще ти пиша на лично съобщение,ако позволиш,това което знам за акциите.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                              не се прави така. Мислиш че някоя мадама ще ходи по паркове да си говори. Започва се с покана за по питие някъде където да може да си поговорите за злато и акции. Има хубави ресторанти, а й сега вече са разрешени. Това в парка е несериозно. В парка си водиш мадамата след това. И когато предлагаш нещо на една жена не и казваш в някой парк а и казваш директно къде. Отиваме тук тук и тук, защото едно от най-наблюдаваните неща в даден мъж е неговата решителност.
                              Виж Кристина ти отговори,кое,как се прави ...,не забравяй че тя е Скорпион,аз пък съм Риби,ние с тях се разбираме ,чиста химия,усеща се още по въздуха ха ха ..:

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

                                Какви изводи си направи за мъжете сладурче. Кои са тези участници и какво те учуда в поведението им. Разкажи повече за да стане дискусия
                                С тебе специално трябва да се разберем още сега. Снощи ме нарече "котенце", нищо не казах, защото още съм съвсем нова тук. Сега се обръщаш към мене със "сладурче". Така. Котенце, писанче, сладурче ще казващ на ученичките и на сервитьорката в кафенето. Ясно ли се изразявам? Последният, който ми каза "пиленце" миналата година лятото до НДК отнесе 10 сантиметров ток от обувката ми. Вървях си по обяд с колеги и един ми подвикна от пейката на която седеше с още двама. Върнах се, свалих си обувката и му заковах тока на главата. Доста кръв шурна. Никой наоколо на каза нищо. Мисли малко преди да пишеш, моля.

                                Коментар

                                Working...
                                X