IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Да не говорим, че всяка така мечтана от лирическия герой рускиня е вече с дете, което не винаги показва.

    После се обижда като му казвам, че е шаранче готово за тиганче
    Лошото е, че и Евго е останал с погрешно впечатление, че младото няма километраж. Повечето между 20-30г. в момента не са имали много гаджета, но пък компенсират с тъпкачи. И докато сериозните им връзки можеш да разбереш колко са били, за останалото само се гадае.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Да не говорим, че всяка така мечтана от лирическия герой рускиня е вече с дете, което не винаги показва.

      После се обижда като му казвам, че е шаранче готово за тиганче
      Пак почна с твоите апокалиптични предсказания. Викаш идва рускинята и на другият ден се женим. А не ти ли хрумва, че изобщо не съм на зор да се обвързвам, даже бих го направил в краен случай ако жената си заслужава. Ама, за да си заслужава трябва да я опозная. А това означава няколко месеца съвместен живот без обвързване.И през това време ще я преценя какво представлява и дали има деца. И ако не е читава или има деца ще й кажа чао.Ама през това време ще си я пое... всеки ден.И ти с това ме плашиш????
      От какво точно трябва да се плаша-че ще ме умори от секс ли?
      Даже е много по-добър вариант да ги сменям през няколко месеца, щото мераклийки от бившия СССР бол.А и аз говоря добре руски,та комуникацията не е проблем.
      От какво да се плаша?
      Last edited by Vergil1975; 16.04.2023, 19:41.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Християнски празници са все пак - отстъпи едната на ближния и я запознай с Евго.
        Не са ми близки,та да ги запознавам.Просто познати.Имам ги като потенциални обекти за сваляне и дотам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          Поне за две професури има мат'рял, но за съжаление, работя само с психично здрави индивиди.
          Останаха ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Направо почвай нов докторат - теми бол.
            Поне за две професури има мат'рял, но за съжаление, работя само с психично здрави индивиди.
            Не съм много силен в патопсихологията.
            Last edited by Ender; 16.04.2023, 19:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Е сега, не е като да царитакава идилия, ама да го кажем така, че на жените що-годе им се знае историята и километража. Това е огромно предимство за мъжете, защото дърпа ръчната на по шавливите жени. Докато в София не е така и както спомена Селенка, може да попаднеш на мъжемелачка, която да се кълне, че си й 2рия
              Да не говорим, че всяка така мечтана от лирическия герой рускиня е вече с дете, което не винаги показва.

              После се обижда като му казвам, че е шаранче готово за тиганче

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                За Евго не стават - извън срок на годност са.
                Той каза млади скромни девойки, противопоставяйки ги на опитни жени на 40+, които в неговата вселена са “разпоретини” .

                Само се притесняваше, дали ще е така вървежен сред тези млади “девойки”.

                Направо почвай нов докторат - теми бол.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Християнски празници са все пак - отстъпи едната на ближния и я запознай с Евго.
                  За Евго не стават - извън срок на годност са.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Не знам защо някои софиянци си мислят, че в по-малките градове цари някаква патриархална идилия като в турските сериали.Аз се сещам за над 30 разведени познати около моята възраст. Само на нашата улица от двайсетина къщи има над 10 човека разведени.А във всички съседни къщи има разведени.
                    Или пък за колите-миналия месец дойдоха служебно двама софиянци и първото нещо, което ми казаха беше,че били учудени колко много коли имало в нашият град и че половин час търсели място за паркиране.
                    Иначе ако усетя,че някоя жена е боклук изобщо няма да я търпя.Чао и да идва следващата. Жени много. А пък шансът да заживея с жена с деца от друг мъж е нулев.
                    Е сега, не е като да царитакава идилия, ама да го кажем така, че на жените що-годе им се знае историята и километража. Това е огромно предимство за мъжете, защото дърпа ръчната на по шавливите жени. Докато в София не е така и както спомена Селенка, може да попаднеш на мъжемелачка, която да се кълне, че си й 2рия

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Едно си знаеш,едно си баеш.На мен разпоретина не ми трябва. Колкото и изискана да е.Нито пък жена с деца. Чужди деца нямам намерение да гледам.Ако подхвана нова връзка ще е с някое скромно момиче ,което ще ми роди деца и ще се грижи за тях и домакинството. Даже имам две набелязани.
                      И никога не съм твърдял,че около мен няма жени.Напротив всекидневно се срещам служебно с много жени.И имам доста фенки.С различно положение в обществото. Но те са все на 40 плюс години. Казах,че около мен няма млади жени.Та не знам дали ще съм атрактивен за тях както съм за тези на 40 плюс.
                      Християнски празници са все пак - отстъпи едната на ближния и я запознай с Евго.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Аааа, себе си въобще не слагам в сметката. Не си ми в таргет групата .

                        Не те презирам. Просто наивността ти е леко притеснителна. Затова и ти казах, че слепите птички Господ ги пази .

                        При теб проблемът въобще не е къде живееш, а че емоционално си все на пет години. И оттам ти казвам, че ако те набара някоя наистина опитна и поддържана жена ти е тотално спукана работата.

                        Самият ти споделяш, че около теб няма много жени. Оттам и коментарът ми, който въобще не е насочен към това кой къде живее.
                        Едно си знаеш,едно си баеш.На мен разпоретина не ми трябва. Колкото и изискана да е.Нито пък жена с деца. Чужди деца нямам намерение да гледам.Ако подхвана нова връзка ще е с някое скромно момиче ,което ще ми роди деца и ще се грижи за тях и домакинството. Даже имам две набелязани.
                        И никога не съм твърдял,че около мен няма жени.Напротив всекидневно се срещам служебно с много жени.И имам доста фенки.С различно положение в обществото. Но те са все на 40 плюс години. Казах,че около мен няма млади жени.Та не знам дали ще съм атрактивен за тях както съм за тези на 40 плюс.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Хахаха-ти нещо съвсем се самозабрави.Това,че си софиянка не те прави нито по изискана,нито по-поддържана от жените, които живеят извън София. Никога не съм имал гадже някоя повлекана,няма и да имам. А и все пак съм юрист и представа си нямаш с какви жени в тази сфера съм имал връзка и на какви позиции са сега.
                          Не си първата в тоя форум, която се отнася с презрение към хората, които не живеят в София.
                          Така че щом съдите човек по това къде живее и го презирате защото не живее в София,а не по качествата му,аз нямам място при такива хора.
                          Аааа, себе си въобще не слагам в сметката. Не си ми в таргет групата .

                          Не те презирам. Просто наивността ти е леко притеснителна. Затова и ти казах, че слепите птички Господ ги пази .

                          При теб проблемът въобще не е къде живееш, а че емоционално си все на пет години. И оттам ти казвам, че ако те набара някоя наистина опитна и поддържана жена ти е тотално спукана работата.

                          Самият ти споделяш, че около теб няма много жени. Оттам и коментарът ми, който въобще не е насочен към това кой къде живее.
                          Last edited by Arana; 16.04.2023, 17:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Друго имам предвид аз. Не ти е пресичала на тебе път фатална изискана жена с опит, а не разни неподдържани провинциални повлекани. Плюй си в пазвата, че бели винаги стават, а си в опасна възраст.
                            Хахаха-ти нещо съвсем се самозабрави.Това,че си софиянка не те прави нито по изискана,нито по-поддържана от жените, които живеят извън София. Никога не съм имал гадже някоя повлекана,няма и да имам. А и все пак съм юрист и представа си нямаш с какви жени в тази сфера съм имал връзка и на какви позиции са сега.
                            Не си първата в тоя форум, която се отнася с презрение към хората, които не живеят в София.
                            Така че щом съдите човек по това къде живее и го презирате защото не живее в София,а не по качествата му,аз нямам място при такива хора.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Не ми се мисли, горкото жертвено агънце какво би го сполетяло
                              Искаш да кажеш жертвено котенце ми се струва

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Какво значение има къде живея?Принципите ми си остават същите. А и в големият град изборът на жени е огромен.И какво значи имам късмет-ти постоянно ме плашиш от връзки с жени все едно ще настъпи краят на света ако имам връзки с даден тип жени.Ако не си допадаме ще се разделим,ти нали си с два развода. Значи не е толкова страшно, а пък и доста мои приятели и познати са разведени.
                                Какви “два развода” си сътворил в твоята фантазия не знам. А сетих се - друг глупак беше подхвърлил подобна версия. И той чел недочел.

                                Коментар

                                Working...
                                X