IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Обажда се блондинка в офиса:
    - Шефе, няма да дойда на работа. Болят ме очите.
    - Какво е станало?
    - Вчера си вървя по улицата и гледам на една ограда дупка. Погледнах и някой ме бодна с палец в окото.
    - А другото око?
    - Ами исках да видя кой е този гад.
    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

    Коментар


    • Ако машините не можеха да се "нареждат", в игралните зали щяха да използват хартиен носител.

      Коментар


      • Ако си плачете сами, не се безпокойте. Психиатрите се занимават основно с тези, дето сами се смеят.

        Коментар


        • https://youtube.com/shorts/zipmptUs4hY?feature=share

          Коментар


          • Жена се записва на шофьорски курсове.След Месец гаснене и придърпване по кръстовищата,инструктора му писва и и казва:
            -Абе госпожица, много сте хубава и сексапилна ама за шофьор не ставате.Дайте да ви покарам аз малко ,един х..й да ви тегля и да дам изпита!
            -Оххх..надявах да кажете нещо подобно,аз да ви кажа честно хич не обичам да карам кола,ама за еба*н...то съм съгласна.Няма да ви казвам че от три години ходя по шофьорски курсове и винаги така завършва.Моя глупак ако знае що пари съм изхарчила и що народ е минал през мене,ще се побърка!

            Коментар


            • - Аз направих много яко предложението на жена си. Вечеря в планината, цветя, пръстен с диамант, романтика... ммммм...
              - Глупак си ти!
              - Защо?
              - Аз на моята го направих не по-малко романтично, но много по-евтино.
              - Как?
              - Една студена зимна вечер се чукаме под топлото одеяло. Усещам, че още малко и ще свърши... стонове, това... онова.
              Спрях и я питам:
              - Ще се омъжиш ли за мен?
              А тя:
              - Дааа... мамка му, само не спирай!

              Коментар


              • След поредното "Боли ме главата", съпругът диша дълбото няколко минути, след което с нежен глас започва:
                - Миличко ... ти нали искаше нова кола?
                Съпругата, леко изненадана от промяната на темата, отговаря предпазливо с "Да?"
                - Онова симпатичното Пежо, с кожения салон?
                - Ъъъ ... Да?
                - Гледам, продават една такава, та се чудех ... Само че има дребен дефект. Всеки месец трябва да е в сервиза, около седмица трае смяната на маслото, още две седмици преди това се прави подготовка за смяна на маслото, а през останалите няколко дни пали когато си иска.
                - Че за какво ми е такава скапана кола?
                — Така като каза, ме замисли сериозно и мене нещо ...
                Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                Коментар


                • "На медицински симпозиум
                  еврейският лекар споделя:
                  - Медицината в Израел е много напреднала. Взимаме тестиси от един човек, присаждаме ги на друг и след 6 седмици вече си търси работа.
                  Немският лекар след него:
                  - Това е нищо. В Германия медицината е още по-напреднала. Ние взимаме част от мозъка на човек, присаждаме го на друг и след 4 седмици вече си търси работа.
                  Руският лекар:
                  - В Русия медицината е още по-напреднала. Ние взимаме част от сърце на човек, присаждаме го на друг и след 2 седмици вече си търси работа.
                  Българският лекар:
                  - Всички сте много изостанали. Ние в България взимаме един човек без мозък, без сърце и без топки. Правим го политик, дори премиер.
                  И след това цялата страна си търси работа..."
                  Иван Русанов

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Аз имах подобен проблем с един мой служител - нахакан младеж със самочувствие. Стана нещо на въпрос за един кръг и той се шашна, та аз на майтап го попитах колко е Пи. Той не ми каза "не знам колко е Пи", а ме попита "Какво е това Пи".
                    Идва времето когато ще те питат:
                    - Какво е това кръг?
                    Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
                      Участничките в конкурса за красота се запознаха с членовете на журито.
                      И всички почтително ставаха.

                      Коментар


                      • https://youtube.com/shorts/1BAjT1yeJ1w?feature=share

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Моабет да става Разгледай мнение
                          Някой хора се разсърдиха преди години когато професор Иво Христов определи какви са 80% от българите. Тези и тримата бяха от 80-те процента.
                          Аз имах подобен проблем с един мой служител - нахакан младеж със самочувствие. Стана нещо на въпрос за един кръг и той се шашна, та аз на майтап го попитах колко е Пи. Той не ми каза "не знам колко е Пи", а ме попита "Какво е това Пи".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                            Колко е интелекта на човек, който по скалата от 1 до 10 се самооценява с интелект 10?

                            Не мога да повярвам, че има такива хора, а те бяха няколко човека и съвсем сериозно даваха тъпи и грешни отговори на поставената елементарна детска задачка.
                            Някой хора се разсърдиха преди години когато професор Иво Христов определи какви са 80% от българите. Тези и тримата бяха от 80-те процента.

                            Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                              - Казват за вас, че сте експерт по жените!!!
                              Колко зле е в леглото, мъжа научава когато му свършат парите.

                              Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                              Коментар


                              • Колко е интелекта на човек, който по скалата от 1 до 10 се самооценява с интелект 10?

                                https://www.facebook.com/reel/937603997382024

                                Ще паднете от смях. Не мога да повярвам, че има такива хора, а те бяха няколко човека и съвсем сериозно даваха тъпи и грешни отговори на поставената елементарна детска задачка.
                                Last edited by X_Y; 03.04.2023, 09:52.

                                Коментар

                                Working...
                                X