IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    - Господине...
    - Госпожица съм, докторе!
    - Добре, госпожице, имате проблем с простатата...
    Маани, в Англия уволниха един доктор, защото държеше да лекува мъжете като мъже и жените като жени.
    Тъжен и страшен анекдот.

    Коментар


    • - Господине...
      - Госпожица съм, докторе!
      - Добре, госпожице, имате проблем с простатата...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Говорят си двама бг олигарси:
        - Аз си купих за Коледа Ламборгини
        - А, твоето нищо не е, аз си купих Жирардели

        Коментар


        • Коментар


          • Click image for larger version

Name:	48378504_2297662333578668_12858354695143424_n.jpg
Views:	1
Size:	75.7 КБ
ID:	3421626

            Last edited by MILOM; 23.12.2018, 12:21.
            http://milom.blog.bg/

            Коментар


            • КЛАСИКА - Монахиня доверила на игуменката, че има грешни помисли и се чувства грешна.
              Игуменката я препратила при местния епископ, като й обяснила, че той е най-вещ по греховните въпроси.
              Отишла монахинята при епископа, оплакала му се, че се чувства грешна, а той я успокоил:
              – Съблечи се дъще, сега ще проверим.
              Съблекла се тя, той хубаво я опипал и й казал:
              – Дъще, няма външни белези, трябва вкараме грехометъра за най-сигурно.
              Опънал я хубаво епископът и я пратил да си ходи пречистена в метоха. На вратата я посрещнала игуменката:
              – Дъще, какво ти каза?
              – Ами, пробва ме с грехометъра…
              – Аах, мръсникът, а мен от две години ме лъже,че е развален и ме кара да го продухвам...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Говорят си двама бг олигарси:
                - Аз си купих за Коледа Ламборгини
                - А, твоето нищо не е, аз си купих Жирардели
                След този отговор, затапеният олигарх погледнал толкова нещастно и обезсърчено, че другият се почувствал задължен да предложи:
                Не го приемай толкова навътре, ела да те черпя едно, знам чудесно заведение на Гаф (Игнатиев).

                Коментар


                • Говорят си двама бг олигарси:
                  - Аз си купих за Коледа Ламборгини
                  - А, твоето нищо не е, аз си купих Жирардели
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Най-добрата адвокатска история на века (истински случай)!
                    Действието се развива в град Шарлот, Северна Каролина.
                    Адвокат си поръчва кутия пури (24 броя). Много рядък вид и много скъпи ($15,000 кутията). След като кутията пристига, адвокатът бърза да ги застрахова. Направил застраховка на пурите против кражба, всякакъв вид природни бедствия, включително пожар. За около месец време, преди още да е направил и първата вноска към застрахователната полица, адвокатът изпушил пурите и завел иск срещу застрахователната компания.
                    В иска той обяснил, че пурите били безвъзвратно загубени “в серия от малки пожари” и настоява застрахователната компания да му изплати загубата. Застрахователната компания отказва да плати, основавайки се на очевидните причини, че адвокатът е изконсумирал пурите по най-популярния начин – изпушил ги е. Адвокатът ги съди ... и спечелва делото!
                    Произнасяйки се, съдията се съгласява със застрахователната компания, че искът е маловажен и безмислен. Въпреки това, съдията казва, че адвокатът държи полица от застрахователната компания, която застрахова пурите против пожар, без да се казва в полицата точно какъв пожар не е приемлив.
                    Следователно, застрахователната компания е длъжна да изплати застраховката.
                    Вместо да губи време и пари в дълги процедури и апели, застрахователната компания приема решението на съда и изплаща на адвоката $15,000 за да покрие “загубата” на толкова ценните пури в серията от малки “пожари”.
                    Сега, дръжте се за стола, защото идва най-готината част.
                    След като адвокатът осребрява чека, застрахователната компания пуска оплакване в полицията, искайки ареста на адвоката. Обвиняват го в причиняването на 24 пожара. Арестуват го! В съда, застрахователната компания вади на показ застрахователната полица и адвокатското свидетелство от предишното дело. Адвокатът бива обвинен за причиняването на 24 умишлени пожара на застраховано имущество и бива осъден на 24 месеца затвор и $24,000 глоба!..
                    Забавна история, но не е истина.
                    https://www.hoax-slayer.net/burned-c...ce-claim-hoax/

                    Коментар


                    • Най-добрата адвокатска история на века (истински случай)!
                      Действието се развива в град Шарлот, Северна Каролина.
                      Адвокат си поръчва кутия пури (24 броя). Много рядък вид и много скъпи ($15,000 кутията). След като кутията пристига, адвокатът бърза да ги застрахова. Направил застраховка на пурите против кражба, всякакъв вид природни бедствия, включително пожар. За около месец време, преди още да е направил и първата вноска към застрахователната полица, адвокатът изпушил пурите и завел иск срещу застрахователната компания.
                      В иска той обяснил, че пурите били безвъзвратно загубени “в серия от малки пожари” и настоява застрахователната компания да му изплати загубата. Застрахователната компания отказва да плати, основавайки се на очевидните причини, че адвокатът е изконсумирал пурите по най-популярния начин – изпушил ги е. Адвокатът ги съди ... и спечелва делото!
                      Произнасяйки се, съдията се съгласява със застрахователната компания, че искът е маловажен и безмислен. Въпреки това, съдията казва, че адвокатът държи полица от застрахователната компания, която застрахова пурите против пожар, без да се казва в полицата точно какъв пожар не е приемлив.
                      Следователно, застрахователната компания е длъжна да изплати застраховката.
                      Вместо да губи време и пари в дълги процедури и апели, застрахователната компания приема решението на съда и изплаща на адвоката $15,000 за да покрие “загубата” на толкова ценните пури в серията от малки “пожари”.
                      Сега, дръжте се за стола, защото идва най-готината част.
                      След като адвокатът осребрява чека, застрахователната компания пуска оплакване в полицията, искайки ареста на адвоката. Обвиняват го в причиняването на 24 пожара. Арестуват го! В съда, застрахователната компания вади на показ застрахователната полица и адвокатското свидетелство от предишното дело. Адвокатът бива обвинен за причиняването на 24 умишлени пожара на застраховано имущество и бива осъден на 24 месеца затвор и $24,000 глоба!..

                      Коментар


                      • Мъж седнал в ресторант и започнал да поръчва - салати, ракии, предястия, ястия, вина, десерти, кафета - почти цялото меню. По едно време до него се доближил келнера и попитал:
                        - Господине, имате ли нещо против да оправим сметката?
                        - Няма проблем, но ще ви помоля да попитате управителя на ресторанта, дали е възможно да платя с перли - отвърнал мъжа.
                        Келнерът се оттеглил и след малко се върнал:
                        - Няма проблем, господине, управителят е съгласен.
                        - Чудесно! - казал нашия - Дай тогава една порция миди и стискай палци!..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Млад актьор споделя с баща си за първата роля:
                          - Ще играя съпруг, женен от 25 години!
                          Бащата:
                          - Не е лошо за начало. Следващата ти роля може да е с реплики!..
                          Зрителите може го не забележат под миндера.

                          Коментар


                          • Млад актьор споделя с баща си за първата роля:
                            - Ще играя съпруг, женен от 25 години!
                            Бащата:
                            - Не е лошо за начало. Следващата ти роля може да е с реплики!..

                            Коментар


                            • Младеж отива при приятел:
                              - Утре ми е сватбата.
                              - Верно!? Коя е булката? Нищо не знам за нея.
                              - И тя за теб. Затова при теб реших да се скрия.
                              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                              Коментар


                              • Един приятел ми се оплаква:
                                - Моята не може да прави френска любов...
                                Приятел ми е, как да му обясня, че може....

                                Коментар

                                Working...
                                X