IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Колко да е лъв , гаранзция ,че е сидерален рак ! Аз като човек с венера в лъв отвсякъде , мога да ти кажа истината по въпроса !
    Сега той си мисли, че е тропически лъв и си действа като такъв. Принципно хора с вода и земя е добре месеците юли, август и дори септември да ги избягват в партньорските отношения.

    А ти спри да скорпионстваш толкова тежко тежко, пък и не му знаеш останалите позиции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Стане ли въпрос за секс, мъжът лъв е сериозен. Той и без туй като фиксиран знак няма особено чувство за хумор. И сексът си е само секс. Ако останат наранени след това си е лично техен проблем. Така че Миро не се изхвърля. Даже си е доста автентичен. Че дразни, дразни, ама той си е котка и не става куче, щото ти обичаш кучетата.

      Едрият котарак си е намерил дресьорка съзодийничка. Остави го да си пише де. Дресиран е и е домашен дотолкова доколкото един лъв може да е домашен.

      Дивите животни си имат характер все пак.
      Колко да е лъв , гаранзция ,че е сидерален рак ! Аз като човек с венера в лъв отвсякъде , мога да ти кажа истината по въпроса ! Кардинална ,женска , водна стихия , виждаш ли го вече ?!
      ПП Тия домашните лъвчена са раци всъщност и илюзията е пълна ,щото се фиксираш в архетипа а той не е правилният по проява .
      Last edited by pa4anga; 13.05.2023, 18:56.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Принципно надушвам фалша отдалече и хората защитаващи гордо собственото си безпомощно положение . Жив и здрав , ама като лъжеш ,лъжеш само себе си , па дори и виртуално .
        Стане ли въпрос за секс, мъжът лъв е сериозен. Той и без туй като фиксиран знак няма особено чувство за хумор. И сексът си е само секс. Ако останат наранени след това си е лично техен проблем. Така че Миро не се изхвърля. Даже си е доста автентичен. Че дразни, дразни, ама той си е котка и не става куче, щото ти обичаш кучетата.

        Едрият котарак си е намерил дресьорка съзодийничка. Остави го да си пише де. Дресиран е и е домашен дотолкова доколкото един лъв може да е домашен.

        Дивите животни си имат характер все пак.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Бъзик на гол гъз си чисто е....Твойто не е добронамерена шега,а грозна обида.Явно имаш някаква нужда да го правиш.Не ме интересува каква е-търси си други събеседници.
          Като гледам и спрямо други участници във форума се държиш така.
          Принципно надушвам фалша отдалече и хората защитаващи гордо собственото си безпомощно положение . Жив и здрав , ама като лъжеш ,лъжеш само себе си , па дори и виртуално .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Източните са много напред с материала. С техники като медитацията и подобни те се опитват да вникнат в света извънрецепторно. Те отдавна са разбрали, че нашите пет сетива са окови. Затова съществува такова понятие като "нирвана". Това е буквално "угасване". Угасване на сетивата и опознаване на света по един извънсетивен път. Най-интересното е, че науката се докосва до подобни съждения, но е спъната от оковите на експеримента, които са наложени нарочно - за осъществяване на контрол върху самата наука. Защото тя може да докара неприятности на кукловодите, които са ни превърнали в прасенца-касички. Всичко неподлежащо на експеримент се зачерква. И се превръща в лов на звезди със сак за пеперуди.
            Кукловодите не са тия които си мислиш , те са извън нашата илюзия. А прасета ,касички и прочие его възприятия са част от кода и на твоите "кукловоди" . Извъсетивния път е верен път , въпроса ,че вътреструктурно ние се самообучаваме през цялото време взаимодействайки чрез всичко около нас , а то е илюзия и въпреки това също е път и чрез осъзнаване можем упорито да го игнорираме но само ако имаме вярно инфо от тук на къде .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Болднатото ме кефи , тука точно има хватка, източните говорят за медитация , индианците друго , но тука точно програмиста на кода е задал лупващ алгоритъм за въвеждане и поддължане . Какво мислиш ?
              Източните са много напред с материала. С техники като медитацията и подобни те се опитват да вникнат в света извънрецепторно. Те отдавна са разбрали, че нашите пет сетива са окови. Затова съществува такова понятие като "нирвана". Това е буквално "угасване". Угасване на сетивата и опознаване на света по един извънсетивен път. Най-интересното е, че науката се докосва до подобни съждения, но е спъната от оковите на експеримента, които са наложени нарочно - за осъществяване на контрол върху самата наука. Защото тя може да докара неприятности на кукловодите, които са ни превърнали в прасенца-касички. Всичко неподлежащо на експеримент се зачерква. И се превръща в лов на звезди със сак за пеперуди.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                На бЪзик очевидно не носиш , защитаваш се като кошута преди разстрел . Спокойно бе , олаби !
                Бъзик на гол гъз си чисто е....Твойто не е добронамерена шега,а грозна обида.Явно имаш някаква нужда да го правиш.Не ме интересува каква е-търси си други събеседници.
                Като гледам и спрямо други участници във форума се държиш така.
                Last edited by mirodes; 13.05.2023, 18:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Ухааха, мръсник. Винаги съм си мислел, че се шегуваш за квартирата

                  Изключително ми е приятно да си лафим, но се налага да ви оставям...че кръчмите ме зоват. Айди о рювоа от мен засега.
                  Приятно изкарване. И да не пропуснеш някой музей.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Викаш постоянно да се заяждаш,без по никакъв начин да съм те предизвикал,ама да не се впрягам.
                    Ами ок няма да се впрягам-забрави ме като събеседник отсега нататък.
                    На бЪзик очевидно не носиш , защитаваш се като кошута преди разстрел . Спокойно бе , олаби !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                      Изглежда го разбираш секса като дай ми - на ти. Някакви уговорки, приказки, размяна на амулети и разкази за небивалици. Има неща, които са спонтанни като избухването на свръхнова звезда. Светът е фрактален - каквото е голямото, същото се съдържа и в малкото. Никой не й бае на звездата да избухне. Ние мислим причинно-следствено, защото иначе ще загубим равновесието в понятийния апарат и ще бъркаме клечките за зъби с пирони. Но светът не е такъв, защото той се крепи на баланса. Ако пеперуда трепне в единия край, в другия край се появява торнадо в името на запазването на този баланс. Иди търси причинно-следствената връзка между двете. Питай Арана, дали се вози често в асансьор и какво мисли по въпроса. В музей какво може да се случи - там не знам. Ако е в "Прадо" - там има по-голям простор и можеш да развиеш съспенса. В един асансьор си като Хари Худини.
                      Болднатото ме кефи , тука точно има хватка, източните говорят за медитация , индианците друго , но тука точно програмиста на кода е задал лупващ алгоритъм за въвеждане и поддължане . Какво мислиш ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes

                        Плащам квартира ,за която жена ми не знае,но щом си казал, отдавна съм извън пазара.
                        Но си е твое право да мислиш каквото поискаш.
                        Ухааха, мръсник. Винаги съм си мислел, че се шегуваш за квартирата

                        Изключително ми е приятно да си лафим, но се налага да ви оставям...че кръчмите ме зоват. Айди о рювоа от мен засега.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Що, там ходиш да онанираш на саме ли или ? Не се впрягай но говориш като загорял чичак и ако искаш плащай апартамент в Маринелата ,чаршафите са мега добри .
                          ПП Уважавай поне жена си , в публични форуми такова инфо е простотия ,очевидно е че себе си не уважаваш !
                          Викаш постоянно да се заяждаш,без по никакъв начин да съм те предизвикал,ама да не се впрягам.
                          Ами ок няма да се впрягам-забрави ме като събеседник отсега нататък.
                          Не мога да разбера какъв ви е проблема на няколко човека, та постоянно обиждате,вместо да водите нормален диалог.
                          Но няма и да го разбера, щото повече нямам намерение да общувам с теб.
                          Last edited by mirodes; 13.05.2023, 17:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Да де-само дето дори и в Природата женската не даде ли на мъжкия той не може да я оплоди.Дори и лъвовете като. убият водача на прайда не могат да правят секс, докато лъвиците не се разгонят.Затова и убиват малките лъвчета
                            .А силни мъже е имало милиони през историята на човечеството. Ама легенди са Казанова и Дон Жуан.По простата причина, че жените не се навиват лесно за секс и такива мъже,като Казанова и Дон Жуан,които могат да ги убедят да правят секс с тях,затова са и легенди. Докато всяка привлекателна жена може да прави секс с почти всеки мъж,с когото пожелае.Поради разликата в мисленето на мъжа и жената.
                            Изглежда го разбираш секса като дай ми - на ти. Някакви уговорки, приказки, размяна на амулети и разкази за небивалици. Има неща, които са спонтанни като избухването на свръхнова звезда. Светът е фрактален - каквото е голямото, същото се съдържа и в малкото. Никой не й бае на звездата да избухне. Ние мислим причинно-следствено, защото иначе ще загубим равновесието в понятийния апарат и ще бъркаме клечките за зъби с пирони. Но светът не е такъв, защото той се крепи на баланса. Ако пеперуда трепне в единия край, в другия край се появява торнадо в името на запазването на този баланс. Иди търси причинно-следствената връзка между двете. Питай Арана, дали се вози често в асансьор и какво мисли по въпроса. В музей какво може да се случи - там не знам. Ако е в "Прадо" - там има по-голям простор и можеш да развиеш съспенса. В един асансьор си като Хари Худини.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes

                              Плащам квартира ,за която жена ми не знае,но щом си казал, отдавна съм извън пазара.
                              Но си е твое право да мислиш каквото поискаш.
                              Що, там ходиш да онанираш на саме ли или ? Не се впрягай но говориш като загорял чичак и ако искаш плащай апартамент в Маринелата ,чаршафите са мега добри .
                              ПП Уважавай поне жена си , в публични форуми такова инфо е простотия ,очевидно е че себе си не уважаваш !
                              Last edited by pa4anga; 13.05.2023, 17:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Хаха

                                Ето още една причина Евго да се сдобие с лъскав немски премиум!!! Жените сами почват да те търсят.
                                Мне , поддръжката няма да му Ареса , него го виждам в нЕкой хечбег дизел ,макс 100кс,заради данъка .

                                Коментар

                                Working...
                                X