IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Огледалце, огледалце, кой най - красив е на земята...?
    Евгото, Евгото.........
    Мълчи и се снишавай, щото ти по категоризацията му веки си "дедо"
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Не се сърди ,а се замисли за 20-30 годишните какъв си ?! Чичак си приятелю, а ти се смятай ако искаш за тийнейджър
      Како Дъри недей ся тъй Евго е готин пич познаваме се, просто все още е малко стеснителен .... чичак чичак ама ако Евго кара 1 мерцедес кабрио 20 годишните кат им зная акъла срещу колата ще бягат и ще се млатят коя да седне до него ....

      да използвам намалението тука и да те питам ти кога ще пишеш пак в инвестора статия да те чета ? Добре пишеш мойто момиче добре.... имаш талант

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Не се сърди ,а се замисли за 20-30 годишните какъв си ?! Чичак си приятелю, а ти се смятай ако искаш за тийнейджър
        За 20-годишната мога да съм й баща, но за 30-годишната съм батко.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Нямам корем, не ям чесън, не съм мързелив, хигиената ми е отлична, не ходя по платени жени, а лицето ми е младо.

          И не се възприемам като чичак, чичо съм само на племеника ми,
          Не се сърди ,а се замисли за 20-30 годишните какъв си ?! Чичак си приятелю, а ти се смятай ако искаш за тийнейджър

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Нямам корем, не ям чесън, не съм мързелив, хигиената ми е отлична, не ходя по платени жени, а лицето ми е младо.

            И не се възприемам като чичак, чичо съм само на племеника ми,
            Огледалце, огледалце, кой най - красив е на земята...?
            Евгото, Евгото.........

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Зависи за кого, Евго. За мен, не си чичка ама за някоя 20-30 г. мацка бъди сигурен ,че си си чичак ,от където и да го погледнеш Ако си много богат може да ти викат "мечо" хахаха
              Нямам корем, не ям чесън, не съм мързелив, хигиената ми е отлична, не ходя по платени жени, а лицето ми е младо.

              И не се възприемам като чичак, чичо съм само на племеника ми,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Чичка е твоя у вас, аз все още не съм.
                Зависи за кого, Евго. За мен, не си чичка ама за някоя 20-30 г. мацка бъди сигурен ,че си си чичак ,от където и да го погледнеш Ако си много богат може да ти викат "мечо" хахаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Чичка е твоя у вас, аз все още не съм.

                  Той ли е по-едрата 1/3 от домакинството?

                  Освен това чичка си е запазена марка на семейните мъже.
                  Аааа, ич не мога да те чакам да се жениш. Годините ги имаш, начи си в категорията "чичка"
                  Наздраве, лелиното!
                  Last edited by tnm; 13.01.2021, 15:35.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Кое му е интересното!? Съвсем нормално е чичка, който е знае отговорът на "въпроса за смисъла на живота, Вселената и всичко останало" да намира общ език с лелките.
                    Наздраве!
                    Чичка е твоя у вас, аз все още не съм.

                    Той ли е по-едрата 1/3 от домакинството?

                    Освен това чичка си е запазена марка на семейните мъже.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Народът е казал. Голям залък хапни, голяма дума не казвай. Ако започна по-рядко да влизам във форума или дори в тази темичка, вярвай ми, причините ще са други. Бъди здрав и продължавай с митологията .
                      Интересно ...!? Предполагам, отсъствието от форума ще е свързано със семейството, а не с работата
                      Наздраве, Селена!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Интересното е, че в реалния живот аз се разбирам с лелките, те ме харесват, правят ми комплименти, и се чудят как може все още да съм свободен.

                        Говоря културно, не простея и знам как да се държа с жените (но не и с коврите).

                        А пък при мъжете има такова нещо, че в реалния живот всеки се мисли за много велик и много могъщ и това нещо пречи и не позволява да има приятелство. Във форума е обратното.

                        За мен val/she е проста жена, щом бърка в раните на хората и по болните им теми.
                        Кое му е интересното!? Съвсем нормално е чичка, който е знае отговорът на "въпроса за смисъла на живота, Вселената и всичко останало" да намира общ език с лелките.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          За мен val/she е проста жена, щом бърка в раните на хората и по болните им теми.
                          "Емоционалната интелигентност" ин ги е зле.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                            или както ся е модерно да се нарича хигиенистка Лошо нема всеки трябва да си изкарва прехраната
                            Мениджър на метла.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              И трите жени от темата (тези активните) не са това, за което се представят, то личи по писането им.
                              Дамите са четири. Скоро ще станат три .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                                Евго не прави класификации и не давай определения,, но баба ти Селена дет се пишеше на високо интелигентна и морална жена бая се окъка в 1 друга тема и днес ще се занимавам с нея специално. И май нейното участие в тоя форум ще приключи, същата Селена неуспешната брокерка дет се пишеше че е адвокатка в Испания , а май се оказа че е просто чистачка на офиси или както ся е модерно да се нарича хигиенистка Лошо нема всеки трябва да си изкарва прехраната , ама да ръсиш неадекватни мисли само да се направиш на оригинална ей тва не моа го разбера..... днеска ще отнесе хурката
                                Народът е казал. Голям залък хапни, голяма дума не казвай. Ако започна по-рядко да влизам във форума или дори в тази темичка, вярвай ми, причините ще са други. Бъди здрав и продължавай с митологията .

                                Коментар

                                Working...
                                X