IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Наред е и скоро всичко ще е супер.

    Мерси!
    Евгич , що съдов бре ?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

      В имотната тема беше написал, че си посещавал съдов хирург. Надявам се всичко да е наред с теб. Ако не е, бързо да се оправяш.

      Поздрави!
      Наред е и скоро всичко ще е супер.

      Мерси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Не пиша, защото гоня други задачи, вкл. здравословни.

        Скоро си мислех за теб, какъв млад и готин пич си, Оценката е на база мненията ти в темата.

        И аз имам един приятел - много активен и наточен в социалните мрежи, но на живо няма нормална жена. Имал е и дете има, но тя го предаде.

        За него е много важно да си показва мускулите, марковите дрехи и снимките от чужбина. И пакета в залата.

        Поздрави


        В имотната тема беше написал, че си посещавал съдов хирург. Надявам се всичко да е наред с теб. Ако не е, бързо да се оправяш.

        Поздрави!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          Евго спря с ъпдейтите по въпроса с търсенето на мома и в тази тема никой не пише от няколко дена.

          Не му завиждай на твоя съученик от Чехия. Той демонстрира волен живот в социалните мрежи, но в реалния живот всичко може да е мнгого различно и животът му да се развива в съвсем друга посока. Понякога, даже нерядко, ако питаш мен, хората са склонни да представят живота си в социалните мрежи такъв, какъвто не е. Колкото по-неудовлетворен живот живеят в реалността, толкова повече гледат да изпъкнат в социалните мрежи.

          Твоят съученик може само да се снима с тези манекенки и да имитира живот на мачо, но реално дори една целувка да не е получил от тези манекенки. Не казвам, че такава е ситуацията, но аз винаги имам едно на ум, тъй като толкова много примери съм видял с хора, които познавам в реалния живот, имитиращи съвсем различен живот в социалните мрежи.

          Преди години бях гледал един клип, който ми направи много силно впечатление. Гледай го.


          Не пиша, защото гоня други задачи, вкл. здравословни.

          Скоро си мислех за теб, какъв млад и готин пич си, Оценката е на база мненията ти в темата.

          И аз имам един приятел - много активен и наточен в социалните мрежи, но на живо няма нормална жена. Имал е и дете има, но тя го предаде.

          За него е много важно да си показва мускулите, марковите дрехи и снимките от чужбина. И пакета в залата.

          Поздрави



          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

            Евго спря с ъпдейтите по въпроса с търсенето на мома и в тази тема никой не пише от няколко дена.

            Не му завиждай на твоя съученик от Чехия. Той демонстрира волен живот в социалните мрежи, но в реалния живот всичко може да е мнгого различно и животът му да се развива в съвсем друга посока. Понякога, даже нерядко, ако питаш мен, хората са склонни да представят живота си в социалните мрежи такъв, какъвто не е. Колкото по-неудовлетворен живот живеят в реалността, толкова повече гледат да изпъкнат в социалните мрежи.

            Твоят съученик може само да се снима с тези манекенки и да имитира живот на мачо, но реално дори една целувка да не е получил от тези манекенки. Не казвам, че такава е ситуацията, но аз винаги имам едно на ум, тъй като толкова много примери съм видял с хора, които познавам в реалния живот, имитиращи съвсем различен живот в социалните мрежи.

            Преди години бях гледал един клип, който ми направи много силно впечатление. Гледай го.


            Нищо не имитира. И по-скоро не качва той снимки, а го тагват мадамите.Още като ученик си беше голям сваляч. Пича си е типичният ерген плейбой.Познавам още един такъв,който е вече близо на 70 години и цял живот е бил сервитьор на Слънчев бряг.Правил е секс с над 1000 жени. Такива мъже са рядкост, но ги има.И най-интересното е,че не се хвалят с това, а си го приемат за нещо нормално.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
              Няма ли ни нас с Евго да поддържаме огъня темата замира.
              Днес излязоха данните от НСИ за населението. Оказва се,че по коефициент на плодовитост -1,78, България е на четвърто място в ЕС след Франция, Чехия и Румъния. Ние,французите и румънците сме ясни, щото тия сравнително високи нива не се дължат на етническите французойки,румънки и българки,ама явно чехкините освен, че са красиви, раждат и деца. Имам един съученик, който живее в Чехия и е от смесен брак,ерген е и постоянно качва във Фейсбук снимки с някакви чехкини,които са като манекенки.Е това е волен живот.
              Евго спря с ъпдейтите по въпроса с търсенето на мома и в тази тема никой не пише от няколко дена.

              Не му завиждай на твоя съученик от Чехия. Той демонстрира волен живот в социалните мрежи, но в реалния живот всичко може да е мнгого различно и животът му да се развива в съвсем друга посока. Понякога, даже нерядко, ако питаш мен, хората са склонни да представят живота си в социалните мрежи такъв, какъвто не е. Колкото по-неудовлетворен живот живеят в реалността, толкова повече гледат да изпъкнат в социалните мрежи.

              Твоят съученик може само да се снима с тези манекенки и да имитира живот на мачо, но реално дори една целувка да не е получил от тези манекенки. Не казвам, че такава е ситуацията, но аз винаги имам едно на ум, тъй като толкова много примери съм видял с хора, които познавам в реалния живот, имитиращи съвсем различен живот в социалните мрежи.

              Преди години бях гледал един клип, който ми направи много силно впечатление. Гледай го.



               

              Коментар


              • Няма ли ни нас с Евго да поддържаме огъня темата замира.
                Днес излязоха данните от НСИ за населението. Оказва се,че по коефициент на плодовитост -1,78, България е на четвърто място в ЕС след Франция, Чехия и Румъния. Ние,французите и румънците сме ясни, щото тия сравнително високи нива не се дължат на етническите французойки,румънки и българки,ама явно чехкините освен, че са красиви, раждат и деца. Имам един съученик, който живее в Чехия и е от смесен брак,ерген е и постоянно качва във Фейсбук снимки с някакви чехкини,които са като манекенки.Е това е волен живот.

                Коментар


                • Дете пита баща си:"Защо е обичайно жената да готви по време на брака?".А бащата отговаря:"По закон затворникът трябва да се храни ".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение


                    Мечо-ти го каза,богатите мъже и красивите жени не ги съдят. Съответно жените и мъжете.
                    Така че ти като жена си много по-склонна да пренебрегнеш недостатъци на top G мъжете. Както аз като мъж бих бил по-благосклонен към красива жена..
                    То това е така, откак свят светува. Както монетата си има стойност, така и хората.

                    Дори в Щатите съм гледал пранкове как на публично място инсценира припадане човек от ниската прослойка на обществото и всички го подминаха, нищо че стоеше проснат на земята. Сигурно минаха над 30 секунди докато някой все пак реши да отдели секунди от ценното си внимание, ей така да провери дали случайно не е умрял. Същия експеримент на същото място го повториха само, че този път с добре облечен с костюм мъж, привидно принадлежащ на висшата прослойка. За същите 30 секунди около него се събра тълпа от непознати, които се опитваха да му помогнат и да го питат как е. Смятам, че ситуацията е достатъчно показателна как хората определят стойността на база на външен вид/благосъстояние и съответно емпатията която изпитват.
                    Last edited by Bad_Bear; 22.04.2023, 19:18.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Няма как да ме убедиш,че едно и също поведение трябва да се тълкува по различен начин, само защото единият бил богат и с принос за обществото. По тая логика ако такива хора извършат престъпление, трябва да им се налагат по-леки присъди.
                      Tова ли си разбрал? Само това? Никъде не твърдя подобно нещо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Остави. Аз се отказвам

                        Мачът печели служебно наш Миро.
                        Няма как да ме убедиш,че едно и също поведение трябва да се тълкува по различен начин, само защото единият бил богат и с принос за обществото. По тая логика ако такива хора извършат престъпление, трябва да им се налагат по-леки присъди.

                        Коментар


                        • Грешка

                          Коментар


                          • Българките са станали толкова меркантилни, че са готови и богат дебелак да вземат и старчок милионер.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                              Мислих точно това да пиша, но ще го разберат двама души.
                              Остави. Аз се отказвам

                              Мачът печели служебно наш Миро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Хахаха-и кога тъп човек е водил дадено общество?Не знам за такъв в световната история .
                                Виж как сам си отговаряш

                                Коментар

                                Working...
                                X