IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

    Ся пич кака Дъри е истинска брокерка и пише добри статии в Инвестора, не е злобна по характер,
    Чакай малко, бъркаш ме с някоя симпатична брокерка, която пише хубаво за инвестора Иначе за другото си прав, не съм нито злобна, нито лоша по характер

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

      Къв чичак, бе - Дурито е злобна баба, защото още не е живяла и завижда.

      Дъри, за да умреш спокойно, требва да си живела.

      Но ако не си живела, никой не ти е виновен и змийските ти съскания показват само, че си дърта суха студена отровна змия.
      Е, браво ! По-големи глупости не съм чела. Не е лошо да обясниш какво означава според теб да съм "живяла" хахаха

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

        Како Дъри недей ся тъй Евго е готин пич познаваме се, просто все още е малко стеснителен .... чичак чичак ама ако Евго кара 1 мерцедес кабрио 20 годишните кат им зная акъла срещу колата ще бягат и ще се млатят коя да седне до него ....

        да използвам намалението тука и да те питам ти кога ще пишеш пак в инвестора статия да те чета ? Добре пишеш мойто момиче добре.... имаш талант
        Тогава 20 годишните ще му викат "мечо" ама на приятелките си ще го обозначават като "чичко-паричко" и тогава ще е прав да се притеснява да не го мамят.
        Да ти отговоря все пак, никога не съм писала за инвестора , все още

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Ти от Врачанско ли си
          Баща ми е от там.
          Иначе съм софиянче, но са ми много интересни тея проклетници в Северозапада.
          Майка ми също е селянче.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

            "Емоционалната интелигентност" ин ги е зле.
            Ти от Врачанско ли си

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Нямам корем, не ям чесън, не съм мързелив, хигиената ми е отлична, не ходя по платени жени, а лицето ми е младо.

              И не се възприемам като чичак, чичо съм само на племеника ми,
              Пробвай да се възприемеш като марсианец

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                За 20-годишната мога да съм й баща, но за 30-годишната съм батко.
                А за 50г къкъв си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                  Ся пич кака Дъри е истинска брокерка и пише добри статии в Инвестора, не е злобна по характер,
                  Щом си казал, посипвам си главата с пепел. И лицето.
                  Last edited by Иван Петкандраганов; 13.01.2021, 16:27.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    Ся пич кака Дъри е истинска брокерка и пише добри статии в Инвестора, не е злобна по характер, иначе тва в червеното в твоя пост супер точно си го описал ама тва се отнася за бабето Селена .... ама как си го написал само с най- точните думи еваларка пич
                    +1001

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                      Къв чичак, бе - Дурито е злобна баба, защото още не е живяла и завижда.

                      Дъри, за да умреш спокойно, требва да си живела.

                      Но ако не си живела, никой не ти е виновен и змийските ти съскания показват само, че си дърта суха студена отровна змия.
                      Ся пич кака Дъри е истинска брокерка и пише добри статии в Инвестора, не е злобна по характер, иначе тва в червеното в твоя пост супер точно си го описал ама тва се отнася за бабето Селена .... ама как си го написал само с най- точните думи еваларка пич

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов

                        Жалка история е да се ходи по курви - евтини или скъпи.
                        Но ако им завиждаш, лелче, мога да ти разкажа какво е да си курва.
                        И на мен ми се струва долнопробно да се ходи, но трябва да има такива услуги за загорели мъже,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                          Како Дъри недей ся тъй Евго е готин пич познаваме се, просто все още е малко стеснителен .... чичак чичак ама ако Евго кара 1 мерцедес кабрио 20 годишните кат им зная акъла срещу колата ще бягат и ще се млатят коя да седне до него ....
                          Тази стеснителност не минава ли като нахраниш две-три гостенки от провинцията с домашната питка? Да не се окаже, че с кабриото ще стане още по-стеснителен?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                            Како Дъри недей ся тъй Евго е готин пич познаваме се, просто все още е малко стеснителен .... чичак чичак ама ако Евго кара 1 мерцедес кабрио 20 годишните кат им зная акъла срещу колата ще бягат и ще се млатят коя да седне до него ....

                            да използвам намалението тука и да те питам ти кога ще пишеш пак в инвестора статия да те чета ? Добре пишеш мойто момиче добре.... имаш талант
                            Къв чичак, бе - Дурито е злобна баба, защото още не е живяла и завижда.

                            Дъри, за да умреш спокойно, требва да си живела.

                            Но ако не си живела, никой не ти е виновен и змийските ти съскания показват само, че си дърта суха студена отровна змия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Мълчи и се снишавай, щото ти по категоризацията му веки си "дедо"
                              Наздраве!
                              Чи кво ми е......Пари имам....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Нямам корем, не ям чесън, не съм мързелив, хигиената ми е отлична, не ходя по платени жени, а лицето ми е младо.

                                И не се възприемам като чичак, чичо съм само на племеника ми,
                                А може би трябва

                                Коментар

                                Working...
                                X