IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мале, малей ... Циркът си замина, клоуните останаха.
    Наздраве, момчета!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от representjah

      Kildirim_Bei , знам че няма да ме разбереш. Точно защото ти липсват тези нюанси и емоционална осъзнатост, не ги усещаш нещата. Изобщо не става въпорс за бой/физически ограничения, издевателства или подбни. Асосто схвана, още 2-4 ма също знаят за какво говоря.
      напротив, разбрах те.
      Last edited by Kildirim_Bei; 10.12.2020, 13:46.
      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

      Коментар


      • Първоначално изпратено от representjah


        Да, точно той е виновен, че вие не сте пляскали малките Принцеси. 95% от пишещите тук нямате идея от това какво е да си Мъж. А малките деца имат нужда точно от такива в живота си модели на поведение. Хора от които да копират здравословни модели на поведение. В противен случай, когато порастна стават тотално осакатени емоционални инвалиди, незнаещ как да се държат в този свят, каква роля имат в него, какви цели и т.н.
        "Да, мила, както кажеш мила, важното е че се обичаме мила, готово съм на всичко за теб мила, ти си моята свят мила, извинявай мила" - не са здравословни модели за подражание.

        И за мое съжаление по-голямата част от жените са израстнали с родители като тебе, безименния, кидрим, и много други. И идея си нямате за сексуалния живот на дъщерите ви, повярвайте ми. И не искате да знаете точно какви ги вършат, защото ще лапнете дулото на пистолетите. А те ще ви го спестят, за да "не наранят" крехкото ви и без това его. Да, знам вашите деца са на-най-най-послушните/добрите/възпитание и не правят такива неща. Няма как всички да са най/най-/най, всички и умни красив и знаещи и можещи и богати. Ако е момче - Евго е перфектния пример - тотално лишен от социални умения индивид. Вие, господа, създадохте и отгледахте поколението от евговци и евги, не аз. И казвате, че един такъв индивид, като срещне също толкова осакатен изведнъж ще станат ЦЕЛИ? Добре че Природата си знае работата.

        Ако някога тръгна да се женя, ще гледам точно щерката да има баща като Грую Груев. Защото ще знам че знае какво е да бъде Жена, каква е нейната роля в живота, ролята на Мъжа и отношенията между тях. Още от сега се вижда кои малки Принцеси ще станат Жени и кои Пачаври, около мен е пълно с децата от най-новото поколение. Вижда се кои слушат бащите си и кои го Уважават. Ако не знаете разликата, време е да я научите, това са съвсем различни неща.

        Засега предпочитам да изчакам, моята жена още не се е родила, все още се намира в тестисите на някое младо лъвче. Това не пречи да се наслаждавам на годините ви труд и грижи които сте отделили за щерките ви. Високо ги ценя, всяка девойка задължително получава оценка по Френски език, и от мен да знаете, някой са бягало от часовете в училище - никакви умения нямат!
        Точно за теб са груевските щерки. Иди ги вземи, горките, изгоряха невръстни
        Не е препоръка

        Коментар


        • репрезентирания да взима едно шише ракия и да отива при груйчо да иска ръката на щерка му. но да се подготви.

          преди няколко години съседки с деца се оплакаха, че се е завъртял един такъв репрезентофил около децата.
          и беше достатъчно тъп да дойде пак, но когато татковците се бяха прибрали от работа.

          като дойдоха милиционерите /така и не стана ясно кой ги е викал/ нещастника вече плачеше от радост, че ги вижда.
          запомних му физиономията...преди това. никога вече не го видях в квартала.
          Last edited by ratten; 10.12.2020, 12:50.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от representjah


            Да, точно той е виновен, че вие не сте пляскали малките Принцеси. 95% от пишещите тук нямате идея от това какво е да си Мъж. А малките деца имат нужда точно от такива в живота си модели на поведение. Хора от които да копират здравословни модели на поведение. В противен случай, когато порастна стават тотално осакатени емоционални инвалиди, незнаещ как да се държат в този свят, каква роля имат в него, какви цели и т.н.
            "Да, мила, както кажеш мила, важното е че се обичаме мила, готово съм на всичко за теб мила, ти си моята свят мила, извинявай мила" - не са здравословни модели за подражание.
            Мдааам... глад, бой и стригане за майки и дъщери, докато дъщерята навърши 14 години (междувременно гостите от Червен бряг са вече 2 години у дома) умно!
            Къ па да съм знаел?
            Last edited by Kildirim_Bei; 10.12.2020, 11:40.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Не знам от какво съм лишен, но съм ходил в САЩ, в NY.

              Бил съм на Уол Стрийт, в Сентрал парк, в Метрополитън мюзиъм, в Мейсис и Сакс, мога да ти изнасям лекции по финанси на English с часове (дори без да ги чета от някъде).

              И съм запознат с културните особености на англосаксонците и американците.


              Като станеш на 60г не знам коя мадама ще те вземе. Нали си гледал Леда Тасева в "Да обичаш на инат", "Цял ден стоя на магистралата и накрая ми спира един 60-годишен дедик!"

              Но си прав, че не съм имал role model.
              https://www.goodreads.com/book/show/8518496

              Коментар


              • Първоначално изпратено от representjah


                Да, точно той е виновен, че вие не сте пляскали малките Принцеси. 95% от пишещите тук нямате идея от това какво е да си Мъж. А малките деца имат нужда точно от такива в живота си модели на поведение. Хора от които да копират здравословни модели на поведение. В противен случай, когато порастна стават тотално осакатени емоционални инвалиди, незнаещ как да се държат в този свят, каква роля имат в него, какви цели и т.н.
                "Да, мила, както кажеш мила, важното е че се обичаме мила, готово съм на всичко за теб мила, ти си моята свят мила, извинявай мила" - не са здравословни модели за подражание.

                И за мое съжаление по-голямата част от жените са израстнали с родители като тебе, безименния, кидрим, и много други. И идея си нямате за сексуалния живот на дъщерите ви, повярвайте ми. И не искате да знаете точно какви ги вършат, защото ще лапнете дулото на пистолетите. А те ще ви го спестят, за да "не наранят" крехкото ви и без това его. Да, знам вашите деца са на-най-най-послушните/добрите/възпитание и не правят такива неща. Няма как всички да са най/най-/най, всички и умни красив и знаещи и можещи и богати. Ако е момче - Евго е перфектния пример - тотално лишен от социални умения индивид. Вие, господа, създадохте и отгледахте поколението от евговци и евги, не аз. И казвате, че един такъв индивид, като срещне също толкова осакатен изведнъж ще станат ЦЕЛИ? Добре че Природата си знае работата.

                Ако някога тръгна да се женя, ще гледам точно щерката да има баща като Грую Груев. Защото ще знам че знае какво е да бъде Жена, каква е нейната роля в живота, ролята на Мъжа и отношенията между тях. Още от сега се вижда кои малки Принцеси ще станат Жени и кои Пачаври, около мен е пълно с децата от най-новото поколение. Вижда се кои слушат бащите си и кои го Уважават. Ако не знаете разликата, време е да я научите, това са съвсем различни неща.

                Засега предпочитам да изчакам, моята жена още не се е родила, все още се намира в тестисите на някое младо лъвче. Това не пречи да се наслаждавам на годините ви труд и грижи които сте отделили за щерките ви. Високо ги ценя, всяка девойка задължително получава оценка по Френски език, и от мен да знаете, някой са бягало от часовете в училище - никакви умения нямат!
                Не знам от какво съм лишен, но съм ходил в САЩ, в NY.

                Бил съм на Уол Стрийт, в Сентрал парк, в Метрополитън мюзиъм, в Мейсис и Сакс, мога да ти изнасям лекции по финанси на English с часове (дори без да ги чета от някъде).

                И съм запознат с културните особености на англосаксонците и американците.


                Като станеш на 60г не знам коя мадама ще те вземе. Нали си гледал Леда Тасева в "Да обичаш на инат", "Цял ден стоя на магистралата и накрая ми спира един 60-годишен дедик!"

                Но си прав, че не съм имал role model.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от representjah


                  Да, точно той е виновен, че вие не сте пляскали малките Принцеси. 95% от пишещите тук нямате идея от това какво е да си Мъж. А малките деца имат нужда точно от такива в живота си модели на поведение. Хора от които да копират здравословни модели на поведение. В противен случай, когато порастна стават тотално осакатени емоционални инвалиди, незнаещ как да се държат в този свят, каква роля имат в него, какви цели и т.н.
                  "Да, мила, както кажеш мила, важното е че се обичаме мила, готово съм на всичко за теб мила, ти си моята свят мила, извинявай мила" - не са здравословни модели за подражание.

                  И за мое съжаление по-голямата част от жените са израстнали с родители като тебе, безименния, кидрим, и много други. И идея си нямате за сексуалния живот на дъщерите ви, повярвайте ми. И не искате да знаете точно какви ги вършат, защото ще лапнете дулото на пистолетите. А те ще ви го спестят, за да "не наранят" крехкото ви и без това его. Да, знам вашите деца са на-най-най-послушните/добрите/възпитание и не правят такива неща. Няма как всички да са най/най-/най, всички и умни красив и знаещи и можещи и богати. Ако е момче - Евго е перфектния пример - тотално лишен от социални умения индивид. Вие, господа, създадохте и отгледахте поколението от евговци и евги, не аз. И казвате, че един такъв индивид, като срещне също толкова осакатен изведнъж ще станат ЦЕЛИ? Добре че Природата си знае работата.

                  Ако някога тръгна да се женя, ще гледам точно щерката да има баща като Грую Груев. Защото ще знам че знае какво е да бъде Жена, каква е нейната роля в живота, ролята на Мъжа и отношенията между тях. Още от сега се вижда кои малки Принцеси ще станат Жени и кои Пачаври, около мен е пълно с децата от най-новото поколение. Вижда се кои слушат бащите си и кои го Уважават. Ако не знаете разликата, време е да я научите, това са съвсем различни неща.

                  Засега предпочитам да изчакам, моята жена още не се е родила, все още се намира в тестисите на някое младо лъвче. Това не пречи да се наслаждавам на годините ви труд и грижи които сте отделили за щерките ви. Високо ги ценя, всяка девойка задължително получава оценка по Френски език, и от мен да знаете, някой са бягало от часовете в училище - никакви умения нямат!
                  ЕДИН ОТ НАЙ - ВЕЛИКИТЕ ПОСТОВЕ В ТЕМАТА !!!!!!!!!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    слушай ся братле кво ще ти кажа - доверието в една връзка е ВСИЧКО. Това ти го казаха и мъжете дето тука пишат и жените. Но на тема доверие проблема е в теб брат, проблема е в ума ти. Много си мнителен и подозрителен към жените и това те го усещат. Страха е в ума, болката е в ума, люобвта е в ума, секса е в ума, оргазма и той е в ума При теб е крайно наложително не да се рестартира системата ами направо да ти се имплантира нова версия на софтуера

                    И още нещо - ако искаш да задържиш 1 жена, дай й пълна свобода !!!! Знам че звучи еретично и на първо четене няма да ме разбереш, щото звучи налудничаво и няма никаква логика Колкото повече ограничаваш, подозираш и се стремиш с цената на всичко да задържиш 1 жена, толкова повече тя ще иска да избяга от теб ..... Колкото повече се страхуваш, че тя ще те напусне, толкова по- бързо това ще се случи. Дай й пълната свобода и тя ще остане с теб, просто защото няма да знае какво да прави с нея

                    И още - жените винаги залагат и играят на сигурно, запомни това кво ти казвам. Абе запомняй ги тия неща бе братле,, ние няма да сме вечно живи да те учим
                    Дето има един лаф - като маймуните - не пускат клона, преди да са хванали следващия.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      +1

                      По принцип, това последно момиче е доста крива.......не иска да направи минимални неща, като например да носи маска и като идва в СФ при мен да не ме заради (тя маска не носи, защото не вярва в пандемията), и не иска да си намери работа за 500-600 лв в София по трудов договор, колкото да има за нея си, няма да й искам нищо, все от някъде трябва да се тръгне.

                      Как да я приема?
                      слушай ся братле кво ще ти кажа - доверието в една връзка е ВСИЧКО. Това ти го казаха и мъжете дето тука пишат и жените. Но на тема доверие проблема е в теб брат, проблема е в ума ти. Много си мнителен и подозрителен към жените и това те го усещат. Страха е в ума, болката е в ума, люобвта е в ума, секса е в ума, оргазма и той е в ума При теб е крайно наложително не да се рестартира системата ами направо да ти се имплантира нова версия на софтуера

                      И още нещо - ако искаш да задържиш 1 жена, дай й пълна свобода !!!! Знам че звучи еретично и на първо четене няма да ме разбереш, щото звучи налудничаво и няма никаква логика Колкото повече ограничаваш, подозираш и се стремиш с цената на всичко да задържиш 1 жена, толкова повече тя ще иска да избяга от теб ..... Колкото повече се страхуваш, че тя ще те напусне, толкова по- бързо това ще се случи. Дай й пълната свобода и тя ще остане с теб, просто защото няма да знае какво да прави с нея

                      И още - жените винаги залагат и играят на сигурно, запомни това кво ти казвам. Абе запомняй ги тия неща бе братле,, ние няма да сме вечно живи да те учим
                      Last edited by Асо Пика; 10.12.2020, 10:32.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Ако си фанеш жена, и тя отиде на тим билдинг някъде и се прасне с някой колега без кондом (безумна страст, химия, пълнолуние, нещо става - жените са откачен народ), и ти лепне СПИН, кво прайм?

                        ********

                        Напълно е възможно да стане така, ама мъжете си пазят генетичния материал (прибират си използвания кондом и го изхвърлят някъде) и не са като едно време, "не знаели да го вадят", както каза една колежка наскоро,

                        По принцип, мога по всяко време да се завърна в деЦката си стая при мама и имам и вариант Б, ако трябва да се изолирам някъде.
                        абе, нали точно възрастните пазим.
                        как така ще идеш заразен да се изолираш при майка си?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Ако си фанеш жена, и тя отиде на тим билдинг някъде и се прасне с някой колега без кондом (безумна страст, химия, пълнолуние, нещо става - жените са откачен народ), и ти лепне СПИН, кво прайм?

                          ********

                          Напълно е възможно да стане така, ама мъжете си пазят генетичния материал (прибират си използвания кондом и го изхвърлят някъде) и не са като едно време, "не знаели да го вадят", както каза една колежка наскоро,

                          По принцип, мога по всяко време да се завърна в деЦката си стая при мама и имам и вариант Б, ако трябва да се изолирам някъде.
                          Това не мога да го повярвам.... Наистина ли мислиш така?
                          Ако жена ти/детето ти изпадне в трудност (а болестта е точно това), ти ще се изолираш?
                          А ти, като изпаднеш в трудност, каквото и да е, и жена ти реши да се изолира от теб?
                          Демек, в трудности всеки сам да се оправя, както може.... Жалко, че родителите не са вечни..... всичко щеше да е по мед и масло.......
                          Last edited by Kildirim_Bei; 10.12.2020, 10:35.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Ако си фанеш жена, и тя отиде на тим билдинг някъде и се прасне с някой колега без кондом (безумна страст, химия, пълнолуние, нещо става - жените са откачен народ), и ти лепне СПИН, кво прайм?

                            ********

                            Напълно е възможно да стане така, ама мъжете си пазят генетичния материал (прибират си използвания кондом и го изхвърлят някъде) и не са като едно време, "не знаели да го вадят", както каза една колежка наскоро,

                            По принцип, мога по всяко време да се завърна в деЦката си стая при мама и имам и вариант Б, ако трябва да се изолирам някъде.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                              +1. Ще има нещастни невести докато има груевци да се кичат с перли
                              Точно.точно, буклуци са. Какво да очакваш от селендурски манталитет. Съсипват жените, после немало подходящи. Нищо, ще им дойде и на тях реда да им набият рогата. Заслужили са го одма
                              Не е препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                +1

                                По принцип, това последно момиче е доста крива.......не иска да направи минимални неща, като например да носи маска и като идва в СФ при мен да не ме заради (тя маска не носи, защото не вярва в пандемията), и не иска да си намери работа за 500-600 лв в София по трудов договор, колкото да има за нея си, няма да й искам нищо, все от някъде трябва да се тръгне.

                                Как да я приема?
                                Тая май иска да те върже с едно дете и да си оправи живота. И такива има, няма кво да се лъжем.
                                Иначе за маската... Кво да ти кажа пич, ако си женен и с деца, приемаш всички рискове - подготвяй се отсега . Ако си фанеш жена, и тя отиде на тим билдинг някъде и се прасне с някой колега без кондом (безумна страст, химия, пълнолуние, нещо става - жените са откачен народ), и ти лепне СПИН, кво прайм? Да не я караш всеки ден да си прави тест, та да си сигурен? По-спокойно карай, доверието е най-важното нещо в една връзка. Ако няма доверие, заеби.
                                Ако фане грип/ангина/морбили/заушка/и още много други/ жена ти или детето, да не ги изгониш у майка й да се лекуват, щото да не се заразиш? И от тия работи мое да пукнеш, а заушката, ако не си карал, мое те стерилизира и хидравликата да сдаде багажа.
                                Last edited by Kildirim_Bei; 10.12.2020, 10:18.
                                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                                Коментар

                                Working...
                                X