IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение

    Това същество на снимката си е жив цепеняк в смисъл готина девойка, мацка е, но е абсолютна потресница в душата си, изглежда на първо четене беззащитна, примерно и невинно, но вътрешната й същност е освободено поведение, за която никой не би заподозрял каква е наистина, тази девойка е истинска турбо сексуална вещица, мечта за всеки мъж
    +1

    Ще разкажеш ли за платените жени от якото напиване, за което ни писа по-долу,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo

      Харесва ми, напиши ми имейла й,

      Ще внимавам, защото знам за много Интернет измами.


      Имаш необходимата информация, пич! Може да тръгнеш в посоката, в която желаеш, вкл. - да ликвидираш инфото, да се подиграеш..., всичко, което ти дойде на ум! Внимавай с интернет-измамите! Ти си знаеш!

      Дори да не се получи в конкретният случай - дамите са навсякъде около нас! Събирай впечатления - скоро те ще ти помогнат!

      Успех! Бъди здрав - другото няма значение!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo

        Харесва ми, напиши ми имейла й,

        Ще внимавам, защото знам за много Интернет измами.
        Това същество на снимката си е жив цепеняк в смисъл готина девойка, мацка е, но е абсолютна потресница в душата си, изглежда на първо четене беззащитна, примерно и невинно, но вътрешната й същност е освободено поведение, за която никой не би заподозрял каква е наистина, тази девойка е истинска турбо сексуална вещица, мечта за всеки мъж
        Last edited by бай Стамен Тракториста; 24.04.2020, 10:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Мчи, то и това име май с гръцки произход, Мрънкало. Съвсем точно си ми го лепнал, що от превод означавало "тази, която определя правилата"
          Наздраве, кръстник!
          Горкото Чиче! Ще му се налага да се съобразява с правилата на нереализиралата се като Смарагда. Може пък да се реализира върху него като Топазка. Или направо Топузка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Магда е умалително точно от Смарагда, но ти знаеш. Навремето са кръщавали така момичетата със зелени очи. Детето е получавало името си около годинката, а тогава цветът на очите е бил известен. Последните 100-тина години нямаме такова име в родата, макар доста от дамите да са били зеленооки.
            Наздраве, Lelq!
            Щеше да е жалко , че сте унищожили хубавата традиция , ако не я бяхте компенсирали със събирането на камъчета

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              А Смарагда , още ли е вървежна ?
              Наздраве , tnm!
              Магда е умалително точно от Смарагда, но ти знаеш. Навремето са кръщавали така момичетата със зелени очи. Детето е получавало името си около годинката, а тогава цветът на очите е бил известен. Последните 100-тина години нямаме такова име в родата, макар доста от дамите да са били зеленооки.
              Наздраве, Lelq!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Скъпа ми колкото сичкия песък Тянке, теб що са те тогава кръстили Тянка, а? Ииии, забравих, че аз съм ти кръстника. Наздраве, Дрънкръщелнице!
                П. п. И да слушкаш кръстника си.
                Мчи, то и това име май с гръцки произход, Мрънкало. Съвсем точно си ми го лепнал, що от превод означавало "тази, която определя правилата"
                Наздраве, кръстник!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  С хубавица като кукла, взел смолистата й букла,
                  поседи със чувство ново – пак, и пак, и пак отново!

                  Поезията е персийска, щото и името Даша е с такъв произход
                  Наздраве!

                  П.П. У мойта рода жените основно с гръцки имена ги наричали. Най-любимото ми е Магда, ама вече не се ползва
                  А Смарагда , още ли е вървежна ?
                  Наздраве , tnm!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    С хубавица като кукла, взел смолистата й букла,
                    поседи със чувство ново – пак, и пак, и пак отново!

                    Поезията е персийска, щото и името Даша е с такъв произход
                    Наздраве!

                    П.П. У мойта рода жените основно с гръцки имена ги наричали. Най-любимото ми е Магда, ама вече не се ползва
                    Скъпа ми колкото сичкия песък Тянке, теб що са те тогава кръстили Тянка, а? Ииии, забравих, че аз съм ти кръстника. Наздраве, Дрънкръщелнице!
                    П. п. И да слушкаш кръстника си.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Какъв трактор караш, колега? Това да не би да е някаква метафора?

                      Сравнение с диференциал съм чувал, но пък чак трактор? Много е маниашко!

                      Хубав ден!
                      Нито съм тракторист, нито съм бай Стамен ... що тракторист ли ? Ами преди 12 год, когото се регистрирах след една кошмарна вакханалия и пиянска нощ, бях се озовал да спя под един трактор между гумите му, паркиран в един двор, не помня как е станало това и как съм се озовал там. Беше безумна оргия с леки момичета и нашта банда юнаци, имахме няколко каси с вино и водка, за мезе един леген пълен с кюфтета и 3 заека на фурна, единия от аверите беше ловец. Почнахме от сутринта в една къща в някакво село. По спомен бях изпил 2 шишета с вино, няколко водки и няколко смъртоносни коктейла Кремълски полковник, не помня вече точно колко ... Та като се регистрирах след няколко дена реших, че това ще ми е ника - тракториста, а бай Стамен се оказа собственика на трактора, та така ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        убавица беше со черни очи кат маслини, църна чуплива коса. А как викаше само "ой какой парень"
                        Важното е поведението да отоваря на името.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          убавица беше со черни очи кат маслини, църна чуплива коса. А как викаше само "ой какой парень"
                          С хубавица като кукла, взел смолистата й букла,
                          поседи със чувство ново – пак, и пак, и пак отново!

                          Поезията е персийска, щото и името Даша е с такъв произход
                          Наздраве!

                          П.П. У мойта рода жените основно с гръцки имена ги наричали. Най-любимото ми е Магда, ама вече не се ползва
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Е, на Даша няма как да не си фен. Стига да не е много грозна.
                            убавица беше со черни очи кат маслини, църна чуплива коса. А как викаше само "ой какой парень"
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              ДАниЕЛА ...
                              Идвам
                              Имам афинитет към мимитата(сега на миеко им викат МЕМЕта) - мария, мирослава, мариела, мариета, майя (от мария ама понеже имали в рода човек дето не можел да казва Р и затова без него)
                              Фен съм и на руските - даша, лена, лада. опс щях да забравя руската мария - маша.
                              За разнообразие и други незнайни героини. Да ме прощават но не мога да помня толкова
                              Е, на Даша няма как да не си фен. Стига да не е много грозна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
                                Заглавието на темата е редактирано от уважаемите модератори след моя молба. Повече няма да стават недоразумения с думата "Жени"
                                Спорен и безавариен ден на всички

                                Какъв трактор караш, колега? Това да не би да е някаква метафора?

                                Сравнение с диференциал съм чувал, но пък чак трактор? Много е маниашко!

                                Хубав ден!

                                Коментар

                                Working...
                                X