IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    Възможно е.

    Иначе хвърлих едно око на резюмето в Уикипедия. Описанието е кратко, но веднага прави впечатление, че мъжа на Каренина е статичен, докато Вронски е активен образ, воден от мисълта, че няма непревземаема крепост. Изглежда доста поучително, особено за хора с опит "на терен".
    Напъни се и я прочети като прескачаш идилията на руската ферма, демек главите касаещи другия идиот в романа - Левин.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


      Хахаха, викаш като го набара някоя ошлайфана кака с 2 деца, да му сложи чатала и да няма хък-мък. Ама Мирето е стабиУен, ще устиска на атаките.

      Виж, ако го набара някое рускинче като това за което разказвах преди време, е те тогава вече ще се притесня
      Не ми се мисли, горкото жертвено агънце какво би го сполетяло

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


        Хахаха, викаш като го набара някоя ошлайфана кака с 2 деца, да му сложи чатала и да няма хък-мък. Ама Мирето е стабиУен, ще устиска на атаките.

        Виж, ако го набара някое рускинче като това за което разказвах преди време, е те тогава вече ще се притесня
        Не знам защо някои софиянци си мислят, че в по-малките градове цари някаква патриархална идилия като в турските сериали.Аз се сещам за над 30 разведени познати около моята възраст. Само на нашата улица от двайсетина къщи има над 10 човека разведени.А във всички съседни къщи има разведени.
        Или пък за колите-миналия месец дойдоха служебно двама софиянци и първото нещо, което ми казаха беше,че били учудени колко много коли имало в нашият град и че половин час търсели място за паркиране.
        Иначе ако усетя,че някоя жена е боклук изобщо няма да я търпя.Чао и да идва следващата. Жени много. А пък шансът да заживея с жена с деца от друг мъж е нулев.
        Last edited by Vergil1975; 16.04.2023, 15:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Зависи, тя и Каренина първоначално не му е в “таргет групата” на Вронски, ама после той така се оплита в собствените си крака, че положението става губернаторско.

          Ти си ми подобен типаж.

          Просто имаш щур късмет, че не живееш в по-голям град. Слепите птички Господ ги пази

          Хахаха, викаш като го набара някоя ошлайфана кака с 2 деца, да му сложи чатала и да няма хък-мък. Ама Мирето е стабиУен, ще устиска на атаките.

          Виж, ако го набара някое рускинче като това за което разказвах преди време, е те тогава вече ще се притесня

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Не съм сигурен, че ще ти допадне. Виж, на Вергил определено ще му хареса...
            Възможно е.

            Иначе хвърлих едно око на резюмето в Уикипедия. Описанието е кратко, но веднага прави впечатление, че мъжа на Каренина е статичен, докато Вронски е активен образ, воден от мисълта, че няма непревземаема крепост. Изглежда доста поучително, особено за хора с опит "на терен".

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Зависи, тя и Каренина първоначално не му е в “таргет групата” на Вронски, ама после той така се оплита в собствените си крака, че положението става губернаторско.

              Ти си ми подобен типаж.

              Просто имаш щур късмет, че не живееш в по-голям град. Слепите птички Господ ги пази
              Какво значение има къде живея?Принципите ми си остават същите. А и в големият град изборът на жени е огромен.И какво значи имам късмет-ти постоянно ме плашиш от връзки с жени все едно ще настъпи краят на света ако имам връзки с даден тип жени.Ако не си допадаме ще се разделим,ти нали си с два развода. Значи не е толкова страшно, а пък и доста мои приятели и познати са разведени.
              Last edited by Vergil1975; 16.04.2023, 15:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Нищо не си разбрала от това, което съм писал.Ако беше внимателно чела какво съм писал за Чингис хан,за телегонията и други подобни неща,щеше да си наясно какви жени търся и защо.Омъжени жени с деца никога не са ми били в таргет групата.
                Зависи, тя и Каренина първоначално не му е в “таргет групата” на Вронски, ама после той така се оплита в собствените си крака, че положението става губернаторско.

                Ти си ми подобен типаж.

                Просто имаш щур късмет, че не живееш в по-голям град. Слепите птички Господ ги пази

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Не ти вярвам. Не и след всички глупотевини дето ги изреди при появата си тук.
                  Нищо не си разбрала от това, което съм писал.Ако беше внимателно чела какво съм писал за Чингис хан,за телегонията и други подобни неща,щеше да си наясно какви жени търся и защо.Омъжени жени с деца никога не са ми били в таргет групата.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Явно не ме познаваш. Винаги бих избрал младото и неопитно момиче за своя съпруга пред омъжена жена с дете.Даже и афера не бих имал с такава-само проблеми може да има.Може евентуално краткотрайна връзка и дотам.
                    Не ти вярвам. Не и след всички глупотевини дето ги изреди при появата си тук.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Вронски прочее ми напомня за тебе .
                      Явно не ме познаваш. Винаги бих избрал младото и неопитно момиче за своя съпруга пред омъжена жена с дете.Даже и афера не бих имал с такава-само проблеми може да има.Може евентуално краткотрайна връзка и дотам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Христос Воскресе!

                        Бъдете живи и здрави и по-толерантни в коментарите си,
                        Во истину воскресе, Евгени!

                        Да си ми жив и здрав и да си намериш невеста!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          "Всички щастливи семейства си приличат, всяко е нещастно по своему".Кой роман започва с тази фраза-такъв въпрос ми се падна за 5000 лв като участвах в"Стани богат"преди 21 години.Не го знаех и избрах 50 на 50,та останаха"Три сестри"и"Ана Каренина ".Избрах "Ана Каренина "и спечелих 5000 лв,така че след това прочетох и романа.Доста сюжети има в него и показва разнообразието на характери .Но със сигурност ако бях на мястото на Вронски бих избрал Кити,а не Ана.
                          Вронски прочее ми напомня за тебе .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Не съм сигурен, че ще ти допадне. Виж, на Вергил определено ще му хареса...
                            "Всички щастливи семейства си приличат, всяко е нещастно по своему".Кой роман започва с тази фраза-такъв въпрос ми се падна за 5000 лв като участвах в"Стани богат"преди 21 години.Не го знаех и избрах 50 на 50,та останаха"Три сестри"и"Ана Каренина ".Избрах "Ана Каренина "и спечелих 5000 лв,така че след това прочетох и романа.Доста сюжети има в него и показва разнообразието на характери .Но със сигурност ако бях на мястото на Вронски бих избрал Кити,а не Ана.
                            Last edited by Vergil1975; 16.04.2023, 14:33.

                            Коментар


                            • Христос Воскресе!

                              Бъдете живи и здрави и по-толерантни в коментарите си,

                              Коментар


                              • Какви записи?

                                Коментар

                                Working...
                                X