IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


    Вие тук искате да се забавлявате на мои гръб.

    Всеки може да пише каквото си иска, много хора лъжат и преекспонират.

    Не смятам да давам лична информация за мен, особено за жените и търсенето на половинка.


    Вчера в градския транспорт, както си пътувах спретнат и костюмиран, един дядо на 80 г се обърна към мен и каза: "Здравей, младеж"

    А аз се усмихнах и отвърнах: "Здравей".
    Вървях един следобед, без път и посока, вървях, а беше пролет - късна и добра. Лек полъх на вятъра излезе от една от преките на Графа и люшна вратовръзката ми, тя се вдигна, завъртя се около врата и кацна на рамото ми. Не я оправих, оставих я да приглася в ухото ми звука от намачкания етикет на фирма "Фазан" - Русе. От същата фирма бяха и белите ми хавлиени чорапи, които бях подгънал малко под коленете, та за мъничко самочувствие да приличам на Роналдо. Чувствах се в режим на волност и безтегловност към подредбата на този свят. Началниците в работата ме бяха ядосали нещо и аз си вдигнах костюма от облегалката на стола, метнах го през ръка, пожелах им хубав ден и късмет да ги оноди. Стафът беше предимно женски, защото работата беше такава - административна, наситена с приказки по телефона за рецепти, за Ергена и за мухльото в къщи. Жените бяха провинциалистки, попреминали, но изглеждаха свежи на фона старите и износени чиновнически бюра. Все още човек можеше да засее и да дочака реколта, ако допримъкне някоя колежка до пейка в Борисовата и с пакетче фъстъци от близката "Старата пекарна" я омае, че всички ние сме дошли от звездите, а не от дълбоката провинция. Но, както казах - повечето бяха семейни и прости, не разбираха от комплименти, а чувството им за хумор е било сгазено от трамвай в момента, в който са били дошли в София. Трябвало е навремето, когато и аз самият съм бил малко прост, да хвана някой чернозем от село, да го разора дълбоко и да засея продължението на историята на баба и дядо, които са зачевали и раждали на къра, под свъсения поглед на прегорели слънчогледи. Сега съм изчел всичко от Ошо и искам да отида на самотен остров, пълен с корабокрушенци, които се пердашат за един по-добър свят.
    Last edited by pinoccio; 30.04.2024, 16:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Чак да бягат. Вземат си го за другарче да си споделят по женски. Как най-обичат да им влиза, как го яхали, близали и т.н. да не изпадам в повече подробности. Няма мъж така да разправя за секс, ние може за шаран или щука такива подробности да помним
      Ти с какви “жени” контактуваш?
      Last edited by Selena2024; 30.04.2024, 16:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

        Слънце, ако някой е гей жените го усещат веднага. Няма нужда от детайли.

        И бягат. На секундата.
        Чак да бягат. Вземат си го за другарче да си споделят по женски. Как най-обичат да им влиза, как го яхали, близали и т.н. да не изпадам в повече подробности. Няма мъж така да разправя за секс, ние може за шаран или щука такива подробности да помним
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          чудех се аз, защо ме обикалят от далече
          Сещай се де.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Евго, някой не намеква нищо. Голяма част от потребителите смятат, че имаш ляв наклон може би не осъзнат. Не може на мъж постоянно в постовете да присъстват истории, примери и т.н за други мъже.

            В началото на годината щеше да почваш танци, какво направи, предполагам нищо?
            Храниш, обиждаш, подценяваш всички жени, а очакваш/искаш връзка. Този ти начин на мислене ти пречи в общуването с жени. В тяхно лице виждаш ходещо секс забавление, което трябва да е готово да се плоди и да ти даде "розичката си" .
            Не става така!
            Предполагам, че имаш дефицити от детството, властни баба и майка, които са ти набили в главата, че всяка жена е под нивото ти и в изказа си го показваш.

            Толкова.
            Вземи се в ръце, поработи с психолог и се опитай да се отървеш от проблемите си.

            Нищо лично, не го приемай като обида или заяждане.

            Вие тук искате да се забавлявате на мои гръб.

            Всеки може да пише каквото си иска, много хора лъжат и преекспонират.

            Не смятам да давам лична информация за мен, особено за жените и търсенето на половинка.


            Вчера в градския транспорт, както си пътувах спретнат и костюмиран, един дядо на 80 г се обърна към мен и каза: "Здравей, младеж"

            А аз се усмихнах и отвърнах: "Здравей".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

              Жените се хвърлят да целуват мъже, от които не се чувстват застрашени. Абе ти сериозно ли не знаеш, или се преструваш
              чудех се аз, защо ме обикалят от далече
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Целуват, само ако го харесват и не ги е гнус.

                И им е симпатичен.


                Не ми правете намеци, след като ви казах, че не съм правил такива неща!
                Евго, някой не намеква нищо. Голяма част от потребителите смятат, че имаш ляв наклон може би не осъзнат. Не може на мъж постоянно в постовете да присъстват истории, примери и т.н за други мъже.

                В началото на годината щеше да почваш танци, какво направи, предполагам нищо?
                Храниш, обиждаш, подценяваш всички жени, а очакваш/искаш връзка. Този ти начин на мислене ти пречи в общуването с жени. В тяхно лице виждаш ходещо секс забавление, което трябва да е готово да се плоди и да ти даде "розичката си" .
                Не става така!
                Предполагам, че имаш дефицити от детството, властни баба и майка, които са ти набили в главата, че всяка жена е под нивото ти и в изказа си го показваш.

                Толкова.
                Вземи се в ръце, поработи с психолог и се опитай да се отървеш от проблемите си.

                Нищо лично, не го приемай като обида или заяждане.
                Last edited by polax; 30.04.2024, 12:40.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                  Жените се хвърлят да целуват мъже, от които не се чувстват застрашени. Абе ти сериозно ли не знаеш, или се преструваш
                  Бе не е задължително .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    .......

                    Имаше и мръсници, които чатеха и се занимаваха с чужденци. Дори сутринта се сетих за това, без да съм влизал тук. Една бивша колежка и с чернокож се занимава наскоро,

                    .........
                    Това беше с уклон - леко расистко...

                    Понякога и "белите" не сме "цвете за мирисане" и дамите имат усет за отношението към тях.

                    Не мисля, че тези, които са търсили (и създали) връзка с чужденец - могат да бъдат определени еднозначно като "мръсници".

                    Не е ясно как би ги определил, ако бяха ти "пускали"?

                    Last edited by aleks262; 30.04.2024, 11:48.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                      Жените се хвърлят да целуват мъже, от които не се чувстват застрашени. Абе ти сериозно ли не знаеш, или се преструваш
                      Целуват, само ако го харесват и не ги е гнус.

                      И им е симпатичен.


                      Не ми правете намеци, след като ви казах, че не съм правил такива неща!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                        Иначе аз се разбирам с жените. На рождения ми ден колежките ми се хвърлят на врата и ме целуват,

                        Жените се хвърлят да целуват мъже, от които не се чувстват застрашени. Абе ти сериозно ли не знаеш, или се преструваш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Евго, не разбра какво ти казва Селена, нали?
                          Май всеки го каза, по един или друг начин.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Евго, не разбра какво ти казва Селена, нали?


                            Навремето 1997 -2003 г. и аз познавах доста зубърки. Учеха си момичетата, бяха прилежни, идваха редвоно във ВУЗ-а, искаха само шестици и стипендия, повечето не ходеха на работа, а то и нямаше много предложения, все мизерно и нископлатено. Доста от тях нямаха мъж, но бяха почтени. Майките им ги учеха: "Учи мама, за да не работиш."

                            Имаше и мръсници, които чатеха и се занимаваха с чужденци. Дори сутринта се сетих за това, без да съм влизал тук. Една бивша колежка и с чернокож се занимава наскоро,


                            Иначе аз се разбирам с жените. На рождения ми ден колежките ми се хвърлят на врата и ме целуват,

                            И все си мисля, че навремето трябваше да взема нещо скормно или посредствено и сега щях да имам големи деца. И трябваше да си правя повече реклама.
                            Last edited by aleks262; 30.04.2024, 11:48.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Има мъже играчи и с пари.

                              И тях трудно може да ги усети човек.

                              Не винаги е каквото изглежда.
                              Евго, не разбра какво ти казва Селена, нали?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                                Слънце, ако някой е гей жените го усещат веднага. Няма нужда от детайли.

                                И бягат. На секундата.
                                Има мъже играчи и с пари.

                                И тях трудно може да ги усети човек.

                                Не винаги е каквото изглежда.

                                Коментар

                                Working...
                                X