IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Трябва много да е изпаднал и закъсал един мъж за да тръгне да си търси жена в нета..
    Добро утро,

    аз съм на 43г и нямам корем, стегнат, висок съм (понеже ми писна от подигравките ви). Имам и други качества, които няма да напиша.


    Да си намериш жена по Интернет е трудно, защото влизат чат пат и активните жени са доста изпаднали. Въпреки това много мъже търсят в нета и не трябва да се пренебрегва онлайн общуването.

    Имам няколко познати / приятели, които си хванаха по-стари жени, на 50г и на 45 г и не могат да станат бащи. А самите те без проблем могат да си намерят 35 годишна, но не знам защо не го правят. Просто им е трудно да търсят, а и самите им жени са хитри лисици и са ги омотали.

    Всеки сам си преценява.
    Last edited by aleks262; 31.08.2022, 10:20.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Ми човек се учи докато е жив.Има време ще се научат стига да искат.Тя медицината много неща разправя едни светила в акушерството и гинекологията бяха предрекли на една позната че няма да има деца а тя има две така че пикая аз на днешната печалбарска медицина.Най големият учител е животът зад който наднича Бог.
      Точно учителят живот казва, а практиката доказва, че на 45-50 годишен мъж му е по-трудно да намери жена за първа връзка, за първо съжителство. Защото десетилетията живот сам без грижа за партньор, без съобразяване, без работа в екип, без поставяне и постигане на общи за двойката цели формират характер, който към петдесетата година вече е много труден за вкарване в новите семейни релси.
      А създаването на семейство не е само ергенът да иска, трябва и него да го искат.

      пп - а иначе репродуктивната медицина е постигнала огромен напредък. Само че и да се стигне до нея обикновено се иска време, а и не е безплатна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

        Бай Пешо, за съжаление на старите ергени в темата репродуктивната медицина в частност, а и биологията като цяло, казват, че на 50 хич не е като на 30 години. Нека да са по-търпеливи и разумни - това може, даже е много добре, когато е така, но да си дават сметка за реалностите.

        За секса предлагам да не задълбаваме, назад главният герой на темата така го забута сред приоритетите си, че явно не му е там силата. Още търсим къде му е силата, но не е там.
        Ми човек се учи докато е жив.Има време ще се научат стига да искат.Тя медицината много неща разправя едни светила в акушерството и гинекологията бяха предрекли на една позната че няма да има деца а тя има две така че пикая аз на днешната печалбарска медицина.Най големият учител е животът зад който наднича Бог.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Трябва много да е изпаднал и закъсал един мъж за да тръгне да си търси жена в нета..
          Да, тук съм съгласна, така е.
          Сега пак ще се изпадне в обяснения как само смотаняците се запознавали с жени на живо, а за вечно търсещите било много индивидуално и уникално, обаче истината е друга.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            На 50 не е като на 30.Много си по разумен търпелив знаещ и можещ.И секса е по добър но всичко е индивидуално разбира се.
            Бай Пешо, за съжаление на старите ергени в темата репродуктивната медицина в частност, а и биологията като цяло, казват, че на 50 хич не е като на 30 години. Нека да са по-търпеливи и разумни - това може, даже е много добре, когато е така, но да си дават сметка за реалностите.

            За секса предлагам да не задълбаваме, назад главният герой на темата така го забута сред приоритетите си, че явно не му е там силата. Още търсим къде му е силата, но не е там.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

              Добре, че не съм учителка, че като гледам каква тежка неграмотност е сред снежинковците в темата... и аз като теб щях да тръгна с генералните обобщения за обществото. Единият с големите претенции за ерудиция, пък не знае как се образува множественото число в българския език, другият няма едно разбираемо написано изречение... Нямаше да го пиша, но като тръгнахте двамата така "мъжки" с личните нападки и клетвите...

              Между другото общуването силно се влияе от такива дребни неща като грамотност, логическо мислене, способност да бъде формулирана поне проста мисъл. Чувството за хумор дава най-много точки, но пък е и най-дефицитно. Това за снежинковците, които висят в нет-а в търсене на жена.
              Трябва много да е изпаднал и закъсал един мъж за да тръгне да си търси жена в нета..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                Ще се потиснат снежинковците в темата, тези нежни цветя, трепетликите на форума, дето си мислят, че на 50 са като на 30 години.
                На 50 не е като на 30.Много си по разумен търпелив знаещ и можещ.И секса е по добър но всичко е индивидуално разбира се.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Генерализираните обобщения са силната ти страна ,признавам ! Обуй си утре панталона и почвай подред , накрая на деня можеш и да не го събуваш ....
                  Ще се потиснат снежинковците в темата, тези нежни цветя, трепетликите на форума, дето си мислят, че на 50 са като на 30 години.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                    Освен множественото число и чувството за хумор много точки носи и пълния член. Даже най-много точки. Така да знаят тез дето търсят жена.

                    Това го обяснявай на снежинковците в темата. Че те, завалиите, нали са все едни такива уникални снежинки, не им е до такива плебейски теми и дейности.
                    Last edited by tea_cup; 31.08.2022, 07:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                      Добре, че не съм учителка, че като гледам каква тежка неграмотност е сред снежинковците в темата... и аз като теб щях да тръгна с генералните обобщения за обществото. Единият с големите претенции за ерудиция, пък не знае как се образува множественото число в българския език, другият няма едно разбираемо написано изречение... Нямаше да го пиша, но като тръгнахте двамата така "мъжки" с личните нападки и клетвите...

                      Между другото общуването силно се влияе от такива дребни неща като грамотност, логическо мислене, способност да бъде формулирана поне проста мисъл. Чувството за хумор дава най-много точки, но пък е и най-дефицитно. Това за снежинковците, които висят в нет-а в търсене на жена.
                      Генерализираните обобщения са силната ти страна ,признавам ! Обуй си утре панталона и почвай подред , накрая на деня можеш и да не го събуваш ....
                      Last edited by pa4anga; 31.08.2022, 03:30.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                        Добре, че не съм учителка, че като гледам каква тежка неграмотност е сред снежинковците в темата... и аз като теб щях да тръгна с генералните обобщения за обществото. Единият с големите претенции за ерудиция, пък не знае как се образува множественото число в българския език, другият няма едно разбираемо написано изречение... Нямаше да го пиша, но като тръгнахте двамата така "мъжки" с личните нападки и клетвите...

                        Между другото общуването силно се влияе от такива дребни неща като грамотност, логическо мислене, способност да бъде формулирана поне проста мисъл. Чувството за хумор дава най-много точки, но пък е и най-дефицитно. Това за снежинковците, които висят в нет-а в търсене на жена.
                        Освен множественото число и чувството за хумор много точки носи и пълния член. Даже най-много точки. Така да знаят тез дето търсят жена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Добре учителке !
                          Добре, че не съм учителка, че като гледам каква тежка неграмотност е сред снежинковците в темата... и аз като теб щях да тръгна с генералните обобщения за обществото. Единият с големите претенции за ерудиция, пък не знае как се образува множественото число в българския език, другият няма едно разбираемо написано изречение... Нямаше да го пиша, но като тръгнахте двамата така "мъжки" с личните нападки и клетвите...

                          Между другото общуването силно се влияе от такива дребни неща като грамотност, логическо мислене, способност да бъде формулирана поне проста мисъл. Чувството за хумор дава най-много точки, но пък е и най-дефицитно. Това за снежинковците, които висят в нет-а в търсене на жена.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                            По-добре остави на някой друг да обяснява какво е култура.
                            Добре учителке !
                            Ти вървиш ,някой те следва , по пътя на забвението и илюзията ... на жената водач !

                            Коментар


                            • По-добре остави на някой друг да обяснява какво е култура.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                                По твоите критерии ти си крайно неудовлетворен Това се разбира от поста ти.
                                Работи в тази посока. Не е здравословно чак такова натрупване на драматизъм и неудовлетвореност нито за човека, нито за хората около него, когато ги има.

                                А турските сериали освен пряк имат и преносен смисъл, не е задължително да следиш програмата на телевизията, пак може да живееш с и в тях.

                                Иначе на мен ми е известно, че има инакомислещи Приветствам комуникацията с тях, такива "диалози" във форума могат да бъдат изключително продуктивни. Но условието е насреща да стои портебител, който може да се изразява логично, смислено, без да изпада в истерии, без драматизъм, за обиди и клетви смятам няма нужда да отбелязвам. В тази тема има 1-2 такива, също и в имотната - размяната на мнения с тези хора е полезна и обогатяваща, в пряк и в преносен смисъл, пак да повторя
                                Надявам се да си вярваш ,че докато го въртиш от банан става грозде ! А иначе , аз излагам моето мнение , а който както иска да живее , включая и ти . Поучителния тон е признак на слаба кУлтура, но ти си над тези неща ,видно е .... Радвам се че си намерила утеха във няколко юзъра пък били те и двама трима , наистина виждам ,че за теб е безценно и те балансира във собствените ти /разбирай нечии, не знаем кой е егото / фантазии и въжделения .
                                ПП Някои чакат на опашка , за други опашките са мит , за трети опашките са притча от долната земя .....истината къде е , никой не знае ... Но във всички случай всичко е любов , под всичко разбирай дори и докато бавно ти изтръгват душата , молейки се за дъжд ,според месните традиции на племето Човеколюбци .

                                Коментар

                                Working...
                                X