IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

    Като апокалиптик ще кажем..

    ..Ако мисирката доста често пресича шосето , все някога ще бъде сгазена от трафика...
    Даже и да са две. И едната да предупреди другата, все тая.
    - Камион! Куд-Куд... ще каже едната
    - Ку-дяк?....ще пита за последно другата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
      Въпрос: „Защо мисирката пресече шосето?”

      Дарвин: „Мисирките в продължителни периоди от време са били естествено селектирани по такъв начин, че сега те са генетично способни да пресичат улици”.
      Фройд: „Фактът, че вие си мислите, че мисирката е пресякла шосето, разкрива вашата подсъзнателна сексуална несигурност”.
      Макиавели: „Важното е, че мисирката е пресякла шосето. Какво значение има защо? Целта да пресече шосето оправдава какъвто и да е мотив, който тя е имала”.
      Албер Камю: „Няма значение; действията на мисирката нямат никакъв смисъл, освен за самата нея”.
      Оливър Стоун: „Въпросът не е "Защо мисирката пресече шосето?", а по-скоро: "Кой е пресичал шосето по същото време и сме го пропуснали в желанието си да видим пресичането на мисирката?"
      Бил Клинтън: „Не бях аз. Не съм гонил мисирката. Не е имало никаква неуместна връзка между мен и мисирката”.
      Нют Гингрич: „Защото мисирката е била изгонена от другите мисирки”.
      Мартин Лутър Кинг-младши: „Мечтая за свят, в който всички мисирки ще бъдат свободни да пресичат шосетата, без мотивите им да предизвикват въпроси”.
      Имануел Кант: „Мисирката, бидейки автономно същество, взе решение да пресече шосето по собствено желание”.
      Джордж Оруел: „Защото правителството заблуди мисирката да си мисли, че пресича шосето по собствено желание, когато всъщност тя е обслужвала само правителствените интереси”.
      Карл Маркс: „Пресичането на мисирката е било историческа неизбежност” и заедно с Фридрих Енгелс: ""Мисирки от всички шосета, съединявайте се!"
      Фридрих Ницше: „Защото, когато зяпате твърде дълго през шосето, и шосето зяпа през мисирката”.
      Жан-Пол Сартр: „За да бъде вярна на себе си, мисирката намери за необходимо да пресече пътя”.
      Алберт Айнщайн: „Дали мисирката е пресякла шосето, или шосето е пресякло мисирката, зависи от вашата гледна точка”.
      Буда: „Щом задавате този въпрос, вие отричате собствената си мисирска природа”.
      Ърнест Хемингуей: „За да умре. В дъжда”.
      Полковник Сандърс от KFC: „Нима съм изпуснал някоя мисирка???”
      Като апокалиптик ще кажем..

      ..Ако мисирката доста често пресича шосето , все някога ще бъде сгазена от трафика...

      Коментар


      • Хванал катаджия златната рибка:
        - Какво ще искаш? - попитала тя.
        Той помислил, помислил:
        - Всичко си ми е окей, но нещо нарушителите са малко. Сега спирам всеки десети, а искам - абсолютно всички.
        - Добре! Искаш да спираш всички, ще спираш значи всички. - казала рибката.
        И превърнала катаджията в спящ полицай...

        Коментар


        • Въпрос: „Защо мисирката пресече шосето?”

          Дарвин: „Мисирките в продължителни периоди от време са били естествено селектирани по такъв начин, че сега те са генетично способни да пресичат улици”.
          Фройд: „Фактът, че вие си мислите, че мисирката е пресякла шосето, разкрива вашата подсъзнателна сексуална несигурност”.
          Макиавели: „Важното е, че мисирката е пресякла шосето. Какво значение има защо? Целта да пресече шосето оправдава какъвто и да е мотив, който тя е имала”.
          Албер Камю: „Няма значение; действията на мисирката нямат никакъв смисъл, освен за самата нея”.
          Оливър Стоун: „Въпросът не е "Защо мисирката пресече шосето?", а по-скоро: "Кой е пресичал шосето по същото време и сме го пропуснали в желанието си да видим пресичането на мисирката?"
          Бил Клинтън: „Не бях аз. Не съм гонил мисирката. Не е имало никаква неуместна връзка между мен и мисирката”.
          Нют Гингрич: „Защото мисирката е била изгонена от другите мисирки”.
          Мартин Лутър Кинг-младши: „Мечтая за свят, в който всички мисирки ще бъдат свободни да пресичат шосетата, без мотивите им да предизвикват въпроси”.
          Имануел Кант: „Мисирката, бидейки автономно същество, взе решение да пресече шосето по собствено желание”.
          Джордж Оруел: „Защото правителството заблуди мисирката да си мисли, че пресича шосето по собствено желание, когато всъщност тя е обслужвала само правителствените интереси”.
          Карл Маркс: „Пресичането на мисирката е било историческа неизбежност” и заедно с Фридрих Енгелс: ""Мисирки от всички шосета, съединявайте се!"
          Фридрих Ницше: „Защото, когато зяпате твърде дълго през шосето, и шосето зяпа през мисирката”.
          Жан-Пол Сартр: „За да бъде вярна на себе си, мисирката намери за необходимо да пресече пътя”.
          Алберт Айнщайн: „Дали мисирката е пресякла шосето, или шосето е пресякло мисирката, зависи от вашата гледна точка”.
          Буда: „Щом задавате този въпрос, вие отричате собствената си мисирска природа”.
          Ърнест Хемингуей: „За да умре. В дъжда”.
          Полковник Сандърс от KFC: „Нима съм изпуснал някоя мисирка???”
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Много внимавайте какво си купувате от онлайн магазините! ББ си поръча „Пенисоувеличител” за 150 лв плюс доставката, а му изпратиха ЛУПА! Единственото, което пишеше в инструкцията за употреба, бе:
            „Да не се използва на слънце”!..

            Коментар


            • Две момчета и една мацка правили преходи от хижа на хижа със ски бегачки.
              Прибрали се вечерта в един заслон и легнали тримата в едно легло. Мацката в средата.
              Сутринта се събудили и единия разправя на другия.
              - Пич, цяла нощ сънувах едни мацки, секс братче. Цяла нощ.
              Другия пийнал малко от чая и казал.
              - Същата история и при мен секс оргии цяла вечер.
              Последна дошла мацката /рошава и с недоспал вид/
              - Момчета, цяла нощ страшни кошмари. Сънувах, че излизам със ските и ме подгони мечка. Хванах щеките и цяла нощ дай, дай, дай.
              Много съм изморена да останем още една нощ.
              Двамата казали.
              - Добре.

              Коментар


              • От Политика
                Не случайно в Британската енциклопедия е записано, че при разрушаването на соцсистемата България е била най-проспериращата страна в Източна Европа.
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Майстора си е майстор ,затова не се чудете,че някой ги търсят повече!
                  https://www.youtube.com/watch?v=usEJ...F5LXPcNujkTiUg

                  Коментар


                  • https://m.youtube.com/watch?v=SfOjvI...ature=youtu.be

                    Коментар










                    • Вярно ли е, че Слави и Веселин Маринов вече се поръчват в пакет за коледните и новогодишните празници? Единият щял да пее за Цветанов, а другият - за Борисов!

                      Коментар


                      • Иванчо пита майка си:
                        - Мамо, ти защо се ожени за тати?
                        - Амиии, само защото правеше страхотен с*кс.
                        - А сега прави ли?
                        - Вече не може.
                        - Аха, ясно... х*й до време, глупост до гроб!

                        Коментар


                        • Мъж, заедно с жена си, лежи на плажа и се пече. Мъжът е мъничък, невзрачен... По едно време забелязва, че жена му не сваля очи от седящия наблизо широкоплещ, мускулест мъжага. Нервите му не издържат и той се обръща към нея с думите:
                          - Гледаш го, а? И кво, палиш се нещо? Гледай, гледай, ама си спомни и за съседа, дето има гараж за два Мерцедеса, а кво държи в тях - само едно колело...

                          Коментар


                          • Между приятелки:
                            - Той ми каза, че съм плоска!
                            - Ма не си плоска бе, я виж кви изпъкнали очи имаш!...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                              това последното е илюстрация на самоуверен инвестор-ветеран ( на БФБ)...
                              аа не само, това някой да го качи в bottom fishing темата
                              :-) Мерси Груйче

                              Коментар


                              • това последното е илюстрация на самоуверен инвестор-ветеран ( на БФБ)...
                                "the trend is your friend until the end..."

                                Коментар

                                Working...
                                X