IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Светил си ми ти на мен. Яростта на простака е винаги забавна.

    Я се осъзнай. Ти кой си? На кого държиш сметка?

    Спокойно бе момиче. Сама си разказвала.

    И друго. Вие момичетата вземате един готин, умен и переспективен младеж и го превръщате, всяка според способностите си, в мързелив тъпак и насилник. Да.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

      ратко? Това верно ли е? Ако е такава работата, можем да закриваме темата, че жените стават излишни.
      напънали се двама бащи и създали мишка
      ако се напънат и създадат и литър ракия, ептен ще я втасат жените

      все пак аз си оставам застъпник за традиционния първобитен начинн
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Западния свят е ясен , въпроса е ,че и без това сме си с отрицателна демография , това тук съвсем ще заличи България .....
        ПП И не ,не си консерве , истинска си !
        ПП Атаката на ГМО-тата под егидата на политкоректния бот !
        Да ти кажа, Пачангич, с нас на глава няма да излязат.

        Колкото до местните. В един момент ще им писне и ще се обърне палачинката.
        Last edited by Arana; 09.03.2023, 09:45.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

          И на теб ти трябваше да смениш трима благоверни докато си седнеш на гъза.
          Светил си ми ти на мен. Яростта на простака е винаги забавна.

          Я се осъзнай. Ти кой си? На кого държиш сметка?
          Last edited by Arana; 09.03.2023, 09:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение



            Аз тук минавам за сериозна консервативна балканска жена с манталитет от 19ти век. Ценен артефакт според благоверния и околните, щото … тяхното съвременно понятие за съпруга е … да речем доста либерално …
            .
            И на теб ти трябваше да смениш трима благоверни докато си седнеш на гъза.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
              Кви жени ве?
              Учени от авторитетен японски институт съобщиха, че са отгледали мишка чрез създаването на яйцеклетки от клетките на мъже. Създаването на бозайник от двама биологични бащи може да доведе до радикално нови методи за лекуване на безплодие при хората, както и към съвършено различен начин за размножаване, коментира лондонският в."Гардиън".

              Жените вече само за украса ще ги ползваме, за хубава фигура ще практикуват професията бавачка и чистачка. Някои старомодни кат мен ще ги ползваме и сексуално
              ратко? Това верно ли е? Ако е такава работата, можем да закриваме темата, че жените стават излишни.

              Коментар


              • Вчера се е провело шествие в София за правата на жените като е имало плакат"Хомо,транс,би,всички сме сестри ".Инициатори са грантаджийски НПО,които уж се борят за правата на жените (друг въпрос е,че в България никакви права на жените не са нарушени),докато в действителност искат да прокарат сексуалните извращения като норма.Не случайно и толкова натискат да се ратифицира Истанбулската конвенция ,където се дават привилегии на травестити,трансполови и още някакви извратеняци.
                Last edited by mirodes; 09.03.2023, 07:09.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Мдам, прекалено съм им консервативна . Но го уважават. Напомня им за стари и по-невинни времена. В Испания аз съм Миро
                  Западния свят е ясен , въпроса е ,че и без това сме си с отрицателна демография , това тук съвсем ще заличи България .....
                  ПП И не ,не си консерве , истинска си !
                  ПП Атаката на ГМО-тата под егидата на политкоректния бот !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Артефакт !
                    Мдам, прекалено съм им консервативна . Но го уважават. Напомня им за стари и по-невинни времена. В Испания аз съм Миро

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение



                      Аз тук минавам за сериозна консервативна балканска жена с манталитет от 19ти век. Ценен артефакт според благоверния.

                      Де да бях аз. Ама като ви разказвам не ми вярвате
                      Артефакт !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                        Испански съд осъди мъж да плати на бившата си съпруга 200 000 евро за 25 години неплатена домакинска работа, съобщи Euronews.

                        Двойката имала две дъщери и в съдебното решение се казва, че съпругата посвещавала почти цялото си време на грижите за семейството и домакинската работа.

                        В брака е съществувал режим на имуществена подялба, според който всичко, което всеки от съпрузите е спечелил, е принадлежало само на него.

                        В резултат на това съпругата, без да има достъп до придобитото през годините на съвместен живот, не е получила нищо при развода.

                        Осъзнавайки положението си, 48-годишната Ивана Мора се обърнала към адвокат. Заедно те изчислили, че за 25 години брак Ивана би получила 204 624 евро при минимална работна заплата. Това е и сумата, която съдът в Малага осъжда мъжа да плати на бившата си съпруга.


                        Селена ти ли ги подучи така тез испанки?


                        Аз тук минавам за сериозна консервативна балканска жена с манталитет от 19ти век. Ценен артефакт според благоверния и околните, щото … тяхното съвременно понятие за съпруга е … да речем доста либерално …

                        Де да бях аз. Ама като ви разказвам не ми вярвате

                        А иначе, не знаеш за какви мизерници иде реч тука. Бе не ми се разправя. Заслужила си ги е жената. Тука пак един барселонски мизерник я беше използвал една туркиня, дожаля ми за момичето. Има неща дето не ги знаеш нито си ги представяш даже.
                        Last edited by Arana; 09.03.2023, 00:11.

                        Коментар


                        • Кви жени ве?
                          Учени от авторитетен японски институт съобщиха, че са отгледали мишка чрез създаването на яйцеклетки от клетките на мъже. Създаването на бозайник от двама биологични бащи може да доведе до радикално нови методи за лекуване на безплодие при хората, както и към съвършено различен начин за размножаване, коментира лондонският в."Гардиън".

                          Жените вече само за украса ще ги ползваме, за хубава фигура ще практикуват професията бавачка и чистачка. Някои старомодни кат мен ще ги ползваме и сексуално
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Испански съд осъди мъж да плати на бившата си съпруга 200 000 евро за 25 години неплатена домакинска работа, съобщи Euronews.

                            Двойката имала две дъщери и в съдебното решение се казва, че съпругата посвещавала почти цялото си време на грижите за семейството и домакинската работа.

                            В брака е съществувал режим на имуществена подялба, според който всичко, което всеки от съпрузите е спечелил, е принадлежало само на него.

                            В резултат на това съпругата, без да има достъп до придобитото през годините на съвместен живот, не е получила нищо при развода.

                            Осъзнавайки положението си, 48-годишната Ивана Мора се обърнала към адвокат. Заедно те изчислили, че за 25 години брак Ивана би получила 204 624 евро при минимална работна заплата. Това е и сумата, която съдът в Малага осъжда мъжа да плати на бившата си съпруга.


                            Селена ти ли ги подучи така тез испанки?
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Хм. Ти щото Съни ти каза̀, че хич не обобщаваш. Аааааа, а Йоан 8:7?!
                              Всички сме за пъкала и от пъкала създадени ! :P
                              ПП https://dnes.dir.bg/svyat/ispanka-os...akinska-rabota

                              Той мъжлето не се е грижил за тях обаче , но тя има неплатена домакинска работа ! Арана ,без да ми се сърдиш но това си е чиста "педерастия" !! Очевидно е ,че момъкът е пропуснал това във споразумението , нищо де , генофонда събира инфо !
                              Last edited by pa4anga; 08.03.2023, 22:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                                Евго, остави форума, върви навън да търсиш мома. Сега седнах в една механа в студентски, 80% са жени и са сами.

                                Наздраве!
                                Не празнуваш ли с приятелката ти?

                                Коментар

                                Working...
                                X