IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    От женска гледна точка еднократният секс е напълно безмислено занимание. Особено ако жената е в детеродна възраст и търси партньор. Посочвам основно разминаване в целите на двата пола
    А защо съм бил свидетел и участник в такива безсмислени занимания?
    90% може и да не им стиска, ама други нямат такива проблеми. От младите много повече не отдават такова значение.
    Едно време е имало и доста жени само с 1 партньор, сега дали има и 0,1%.
    Нещо вече не е безсмислено занимание
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Как беше лафът - за мъжът секса е цел, а за жената - средство за постигане на целта
      Наздраве!
      Точно казано. Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Хах, "досада" в смисъл, абе какво ме занимаваш с тези номара, при мене не вървят. По-скоро е вътрешна настройка отколкото "правене на нещо". И нямам предвид това да се казва изрично като някакво оплакване или обвинение, а да се покаже и намекне, и то без някакви негативни чувства

        То един мъж като отиде на 10 срещи с непознати жени и му стават ясни нещата.

        И може по невербалния език да съди......дали момата го харесва и как ще се развият нещата,



        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          От женска гледна точка еднократният секс е напълно безмислено занимание. Особено ако жената е в детеродна възраст и търси партньор. Посочвам основно разминаване в целите на двата пола

          Както вече подчертаха хората (мъже) тук, еднокр.секс, подчинен на хормоналните бушувания в кръвта - са основното, ако не - конкретно за възпроизводството в конкретния случай, то за още по-важното СЪХРАНЕНИЕ и периодични тестове на либидото, за да се гарантира НА Природата, че този индивид - ако и да прескочи по някакви причини (напр. - месечен цикъл) - своите ЕЖЕДНЕВНИ потребности и ...

          ​​​​​​... и "задължения" - би потърсил чисто механичното си удовлетворение и би бил готов да продължи повика на природата, дори пристъпвайки изкуствено създаваните - морални и законови ограничения за възпроизводството си...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            От женска гледна точка еднократният секс е напълно безмислено занимание. Особено ако жената е в детеродна възраст и търси партньор. Посочвам основно разминаване в целите на двата пола
            Как беше лафът - за мъжът секса е цел, а за жената - средство за постигане на целта
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              доказваш с две прости изречения най-голямата виталност на еднократния секс за повече от мъжете (не смея да съм категоричен, но и за доста от дамите) м

              би така остават само хубави спомени (за мъжете)!
              От женска гледна точка еднократният секс е напълно безмислено занимание. Особено ако жената е в детеродна възраст и търси партньор. Посочвам основно разминаване в целите на двата пола

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                събират двама души страховете си и ги насаждат на младенците.))
                Човек се ражда с определени страхове - например от задушаване или от височини. С времето се научава да контролира част от тях, но придобива нови - страх от змии, да речем.

                Еволюционно тази част от човешкия мозък, която регулира емоциите, свързани със страхът е по-стара, от тази която взема решения как да се справи с него, т.е. проявата на страх е с предимство. Понякога човек има твърде малко време между изпадането в паника и вземането на правилно решение.

                Прав си, ми е мисълта. Родителите в повечето случаи насаждат страхове, отколкото да дават насоки за справянето с тях.
                Наздраве!





                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Много точно. Затова е много важна самооценката, ако е ниска следват маса проблеми.
                  Самооценката винаги може да бъде зачеркната в името на една по-висша цел (която всеки би следвало у може да формулира честно, когато е насаме със себе си)..., дори, ако такава "висша" цел да ни звучи някак високопарно, може би - формулировката да се изчерпва и с вариант на компромис...

                  Опссс, къде се отнесох и аз.... Компромисите не са ни подвластни... Компромис и толкова лоша дума! Най-лошата на света думичка...., за хората, които са на "ти" със себе си...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    братле, то освен страх в тия отношения друго няма.
                    и за какво да го берем целия този страх?!

                    доказваш с две прости изречения най-голямата виталност на еднократния секс за повече от мъжете (не смея да съм категоричен, но и за доста от дамите) м

                    би така остават само хубави спомени (за мъжете)!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                      събират двама души страховете си и ги насаждат на младенците.))
                      Ако знаеш колко си прав ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        В името на възпроизводството на вида
                        събират двама души страховете си и ги насаждат на младенците.))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                          братле, то освен страх в тия отношения друго няма.
                          и за какво да го берем целия този страх?!
                          В името на възпроизводството на вида

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                            Благодаря за почерпката! Въпреки, че не бях изчерпил темата (Видно е, че тя е неизчерпаема) - за себе си реших да взема поне 4-те си часа сън, защото днес (както и в околните дни) си имам нерегламентираните ангажименти, които изискват и време, и внимание...

                            Благодаря за пожеланията за готина нощ! Дано и за теб сънищата да са приятни, леля!

                            Тъй като нямам никакво съмнение, че под тоя ник е представена дама, искам да добавя това, че, щом дама обобщава възможноста за преливане на "страховете" при първа среща на двата пола, аз се присъединявам към тезата, след като снощи говорих за опит за психопортрет, но и споменах, че не искам да добавям още "страхове", а също и каква е причината за това... (постът ми е долу)...

                            ..............

                            Значи, с теб поддържаме мнението, че - ако и тези "страхове" да бяха диференцирани, с болдван текст "мъже/жени" - то те могат да бъдат общи, да преливат и да бъдат допълнително разширявани.

                            Не пожелах да ги допълвам, а една от причините за това е тая, че имам наблюдения, че мъже/жени сме пристрастни и по-често виждаме "недостатъците" у другите, а самите ние, съвсем "скромничко" - пропускаме нашите... Ама - нямаме съмнение, че сме и безпогрешни, де! ))

                            Всъщност, изтъкани сме от недостатъци - и мъже, и жени, но, нашето ЕГО не ни позволява да признаем това! Аха, да отворим уста, за да си признаем - и ЕГОТО ни забърсва шамар: "не бъди глупав/глупава и не признавай! Живей с така НЕпривлекателните за теб - твои скрупули и никога не вярвай, че те могат да се превърнат в нещо, което привлича друга/друг към теб!"

                            Такива неща... Хубав и усмихнат ден на всички!
                            Много точно. Затова е много важна самооценката, ако е ниска следват маса проблеми.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                              По принцип се получават много недоразумения между хората без оглед на пола.
                              Ама да си кажа все пак за страховете, преди безимен да се спука от любопитство.

                              Жени:
                              -страх от изтичащото време
                              -непредсказуемост (включително и собствената)
                              -неспособност да се управляват събитията
                              -страх от оценка (в това число и на външния вид)
                              -страх от промяна на тялото
                              -страх от старостта
                              -страх от различни физически ситуации, предизвикващи срам - петна, изпотяване, случайни докосвания

                              Мъже:
                              -материална несъстоятелност
                              -неспособност за отстояване на интересите си
                              -страх от несправяне с определена дейност (съмнение в професионалните способности)
                              -страх от проява на емоции
                              -страх от отхвърляне, неприемане в определена обюност
                              -неуважение, унижение
                              -страх от проява на неловкост в отношенията
                              братле, то освен страх в тия отношения друго няма.
                              и за какво да го берем целия този страх?!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                И кво излиза ?! Страховете на единя пол , са очакванията на другия за първият . Колко елементарно !

                                Не бих обобщавала ! Например , някои от изброените от теб "женски" страхове , са ми непонятни и далечни . За сметка на това припознавам , някои от "мъжките". Сигурна съм , че не съм единствена .
                                Лекинка
                                Гениалното е просто да

                                Коментар

                                Working...
                                X