IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    А може преди Короната да не са имали, сега да имат и пак да има някаква друга причина

    Човек никога нищо не знае с абсолютна сигурност...


    Аз вече започвам да се съмнявам, че въобще има такава болест.
    Истински случай във Варна. Дете сняколко положителни теста. Карантинират го заедно с родителите за 2 седмици в къщи. След две седмици родителите са отрицателни.
    Най-вероятно ставаме сведетели на моща на информацията и парите.

    Коментар


    • А може преди Короната да не са имали, сега да имат и пак да има някаква друга причина

      Човек никога нищо не знае с абсолютна сигурност...

      Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

      Тества ли ги били след Короната и открили нещо....
      Ама не са ги тествали и ПРЕДИ короната. Те може да са си имали тези симптоми и увреждания и преди. Къде е доказателството, че точно короната е виновна?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

        Тества ли ги били след Короната и открили нещо....
        Ама не са ги тествали и ПРЕДИ короната. Те може да са си имали тези симптоми и увреждания и преди. Къде е доказателството, че точно короната е виновна?
        Че те и мене да ме тестват, ще видят увреждания на туй, на унуй....

        А пък точно дебелогъзите американци, дето се тъпчат с макдоналдските боклуци никак не ме учудва да имат увреждания.
        Специално за уврежданията в сърцето изследвания има от доста места вече.

        В Германия имаше върху 100 прекарали го човека само че по-възрастни около 50. Там процента беше близо 70% с увреждания видими на ЯМР и при кръвни изследвания. Даже ЕС се стресна и почна да се чуди за безплатни прегледи на сърцето на всеки прекарал го. Не знам докъде стигнаха с тази идея.

        Пусках го и него тука. Има го назад.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

          Ефекта на пеперудата казваш .... класика ,, а ?
          Ами да един от най-големите виновници за промяна на климата били преживните животни,бъдещето е да пасем тревица.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Кой знае на колко бизона са видяли сметката за да се тъпчат като за последно и тези чифтокопитни като пръднат по един път знаеш
            ли как променят климата? После се чудим що се топят ледниците в Арктика,лакомията на дебелогъзите каубои е виновна.
            Ефекта на пеперудата казваш .... класика ,, а ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

              Тества ли ги били след Короната и открили нещо....
              Ама не са ги тествали и ПРЕДИ короната. Те може да са си имали тези симптоми и увреждания и преди. Къде е доказателството, че точно короната е виновна?
              Че те и мене да ме тестват, ще видят увреждания на туй, на унуй....

              А пък точно дебелогъзите американци, дето се тъпчат с макдоналдските боклуци никак не ме учудва да имат увреждания.
              Кой знае на колко бизона са видяли сметката за да се тъпчат като за последно и тези чифтокопитни като пръднат по един път знаеш
              ли как променят климата? После се чудим що се топят ледниците в Арктика,лакомията на дебелогъзите каубои е виновна.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                Обикновеното грипче и пораженията му върху сърцето дори на млади хора.

                https://directorsblog.nih.gov/2020/1...lege-athletes/

                Колежанчета в САЩ, спортисти, уж. То нали в САЩ имаш отбор някакъв с мажоретки и хоп станало колеж.

                Та тествали 26 спортисти от някъв колеж прекарали вируса - уж всичките леко или без симптоми, ама на 4 открили увреждания в сърцето, а в 8 кръвните показатели показвали за увреждания в сърцето.

                Те, така - млади и здрави го карат без симптоми, уж.

                Добрата новина че миокарда има функции за възстановяване и може да се възстанови след време.
                Тества ли ги били след Короната и открили нещо....
                Ама не са ги тествали и ПРЕДИ короната. Те може да са си имали тези симптоми и увреждания и преди. Къде е доказателството, че точно короната е виновна?
                Че те и мене да ме тестват, ще видят увреждания на туй, на унуй....

                А пък точно дебелогъзите американци, дето се тъпчат с макдоналдските боклуци никак не ме учудва да имат увреждания.

                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Обикновеното грипче и пораженията му върху сърцето дори на млади хора.

                  https://directorsblog.nih.gov/2020/1...lege-athletes/

                  Колежанчета в САЩ, спортисти, уж. То нали в САЩ имаш отбор някакъв с мажоретки и хоп станало колеж.

                  Та тествали 26 спортисти от някъв колеж прекарали вируса - уж всичките леко или без симптоми, ама на 4 открили увреждания в сърцето, а в 8 кръвните показатели показвали за увреждания в сърцето.

                  Те, така - млади и здрави го карат без симптоми, уж.

                  Добрата новина че миокарда има функции за възстановяване и може да се възстанови след време.

                  Коментар


                  • Covid vaccination certificate required for travel.
                    House of Commons

                    Monday 28 September 2020 Rt Hon Tobias Ellwood MP
                    Тоя е взел някви пари (предполагам от GSK или Гейтс) за да сондира мнение в Долната Камара.
                    Това е нарушение на свободното правото на пътуване, ама целта му е да види реакциите в парламента, медиите и сред гражданите.
                    Ама, къде ти морал в УК и САЩ, там е най-ниския в света.
                    A poll conducted by King’s College London (KCL) and Ipsos Mori last month found that only 53% of Brits would be “certain” or “likely” to get vaccinated for COVID-19.
                    Нещата са стигнали дотам, сам човек да кара колата си със маска или да върви със маска по почти безлюдна улица.

                    Израел, направиха втори локдаун на цялата страна.
                    Това е друг експеримент наложен отвън, да се види дали ще има протести в тая страна (и евентуално и в други страни).

                    Австралия и тя прави някакви експерименти със локдауна по чужда заръка, при доста минимални заразени (под 60).

                    Дания, предприе олабване на мерките, въпреки лекото повишаване на бройките.
                    С маска или без, по желание, но трябва два метра дистанция от чужд човек, не и децата под 12 год.
                    Така че, не е само Швеция и Беларус, и Дания ги отсвири.

                    Майтапа ще е, ако след тази втора вълна, поискат част от мерките да останат завинаги, с цел превенция от трета/четвърта вълна или завръщането на пандемията, не е изключено.
                    Last edited by hazard; 30.09.2020, 23:51.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                      Как да няма ве.
                      Питай тошко йорданов за баба му.
                      Питай някъв адвокат от Търново за детето му. Дето имало 4 отрицателни и са го уморили (по негови думи).
                      Вчера пак имаше една дето се оплаква за баща и дето са го уморили
                      Кой е тошко йорданов? Взели ли са пари, в крайна сметка, или просто лекарите са скрили някоя некадърност, че е най-лесно?

                      п.п. много се бърка с тия pcr-и. Не знам хората не разбират ли, но той единствено показва има ли в пробата днк на вируса (цяла или части, които могат да се навържат до цяла). Човека, който почина на Градина също е получил отрицателен резултат преди да отиде на морето.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                        А случайно да забелязваш че бройките в болниците последно време намаляват? Щото това че заразените се увеличават нищо не значи. Болниците ще вземат пари, ако заразения влезе в болница.

                        не забелязвам, защото отдавна не следя "пандемията"
                        касата се точи със или без корона, къде живееш. )

                        не губете време да ми репликирате, само минах от тук.
                        чао.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                          Абе никой от разсополилите се около мене хора, не пожелаха да ги тестват. Ако искат - да ходят да си плащат. РЗИ, като всичко друго в тая държава е пълна пародия.
                          През последните 6 месеца бях на 3 погребения - как на нито един не предложиха едни 1000лева? Сега си мисля, че може единия човек да си е отишъл от корона (диабет и проблем със сърцето, всичко започна като обикновенна настинка) - йок тест дори докато го влачиха в болницата. Ясно е, че 90+ годишни, може и проста настинка да ги събори, но 60-70 не е нормално. Това са истории от ЕЖК. Как един човек не излезе с името си, и да каже "Аз съм гошо петров и сприо иванов ми даде 1000лв, защото баба ми умре от старост, а искаше да я пишат корона"?
                          Как да няма ве.
                          Питай тошко йорданов за баба му.
                          Питай някъв адвокат от Търново за детето му. Дето имало 4 отрицателни и са го уморили (по негови думи).
                          Вчера пак имаше една дето се оплаква за баща и дето са го уморили
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
                            Защо РЗИ не показват резултати от тестовете, а те информират по телефона, че си положителен?
                            Защо толкова много хора знаят от първо лице (включително и аз) за предлагане на определена сума за положителен резултат и за вписване на смърт от ковид?
                            Абе никой от разсополилите се около мене хора, не пожелаха да ги тестват. Ако искат - да ходят да си плащат. РЗИ, като всичко друго в тая държава е пълна пародия.
                            През последните 6 месеца бях на 3 погребения - как на нито един не предложиха едни 1000лева? Сега си мисля, че може единия човек да си е отишъл от корона (диабет и проблем със сърцето, всичко започна като обикновенна настинка) - йок тест дори докато го влачиха в болницата. Ясно е, че 90+ годишни, може и проста настинка да ги събори, но 60-70 не е нормално. Това са истории от ЕЖК. Как един човек не излезе с името си, и да каже "Аз съм гошо петров и сприо иванов ми даде 1000лв, защото баба ми умре от старост, а искаше да я пишат корона"?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение

                              А случайно да забелязваш че бройките в болниците последно време намаляват? Щото това че заразените се увеличават нищо не значи. Болниците ще вземат пари, ако заразения влезе в болница.

                              Което опровергава цялата теория че здравните заведения точат касата. Ако я точеха - щяха да приемат всеки втори с положителен тест.
                              Ти май си един от малкото, които не са наясно как се точи касата с хоспитализации за щяло и нещяло още отпреди ковида!

                              Ако твоя тест е положителен ще влезеш ли в болница? Доколкото знам още не вкарват насила ! Т.е ако РЗИ ти се обадят и ти кажат, че си положителен ще тръгнеш ли към болницата?

                              Обикновено обаче, особено в по-малките населени места, преди хоспитализация се прави една лекарска обработка на съответното лице, разбирай нещо като убеждаване, и симптоматични хора с по-слаби ангели обличат пижамите и се “лекуват”!

                              Защо РЗИ не показват резултати от тестовете, а те информират по телефона, че си положителен?

                              Защо толкова много хора знаят от първо лице (включително и аз) за предлагане на определена сума за положителен резултат и за вписване на смърт от ковид?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                на някой направи ли му впечатление, че откакто приеха клинична пътека за коронавируса 5к лв, и се засилиха тестовете и "откритите" нови "случаи". не?
                                А случайно да забелязваш че бройките в болниците последно време намаляват? Щото това че заразените се увеличават нищо не значи. Болниците ще вземат пари, ако заразения влезе в болница.

                                Което опровергава цялата теория че здравните заведения точат касата. Ако я точеха - щяха да приемат всеки втори с положителен тест.

                                Коментар

                                Working...
                                X