IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Обикновено, хората квалифицират като "тъпи", такива които имат по-малко знания от тях в дадена област, докато ти правиш обратното. Респетивно, "глупост" е всичко, от което не разбираш.
    Бях в Рим по празниците. Сетих се за паметна плоча на Джордано Бруно и друга на Галилей по една от улиците. Сложна работа е да се излезе стереотипното квадратно мислене. И все пак тя се върти.

    Запознат ли си с идеите на Годарт?
    Last edited by Arana; 15.01.2023, 17:47.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      това е приказка
      а ако излезе нещо, знаеш на кого да пишеш на лични, нали
      Давай,Ратко. Останалите си чешем езиците,поне ти свърши работа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Обожавам да ми дават съвети. Не се знае откъде ще изкарам някой лев.
        Наздраве!
        това е приказка
        а ако излезе нещо, знаеш на кого да пишеш на лични, нали
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Кандидатирай се за депУтатка , сложни думи изпразнени от съдържание ....щото да се бориш със свине те прави ...борец на сВини !
          Обожавам да ми дават съвети. Не се знае откъде ще изкарам някой лев.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            Обикновено, хората квалифицират като "тъпи", такива които имат по-малко знания от тях в дадена област, докато ти правиш обратното. Респетивно, "глупост" е всичко, от което не разбираш.
            Откъде знаеш аз от какво разбирам?Подобни врачки,баячки,астролози са едни шарлатани,които използват наивността на хората,вземат им парите и им казват неща,които нямат общо с истината. Как точно ще се познае бъдещето като се гледа в чаша кафе или ще се излекува болест чрез "леене на куршум "?
            И ако някой човек има знания не би отишъл при подобни мошеници.
            И аз не съм човек, който отрича алтернативната медицина, напротив лекувам се изключително само с такава, но с такива практики,които са доказали ефективността си.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение
              Е какво да мисля за подобни хора, независимо дали са мъже или жени .
              Обикновено, хората квалифицират като "тъпи", такива които имат по-малко знания от тях в дадена област, докато ти правиш обратното. Респетивно, "глупост" е всичко, от което не разбираш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Обидите стават персонални, когато назовеш името или ника на персоната. В противен случай са просто лепене на епитет към определена част от мъжкото съсловие, пишещо във форума.

                Суеверията, врачките, баячките и знахарките са част от културната ни идентичност. Сега там се намесиха и астроложките. Тези ни вярвания са свързани с много от нашите традиции и ритуали. За теб това може да са бабини деветини, а за мен например, те са наследство, което е оставено от предците ми. Въпрос на тълкуване и поглед върху заобикалящия ни свят.
                Наздраве!
                Само дето жените не ходят при врачки,баячки,астролози и тем подобни заради ритуала или,защото им е част от културната идентичност, а защото искрено вярват, че врачката може да им предскаже бъдещето,а баячката ще ги излекува тях или техни близки .Което е пълна глупост. Няма нито едно доказателство,че може да се предсказва бъдещето, нито пък ,че ако се направи някакъв глупав ритуал това ще доведе до излекуване.Или пък да правиш извод за характера на даден човек в зависимост от това на коя дата е роден.
                Е какво да мисля за подобни хора, независимо дали са мъже или жени .Не е моя вината, че 90 процента от клиентите им са жени.
                А няма нужда да споменават по име някого, когото искат да обидят. Просто цитират това,което е написал,по-скоро го преразказват,и го определят с най-грозни думи и всеки е наясно за кого става въпрос.Типичен женски похват,макар че и някои мъже го използват в тоя форум.
                Last edited by Vergil1975; 15.01.2023, 08:41.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Не, бре!? Каква конфронтация да търся!? Озадачих се малко, защото ти претендираш, че не обиждаш. То, и в случая не отправяш персонални обиди, но все пак коментираш умните жени
                  Ето, аз например не пиша, че повечето господа от форума са симпатяги, но има няколко индивида с отчетливо изразен едипов комплекс, а други с наченки на алекситимия и инфантилно държание, като цяло. Мълча си, нали!? Постъпвам така, защото не искам да обиждам виртуалните си събеседници.
                  Наздраве!
                  Кандидатирай се за депУтатка , сложни думи изпразнени от съдържание ....щото да се бориш със свине те прави ...борец на сВини !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Това са персонални обиди към конкретни лица.
                    Но естествено не ме учудва, защото жените са склонни в спор да използват всякакви обиди.Все едно от този спор им зависи живота.
                    А заставам зад думите си,че и най-умните жени са в определена степен прости. Вярват на суеверия, врачки,зодии ,астрални знаци,прераждане, деца индиго и тем подобни тъпотии.
                    Обидите стават персонални, когато назовеш името или ника на персоната. В противен случай са просто лепене на епитет към определена част от мъжкото съсловие, пишещо във форума.

                    Суеверията, врачките, баячките и знахарките са част от културната ни идентичност. Сега там се намесиха и астроложките. Тези ни вярвания са свързани с много от нашите традиции и ритуали. За теб това може да са бабини деветини, а за мен например, те са наследство, което е оставено от предците ми. Въпрос на тълкуване и поглед върху заобикалящия ни свят.
                    Наздраве!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Не, бре!? Каква конфронтация да търся!? Озадачих се малко, защото ти претендираш, че не обиждаш. То, и в случая не отправяш персонални обиди, но все пак коментираш умните жени
                      Ето, аз например не пиша, че повечето господа от форума са симпатяги, но има няколко индивида с отчетливо изразен едипов комплекс, а други с наченки на алекситимия и инфантилно държание, като цяло. Мълча си, нали!? Постъпвам така, защото не искам да обиждам виртуалните си събеседници.
                      Наздраве!
                      Това са персонални обиди към конкретни лица.
                      Но естествено не ме учудва, защото жените са склонни в спор да използват всякакви обиди.Все едно от този спор им зависи живота.
                      А заставам зад думите си,че и най-умните жени са в определена степен прости. Вярват на суеверия, врачки,зодии ,астрални знаци,прераждане, деца индиго и тем подобни тъпотии.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Казвам го като цяло.Не наричам конкретно теб или някоя друга жена във форума по този начин .Няма персонална обида.
                        Ако пък целта ти е да търсиш конфронтация,мога да ти пожелая приятна вечер.
                        Всъщност обмислям и да спра да пиша във форума. Нормален диалог не може да се води,постоянно има някакви дрязги,заяждания и обиди.Не затова съм се регистрирал.


                        Не, бре!? Каква конфронтация да търся!? Озадачих се малко, защото ти претендираш, че не обиждаш. То, и в случая не отправяш персонални обиди, но все пак коментираш умните жени
                        Ето, аз например не пиша, че повечето господа от форума са симпатяги, но има няколко индивида с отчетливо изразен едипов комплекс, а други с наченки на алекситимия и инфантилно държание, като цяло. Мълча си, нали!? Постъпвам така, защото не искам да обиждам виртуалните си събеседници.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Я, какво чета тук!? Ти нали не си позволяваше да правиш обидни квалификации, а сега ни изкарваш тъпи. Що така, Миро?
                          Наздраве!
                          Казвам го като цяло.Не наричам конкретно теб или някоя друга жена във форума по този начин .Няма персонална обида.
                          Ако пък целта ти е да търсиш конфронтация,мога да ти пожелая приятна вечер.
                          Всъщност обмислям и да спра да пиша във форума. Нормален диалог не може да се води,постоянно има някакви дрязги,заяждания и обиди.Не затова съм се регистрирал.



                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            И най-умната жена си е малко тъпа.Моята зъболекарка например е много начетена и ерудирана.Обаче ходи да се лекува при някакъв, който лекувал с енергия. Сигурно е рицар джедай,та владее Силата.
                            Я, какво чета тук!? Ти нали не си позволяваше да правиш обидни квалификации, а сега ни изкарваш тъпи. Що така, Миро?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Ти даже не разбра какво точно каза Ендер нали? Толкова си го и учил Омир в училище. Преди малко във фейсбук друг индивид ми обясни, че без да е юрист “поназнайвал” от право.

                              Омир нищо не е “писал”, дарлинг. И не е могъл по онова време. Ти пак не зацепи. Ашколсун бабо Машшалла.

                              И за брайловата азбука пак не зацепи, че ти се смее цялата тема, ти обаче го даваш ербап и ми обясняваш каква ми била средата. На мене. Аман бе.

                              Бръкни барем в уикипедия и спри вече да се излагаш.

                              И да не забравя, всички са тракийци, бат Бойко, Спартак и Омир. В свободното си всеки ритат мачлета и играят сантасе.

                              Това ми го каза лично император Траян докато в Рим се разхождах из форума му. Пък как да не вярвам на Траян, който си е най-нашият римски император. Наскоро поминалият се папа ми го потвърди на четири очи.
                              Не съм впечатлен, ако имаше въображение щеше да разбереш още тогава....сляп-глух, Омир-Бетовен. Казах ти, не се сърдя....за разлика от теб за средата. Уцелих а, помисли по въпроса....или най-добре, я питай бай Траян на някоя разходка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Ми аз те поканих да дойдеш, ти йок.
                                Гледай в темата за имотите какъв хит има-двойка неграмотен ром и привлекателна българка,медицинска сестра в "Пирогов "
                                Пък после аз съм бил виновен ,че казвам истината за жените.
                                Last edited by RUBLA; 15.01.2023, 12:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X