IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Хм. Ти щото Съни ти каза̀, че хич не обобщаваш. Аааааа, а Йоан 8:7?!
    Всички сме за пъкала и от пъкала създадени ! :P
    ПП https://dnes.dir.bg/svyat/ispanka-os...akinska-rabota

    Той мъжлето не се е грижил за тях обаче , но тя има неплатена домакинска работа ! Арана ,без да ми се сърдиш но това си е чиста "педерастия" !! Очевидно е ,че момъкът е пропуснал това във споразумението , нищо де , генофонда събира инфо !
    Last edited by pa4anga; 08.03.2023, 22:46.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

      Евго, остави форума, върви навън да търсиш мома. Сега седнах в една механа в студентски, 80% са жени и са сами.

      Наздраве!
      Не празнуваш ли с приятелката ти?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        Евго, остави форума, върви навън да търсиш мома. Сега седнах в една механа в студентски, 80% са жени и са сами.

        Наздраве!
        такива ФЕМИНИСТКИ и на брат пит не мое вържат
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Ремонтите всеки ден много скапват тялото, иначе има търсене. Има и клипчета в Интернет кое как се прави.

          По другия въпрос, брат ми е юрист и от него знам.......
          Евго, остави форума, върви навън да търсиш мома. Сега седнах в една механа в студентски, 80% са жени и са сами.

          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


            Евго, много по-впечатляващ би бил друг твой пример от твоите компетенции.

            Зная, че много добре владееш уменията за работа с голямата баданарка. Сам варосваш стаята на вилата си. Лошо няма, разбира се.

            С такъв опит може да се наредиш сред най-добрите строители, в твоя "стил" за неглижиране на практиката - защо пък не, всеки строител да не може да работи дори като архитект?

            Ремонтите всеки ден много скапват тялото, иначе има търсене. Има и клипчета в Интернет кое как се прави.

            По другия въпрос, брат ми е юрист и от него знам.......
            Last edited by Evgo; 08.03.2023, 20:00.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              ...........

              Аз също имам опит с дело за делба и покупка при ЧСИ, наследяване, представителство и др. правни области.

              Дори преди 20г оправях наследяването с къщата от дядо ми. И нотариусът ми вика "Да не сте колега",

              Евго, много по-впечатляващ би бил друг твой пример от твоите компетенции.

              Зная, че много добре владееш уменията за работа с голямата баданарка. Сам варосваш стаята на вилата си. Лошо няма, разбира се.

              С такъв опит може да се наредиш сред най-добрите строители, в твоя "стил" за неглижиране на практиката - защо пък не, всеки строител да не може да работи дори като архитект?


              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                недей да скромничиш
                Това качество по рождение ми липсва.
                Наздраве!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Давам му съвсем добронамерени съвети.Аз не съм човек, който ще се подиграва на някого или ще гледа да го унижи, а гледам да помагам на хората, когато мога.
                  Това между другото се отнася и до всяка свободна професия.Социалните мрежи са огромен феномен и уникален начин за самореклама.Рекламата е най-важното нещо за успех ако си на свободният пазар.
                  Шегувам се. За мен е без значение кой каква професия упражнява.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                    Не мога да не ти вярвам. В първия ден интуитивно си намерил и вратата на тоалетната на долен етаж. Ако ми потрябва икономист - ти си третият в класацията, на когото бих заложил, след двете ми деца.

                    Дали някой ги е въвеждал? Преподавателите ти във ВУЗ-а също могат да те наемат по време на следването и след това...

                    Все пак коментарът ти за юристите е прекалено нереалистичен. Разбира се, че не бих заложил на адвокат, който няма адвокатска практика, дори да е завършил с отличие.
                    Евго си е явно фантазьор.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Не било самодивско злато. Реално го е имало. А самодивското злато, макар и покрито с отровна отвара при първите лъчи на слънцето се е изпарявало или превръщало в камъни.
                      По-скоро е било прокълнато злато. Има ритуал за омилостивяване на пазителите му, но тези знания вече са се загубили във времето.
                      Наздраве!
                      недей да скромничиш
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        А конкретно дали някой ме е въвеждал?

                        - Абсолютно никой. Хората си пазят хляба и не помагат, дори колеги от следването навремето не казваха къде може да се намери първа (добра) работа, когато имат информация и тях са ги взели в стабилна фирма.

                        Не мога да не ти вярвам. В първия ден интуитивно си намерил и вратата на тоалетната на долен етаж. Ако ми потрябва икономист - ти си третият в класацията, на когото бих заложил, след двете ми деца.

                        Дали някой ги е въвеждал? Преподавателите ти във ВУЗ-а също могат да те наемат по време на следването и след това...

                        Все пак коментарът ти за юристите е прекалено нереалистичен. Разбира се, че не бих заложил на адвокат, който няма адвокатска практика, дори да е завършил с отличие.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Съгласен съм с приятеля ми Миродес.

                          Познавам няколко телевизионни адвокати и няколко с много реклама във ф.б. -изкарват хората пари, но нямат достъп до големите потоци и богатите клиенти на някой кантори.

                          В правото, ако си учил както трябва, ще можеш да решаваш казусите и без да те е въвел някой по-стар. Дори има съдебни решения, които са полезни и от тях може да се учи човек.

                          Аз също имам опит с дело за делба и покупка при ЧСИ, наследяване, представителство и др. правни области.

                          Дори преди 20г оправях наследяването с къщата от дядо ми. И нотариусът ми вика "Да не сте колега",
                          Евго, не е заяждане, но адски дразни. Оправи го:

                          някой - единствено число обаче

                          някоИ - множествено число

                          Иначе все едно пишеш на диалект, а бяхме “софиянци” все пак.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Евго, в никоя гилдия младите (отличници) не могат да се реализират без помощта на утвърдените, с достатъчно добра практика - специалисти. Професионалната гилдия на адвокатите не прави изключение.

                            Ако смяташ, че млад специалист (теоретик) може да се реализира УСПЕШНО, без никаква практика - голяма е вероятността сериозно да сгрешиш.

                            Ако казваш, че в твоята област си потънал в практически казуси веднага след ВУЗ-а, без ничия помощ - отникъде - трудно е за вярване. Поне в началото трябва да те въведе добронамерен колега (казваш, че работиш на две места, а това не става интуитивно, какъвто и отличник да си бил)

                            Все пак, уверен съм в твоята уникалност.
                            А конкретно дали някой ме е въвеждал?

                            - Абсолютно никой. Хората си пазят хляба и не помагат, дори колеги от следването навремето не казваха къде може да се намери първа (добра) работа, когато имат информация и тях са ги взели в стабилна фирма.
                            Last edited by Evgo; 08.03.2023, 17:20.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Защо ми се струва, че много юристи се събрахте в темата!? Потискам се, някак си.
                              Наздраве!
                              Давам му съвсем добронамерени съвети.Аз не съм човек, който ще се подиграва на някого или ще гледа да го унижи, а гледам да помагам на хората, когато мога.
                              Това между другото се отнася и до всяка свободна професия.Социалните мрежи са огромен феномен и уникален начин за самореклама.Рекламата е най-важното нещо за успех ако си на свободният пазар.
                              Last edited by mirodes; 08.03.2023, 17:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                                Евго, в никоя гилдия младите (отличници) не могат да се реализират без помощта на утвърдените, с достатъчно добра практика - специалисти. Професионалната гилдия на адвокатите не прави изключение.

                                Ако смяташ, че млад специалист (теоретик) може да се реализира УСПЕШНО, без никаква практика - голяма е вероятността сериозно да сгрешиш.

                                Ако казваш, че в твоята област си потънал в практически казуси веднага след ВУЗ-а, без ничия помощ - отникъде - трудно е за вярване. Поне в началото трябва да те въведе добронамерен колега (казваш, че работиш на две места, а това не става интуитивно, какъвто и отличник да си бил)

                                Все пак, уверен съм в твоята уникалност.
                                Съгласен съм с приятеля ми Миродес.

                                Познавам няколко телевизионни адвокати и няколко с много реклама във ф.б. -изкарват хората пари, но нямат достъп до големите потоци и богатите клиенти на някои кантори.

                                В правото, ако си учил както трябва, ще можеш да решаваш казусите и без да те е въвел някой по-стар. Дори има съдебни решения, които са полезни и от тях може да се учи човек.

                                Аз също имам опит с дело за делба и покупка при ЧСИ, наследяване, представителство и др. правни области.

                                Дори преди 20г оправях наследяването с къщата от дядо ми. И нотариусът ми вика "Да не сте колега",
                                Last edited by Evgo; 08.03.2023, 19:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X