IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
    Заглавието на темата е редактирано от уважаемите модератори след моя молба. Повече няма да стават недоразумения с думата "Жени"
    Спорен и безавариен ден на всички
    Добре де, тогава ще речем така: Жените ти искат парите. А опровергай ме, ако можеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
      Песен на песните, от Соломона, гл.7, стихове: 1,2,3,4,7,8: "Твоите закръглени бедра са подобни на огърлица; плътта ти е като обла чаша; коремът ти е като житен купен, ограден с кринове; двете ти гърди са като две сърнета близначета; шията ти е като стълб от слонова кост; това твое тяло прилича на палма, и гърдите ти на гроздове; рекох: “Ще се възкача на палмата, ще хвана клончетата й.”

      Някак недовършено остава... Нищо не е писал за това, каква ще е съдбата на сърнетата-близначета..., т.е. - на "гроздовете"? ))

      Коментар


      • Заглавието на темата е редактирано от уважаемите модератори след моя молба. Повече няма да стават недоразумения с думата "Жени"
        Спорен и безавариен ден на всички

        Коментар


        • Песен на песните, от Соломона, гл.7, стихове: 1,2,3,4,7,8: "Твоите закръглени бедра са подобни на огърлица; плътта ти е като обла чаша; коремът ти е като житен купен, ограден с кринове; двете ти гърди са като две сърнета близначета; шията ти е като стълб от слонова кост; това твое тяло прилича на палма, и гърдите ти на гроздове; рекох: “Ще се възкача на палмата, ще хвана клончетата й.”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Интересно !
            В името ми има и съгласие и покана
            Какво ли би ми обяснил героят ?
            ДАниЕЛА ...
            Идвам
            Имам афинитет към мимитата(сега на миеко им викат МЕМЕта) - мария, мирослава, мариела, мариета, майя (от мария ама понеже имали в рода човек дето не можел да казва Р и затова без него)
            Фен съм и на руските - даша, лена, лада. опс щях да забравя руската мария - маша.
            За разнообразие и други незнайни героини. Да ме прощават но не мога да помня толкова
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
              Чак пък приятна и мила, за начало ... докато не си покаже рогата. Неизмазаната тухла зад нея я издава.
              Сега вече може би на пазара за мъже се котират такива, дето си седят вкъщи и печелят пари. Проблема е, че си седят... вкъщи и няма как да ги срещнат търсещите. Питате ли се колко им е трудно на жените в тези времена? Едни сайтове с с играчки им е останало за нощите, ама пак не е същото, няма на кой да направят номера, на кой да се цупят или усмихнат.

              Няма да оспорвам мнението ти. Вероятно е да си прав!

              Само тук - с "неизмазаната тухла" ще кажа, че в Белгия много залагат на фугираното зидане. Иззиждат втора стена, пред носещата, която се фугира..., но съм съгласен с теб, че тук фугирането е изпълнено не съвсем качествено /през куп - за грош/...

              Изобщо не твърдя, че дамата е белгийка...

              Много грешиш за "сайтовете с играчки" нощно време - но и тук имаш право на мнение. Сложно е да се "помогне" в тънката част, но и тук хората имат основанията си - очевидно ОПИТЪТ СИ КАЗВА ДУМАТА!

              Очевидно скоро ще се оформи мнението на съсловието в темата...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vikhunter
                Дамата /Да-мата/ изглежда много приятна и мила. Съдейки по някои дребни детайли от снимката предполагам, че е брокер на имоти. Предполагам, че е не само приятна и мила но и решителна. Предполагам, че след сложна схема чрез теб е искала да да стигне точно до Евго. Предполагам, че няма да го чака да се натутка. Ще го вкара в пътя.
                Чак пък приятна и мила, за начало ... докато не си покаже рогата. Неизмазаната тухла зад нея я издава.
                Сега вече може би на пазара за мъже се котират такива, дето си седят вкъщи и печелят пари. Проблема е, че си седят... вкъщи и няма как да ги срещнат търсещите. Питате ли се колко им е трудно на жените в тези времена? Едни сайтове с с играчки им е останало за нощите, ама пак не е същото, няма на кой да направят номера, на кой да се цупят или усмихнат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                  Няма да е лека тая нощ...има още луиски за изпиване, а то ми влияе на лирическото или психическото отклонение. Случайно или не, точно това от снимката с крачетата, която постна
                  Та лирическия герой - бай Стамат - брадат и с атрибут космат, се лутал посреднощ на Витоша в търсене на покемони. Внезапно пред него се появила заблудена русокоса девойка, облечена в ефирна рокличка, явно привлечена от светлината на жисиема. Бай Стамат първоначално се сепнал, но след като видял палавите крачета, обути в напълно неподходящите червени обувки с 10см. ток, бързо схванал накъде отиват нещата:
                  -Здравей момиче. Как се казваш?
                  -...
                  -Не искаш да говориш? Ела да отидем на скалата, от там се открива чудесна гледка.
                  -Да...да...да - прошепна тя.
                  -Виж, колко е красиво - цяла София се вижда, и луната е красива като твоите очи.
                  -Да...да..да - продължи да повтаря тя.
                  Бай Стамат, окрилен от ентусиазма на девойката, бързо се възползвал от ситуацията - награбил девойката. След 20 секунден секс, я попитал:
                  -Хареса ли ти? Искаш ли още?
                  -Да....да...да... - отговорила пак тя.
                  Той изпълнил пълната програма, която подхожда на тази тема (всякакви видове пози, дупки и -джобове). Девойката обаче продължавала да иска още и още. Бай Стамат не издържал и след 8-мия тек, решил да я зареже и отново тръгнал да гони покемони.
                  Девойката, стресната от внезапното изчезване на бай Стамат, извикала:
                  -...ниела!
                  -...ела, ...ела, ...ела... - отговори ехото.


                  От тогава има ограда, заграждаща пътя до скалата на лифт-станцията на Копитото.
                  Ето , за това не се търсят покемони нощем ! Жалко за бай Стамат
                  Добре , че се намерили човечни хора , да обезопасят с ограда лобното място . В последствие .

                  Приятен ден !



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                    а с обяснението им , от лирическият герой .
                    Няма да е лека тая нощ...има още луиски за изпиване, а то ми влияе на лирическото или психическото отклонение. Случайно или не, точно това от снимката с крачетата, която постна
                    Та лирическия герой - бай Стамат - брадат и с атрибут космат, се лутал посреднощ на Витоша в търсене на покемони. Внезапно пред него се появила заблудена русокоса девойка, облечена в ефирна рокличка, явно привлечена от светлината на жисиема. Бай Стамат първоначално се сепнал, но след като видял палавите крачета, обути в напълно неподходящите червени обувки с 10см. ток, бързо схванал накъде отиват нещата:
                    -Здравей момиче. Как се казваш?
                    -...
                    -Не искаш да говориш? Ела да отидем на скалата, от там се открива чудесна гледка.
                    -Да...да...да - прошепна тя.
                    -Виж, колко е красиво - цяла София се вижда, и луната е красива като твоите очи.
                    -Да...да..да - продължи да повтаря тя.
                    Бай Стамат, окрилен от ентусиазма на девойката, бързо се възползвал от ситуацията - награбил девойката. След 20 секунден секс, я попитал:
                    -Хареса ли ти? Искаш ли още?
                    -Да....да...да... - отговорила пак тя.
                    Той изпълнил пълната програма, която подхожда на тази тема (всякакви видове пози, дупки и -джобове). Девойката обаче продължавала да иска още и още. Бай Стамат не издържал и след 8-мия тек, решил да я зареже и отново тръгнал да гони покемони.
                    Девойката, стресната от внезапното изчезване на бай Стамат, извикала:
                    -...ниела!
                    -...ела, ...ела, ...ела... - отговори ехото.


                    От тогава има ограда, заграждаща пътя до скалата на лифт-станцията на Копитото.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                      Те за това ни гонеха от час, като ни сбарваха да пиехме в Шошо-то . За това и повечето станахме общаци.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Досаждате с тия крачета вече и нищо не разбирате от женска красота. От разбирачи , аз какво знам, разбирач №1- ит гр. Сливница, жената трябва да е с дебел глезен за да може да се разчита на нея да копа градината. Разбирач №2 от трънския край- добрия майстор на голям тезгях работи /разбирай голямо дупе/. Всичките полуидиоти, дето се прехласвате по жени с тесни дупета и големи гърди, знайте, че в природата са голяма рядкост, срещат се сред златотърсачките, после да не си мислите, че не съм ви предупредил, тези правят от милиардеите, милионери и от милионерите хилиярдери. За инвеститори е срамота да се връзвате на този разпространен вариант
                        А ти ? Кое харесваш ? Фетишите на големите разбирачи или имаш и свои ?

                        Не се заяждам . Любопитствам Лека и на теб !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          За един виден възпитаник на НПМГ е голям срам , да не може да прочете правилно условието на задачата , щото веднага идва грешното решение .
                          Те за това ни гонеха от час, като ни сбарваха да пиехме в Шошо-то . За това и повечето станахме общаци.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                            Еее*аси яката тема съм изпуснал...то верно скука в тоя форум, ама като не вървят сериозни теми, ще караме по нагона
                            Аз като виден математик, повреден от НПМГ (нали знаете - влизаш едностранно развит, за да излезеш многостранно развит, но излизаш странно развит), ще ви кажа най-хубавото качество на жените - дори Лайбниц го е нарисувал - женските крачета - градските легенди са, че символа за интеграл, е всъщност перфектната форма на женския крак В последствие малко поизменен, за да не ревнуват грозните. В този смисъл съм 100% с бай Стамен железаря...оп. тракториста. Само да са с фино глезенче, че иначе ЕГН-то ги прави сумистки (това от класовете по биология).
                            И за да не ви е скучно:

                            Слуховете са, че това е Пеньо Пенев, ама май не е... оставям ви да гугълвате.

                            п.п Лелчее, залагам на Даниела - каква е наградата ако съм уцелил? Това, заедно с Цветелина, Росица и Десислава са ми имената, които събуждат най-еротичните ми спомени от живота. Не мисля, че съм в състояние да откажа на жена с такова име



                            Никаква !
                            Задачата не беше свързана с гадаене на звуци , а с обяснението им , от лирическият герой .
                            За един виден възпитаник на НПМГ е голям срам , да не може да прочете правилно условието на задачата , щото веднага идва грешното решение . Виж , за един общак , нямаше да е така .
                            Лека нощ !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                              Еее*аси яката тема съм изпуснал...то верно скука в тоя форум, ама като не вървят сериозни теми, ще караме по нагона
                              Аз като виден математик, повреден от НПМГ (нали знаете - влизаш едностранно развит, за да излезеш многостранно развит, но излизаш странно развит), ще ви кажа най-хубавото качество на жените - дори Лайбниц го е нарисувал - женските крачета - градските легенди са, че символа за интеграл, е всъщност перфектната форма на женския крак В последствие малко поизменен, за да не ревнуват грозните. В този смисъл съм 100% с бай Стамен железаря...оп. тракториста. Само да са с фино глезенче, че иначе ЕГН-то ги прави сумистки (това от класовете по биология).
                              И за да не ви е скучно:

                              Слуховете са, че това е Пеньо Пенев, ама май не е... оставям ви да гугълвате.

                              п.п Лелчее, залагам на Даниела - каква е наградата ако съм уцелил? Това, заедно с Цветелина, Росица и Десислава са ми имената, които събуждат най-еротичните ми спомени от живота. Не мисля, че съм в състояние да откажа на жена с такова име
                              Досаждате с тия крачета вече и нищо не разбирате от женска красота. От разбирачи , аз какво знам, разбирач №1- ит гр. Сливница, жената трябва да е с дебел глезен за да може да се разчита на нея да копа градината. Разбирач №2 от трънския край- добрия майстор на голям тезгях работи /разбирай голямо дупе/. Всичките полуидиоти, дето се прехласвате по жени с тесни дупета и големи гърди, знайте, че в природата са голяма рядкост, срещат се сред златотърсачките, после да не си мислите, че не съм ви предупредил, тези правят от милиардеите, милионери и от милионерите хилиярдери. За инвеститори е срамота да се връзвате на този разпространен вариант

                              Коментар


                              • Еее*аси яката тема съм изпуснал...то верно скука в тоя форум, ама като не вървят сериозни теми, ще караме по нагона
                                Аз като виден математик, повреден от НПМГ (нали знаете - влизаш едностранно развит, за да излезеш многостранно развит, но излизаш странно развит), ще ви кажа най-хубавото качество на жените - дори Лайбниц го е нарисувал - женските крачета - градските легенди са, че символа за интеграл, е всъщност перфектната форма на женския крак В последствие малко поизменен, за да не ревнуват грозните. В този смисъл съм 100% с бай Стамен железаря...оп. тракториста. Само да са с фино глезенче, че иначе ЕГН-то ги прави сумистки (това от класовете по биология).
                                И за да не ви е скучно:
                                С морала да започнем братя,
                                морала туй си е морал
                                но всеки плод е на е....а
                                бащата майка му е…..л
                                Слуховете са, че това е Пеньо Пенев, ама май не е... оставям ви да гугълвате.

                                п.п Лелчее, залагам на Даниела - каква е наградата ако съм уцелил? Това, заедно с Цветелина, Росица и Десислава са ми имената, които събуждат най-еротичните ми спомени от живота. Не мисля, че съм в състояние да откажа на жена с такова име

                                Коментар

                                Working...
                                X