IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • трактористе - това ме подсети за 2-ма "разбирачи на женската душевност".
    Едно псевдо ИТ - държеше заличка и на един бар и оправяше техниката и имаше запазена вип маса со бутилка и като отидеше през ден/два ги разгонваше дето се настанили му слагат бутилката. Аз се завъртях 5-6 пъти и се убедих лично в неземните му секс приключения. То адвокатки, то офис мениджърки, разни ПР-ки, рекламни агентки и т.н. всичко под ножа и тройки, четворки (с 3 мъже, всички от фирмата). Как ги правеше секс робини идея си нямам.
    2-ри един циганин докато лежах по болниците (почина коцкара) - имаше 2 жени официални, и 2 любовници. Идваха по час на свиждане, като дойде някоя по рано или се забави се криеше на терасата. Един път си скубаха косите, та викаха охрана от болницата. По интересното само първата жена беше циганка - 2-те са учителки, едната англичанка да учи циганите по няква програма и беше бременна (носеше 3д,4д ли каква се води там снимка), 4-тата дойде само 2 пъти - ама изтупана манекенка, 2-рия път че се разделя че научи за другите че са му активни партньорки. Сестрите ги хващаше за шундите а те се кикотеха. За една вика че му духала в пушилнята на болницата (това само той го разправяше, не съм го виждал).
    Като се разбра че няма да го бъде (след 2 месеца) дойдоха 5-6 мерцедеса и 1 минибус общо 30-40 човека + 20 лапетии. Виждаха го на групички.
    Аз излязох жив оттам а бях много зле а той уж нищо му нямаше и се гътна.
    Преди 20г бяха на мода в БГ и суинг партитата тъкмо прохождаха и за простосмъртните. Че така наречени голи партита партийците са си ги правили още по комунизма, после и само мутрите. Едни известни манекено агенции осигуряваха атрактивната част от женското присъствие. Изкараха няколко само, преместиха се 2-3 пъти в сърбия и почнаха пак само с лимитиран лист от поканени гости. Почнаха много клюки по кафетата коя колко голяма разпоретина била, че се изчукала с 2-3ма наведнъж. Как съм се смял на възмущенията им сякаш те са света вода ненапита и не са правили същото, само дето един след друг.
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
          Трактористе, това е интересна способност. С мъже пробвал ли си или само с жени ти се получава?
          получава се само с жени, мъжа който познавах и го можеше това, можеше да влиза и в жени, и в мъже, да им усеща дори болката например ако ги боли зъб, стомах, глава, крак или ръка, но той залитна към лечение с тази способност и май направи някаква секта в Америка. Аз го мога само с жените станало ми е като втора природа това и някакъв навик. ПРез живота си съм срещал само 2 жени които и те го можеха това и имаха тази шантава способност. Едната ме доведе до самоубийството, минах тунела но Всемогъщия Господ ме върна на тази грешна земя да тормозя, да мъча и да ч@кам жените

          Коментар


          • Първоначално изпратено от representjah


            Къде точно написах, че нямало свестни жени? И преди съм писал, нито искам да се женя, нито деца в живота си. Обожавам жените, но Бай Стамен много точно го описа - всяка става за различни неща - една може да готви добре, друга дава отзад, с трета да ходиш на танци. Искаш блондинка, брюнетка, червенокоса.....
            А какво точно правим когато единият вол не допринася с нищо към усилията? Защото мнозинството съвременните МЛАДИ жени са точно такива - не пипват нищо в домакинството, не печелят достатъчно пари, нямат кой знае какви амбиции, не се поддържат физически, липса на чувство за хумор. Имат една п*т*а която я развяват наляво-надясно и толкова. Не, благодаря, мога и сам да си тегля каруцата, нямам нужда някой само да ме спъва.
            А въпросът с репродукцията?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Ретро и аз познавам такива хора, то не е хоби, а направо дар от Бога..Да са живи и здрави..Всеки с призванието си..
              пич това не е дар от Господа а си е направо болест, аз осъзнавам че съм с медицински отклонения и за това искам да се предам в лудницата, и за тази моя болест няма нито лекарство, нито ваксина, нито народен лек. Сексуалната ми енергия ме взривява направо и така съм си още от ученик. Ето ти един пример беше някъде в средата на 90-те, само веднъж ми се е случвало в живота да изч@кам две гаджета за един ден. Ок ама не ми пада, намерих едни секс вестници чук-чук имаше такива едно време, запях едни мацки и си изпрасках една злобарка, добре ама след малко пак се одървих и накрая си го вкарах в една ваза порцеланова ваза бе човек, на майка ми тогава живеех още в имота на нашите, еми супер готино се получи и ми олекна накрая, та така

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                Да се довърша че разсипах пепелника на пода , ... преди нямах тази способност, но съм ви казвал, че заради жена направих опит за самоубийство преди 18 год и тогава Господ ми даде тази способност да влизам в главата на 1 жена, не че мога да й чета мислите, не, не е това, трябват ми най-много 10 секунди да вляза в нея, в главата й, в мозъка й и и да я усетя, да се слея с нея, за секунди да станем една обща енергия или каквото е там мамка му, да усетя вътрешната й същност, много у трудно да ви го обясня това усещане.... някое много чувствителни и интуитивни жени са ме усещали че влизам в тях... после жената вече ми е ясна, досега съм срещал само още 1 мъж който това го можеше
                Трактористе, това е интересна способност. С мъже пробвал ли си или само с жени ти се получава?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Ретро и аз познавам такива хора, то не е хоби, а направо дар от Бога..Да са живи и здрави..Всеки с призванието си..
                  Абсолютно ,Кире,това си е дар от Бога....Срещата с такъв човек,пък дори и за кратко "изпъстря " с преживявания и собствения ти живот....

                  Коментар


                  • Ретро и аз познавам такива хора, то не е хоби, а направо дар от Бога..Да са живи и здрави..Всеки с призванието си..

                    Коментар


                    • бай Стамене,тази с Достоевски и анала е истинска перла..Не я изпускай..Купи и поне томовете на Достоевски - да си чете и да е все така ефективна..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        бай Стамене, не ти завиждам брат..Ти си като шпионин на мисия..Жена ти те държи яко със заплахи за колекцията, а двете все имат претенции.Много харесваш риска и екшана- то е до характер..Рано или късно ще се умориш и ще разкараш някоя..От колко време е това..И колко време и пари ти отнема..
                        Никога няма да се умори ,Кире!По някакви нопонятни за мен причини,Дядо Господ реши да ме срещне в моя живот с "букет" от различни типажи хора...Един такъв ,като Бай Стамен,срещнах преди почти тридесетина години в чужбина....Шест месеца работехме заедно и почти постоянно бяхме заедно...Е, няма такъв филм....То не бяха приятелки ,любовници,конфликти,идиотии....Каквото се сетиш ...И винаги - жени ,жени,жени.....Изчезне за два-три часа и се появи с берлинчанка-архитект,която живее в Канада,и си е дошла за месец-два в Берлин....Къде,по-дяволите я намери и как по-дяволите му се върза?!Та ние си бяхме едни балкански прошляци.....Изчезва пак някъде и мъкне две руси" слънчица" - едната, щерка на някаква известна шведска певица.....?!В момента си "карала" стажа в Берлин....?!.Мислех ,че приятелят ме лъже и си измисля....След два дни ,съвсем случайно разгръщам BZ и чета цяла статия за въпросното девойче със снимка....Направо не вярвах на очите си....И така близо шест месеца,в които въпреки че изкарвахме добри пари,вечно бяхме на червено....На всичкото отгоре умееше и да "скубе" пари от "жертвите "си...Уж назаем....Люзгяр - както казваше ....А и жените не му се сърдеха ,за глупостите и за всичко.....Роман мога да напиша за преживяванията си в тия шест месеца, покрай него....А Бай ти Стамен сигурно може да изпише десетки романи...
                        В крайна сметка,въпреки че бях с десет години по-млад от него,понеже това не е моята същност,адски се "изморих" от тоя тип живот само след шест месеца.....

                        И сега следва най- интересното ....Не бяхме се чували около 25 години,но по стечение на обстоятелствата , преди около две години пак се озовах краткосрочно в Берлин .....Обадих му се....Той ме покани на гости,тъкмо да се запознаел с жената ,с която живее от няколко години - българка....Хапнахме,пийнахме ,поговорихме си за доброто сторо време ,ама с куп недомлъвки,няма как....И си рекох....Ей ,тоя пич май си е седнал вече на гъза,все пак е вече на 60 години...Е да ,ама не...След два дни жена му си замина за кратко за България и той пак ме покани на гости....Отивам аз и какво заварвам....Човекът се опретнал,напълнил масата със салати, мезета...Лошо няма ,ама броя на чашите ми се стори,че е малко в повече... На вратата се звъни и той ми вика да съм отворил на останалата част от компанията....Отварям ....и о чудо,срещу мен - две прекрасни русоляви създания с поне двайсетина години по-млади от мен,а от него с трийсетина години....Последва едно "Привет","Здраствуйте".....и так далее....
                        След още два дни, пак ме покани да ме запознае с приятелката си полякиня....Просто ,ей така да си полафим тримката....
                        Бай ти Стамен - никога няма да се умори,докато е жив.....

                        Коментар


                        • между другото да се опиша ли - висок 1, 75 м., леко симпатичен, слаб дори леко кльошав, дълга коса доста побеляла, вържа я на опашка. Нямам татуировки, износвам стари дрехи някога са били маркови, щото изобщо не ми пука как изглеждам и съм облечен, не съм моден плъх. Никога не съм го докарвал от външен вид и разни фасони. Колата ми е доста запазена за 3-та употреба, вътре в колата нямам никаква музикална уредба. Достатъчно ми е да ПОГЛЕДНА една жена, да впия моя сатанински поглед в очите й .... това е .... след това мога да я заговоря, просто да чуе гласа ми, няма никакво значение какви глупости й говоря, тя не ги слуша, тя ЧУВА гласа ми !!!

                          Да се довърша че разсипах пепелника на пода , ... преди нямах тази способност, но съм ви казвал, че заради жена направих опит за самоубийство преди 18 год и тогава Господ ми даде тази способност да влизам в главата на 1 жена, не че мога да й чета мислите, не, не е това, трябват ми най-много 10 секунди да вляза в нея, в главата й, в мозъка й и и да я усетя, да се слея с нея, за секунди да станем една обща енергия или каквото е там мамка му, да усетя вътрешната й същност, много у трудно да ви го обясня това усещане.... някое много чувствителни и интуитивни жени са ме усещали че влизам в тях... после жената вече ми е ясна, досега съм срещал само още 1 мъж който това го можеше

                          а иначе съм абсолютен некадърник за много елементарни неща например 1 бушон не мога да оправя, 1 тъп бушон бе честно страх ме е, че ще ме удари тока, гума на колата не мога да напомпя, викам комшията или някой приятел
                          Last edited by бай Стамен Тракториста; 06.05.2020, 19:46.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
                            Не мислех да пиша в тази тема. Не е моята, а и не се чувствам уютно в нея, но мярнах пост на юзър, мисля, че Евго, в който, перефразирам, разказваше за организиран от него своеобразен кастинг. Предлагаше подслон срещу секс и недоумяваше защо стратегията му не е сработила. Ако това е истна, защото се съмнявам, че е, показва липса на адекватност.
                            Евго, човече, любов ли дириш, секс ли, проучване някакво ли правиш? Вземи се оправи възприятията. Казвам го най-добронамерено.

                            Аз съм "провинциалистка" и изобщо не съм се блазнила от възможността за софийски резидънс.

                            Само резидънс ли можеш да предложиш, Евго? Ти, сам по себе си, не си ли интересен?!
                            еми поопознайте се, може хем да ти стане интересен, хем и резидънс да има

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              бай Стамене, не ти завиждам брат..Ти си като шпионин на мисия..Жена ти те държи яко със заплахи за колекцията, а двете все имат претенции.Много харесваш риска и екшана- то е до характер..Рано или късно ще се умориш и ще разкараш някоя..От колко време е това..И колко време и пари ти отнема..
                              От 8 години съм с по 3 жени, за 8 г. смених 2 любовници и 3 приятелки. В настоящата конфигурация с моите жени съм от 1 година. Не ми отнема много време, защото дните са разпределени. С парите също минавам тънко, на любовницата съм купил едно Пежо 407 и по някой парцал в месеца. Тя нищо не иска, изкарва доста пари с професията си. Иска само секс. Приятелката ми пък нищо не иска. Тя е доста духовна личност, каквото и да означава това, в главата й е само Достоевски и аналния секс.

                              Коментар


                              • Знаеш къде е вратата, Селена
                                Аз съм си к@рварин и женкар, признавам си го, ще натрупам много кофти карма за 10 живота напред, дреме ми, изобщо не ми пука. Само от едно нещо мога аз да повърна и то е ако някой ми каже, че съм добър човек, че съм извършил добро дело. Това ме убива, аз съм отрицателния герой в живота на жените...

                                Коментар

                                Working...
                                X