IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Жени , ще е някоя многопластова , весела , красавица , събирателен образ на всички . Включително и нуждаещите се от свирка и свещ , химери

    И на мен , ще е интересно есето . Приятел , го презентира . Моля
    Надявам се да не нарушавам правилата в мъжката бърлога с мимолетното ми присъствие и странният ми интерес .
    Я, беж да почерпиш в кръчмата! Тук е нещо така неудобно за фусти и кринолини.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Жени , ще е някоя многопластова , весела , красавица , събирателен образ на всички . Включително и нуждаещите се от свирка и свещ , химери
      .....................................
      Ха, здравей Лелче, твоите думи ме подсетиха за една новела на Колдуел - Jenny by nature , на български заглавието беше преведено "Джени, жена по природа". Наздраве и хубава вечер.
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Жени , ще е някоя многопластова , весела , красавица , събирателен образ на всички . Включително и нуждаещите се от свирка и свещ , химери

        И на мен , ще е интересно есето . Приятел , го презентира . Моля
        Надявам се да не нарушавам правилата в мъжката бърлога с мимолетното ми присъствие и странният ми интерес .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Ъ-ъъъ... коя е Жени?
          Тази въпрос го зададох вече, но не ми отговориха. И сега я търся тая Жени със свещ и свирка за кучета.

          Коментар


          • Ъ-ъъъ... коя е Жени?
            Last edited by Ender; 23.04.2020, 21:23.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              Само ще ви кажа, че на жените им се иска точно толкова много, колкото и на мъжете. Иска им се дори и повече, отколкото на мъжете. Сексуалните им фантазии са много по-големи, отколкото при мъжете. И всяка една тяхна усмивка или поглед към някой мъж вътрешно те си го представят как им го нанизва и дори се подмокрят.

              И една препоръка към младежите, която на мене нямаше кой да ми я даде, когато бях млад. Та ако ви се прииска и предложите на някоя готина мацка, и тя каже НЕ или ви забие шамар, можете да бъдете абсолютно сигурни, че цялото и вътрешно същество крещи Да, Да, Да !!!

              В такива случаи най-голямата грешка е да си тръгнете обиден....................
              Това едната страна на нещата ,
              но жените също така не обичат и навлеци и прекалено много да им се влиза в личното пространство.
              По скоро трябва да излъчваш увереност и да уцелиш момента за действие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                Колеги,
                с мерак отворих темата, защото модераторите все ни триеха коментарите, когато ставаше дума за жени и свалки в другите теми.
                Исках да споделя с вас, непознатите, моя опит, наблюдения и философски разсъждения за дълбоката изначална същност и природа на жената.
                Но в българските форуми нещо не се получава качествен диалог и дискусия. Все има някакво заяждане. Лични нападки. Капка завист, щипка злоба, кило подиграфки, но това мен не ме кефи. Затова преставам да пиша в създадената от мен тема. Ако й е писано от съдбата тя ще се развива, ако не - ще потъне в небитието и всеобщата забрава.
                Поздрави на всички
                ай стига с тия номера!
                аз чакам есето от 19 часа.... а ти, "поздрави на всички"!?
                така е по форумите, свиквай и ако това те уплаши, начи съм се излъгал много за тебе.
                ей на, всеки взе да се отпуска и да допринася за темата.
                пий още една ракия и кажи, ти как излизаш от положение, като има убава булка а нема 'резервативи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  безимен - евго е 40г пич . Висок, слаб, изпънат
                  Иначе добри съвети даваш къде да търси майка на децата му.
                  Щото има голяма разлика от жена за секс и майка.
                  Според мен има лек психологически проблем. Може би като има сериозни намерения има повече мислене и страх даже да не стане перфектно.
                  И това го възпира да действа решително, целеустремено.
                  Батките имат успех щото са ръбове и действат с животински инстинкт без да мислят (че няма нищо в тиквата).
                  Имах една състудентка която взе изнасилвача си за мъж. Още си е с него, та тя не даваше на никой и доброназорно доста пиян я насили о после вика че той единствен е открил пътя към нейната сексуалност. Та случаи всякакви. Проба грешка и каквото излезе
                  ай върви ги разбери жените.
                  за това на бай стамбата разчитам малко да разпръсне неяснотите и дезинформацията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                    Колеги,
                    с мерак отворих темата, защото модераторите все ни триеха коментарите, когато ставаше дума за жени и свалки в другите теми.
                    Исках да споделя с вас, непознатите, моя опит, наблюдения и философски разсъждения за дълбоката изначална същност и природа на жената.
                    Но в българските форуми нещо не се получава качествен диалог и дискусия. Все има някакво заяждане. Лични нападки. Капка завист, щипка злоба, кило подиграфки, но това мен не ме кефи. Затова преставам да пиша в създадената от мен тема. Ако й е писано от съдбата тя ще се развива, ако не - ще потъне в небитието и всеобщата забрава.
                    Поздрави на всички
                    Бай Стамене, темата е много готина, нищо общо с имотти, пари, лихви, печалби, акции, злато, вируси, меринджеи, безработица, планове и т. н. Не се дръж като ощипана мома и не се обиждай, къде видя злоби, подигравки и т. н. Толкова ми стана интересно, ти имаш жени, любовница и сериозна приятелка, аз такива хора вече не виждам около себе си и няма начин да няма какво да кажеш!

                    Коментар


                    • Само ще ви кажа, че на жените им се иска точно толкова много, колкото и на мъжете. Иска им се дори и повече, отколкото на мъжете. Сексуалните им фантазии са много по-големи, отколкото при мъжете. И всяка една тяхна усмивка или поглед към някой мъж вътрешно те си го представят как им го нанизва и дори се подмокрят.

                      И една препоръка към младежите, която на мене нямаше кой да ми я даде, когато бях млад. Та ако ви се прииска и предложите на някоя готина мацка, и тя каже НЕ или ви забие шамар, можете да бъдете абсолютно сигурни, че цялото и вътрешно същество крещи Да, Да, Да !!!

                      В такива случаи най-голямата грешка е да си тръгнете обиден....................
                      Last edited by Mateev; 23.04.2020, 19:43.

                      Коментар


                      • Колеги,
                        с мерак отворих темата, защото модераторите все ни триеха коментарите, когато ставаше дума за жени и свалки в другите теми.
                        Исках да споделя с вас, непознатите, моя опит, наблюдения и философски разсъждения за дълбоката изначална същност и природа на жената.
                        Но в българските форуми нещо не се получава качествен диалог и дискусия. Все има някакво заяждане. Лични нападки. Капка завист, щипка злоба, кило подиграфки, но това мен не ме кефи. Затова преставам да пиша в създадената от мен тема. Ако й е писано от съдбата тя ще се развива, ако не - ще потъне в небитието и всеобщата забрава.
                        Поздрави на всички

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Пич, нещата се случват точно така, както трябва да бъде: според мисленето и разсъжденията ти! Не си пропуснал нищо, каквото и тук да ти казват някои "батковци", с голям "опит". Опитът е нещо относително. Всеки преценява нещата от собствена гледна точка - и това са най-правилните решения за него.

                          Имай предвид, че горната оценка - на дамата от нета, както и много други твои качества - са готови да ти кажат много дами, както и още по-готини от тая...

                          .................................

                          Не зная докъде си стигнал с образованието си, но ще ти препоръчам следното: ако /по каквито и да са причини/ - все още не си взел висшето си образование..., например - ако си убеден, че то в момента е излишно, то - препоръчвам ти да помислиш в тая посока... Добре е, ако те влече нещо в сферите, в които са заети повече дами...Значи - на есен - си кандидатствай, погледни сериозно на това поредно предизвикателство в живота ти...
                          ВУЗ-овете приемат вече по-лесно, но ти направи съответната си подготовка - и си вътре. Ако се колебаеш, имай предвид, че борбата за студенти е голяма: преподавателите нямат достатъчно норматив и това ги възпира от това - да са брутални и както преди години да те карат да цитираш пасажи от преписаните и издадени от тях "учебници"...

                          Щом те приемат - шансовете ти скачат в пъти! Колежките ще са около теб всекидневно: помагаш, търсиш помощ, кафета, дискусии - важно е да бъдеш себе си! Остави ония, които се ти създавали комплекси до сега, за които си писал: "Ако бях с мутренска визия (широк гръб, гола глава, бицепс)"... Това са приказки от 1001 нощ!

                          Дамите търсят човек, който да ги разбира, да бъде различен - а ти си точно такъв! Повтарям: бъди себе си! Коректен, директен, разбиращ!

                          .....................................

                          Когато се прибереш с някоя колежка от лекции - вероятно е да те срещне и твоята съседка... Ще видиш как ще промени отношението си към теб и най-вероятно ще потърси начин за сближаване... Успехи!

                          Имам си образование и съм с 2 езика. С един колега от темата сме от един ВУЗ, една специалност, с 2 години разлика.

                          Просто днес ви споменах, че каката по хавлия вероятно щеше да покани някой здрав мачо (охранител) у тях, защото тя и шефката й харесват този стил. Все пак мерси за мнението, ще гледам да те послушам.

                          Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                            Не бях се замислил, но има резон, всички да се натискат да си плащат на домоуправителшата при положение, че е хубава и дащна. Само другите жени да не я усетят, че ще има бой, сълзи и сополи. В нашия вход имаше една наемателка дето все я чакаха разни братчеди от елмаз пред блока и се разхождаха по етажа ми, отделно ходеше да иска от мъжете това-онова по халат. Жените задействаха машината и вече не живее тук.
                            жените при входния мачо ще плащат. Каква хубава развратна комуна ще се заформи
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Пич, нещата се случват точно така, както трябва да бъде: според мисленето и разсъжденията ти! Не си пропуснал нищо, каквото и тук да ти казват някои "батковци", с голям "опит". Опитът е нещо относително. Всеки преценява нещата от собствена гледна точка - и това са най-правилните решения за него.

                              Имай предвид, че горната оценка - на дамата от нета, както и много други твои качества - са готови да ти кажат много дами, както и още по-готини от тая...

                              .................................

                              Не зная докъде си стигнал с образованието си, но ще ти препоръчам следното: ако /по каквито и да са причини/ - все още не си взел висшето си образование..., например - ако си убеден, че то в момента е излишно, то - препоръчвам ти да помислиш в тая посока... Добре е, ако те влече нещо в сферите, в които са заети повече дами...Значи - на есен - си кандидатствай, погледни сериозно на това поредно предизвикателство в живота ти...
                              ВУЗ-овете приемат вече по-лесно, но ти направи съответната си подготовка - и си вътре. Ако се колебаеш, имай предвид, че борбата за студенти е голяма: преподавателите нямат достатъчно норматив и това ги възпира от това - да са брутални и както преди години да те карат да цитираш пасажи от преписаните и издадени от тях "учебници"...

                              Щом те приемат - шансовете ти скачат в пъти! Колежките ще са около теб всекидневно: помагаш, търсиш помощ, кафета, дискусии - важно е да бъдеш себе си! Остави ония, които се ти създавали комплекси до сега, за които си писал: "Ако бях с мутренска визия (широк гръб, гола глава, бицепс)"... Това са приказки от 1001 нощ!

                              Дамите търсят човек, който да ги разбира, да бъде различен - а ти си точно такъв! Повтарям: бъди себе си! Коректен, директен, разбиращ!

                              .....................................

                              Когато се прибереш с някоя колежка от лекции - вероятно е да те срещне и твоята съседка... Ще видиш как ще промени отношението си към теб и най-вероятно ще потърси начин за сближаване... Успехи!
                              безимен - евго е 40г пич . Висок, слаб, изпънат
                              Иначе добри съвети даваш къде да търси майка на децата му.
                              Щото има голяма разлика от жена за секс и майка.
                              Според мен има лек психологически проблем. Може би като има сериозни намерения има повече мислене и страх даже да не стане перфектно.
                              И това го възпира да действа решително, целеустремено.
                              Батките имат успех щото са ръбове и действат с животински инстинкт без да мислят (че няма нищо в тиквата).
                              Имах една състудентка която взе изнасилвача си за мъж. Още си е с него, та тя не даваше на никой и доброназорно доста пиян я насили о после вика че той единствен е открил пътя към нейната сексуалност. Та случаи всякакви. Проба грешка и каквото излезе
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                                на другото събрание във входа ще предложа да сменим баба касиерка.
                                то сега, след тоя случай да го е страх човек да иде една такса да плати...
                                Не бях се замислил, но има резон, всички да се натискат да си плащат на домоуправителшата при положение, че е хубава и дащна. Само другите жени да не я усетят, че ще има бой, сълзи и сополи. В нашия вход имаше една наемателка дето все я чакаха разни братчеди от елмаз пред блока и се разхождаха по етажа ми, отделно ходеше да иска от мъжете това-онова по халат. Жените задействаха машината и вече не живее тук.

                                Коментар

                                Working...
                                X