IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коронавирусът ще прерастне ли в пандемия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Всъщност, положението в Турция е в пъти по-сериозно, отколкото можем да си представим.
    Засега се спестяват данните, но скоро няма да е възможно да се укриват.
    те и Иран баха така... нищо ново под слънцето.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      И другият рижав дебил...


      UK says Prime Minister Boris Johnson has tested positive for coronavirus

      https://www.cnbc.com/2020/03/27/uk-s...ronavirus.html
      Боже, днес надминаваш себе си. Ето това е новина ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

        Всичко е в ръцете на Всевишния.
        А Твоя милост има SMS снощи. От мен. Вижте линка.
        Поздрави.
        Видях го, но не съм отварял линка, защото телефона ми е дребен и мразя да сърфирам с него. Прати ми линка на мейл.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Всъщност, положението в Турция е в пъти по-сериозно, отколкото можем да си представим.
          Засега се спестяват данните, но скоро няма да е възможно да се укриват.
          Те всички държави около нас са доста по-зле от нас, с изключение на Северна Македония, която е горе-долу на нашето ниво.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            От Турция:

            "Брoят нa зaрaзeнитe c кoрoнaвируc рacтe c тaкaвa cкoрocт, чe рecпирaтoритe пo цял cвят нямa дa ни cтигнaт", кaзвa турcки лeкaр прeд ДВ. И други турcки мeдици риcувaт мрaчнa кaртинa. "Вървим пo cтъпкитe нa Итaлия."

            https://fakti.bg/world/458908-turski...e-po-loshi-dni

            Първите болни в Турция се появиха с няколко дена закъснение след България, но епидемията при тях буквално се взриви само за няколко дена, достигайки до 1200 заразени само за един ден.

            https://fakti.bg/world/459232-kritic...ni-samo-za-den
            Всичко е в ръцете на Всевишния.
            А Твоя милост има SMS снощи. От мен. Вижте линка.
            Поздрави.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
              От Турция:
              "Брoят нa зaрaзeнитe c кoрoнaвируc рacтe c тaкaвa cкoрocт, чe рecпирaтoритe пo цял cвят нямa дa ни cтигнaт", кaзвa турcки лeкaр прeд ДВ.
              Всъщност, положението в Турция е в пъти по-сериозно, отколкото можем да си представим.
              Засега се спестяват данните, но скоро няма да е възможно да се укриват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Ирландските моми по ги тача, щото не са с толкова остър характер, ма и шотландските не връщам, а пък азиатките направо ги любя, тача и милея Наздраве, Вълчо-34, ти си богатство за този форум!
                Като малък, 15-16 годишен, покрай вехтия започнах с Валентина и двете кучки . Тогава нямаше ментета. Първа любов ръжда не хваща. Ама сега и ирландки, па и щатски не отказвам. (Говоря за пиенье)
                И това ще мине ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Викаш цирозата е по-малко страшна от коронавируса?
                  Хехе, това беше добро, както се казва в онзи лаф - загрижени за белия дроб, евахме мамата на черния дроб от това висене вкъщи Наздраве, Гросче!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                    Аз ходих да платя сметки по ЕР във Фантастико, на практика чаках повече от тези за магазина.
                    "Момата" от Шотландия или Ирландия?
                    Ирландските моми по ги тача, щото не са с толкова остър характер, ма и шотландските не връщам, а пък азиатките направо ги любя, тача и милея Наздраве, Вълчо-34, ти си богатство за този форум!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                      Дедо Вълчо,ама вие в средата на миналия век сте били задръстени и немодерни и затова сте имали от почти всичко само по едно...А ние съвременните, модерни хора - обичаме разнообразието и от всичко да имаме по много и в различни варианти...Затова и тогава сте си имали само един грип,а ние си имаме цял букет от вируси и грипове....
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Хоп, върнах се - спокойно е по улиците, в лидъла, т.е. пред него, нямаше опашки - 4-5 човека чакаха и това е. не съм влизал. ....................... че уискито ме чака, ако и да е пълнолетно, не е добре да го оставям самичко Наздраве!
                        Аз ходих да платя сметки по ЕР във Фантастико, на практика чаках повече от тези за магазина.
                        "Момата" от Шотландия или Ирландия?
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

                          В средата на втората половина на миналия век работех в една поликлиника - съвсем сериозно коментираха един от лекарите, който непрекъснато се миеше, ръкавици, маски и т.н., че това може да доведе до събарянето му и от най-обикновен грип. Тогава имаше един грип
                          Дедо Вълчо,ама вие в средата на миналия век сте били задръстени и немодерни и затова сте имали от почти всичко само по едно...А ние съвременните, модерни хора - обичаме разнообразието и от всичко да имаме по много и в различни варианти...Затова и тогава сте си имали само един грип,а ние си имаме цял букет от вируси и грипове....

                          Коментар


                          • Привет, преци добра среща Аналог, няма нужда да ме храните и да ми казвате да се лекувам, да и 3 g и 2 g смятам, че е вредно. Разликата е в дължината на вълните и образно казано силата на сигнала. Давам ви и друг аспект за короната, имунната система и облъчването, влияещо на днк-то на клетките, пък всеки сам да си преценява. Нека съм изтрещал или откачил, но ето ви изслушване на професор-невробиолог, какво говори пред датския парламент: https://www.emfsa.co.za/videos/wirel...ament-hearing/
                            Last edited by pepe1234; 27.03.2020, 14:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Хоп, върнах се - спокойно е по улиците, в лидъла, т.е. пред него, нямаше опашки - 4-5 човека чакаха и това е. не съм влизал. Парковете са сравнително празни - ма как може да се разходждаш с куче, а не можеш без куче = не го разбирам. Малко хора са с маски. Гледам, оранжево-жълтият полуидиот от турски произход се е заразил - според мен е пр трик и ще покаже, че няма нищо страшно, да не се панират, при нас този експеримент го направи гел ага. Толкоз. А, измих си ръцете, днес може би за 6-ти път. И си пазарувах от една будка, щото трябва да се подкрепя дребния семеедн бизнес - желирани мечета и бонбони за децата, лешници и кола за мен, че уискито ме чака, ако и да е пълнолетно, не е добре да го оставям самичко Наздраве!
                              Викаш цирозата е по-малко страшна от коронавируса?

                              Коментар


                              • Хоп, върнах се - спокойно е по улиците, в лидъла, т.е. пред него, нямаше опашки - 4-5 човека чакаха и това е. не съм влизал. Парковете са сравнително празни - ма как може да се разходждаш с куче, а не можеш без куче = не го разбирам. Малко хора са с маски. Гледам, оранжево-жълтият полуидиот от турски произход се е заразил - според мен е пр трик и ще покаже, че няма нищо страшно, да не се панират, при нас този експеримент го направи гел ага. Толкоз. А, измих си ръцете, днес може би за 6-ти път. И си пазарувах от една будка, щото трябва да се подкрепя дребния семеедн бизнес - желирани мечета и бонбони за децата, лешници и кола за мен, че уискито ме чака, ако и да е пълнолетно, не е добре да го оставям самичко Наздраве!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X