IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гледам народа си говори за еб..не . Хората от темата за короната се преселват тук Темата генерира трафик близка до темата за короната. След истерията покрай пандемията и страх от смърт нека си поговорим за размножение ., Все пак трябва да има баланс в природата. Това би трябвало да означава че пандемията е пред приключване и страха напуска хората и умовете им са заети с други занимания като инстинкта за размножение едно от тях . Съответно щом умовете са им заети с други занимания хората ще предприемат действие да ги постигнат И това ще доведе до икономическа активност Разбира се по процеса е не е линеен ще стъпаловидно и няма да стане от един път , но това е добро начало.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Въпреки че джентълмените не говорят за тези неща, на мен ми е идвала гостенка от нета с огромен бюст (на 27-28 г.) и много ме хареса. Вика ми: "Ама ти си бил много сладък".
      И други неща казваше, но нека да остане като загадка,

      Пич, нещата се случват точно така, както трябва да бъде: според мисленето и разсъжденията ти! Не си пропуснал нищо, каквото и тук да ти казват някои "батковци", с голям "опит". Опитът е нещо относително. Всеки преценява нещата от собствена гледна точка - и това са най-правилните решения за него.

      Имай предвид, че горната оценка - на дамата от нета, както и много други твои качества - са готови да ти кажат много дами, както и още по-готини от тая...

      .................................

      Не зная докъде си стигнал с образованието си, но ще ти препоръчам следното: ако /по каквито и да са причини/ - все още не си взел висшето си образование..., например - ако си убеден, че то в момента е излишно, то - препоръчвам ти да помислиш в тая посока... Добре е, ако те влече нещо в сферите, в които са заети повече дами...Значи - на есен - си кандидатствай, погледни сериозно на това поредно предизвикателство в живота ти...
      ВУЗ-овете приемат вече по-лесно, но ти направи съответната си подготовка - и си вътре. Ако се колебаеш, имай предвид, че борбата за студенти е голяма: преподавателите нямат достатъчно норматив и това ги възпира от това - да са брутални и както преди години да те карат да цитираш пасажи от преписаните и издадени от тях "учебници"...

      Щом те приемат - шансовете ти скачат в пъти! Колежките ще са около теб всекидневно: помагаш, търсиш помощ, кафета, дискусии - важно е да бъдеш себе си! Остави ония, които се ти създавали комплекси до сега, за които си писал: "Ако бях с мутренска визия (широк гръб, гола глава, бицепс)"... Това са приказки от 1001 нощ!

      Дамите търсят човек, който да ги разбира, да бъде различен - а ти си точно такъв! Повтарям: бъди себе си! Коректен, директен, разбиращ!

      .....................................

      Когато се прибереш с някоя колежка от лекции - вероятно е да те срещне и твоята съседка... Ще видиш как ще промени отношението си към теб и най-вероятно ще потърси начин за сближаване... Успехи!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Въпреки че джентълмените не говорят за тези неща, на мен ми е идвала гостенка от нета с огромен бюст (на 27-28 г.) и много ме хареса. Вика ми: "Ама ти си бил много сладък".
        И други неща казваше, но нека да остане като загадка,
        Така направи и с комшийката. Покажи и сладкото . После мммм и .. такива немити загадки .
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

          Още 70 неща требва да знае!!! Наздраве за жените които са всичко на всичко два вида: Едните дават, а другите не дават........................веднага...
          Пуста мусака, голям зор докато ги нарежа на кубчета тез картофи, другото - лесно
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            И аз ще се включа в темата, за да уважа бай Стамен....
            Сори, но на обществено място жени не обсъждам....
            Но все пак да си кажа мнението- жената трябва да има благ характер, засмяни очи, хубаво тяло, глезени като на газела, да може да си прави сметката, да не пуши и да не пие повече от 25 гр ракия, ако може и една дисертация да има .....

            Наздраве за жените !
            Още 70 неща требва да знае!!! Наздраве за жените които са всичко на всичко два вида: Едните дават, а другите не дават........................веднага...
            И това ще мине ...

            Коментар


            • Един цар решил да омъжи дъщеря си. Той бил добър цар и много обичал дъщеря си, затуй и казал сама да си избере жениха.
              Какви ли не принцове и красиви рицари идвали да я искат, ама принцесата ги отхвърляла категорично.
              Един ден и градинарчето,наш Иванчо, решил да се пробва, зер нямало изискване за потекло или богатство.
              Влиза той при принцесата, а тя, красавица неземна, седнала на разкошен диван, а до нея противогаз (за да сме в крак с времето). И му казва принцесата:
              -Сложи ми го!
              Погледнал я внимателно Иванчо и и Го сложил.
              След петнайстина минути принцесата се изтегнала доволна на дивана и рекла:
              - Тебе ще взема. Ти разбираш какво иска една жена. Другите, кой знае защо, се опитваха да ми нахлузят на главата тази противна гума.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                италЯнско семейство ))
                евго, мани чичовските подвизи, разкажи за някоя твоя победа.
                Въпреки че джентълмените не говорят за тези неща, на мен ми е идвала гостенка от нета с огромен бюст (на 27-28 г.) и много ме хареса. Вика ми: "Ама ти си бил много сладък".
                И други неща казваше, но нека да остане като загадка,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                  италЯнско семейство ))
                  евго, мани чичовските подвизи, разкажи за някоя твоя победа.

                  Някакъв дефицит ли те гони? Твоите "победи" да не би да са само при "специалистите", при които ходиш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    И аз ще се включа в темата, за да уважа бай Стамен....
                    Сори, но на обществено място жени не обсъждам....
                    Но все пак да си кажа мнението- жената трябва да има благ характер, засмяни очи, хубаво тяло, глезени като на газела, да може да си прави сметката, да не пуши и да не пие повече от 25 гр ракия, ако може и една дисертация да има .....

                    Наздраве за жените !
                    И най-важното пропусна - да не вярва в това, което вижда.... очите й виждат мерцедес кабрио, но ти си й внушил, че това е трабант кабрио

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      И аз да разкажа случка за старчески секс,

                      Един наш роднина си купи къща в общото ни родно село, където и аз имам къща от баба и дядо.

                      Той си стегна неговата с помоща на майстор циганин. И си ходи редовно, не разбира от земеделие, но му хаесва там. На чист въздух, в планината, със запазена природа и не е на магистрала.

                      И станал гадже с циганката (аз съм си говорил с нея, към 45 г, бяла, не личи, че е ромка). И циганинът няма нищо против, чичото (на 65 г.) им дава по някой лев и правят мръснишки секс в стаите (а циганинът гледа да не ги смущава), където после идват внуците.

                      Обаче жената на чичото се усети и ходи да го варди, И дори позволява циганката да готви и да шета из къщата.
                      италЯнско семейство ))
                      евго, мани чичовските подвизи, разкажи за някоя твоя победа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                        начи деда ти голем пич. той в това големо епк и на тия години, доде ги изреди ....и ги забрави. и може да ги почва отначало.
                        И аз да разкажа случка за старчески секс,

                        Един наш роднина си купи къща в общото ни родно село, където и аз имам къща от баба и дядо.

                        Той си стегна неговата с помоща на майстор циганин. И си ходи редовно, не разбира от земеделие, но му хаесва там. На чист въздух, в планината, със запазена природа и не е на магистрала.

                        И станал гадже с циганката (аз съм си говорил с нея, към 45 г, бяла, не личи, че е ромка). И циганинът няма нищо против, чичото (на 65 г.) им дава по някой лев и правят мръснишки секс в стаите (а циганинът гледа да не ги смущава), където после идват внуците.

                        Обаче жената на чичото се усети и ходи да го варди, И дори позволява циганката да готви и да шета из къщата.
                        Last edited by Evgo; 23.04.2020, 16:18.

                        Коментар


                        • И аз ще се включа в темата, за да уважа бай Стамен....
                          Сори, но на обществено място жени не обсъждам....
                          Но все пак да си кажа мнението- жената трябва да има благ характер, засмяни очи, хубаво тяло, глезени като на газела, да може да си прави сметката, да не пуши и да не пие повече от 25 гр ракия, ако може и една дисертация да има .....

                          Наздраве за жените !

                          Коментар


                          • Най-готин е изненадващ секс.
                            На едва сватба танцувам с една и нещо се надигна, а не беше нищо особено. Отивам до ВЦ-то да се оправя да не личи така издайнически и оная ме следвала. Бърз на чинията. На сутринта я изпратих до тях и пак. А нито името нищо не и знаех. и никога не съм и се обаждал или виждал повече.
                            Казаха ми че е питала за мене ама им забраних да и дават телефона
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              В нашия блок аз съм и домоуправите, и касиер, обаче за 10 години само веднъж имах готина съседка в блока. Обаче пусто жената все вкъщи, та не става, а аз не ходя да съборам по апартаментите - дал съм им сметка, а който иска, може и лично да ми ги донесе. Та с блоковото еване няма да стане при мен - иначе дядо ми, светла му памет, беше голяма терца и все от блока си ги хващае (живееше в едно 18 етажно ЕПК) - помня последното му гадже, 50-годишна следователка, а той беше почти на 80 тогава Обаче галантен и винаги ги черпеше с домашна ракия, лично производство. Та наздраве!
                              начи деда ти голем пич. той в това големо епк и на тия години, доде ги изреди ....и ги забрави. и може да ги почва отначало.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                                на другото събрание във входа ще предложа да сменим баба касиерка.
                                то сега, след тоя случай да го е страх човек да иде една такса да плати...
                                В нашия блок аз съм и домоуправите, и касиер, обаче за 10 години само веднъж имах готина съседка в блока. Обаче пусто жената все вкъщи, та не става, а аз не ходя да съборам по апартаментите - дал съм им сметка, а който иска, може и лично да ми ги донесе. Та с блоковото еване няма да стане при мен - иначе дядо ми, светла му памет, беше голяма терца и все от блока си ги хващае (живееше в едно 18 етажно ЕПК) - помня последното му гадже, 50-годишна следователка, а той беше почти на 80 тогава Обаче галантен и винаги ги черпеше с домашна ракия, лично производство. Та наздраве!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X