IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • Чудна работа, защо евроазиатското безстрашно джудже, което язди тигри,
    е сложило този американски костюм при посещението в болницата в Комунарка

    Коментар


    • И в крайна сметка, ревът на полубанкрутиралите южни държави за общи еврооблигации и още пари, пари, пари, показва само едно - че това не е здравна, а чисто финансова криза, в която всичко е позволено, дори и надписване на починалите. Искрено се надявам немците да не се подведат и този път по популизма на южна европа. Апропо, само маляките ми липсват, за да е пълна картинката - очаквам "взрив" и там. Разбира се, това не са мои тези, а не олигофрените, които аз не споделям - благодаря на гешев, Бх и генералгоджи, че ръсят със захар и шекер и пазят нацията ни от всичко. Наздраве!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
        Видях го, но не съм отварял линка, защото телефона ми е дребен и мразя да сърфирам с него. Прати ми линка на мейл.
        Пратих го във форума и на мейл, който бегло си спомням. Дано съм улучил. Ще опитам и тук на ЛС, дано не ме "изплюе" системата.

        Да, обаче, ТУК, системата ме изплюва. Не знаех, че съм чак толкова опасен. Бетер вирус. Сървърът постоянно ...АБОРТИРА.

        Време е да се забранят абортите.
        Last edited by Pyramid; 27.03.2020, 16:26.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4o4ko Разгледай мнение

          То и от СПИН никой не е умрял, но едва ли би желал да общуваш с позитивни.
          Именно за това говори Алфаомега.

          Ето, третата умрела "жертва на Ковид-19" у нас е жена над 80 години с масивен инсулт преди да се зарази.
          Майка ми умря от масивен инсулт малко над 70 години и без да е болна от друго.

          Коментар


          • Една приятелка ми го препоръча. Действа. Повярвайте ми
            Понеже напоследък изгубих вътрешния си мир и
            спокойствие покрай Корона вируса, реших да
            последвам едно просто правило,което чух от
            психотерапевт по телевизията.
            Докторът съветваше, че за да си ги върна, е
            необходимо да довърша всички неща, които съм
            започнала.
            Така че се огледах вкъщи за неща, които съм
            започнала и стоят недовършени: довърших една
            бутилка "Мерло", една бутилка "Шардоне", ендна
            бутилка "Бейлис", дна бутхилка с водки, дно
            стекшче биришка, към шетфърт ракииийка, Hдна
            малкъ мъстишшшкааа, млкху тортичШкхааа...
            иии... Hдни шукуладофи бунбонкички..
            И си немате нъ предхстаа колку ми е кефф и
            спукхоиноо...
            Пр..препр... препредайте тфа на койтуу може
            повеше да постигнт душевън мир......
            Пратете тази блага вест седминма и возвернется вам сторицею, а ли бо петидесеторицею, аминъ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
              Оказа се че до момента в света нито един човек не е умрял от корона вирус като единствена причина!
              Оказа се че над 99% от хората който причисляват към смъртността на корона вируса имат други тежки заболявания.
              То и от СПИН никой не е умрял, но едва ли би желал да общуваш с позитивни.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Невинно създание, още в началото на миналия месец бяхме стигнали с теб до този извод, независимо един от друг. От тогава термина за калабалък се промени поне два пъти. Последно го четох като социална дистанция.
                Съкровище от дреболийки, не ни изкарвай далновидни, че ще вземат да ни вкарат в НОЩ, да се излагаме пред целия народ. Особено ти да се излагаш в цялата си прелест.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                  Те всички държави около нас са доста по-зле от нас, с изключение на Северна Македония, която е горе-долу на нашето ниво.
                  Хм, интересно, а може да е вярно, че определени ДНК-та са по-уязвими от други? Т.е., ако вярваме на официалните данните, в които аз лично много се съмнявам, но да речем, че ги ползваме, като няма друго, то с макетата сме един народ Обаче идва друго - според всякакив генетични тестове и теории, ние сме родствени с италиянците от Северна Италия и иранците? И тя стана една, пък всъщност е друга?
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                    Оказа се че до момента в света нито един човек не е умрял от корона вирус като единствена причина!
                    Оказа се че над 99% от хората който причисляват към смъртността на корона вируса имат други тежки заболявания.
                    Нещо повече - нито един човек на планетата не е умрял от корона вирус! Като най-чести причини за смърта по време на тази епидемия се посочват атипична бронхопневмония, белодробен арест, липса на достатъчна сатурация, белодробна недостатъчност и други подобни.

                    Коментар


                    • Не е препоръка !!! ама който чука частно да не стане като с тоалетната хартия поне за някакъв период и да трябва да седи на сухо или да рискува

                      Очертава се глобален недостиг на презервативи, заяви в петък най-големият световен производител, след като наложената блокада заради коронавирус го принуди да спре производството. Другите големи държави, които произвеждат презервативи, са Китай, където възникна епидемията от коронавирус и доведе до затваряне на редица фабрики, както и Индия и Тайланд, в които тепърва набира скорост заразата от коронавирус.

                      Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/layfstayl/za-damite...ews735737.html


                      mWPCloud.com

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alphaomega Разгледай мнение
                        Оказа се че до момента в света нито един човек не е умрял от корона вирус като единствена причина!
                        Оказа се че над 99% от хората който причисляват към смъртността на корона вируса имат други тежки заболявания.
                        Прав си, само дето ако го нямаше щяха да живеят още.. .да подаваш противоречива информация е най-лесния начин да объркаш овцете.. . не знам защо ги пишете и вярвате тези глупости..над определена възраст голяма част от хората имат някакви заболявания.. .. Ако се приеме,че това е истина.. то тогава трябва да се е увеличила смърността от другите заболавания!!!..а това, че умират хора.. вече не е толко важно

                        Коментар


                        • Стига сте хленчили бе, играйте си на пинг-понг
                          Днес CALL, утре PUT

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                            Повтарям: хигиената е враг на имунитета!

                            Здравните проблеми на Майкъл Джексън май започнаха, след като живя около една година в изкуствени стерилни условия.
                            Да не вземе някой да даде фира от пренапрягане, използвам всеки случай за разреждане на напрежението с някоя неполиткоректна приказка.

                            Колега, за по-лесно съм те кръстил Набор78, ама да знаеш, че звучиш като по-опитен
                            Забележката е насочена към това, че може и да са ти познати реалностите на едновремешните студентски бригади, но не е сигурно, а за тях иде реч по-долу..

                            Някога това си беше нещо задължително и (почти( нямаше измъкване. При особено спартански (мизерни) условия се провеждаха някои от т.н. селскостопански бригади. Ние (мъжкараците) се стараехме в съответствие с условията, без съмнителни излишества. При колежките-дами н ещата не стояха така, те се подлагаха на тежки и стоически процедури (примерно маниашко къпане със студена вода по бански на двора, че и яко пране) - само и само да изглеждат спретнати, апетитни и да са неотразимо благоуханни.
                            Видимо беше, че сме неравностойни и в мизерията си правехме всячески несръчни опити да излезем от положение.
                            Понякога използвах следния лаф, но не мога да си спомня да ме е довел до успех:

                            Хигиената убива Секса,
                            а Трудът - Таланта!

                            В новите условия, максимата може да се обогати творчески:

                            Ковида утрепа Секса,
                            дано поне Хигиената не пре.бе Имунитета,
                            че к'вит сме лигльовци и мързеливци,
                            ще станем баш "вечни" щастливци!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              точно това е причината вирусът да е толкова опасен - не защото е силен, а защото поразява в пъти повече хора...всички казват бил малко по-заразен от грипа, НО ... обърни внимание - може 2 седмици да си ЗАРАЗЕН преди да ти се появят симптомите....

                              затова маските са за тези 'ЗДРАВИ', които всъщност се чустват здрави, но може да са носители на вируса и да заразят хора, които да го 'отнесет' ... ето това не могат да разберат дървените философи като теб.. как реши, че си здрав... може и да не си... може и да те втресе, малко червено гърло след седмица и да премине, но 21 дни да ръсиш вируси и да заразиш 1000 човека по офисите в които ходиш... условно го казвам.

                              китайци, корейци и тн.. казват - маските се носят от всички не защото всички са болни или здрави, а защото докато разберем кой е блен (излязат симптомите) вече може да е заразил десетки ако не и стотици хора... това е смислълът

                              при грипа като го хванеш на 2 макс третия ден си на легло или се чустваш толкова зле, че искаш не искаш се излоираш сам и тогава не ръсиш грипни вируси около себе си. И минава доста по-бързо...прави си усложнения, но като си с 39 няма да идеш да видиш баба си или болната си леля и ще си седиш дома. Това прави короната толкова коварен вирус - викаш пефектен съм и си обикаляш...да ама след тебе може да погинат няколко слаби възрастни хора...

                              айде да не всявам паника

                              мерките с изолацията са добри - само ако се спазват. Вирусът няма да изчезне, но ще могат да се проявят случаи преди да за изпозаразили маса народ... не съм оптимист.
                              Ако си заразен, си ръсиш заразата по различни начини, та маската малко предпазва. Сега идвам от Лидл, сложили на касите големи стъкла, да не засипваш касиерите със зараза. Но маската почти веднага се пробива, като нея направо се натрупва заразен материал. Да си видял някой да гори маски. На боклука, а после в пещта. Но кой е бъркал в боклука преди това? Боклучарите не може ги спреш.

                              Коментар


                              • Оказа се че до момента в света нито един човек не е умрял от корона вирус като единствена причина!
                                Оказа се че над 99% от хората който причисляват към смъртността на корона вируса имат други тежки заболявания.

                                Коментар

                                Working...
                                X