IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не му е казвано, но и аз се чудя защо не ги изследва като си знае положението..ТОЙ И ПРЕДИ ТОВА НЕ Е ИСКАЛ ДА СЕ ИЗСЛЕДВА..АБЕ НЕ МУ Е ПРИОРИТЕТ секса на човека..Пък може и да са негови , но как да разбереш без изследване..На мен ми е казвал, че избягва жени заради компромати за бизнеса и кариерата..Не срявнявай всичко по себе си..И двамата са много възпитани и културни хора и едва ли това ще се разбере някога..А какво да прави, ако разбере, да се разведе, да няма жена и семейство ли..Със жени не му се занимава..Този модел му е много удобен..
    Last edited by Kiro; 16.05.2020, 22:06.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Явно ти си мислиш, че всички мислят като теб..Не разбра ли, е е боледувал и секса не го интересува, а иска семейство..Това е живота, а твоето са си твоите разбирания..Ти правил ли си днк на децата например..Защото знам и друга подобна истинска история, където се разкрива случайно след време..
      Не разбрах-той знае ли,че децата не са от него,или не знае?Щото това са две различни неща.И аз имам братовчедка,която зачена с осеменяване от донор,но мъжът й знае за това.
      А за мен е най-безумното нещо на света да отделяш време,ресурси,грижи,финанси,за да отглеждаш чужди деца.Егати и щастието-да си отдам живота за поколението на друг човек.Ако някоя ми погоди такъв номер много,ама много ще съжалява.
      Last edited by mirodes; 16.05.2020, 22:02.

      Коментар


      • Явно ти си мислиш, че всички мислят като теб..Не разбра ли, че е боледувал и секса не го интересува, а иска семейство..Това е живота, а твоето са си твоите разбирания..Ти правил ли си днк на децата например..Защото знам и друга подобна истинска история, където се разкрива случайно след време..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Има много жени които само с мисли се самозадоволяват. И множествени оргазми получават.
          Аре сега - време за реклама .
          Това което прави мъжа физически е половината път, другия е в главата и до оргазма
          Ами не е реклама.Не съм някой полов атлет,но познавам женското тяло и мога да накарам всяка жена да стигне до оргазъм.Въпрос на малко четене в нета е и нещата се получават.Нали и ти каза,че си чел много неща по медицински въпроси.

          Коментар


          • С какво се гордее-с една лъжа ли?Тия деца не са негови.Какво значение има дали са умни,важното е,че са чужди.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Хахаха.Викаш ще се изненадам.Има си явен индикатор дали жената е доволна-и това е оргазмът.Стигне ли до оргазъм,значи е задоволена.А при мен не се е случвало жена да не получи оргазъм.
              И какво общо имат наркотиците с легално лекарство,утвърдено в цял свят?
              Има много жени които само с мисли се самозадоволяват. И множествени оргазми получават.
              Аре сега - време за реклама .
              Това което прави мъжа физически е половината път, другия е в главата и до оргазма
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Пичове, големи сте оптимисти, даже и виаграта сте приготвихте...
                То и в темата за "оптимизма на БФБ" същото...

                П.С. И тук пълно с шарани.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  така като кажете любовник. А замислили ли сте се другата страна как ще действа като научи. А мъжа и има много приятели, той се хвали с нея, а тя ще го изложи пред тях. Аз не бих рискувал, особено ако няма забежки. Дори и да не я пребие, може да и направи мноого черен живота.
                  По разкази ще лъсне сексуалната му немощ, а мъж с положение може и да не може да го преживее мирно и тихо
                  Тя ще го каже не я притискай, сега нейното място е заето от по нова и млада версия. Нали виждаш че не го е преживяла още.

                  Няма вече джипове джетове,..
                  няма диаманти, моловее..

                  Коментар


                  • Бах маа му...
                    За 3 часа, темата от "какво искат жените" преминала в " какво не могат мъжете " с леки вариации " какво да избера - секс, пари или деца "....
                    Пичове, големи сте оптимисти, даже и виаграта си приготвихте...

                    пп Богомолката е убаво жиотно....
                    Last edited by 4i40; 16.05.2020, 21:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Кристина, сега ще ти разкажа една истинска история, която съм я чул разказвана от двете страни с подобни проблеми на твоите..
                      Семейство, където мъжът е 12 години по- голям и има отлична търговия, бил е и дипломат.За съжаление като дете е карал някаква болест и това се е отразило на половата му мощ- 2-3 минути рядко..За него разбира се това нямаше значение, защото смяташе , че е задоволил всички материални желания на жена си..Пари, подаръци, много почивки където пожелае, каквато кола пожелае.Много работа, печели пари и бизнеса върви..Тя много добро умно и морално момиче, но на 4тата година се сеща , че секса е малко, но и дете няма..Той казва, че тя е виновна и той имал незаконно дете..Да се изледвала тя, той не държал на това..
                      Тя се изследва много и всичко беше наред и накрая взе решение..Направила го по договорка с едно старо гадже с предварителната договорка , че е за деца и не става за любовница..Има 2 деца и е щастлива с тях..Той ги прие и е сигурен , че е бащата..БРАКА Е НОРМАЛЕН ..Както виждаш всичко е ,както в романите за които ти говоря..
                      Нещо не се връзват нещата.За зачеването няма значение дали сексът е половин час или половин минута.2-3 минути са напълно достатъчни,за да зачене.
                      Погодила му е курвенски номер.Възможно най-долното нещо на света-да го лъже,че са негови децата.
                      Това някои жени верно са ебати и боклуците.
                      Ще отида да си прегърна жената,че съм щастливец с такава като нея.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Ще се изненадаш, но сексът за жените не е само механика.
                        Ако беше така, има достатъчно играчки да се оправят и сами.

                        Като си почнал така с медикаментите... ще трябва и кока, амфетки...
                        Хахаха.Викаш ще се изненадам.Има си явен индикатор дали жената е доволна-и това е оргазмът.Стигне ли до оргазъм,значи е задоволена.А при мен не се е случвало жена да не получи оргазъм.
                        И какво общо имат наркотиците с легално лекарство,утвърдено в цял свят?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Акъл не обичам да давам,но в този случай ще си позволя.Този мъж те е обичал и най-вероятно още те обича.Ако още е свободен звънни му ,почти съм убеден,че няма да те върне.Нека да пие Виагра и да пробвате дали ще станат нещата.Ако не станат пак си тръгни,но ако станат се върни при него.Ако естествено само това е причината за развода.

                          Всяка връзка има точното време. Нещата са променени. Едва ли ще може да се върне поне малко първоначалната тръпка..., още повече, че го има предубеждението... Мисля, че добър сексолог може да промени нещата, но трябва да има воля от двете страни, а ми се струва, че колебанието и лошите спомени, а вероятно - и очаквания - са основните...

                          Настройките и възприятията ни са различни, сексуалността зависи от тях...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                            Е, ако тогава знаех за лошите момчета в темата като mirodes , representjah или Бай Стамен тракториста или дори prectical въпреки че този много ме дразни, може би нямаше много да се замисля по този въпрос да се намеря любовник
                            така като кажете любовник. А замислили ли сте се другата страна как ще действа като научи. А мъжа и има много приятели, той се хвали с нея, а тя ще го изложи пред тях. Аз не бих рискувал, особено ако няма забежки. Дори и да не я пребие, може да и направи мноого черен живота.
                            По разкази ще лъсне сексуалната му немощ, а мъж с положение може и да не може да го преживее мирно и тихо
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                              Ти пил си Виагра?Ами то целият се одървяш.Свършваш и пак си нагоре.Аз даже се уплашиш,че няма да може да ми спадне.А това е много опасно.
                              Ще се изненадаш, но сексът за жените не е само механика.
                              Ако беше така, има достатъчно играчки да се оправят и сами.

                              Като си почнал така с медикаментите... ще трябва и кока, амфетки...

                              Коментар

                              Working...
                              X