IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Викаш постоянно да се заяждаш,без по никакъв начин да съм те предизвикал,ама да не се впрягам.
    Ами ок няма да се впрягам-забрави ме като събеседник отсега нататък.
    На бЪзик очевидно не носиш , защитаваш се като кошута преди разстрел . Спокойно бе , олаби !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Изглежда го разбираш секса като дай ми - на ти. Някакви уговорки, приказки, размяна на амулети и разкази за небивалици. Има неща, които са спонтанни като избухването на свръхнова звезда. Светът е фрактален - каквото е голямото, същото се съдържа и в малкото. Никой не й бае на звездата да избухне. Ние мислим причинно-следствено, защото иначе ще загубим равновесието в понятийния апарат и ще бъркаме клечките за зъби с пирони. Но светът не е такъв, защото той се крепи на баланса. Ако пеперуда трепне в единия край, в другия край се появява торнадо в името на запазването на този баланс. Иди търси причинно-следствената връзка между двете. Питай Арана, дали се вози често в асансьор и какво мисли по въпроса. В музей какво може да се случи - там не знам. Ако е в "Прадо" - там има по-голям простор и можеш да развиеш съспенса. В един асансьор си като Хари Худини.
      Болднатото ме кефи , тука точно има хватка, източните говорят за медитация , индианците друго , но тука точно програмиста на кода е задал лупващ алгоритъм за въвеждане и поддължане . Какво мислиш ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes

        Плащам квартира ,за която жена ми не знае,но щом си казал, отдавна съм извън пазара.
        Но си е твое право да мислиш каквото поискаш.
        Ухааха, мръсник. Винаги съм си мислел, че се шегуваш за квартирата

        Изключително ми е приятно да си лафим, но се налага да ви оставям...че кръчмите ме зоват. Айди о рювоа от мен засега.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Що, там ходиш да онанираш на саме ли или ? Не се впрягай но говориш като загорял чичак и ако искаш плащай апартамент в Маринелата ,чаршафите са мега добри .
          ПП Уважавай поне жена си , в публични форуми такова инфо е простотия ,очевидно е че себе си не уважаваш !
          Викаш постоянно да се заяждаш,без по никакъв начин да съм те предизвикал,ама да не се впрягам.
          Ами ок няма да се впрягам-забрави ме като събеседник отсега нататък.
          Не мога да разбера какъв ви е проблема на няколко човека, та постоянно обиждате,вместо да водите нормален диалог.
          Но няма и да го разбера, щото повече нямам намерение да общувам с теб.
          Last edited by mirodes; 13.05.2023, 17:55.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Да де-само дето дори и в Природата женската не даде ли на мъжкия той не може да я оплоди.Дори и лъвовете като. убият водача на прайда не могат да правят секс, докато лъвиците не се разгонят.Затова и убиват малките лъвчета
            .А силни мъже е имало милиони през историята на човечеството. Ама легенди са Казанова и Дон Жуан.По простата причина, че жените не се навиват лесно за секс и такива мъже,като Казанова и Дон Жуан,които могат да ги убедят да правят секс с тях,затова са и легенди. Докато всяка привлекателна жена може да прави секс с почти всеки мъж,с когото пожелае.Поради разликата в мисленето на мъжа и жената.
            Изглежда го разбираш секса като дай ми - на ти. Някакви уговорки, приказки, размяна на амулети и разкази за небивалици. Има неща, които са спонтанни като избухването на свръхнова звезда. Светът е фрактален - каквото е голямото, същото се съдържа и в малкото. Никой не й бае на звездата да избухне. Ние мислим причинно-следствено, защото иначе ще загубим равновесието в понятийния апарат и ще бъркаме клечките за зъби с пирони. Но светът не е такъв, защото той се крепи на баланса. Ако пеперуда трепне в единия край, в другия край се появява торнадо в името на запазването на този баланс. Иди търси причинно-следствената връзка между двете. Питай Арана, дали се вози често в асансьор и какво мисли по въпроса. В музей какво може да се случи - там не знам. Ако е в "Прадо" - там има по-голям простор и можеш да развиеш съспенса. В един асансьор си като Хари Худини.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes

              Плащам квартира ,за която жена ми не знае,но щом си казал, отдавна съм извън пазара.
              Но си е твое право да мислиш каквото поискаш.
              Що, там ходиш да онанираш на саме ли или ? Не се впрягай но говориш като загорял чичак и ако искаш плащай апартамент в Маринелата ,чаршафите са мега добри .
              ПП Уважавай поне жена си , в публични форуми такова инфо е простотия ,очевидно е че себе си не уважаваш !
              Last edited by pa4anga; 13.05.2023, 17:49.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Хаха

                Ето още една причина Евго да се сдобие с лъскав немски премиум!!! Жените сами почват да те търсят.
                Мне , поддръжката няма да му Ареса , него го виждам в нЕкой хечбег дизел ,макс 100кс,заради данъка .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Два броя , помолиха ме заради колата и не , не се оплаквам, ама това 1,2,3...12 по сто пъти още на 18 ми се струваше нелепо .
                  ПП Млад съм бре ,шугар деди !
                  Хаха

                  Ето още една причина Евго да се сдобие с лъскав немски премиум!!! Жените сами почват да те търсят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Разкри ме.Щом не правя секс с непознати жени,изобщо й не правя секс. Около мен е пълно с разведени,вдовици и незадоволени омъжени жени,така че няма нужда да търся такива връзки.
                    Макар, че се случва от време на време.
                    Не съм те разкривал , ти го правиш през цялото време . И пак , тези случайни задявки не се търсят , те се случват .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                      Meрси, Миро - тази вечер ще е романтична. Виж какво намерих:
                      Еха.Завиждам ти благородно.Абе друго си е големият град.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                        Отиваш в крайности , както го правиш и по принцип . Лична сила не означава само да си курвар ! Това първо , второ във времена в които секс се прави за здрасти да ми вадиш такива съждения е нелепо и автоматично означава ,че отдавна си извън "пазара" на удоволствията.
                        Разкри ме.Щом не правя секс с непознати жени,изобщо й не правя секс. Около мен е пълно с разведени,вдовици и незадоволени омъжени жени,така че няма нужда да търся такива връзки.
                        Макар, че се случва от време на време.
                        А и в крайна сметка съм женен, та не ми е цел номер 1 да чукам всичко де що има пола.
                        Last edited by mirodes; 13.05.2023, 17:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Поне ще я возиш ти, а не някой друг. Пък и така човек се чувства по-млад, недей да се оплакваш, хаха
                          Два броя , помолиха ме заради колата и не , не се оплаквам, ама това 1,2,3...12 по сто пъти още на 18 ми се струваше нелепо .
                          ПП Млад съм бре ,шугар деди !

                          Коментар


                          • Meрси, Миро - тази вечер ще е романтична. Виж какво намерих:

                            ¡Bienvenido a la noche de los Museos! Una noche mágica en la que muchos museos hacen actividades gratuitas para sus visitantes.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Мани ,трябва да возя на два бала БитюренткАта . Ще ми надуят главата .
                              Поне ще я возиш ти, а не някой друг. Пък и така човек се чувства по-млад, недей да се оплакваш, хаха

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                                Ако не стане по музеите. Идват балове. Там контингента е във фертилна възраст така, че възможности много
                                Мани ,трябва да возя на два бала БитюренткАта . Ще ми надуят главата .

                                Коментар

                                Working...
                                X