IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Селена, не е задължително това да е вярно по едно и също време..Може и е събирателен образ за случки в различно време..Децата и жените знаеш правилото разбират последни- не искат да вярват и развалят модела..Не че е невъзможно да се направи, но си представи колко време и средства изисква да е дълго време..И да си плейбой омръзва сигурен съм в това- пробвал съм..
    Що се отнася до събирателният образ , то винаги го е имало , но все пак избираш една за майка на децата ти..Тук зависи на какво държиш повече, хубост , пари работливост , кротък характер..Зависи и ти какво имаш и какво ти липсва..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Селена, не си права - щом е щастлив и в хармония, а не вреди и на другите защо не..Стамене, а те знаят ли една за друга или е тайна..Защото ако знаят хармонията ще е пълна..
      Жената не знае за никоя, ако разбере знаеш ли кво ще направи ? Нито ще ме напусне, нито ще се разведе с мене, няма. Тя е изключително умна, хитра и лукава. Просто каза, че ако ме излови ще ми изхвърли колекцията през терасата. Аз съм колекционер, колекцията ми доста чуплива и струва чувал пари, тя е част от живота ми. Дреме, ми ако се разведе с мене, но колекцията брат, колекцията ми..... А иначе любовницата ми знае за приятелката ми и обратното. И двете ме побъркват с ревността си. Това е номера, да ги държиш винаги в неизвестност, да са постоянно в шах, утре в мат, да не знаят кога ще ги разкараш и защо. Наскоро имах кадрови проблеми с тях, щото приятелката ми искаше да заеме мястото на любовницата, а тя мастото на жената ми. Еле мирясаха и се кротнаха.... засега.... иначе и двете знаят, че съм женен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от representjah
        А какво точно правим когато единият вол не допринася с нищо към усилията?
        Като чета, колко е зает Тракториста, се изненадвам, че му остава време и да допринася. Респект!

        Коментар


        • Добре де, най на края нема ли у темата да влезе некоя истинска кифла,
          та и ние да се почувстваме мъже.


          https://www.youtube.com/watch?v=zGK48XwUT0I
          Last edited by Todor Sabev; 06.05.2020, 18:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Селена, не си права - щом е щастлив и в хармония, а не вреди и на другите защо не..Стамене, а те знаят ли една за друга или е тайна..Защото ако знаят хармонията ще е пълна..
            А дали не им вреди? Имам странното чувство, че, ако не ни разиграва, се намира в една определена държава . Докарай при децата си любовницата си и “сериозната си приятелка” или си миислиш, че децата нищо не усещат и нищо не разбират и че утре неговите и твоите деца няма да се срещнат? Аз излазям. Кислород моля.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Селена, не си права - щом е щастлив и в хармония, а не вреди и на другите защо не..Стамене, а те знаят ли една за друга или е тайна..Защото ако знаят хармонията ще е пълна..
              Не е задължително за нирваната За някои е добре да знаят , за други , не

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Ок. Отивам да повърна. Не ме търсете повече тук в тази тема. Руснаците имат конкретен термин за подобно състояние: Извращенец.

                Лошото е, че доколкото разбирам си създал и деца. Господ да ти е на помощ.
                Аз пък се чудих как Бай Стамен ще изгони женските от темата както се заканваше. е можело значи.

                Само се чудим до кът трае тази акция дали нема да получава анонимни предложения на ЛС.

                Коментар


                • Селена, не си права - щом е щастлив и в хармония, а не вреди и на другите защо не..Стамене, а те знаят ли една за друга или е тайна..Защото ако знаят хармонията ще е пълна..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                    По душа съм авантюрист, разбойник, пират и престъпник, такава ми е вътрешната същност, такава ми е вибрацията на вътрешната ми енергия, отрицателна прана, харесва ми да бъда възприеман като ИЗВРАЩЕНЕЦ, гадняр, мискинин, абсолютен идиот, тулуп безделник и да бъда демонизиран и сочен с пръст. И вярвайте ми, жените си падат адски много по такива келеши като мене, ама няма тя била с висок социален статус, тя била банкерка, лекарка, адвокатка и прочие, точно те са с най-извратена сексуална фантазия, чак аз съм се погнусявал, смятай ....
                    С извинение това си е чистя тиня. Тази тинеста вибрация съответно привлича подобни самки. Да категоризираш всички жени така си е чист когнитивен дисонанс. И тъй като деградацията и гнилостните процеси не ме привличат Ви оставям да се забавлявате. Лека вечер от мен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Ок. Отивам да повърна. Не ме търсете повече тук в тази тема. Руснаците имат конкретен термин за подобно състояние: Извращенец.

                      Лошото е, че доколкото разбирам си създал и деца. Господ да ти е на помощ.
                      Дано си отишла , преди да прочетеш и мен . Да не се чувствам виновна , че някой мисли

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                        Отговарям на жената Selena, пита в другата тема и не може да направи разликата и се чуди каква е тя между любовница и сериозна приятелка. Една друга жена тука наскоро даде пример с друг мъж, който също имал 3 жени и живеел с трите в една къща. И аз й отговорих, че един мъж постига пълна хармония със себе си и Вселената само, когато е с 3 жени. Не 2, не 4, не 10. Само с три. Триединство. Светата Троица.
                        Та конкретно за моя случай. С жена ми гледаме детето ни, обичаме се и правим секс. С любовницата ми правим само и единствено секс. С приятелката ми си говорим за проза, поезия, писане, за Достоевски и правим анален секс. Тя го обожава и не признава обикновения секс. Това е. Нещата са прости е ясни. Не е квантова физика
                        Ще си позволя да поправя Не съм питала, защото знам . И друго .
                        Сигурно си искал да кажеш , че с жена ти , правите любов , щото секса е с любовницата !
                        Като изключим , тез леки вметки , от моя страна , съм изцяло съгласна с теб .
                        За другите жени не знам как е , ама аз търся същото като теб . Нищо повече . Ако е и в един мъж - то , той е Бог !
                        Ако нема такова животно , може и аз да си сглобя троица

                        Коментар


                        • По душа съм авантюрист, разбойник, пират и престъпник, такава ми е вътрешната същност, такава ми е вибрацията на вътрешната ми енергия, отрицателна прана, харесва ми да бъда възприеман като ИЗВРАЩЕНЕЦ, гадняр, мискинин, абсолютен идиот, тулуп безделник и да бъда демонизиран и сочен с пръст. И вярвайте ми, жените си падат адски много по такива келеши като мене, ама няма тя била с висок социален статус, тя била банкерка, лекарка, адвокатка и прочие, точно те са с най-извратена сексуална фантазия, чак аз съм се погнусявал, смятай ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                            Отговарям на жената Selena, пита в другата тема и не може да направи разликата и се чуди каква е тя между любовница и сериозна приятелка. Една друга жена тука наскоро даде пример с друг мъж, който също имал 3 жени и живеел с трите в една къща. И аз й отговорих, че един мъж постига пълна хармония със себе си и Вселената само, когато е с 3 жени. Не 2, не 4, не 10. Само с три. Триединство. Светата Троица.
                            Та конкретно за моя случай. С жена ми гледаме детето ни, обичаме се и правим секс. С любовницата ми правим само и единствено секс. С приятелката ми си говорим за проза, поезия, писане, за Достоевски и правим анален секс. Тя го обожава и не признава обикновения секс. Това е. Нещата са прости е ясни. Не е квантова физика
                            Ок. Отивам да повърна. Не ме търсете повече тук в тази тема. Руснаците имат конкретен термин за подобно състояние: Извращенец.

                            Лошото е, че доколкото разбирам си създал и деца. Господ да ти е на помощ.

                            Коментар


                            • Отговарям на жената Selena, пита в другата тема и не може да направи разликата и се чуди каква е тя между любовница и сериозна приятелка. Една друга жена тука наскоро даде пример с друг мъж, който също имал 3 жени и живеел с трите в една къща. И аз й отговорих, че един мъж постига пълна хармония със себе си и Вселената само, когато е с 3 жени. Не 2, не 4, не 10. Само с три. Триединство. Светата Троица.
                              Та конкретно за моя случай. С жена ми гледаме детето ни, обичаме се и правим секс. С любовницата ми правим само и единствено секс. С приятелката ми си говорим за проза, поезия, писане, за Достоевски и правим анален секс. Тя го обожава и не признава обикновения секс. Това е. Нещата са прости е ясни. Не е квантова физика

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Ти жена ли си търсиш или майка.Определено повечето хора имат нереалистични очаквания и поведение което не желая да коментирам.По добре да се върнат старите времена и родителите да определят кой за кого да се жени.Повечето народ не може да се справи със свободата и върши само глупости.Не е геройство да летиш като волна пеперуда от цвят на цвят и като станеш на 40 олеле майко ми то нямало свестни жени или мъже.Каквито са жените такива сме и мъжете..И накрая искаме да сме здрави.Как да стане това?Всеки има претенции и изисквания към другия а не се досеща че има и задължения..Семейството не е мерки и теглилки и секс.Това са два вола впрегнати в общ впряг и всеки трябва да допринася с каквото може и колкото са му силите за общото предприятие.На който му се скита да не създава семейство и да не прави деца безотговорните не трябва да се размножават.Такива боклуци какви деца ще създадат и възпитат.Всеки казва АЗ и смята че другите са му длъжни
                                +1000

                                Коментар

                                Working...
                                X