IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Така е, но към 40 г са в края на естествената репродуктивност.

    Аз също не искам жена с деца от друг мъж. По-добре чрез сурогация да имам мое, прави се в клиники в други държави, у нас не може.

    А най-добре да е от майка българка по естествен път,

    Ти натискай - да ти се получат нещата с Криси! Стига си наблягал на общата теория тук...

    Теорията си я имаш, качествата имаш, лични съобщения, това-онова, срещи... и така! Няма хък-мък!

    Не се притеснявай за естествената репродуктивност и знай, че за една уверена, разсъдлива и разбираща те жена - никога не е късно да те направи мъж, като едновременно с това да "обори" всички теории, вкл. и тези - за видовете репродуктивност /естествена - изкуствена/...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Виж тук нещата вече опират до моята теория, за това че жената води парада, тя избира, тя си има вътрешното харесване, което определя връзката. И ако хареса много един мъж, ще направи чудеса. Обратното, ако ще и хиляди звезди да и свалиш, нищо не става, ако тя не е намерила нейното си нещо в теб. Имал съм много връзки, и всякакви ситуации и съм го разбрал,затова и не се напъвам, когато видя че жената срещу мен, просто не ме харесва. В случая който си описала, мъжа ще остане с пръст в уста. Защото жената, както каза не желае да роди. Ако една жена иска от теб дете ще ти го каже, друг е въпроса, че някои искат и да те вържат с едно дете, но това се усеща. Куриоза в моят опит с жените, и на база и обратна връзка от тях, включително и с жени, които спят и с жени и с мъже, е че има само 1 признак, който е физиологичен, жените не могат да го скрият, и по него може един мъж да разбере, дали една жена наистина и е хубаво с него или се преструва. Много е лесно и е пробвано. Да видим сега дали ще познаете за какво иде реч.
      Сещам се какво е, но ако го напиша, модераторът ще го изтрие.

      Наистина, лекциите ти са полезни и вярни. През 2002-2012 г. си бил младичък, висок и красив младеж и вероятно си бил харесван много от жените, и много си боцкал,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Виж тук нещата вече опират до моята теория, за това че жената води парада, тя избира, тя си има вътрешното харесване, което определя връзката. И ако хареса много един мъж, ще направи чудеса. Обратното, ако ще и хиляди звезди да и свалиш, нищо не става, ако тя не е намерила нейното си нещо в теб. Имал съм много връзки, и всякакви ситуации и съм го разбрал,затова и не се напъвам, когато видя че жената срещу мен, просто не ме харесва. В случая който си описала, мъжа ще остане с пръст в уста. Защото жената, както каза не желае да роди. Ако една жена иска от теб дете ще ти го каже, друг е въпроса, че някои искат и да те вържат с едно дете, но това се усеща. Куриоза в моят опит с жените, и на база и обратна връзка от тях, включително и с жени, които спят и с жени и с мъже, е че има само 1 признак, който е физиологичен, жените не могат да го скрият, и по него може един мъж да разбере, дали една жена наистина и е хубаво с него или се преструва. Много е лесно и е пробвано. Да видим сега дали ще познаете за какво иде реч.
        Е тука си нацелил ваксата. За “признака” ме хвърляш в недоумение. На прима виста не се сещам. Благодаря за комплиментите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Така е, но към 40 г са в края на естествената репродуктивност.

          Аз също не искам жена с деца от друг мъж. По-добре чрез сурогация да имам мое, прави се в клиники в други държави, у нас не може.

          А най-добре да е от майка българка по естествен път,
          Евго в момента давам лекции, на тема любов,по време на пандемия, така че мисля е крайно време да се възползваш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

            Щом е дама - би трябвало да е фаворитКА...

            Може би нямаш съмнения в тая посока!

            Аз пък нямам съответните доказателства /в тая посока/...
            Селена, има поведение, има отношение, то си личи, казвам го от комуникацията в другата тема за имотите.Сега не знам как изглежда, но като възгледи, и поведение, има класа,умна е, балансирана е като личност, никога няма да те обиди, културна вижда се..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Друг случай, между другото мъжът е от Бургос . Взе млада жена с вече готово дете. При него сметките бяха обаче по-тънки. Това го връзвам с патологията за парите. Тя е фабрикантска щерка в стария смисъл на думата. Той си правеше сметките тя да му роди негово дете. Дамата обаче няма никакво намерение да ражда второ дете. Бракът не върви. Ще видим накъде ще дадат завой. Иронията е, че той все се мислеше за много хитър...
              Виж тук нещата вече опират до моята теория, за това че жената води парада, тя избира, тя си има вътрешното харесване, което определя връзката. И ако хареса много един мъж, ще направи чудеса. Обратното, ако ще и хиляди звезди да и свалиш, нищо не става, ако тя не е намерила нейното си нещо в теб. Имал съм много връзки, и всякакви ситуации и съм го разбрал,затова и не се напъвам, когато видя че жената срещу мен, просто не ме харесва. В случая който си описала, мъжа ще остане с пръст в уста. Защото жената, както каза не желае да роди. Ако една жена иска от теб дете ще ти го каже, друг е въпроса, че някои искат и да те вържат с едно дете, но това се усеща. Куриоза в моят опит с жените, и на база и обратна връзка от тях, включително и с жени, които спят и с жени и с мъже, е че има само 1 признак, който е физиологичен, жените не могат да го скрият, и по него може един мъж да разбере, дали една жена наистина и е хубаво с него или се преструва. Много е лесно и е пробвано. Да видим сега дали ще познаете за какво иде реч.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Не случайно си ми фаворита сред женската част.
                Щом е дама - би трябвало да е фаворитКА...

                Може би нямаш съмнения в тая посока!

                Аз пък нямам съответните доказателства /в тая посока/...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  То им идва акълът,ама вече като са разведени с дете или деца,трудно ще намерят свестен мъж.Първо малко са мъжете,които ще се навият да гледат чуждо дете/ако и тук да се развиват теории,че било много прогресивно/,второ жената винаги поставя децата на първо място и ако са на мъжът той го приема това,ама ако са чужди надали толкова добре ще го приеме,трето винаги ще има дистанция между мъжът и децата на жените/като му направи забележка и онова ще каже-ти си ми никакъв,та ще ми правиш забележка/,четвърто ще има дистанция между родителите на мъжа и жена с деца от друг мъж.
                  Така че осъзнаването май идва доста късно.Познавам доста разведени жени с деца,ама малко са тези,които са омъжени повторно.Сами си гледат децата,ама това се отразява негативно на децата.
                  ​​​За секс не им е проблем да си намерят мъже,ама не и за сериозна връзка.

                  Взех отношение по поста ти, но сега осмислих едно противоречие...

                  Всъщност, сам противоречиш на тезата ти: "жената винаги ще поставя децата на първо място" /втора точка/, на която втора точка противопоставяш смисъла на четвърта точка: майката БИ се дистанцирала от дъщеря си, ако дъщеря ѝ има деца от друг мъж!

                  Нали усещаш противоречието в двете точки?

                  ...................................

                  Личният ми опит на родител показва, че тоя проблем не съществува. Замислям се, пак и пак, но - ако отношенията са нормални - нещата са ОК.

                  Иначе, всеки има основанията си, когато взема някакви СВОИ решения за Живота /който касае ЕДИНСТВЕНО него, самият!/, колкото и да са неразбираеми тия решения за околните!

                  Разбира се, че ще опитам да разбера детето си, а в краен случай - дори да не я разбирам - ще се съобразя и присъединя към мнението ѝ!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Друг случай, между другото мъжът е от Бургос . Взе млада жена с вече готово дете. При него сметките бяха обаче по-тънки. Това го връзвам с патологията за парите. Тя е фабрикантска щерка в стария смисъл на думата. Той си правеше сметките тя да му роди негово дете. Дамата обаче няма никакво намерение да ражда второ дете. Бракът не върви. Ще видим накъде ще дадат завой. Иронията е, че той все се мислеше за много хитър...
                    За милионен път ще повторя че светът се управлява от Закони а не от желания и сметки.Познваш ли законите и не ги нарушаваш нещата ти вървят пристъпиш ли ги следва действието им...няма начин Бог да не начеше сърбежа на всеки дето го сърби.Проблема на много съвременни хора е че са изпъдили Бога от себе си и слугуват на пороците си...Повечето народ е толкова прост и кух че си мисли че може да живее без труд мъка и пот.Няма как такъв начин на живот да не свърши с катастрофа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Не случайно си ми фаворита сред женската част.
                      .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Има и продължение.След 8 години се срещаме с децата на един пясъчник.Тя разведена ,с едно дете,мъжа и я бил даже изгонил на улицата,уж щяхме да си ближем раните,според нея,но аз вече си ги ближех с други,та изллязохме няколко вечери,бяха сладки приказки,но си призна че всичко дето и бях говорил като ми беше гадже е било вярно,щото тогава беше тръгнала с голямата кошница,и аз се усетих и я оставих,предложих и да се разделим.Та така с жените.Идва им акъла на всички,амани като тази във форума като наближат 40,те се осеферват,после който дойде е добре дошъл и се радват,на бонбонче,усмивка,всичко,какво да ги правиш,сладки милфчета стават.
                        Така е, но към 40 г са в края на естествената репродуктивност.

                        Аз също не искам жена с деца от друг мъж. По-добре чрез сурогация да имам мое, прави се в клиники в други държави, у нас не може.

                        А най-добре да е от майка българка по естествен път,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Прав си. Като им говориш, кое какво е и как се случват нещата скачат до небето, и като ти писне и им теглиш една, се почва как се били осъзнали. Ама, то години са минали, те се били осъзнали. Особено ако децата са малки, малко мъже ще искат да се занимават.
                          Друг случай, между другото мъжът е от Бургос . Взе млада жена с вече готово дете. При него сметките бяха обаче по-тънки. Това го връзвам с патологията за парите. Тя е фабрикантска щерка в стария смисъл на думата. Той си правеше сметките тя да му роди негово дете. Дамата обаче няма никакво намерение да ражда второ дете. Бракът не върви. Ще видим накъде ще дадат завой. Иронията е, че той все се мислеше за много хитър...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Браво! Винаги ме радваш.

                            Това, което ме учуди в последните три страници е колко е ниска самооценката и на двата пола при някои от участниците. Абе хора, първо се обичайте и ценете. И тогава винаги ще Ви се получават нещата.

                            Друго, какво значи “богаташ”? Мерси. И ще обясня защо. За богаташа аз ще съм парцалена кукла/трофей, не човешко същество. Ами волният ми характер това ще го търпи това положение точно пет минути. Много по-мъдра комбинация е равен партньор, с който да имаш силна духовна, емоционална и физическа връзка. Другото е ала - бала.

                            Пази Боже да завися от някого. Мерси .

                            Най-глупавото нещо, което една жена или мъж може да стори е да се чифтосва за банкова сметка и да не е научен самостоятелно да си стои на краката.

                            Какво значи “красавица”/“красавец” Ами тя красотата е до време. А после?

                            Лека вечер от мен .
                            Не случайно си ми фаворита сред женската част.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              То им идва акълът,ама вече като са разведени с дете или деца,трудно ще намерят свестен мъж.Първо малко са мъжете,които ще се навият да гледат чуждо дете/ако и тук да се развиват теории,че било много прогресивно/,второ жената винаги поставя децата на първо място и ако са на мъжът той го приема това,ама ако са чужди надали толкова добре ще го приеме,трето винаги ще има дистанция между мъжът и децата на жените/като му направи забележка и онова ще каже-ти си ми никакъв,та ще ми правиш забележка/,четвърто ще има дистанция между родителите на мъжа и жена с деца от друг мъж.
                              Така че осъзнаването май идва доста късно.Познавам доста разведени жени с деца,ама малко са тези,които са омъжени повторно.Сами си гледат децата,ама това се отразява негативно на децата.
                              ​​​За секс не им е проблем да си намерят мъже,ама не и за сериозна връзка.
                              Прав си. Като им говориш, кое какво е и как се случват нещата скачат до небето, и като ти писне и им теглиш една, се почва как се били осъзнали. Ама, то години са минали, те се били осъзнали. Особено ако децата са малки, малко мъже ще искат да се занимават.

                              Коментар


                              • Дали ще се промени и дали можеш да и помогнеш..Зависи дали е толкова умна за да те разбере, дали подозира за проблемите си , или си казва аз съм си такава, което е отказ пред себе си да се променя..Опитите за помощ обиновемно завършат неуспешно, защото са смятани за агресия от човека, който има нужда от помощ..опитай много внимателно и при първа съпротива спри..ЕДВА ЛИ ЩЕ ТЕ РАЗБЕРЕ, ЩОМ ДАЖЕ НЕ РАЗБИРА КРАСОТАТА И ЧАРА СИ..

                                Коментар

                                Working...
                                X