IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Омъжена жена разказва на приятелки:
    - Стоя на стола на зъболекаря с отворена уста. Звъни телефона. Гледам - любимия ми мъж. Помолих доктора да отговори. Той отвори и спокойно каза:
    - Ало? Извинете, но у жена ви устата сега е заета. Когато свърши, ще се изплюе и ще ви звънне! ....
    Last edited by Mateev; 23.03.2024, 19:33.

    Коментар


    • Коментар


      • Click image for larger version

Name:	20240322_120855.jpg
Views:	1
Size:	8.9 КБ
ID:	4168192
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Ееееееееее велико
          абе, сега забелязвам, че матейко се е оттеглил от украина и се подвизава във вицовете
          защо е изоставил фронта?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
            Звъни се на вратата:
            - Кой е?
            - Аз съм комшийката от горния етаж.
            - И какво?
            - Идвам заради моя син, който вчера счупи с топката фаровете на колата ви. Казали сте му, че ще таковате майка му, ако не ги плати.
            - Да, така е .....
            - Ами .... няма да ги плати ...
            Ееееееееее велико

            Коментар


            • Марийка: Какво искаш да ти донеса от командировката в чужбина?
              Иванчо: Да е нещо, което се лекува.

              Коментар


              • Съпругата заминала в командировка и на мъжа се наложило сам да се занимава с децата. Та събудил той детето, направил закуска, нахранил го, облякъл го и тръгнал да го води на детска градина. Пристигнали, но в градината му казали, че това дете не е записано точно в тази градина. Отиват в друга - там същото. Отиват в трета - там същото.

                Излезли навън и докато бащата се чудел къде наоколо има още детски градини, детето му казало:
                - Тате, още една детска градина и ще закъснея за училище...
                Last edited by Mateev; 21.03.2024, 12:56.

                Коментар


                • Rockin'1000 full concert at Stade de France, Paris 2019

                  Коментар


                  • - Чувам, че си се оженил. И как е, щастлив ли си?
                    - Ами ....... ами жена ми казва, че съм щастлив ....

                    Коментар


                    • Звъни се на вратата:
                      - Кой е?
                      - Аз съм комшийката от горния етаж.
                      - И какво?
                      - Идвам заради моя син, който вчера счупи с топката фаровете на колата ви. Казали сте му, че ще таковате майка му, ако не ги плати.
                      - Да, така е .....
                      - Ами .... няма да ги плати ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от минувач Разгледай мнение
                        "Ергенки" образуват протест:
                        -Готови сме на секс на първа среща , а не получаваме дори целувка !
                        Нормално. Днешно време, секса почва при първата среща, а целувките са чак след третата.
                        Ако знаех какво да препоръчам щях да съм по-богат

                        Коментар


                        • - Докторке, моят мъж постоянно иска секс! Какво да правя?
                          - Дайте му моят телефонен номер ...

                          Коментар


                          • Тихо отворих вратата, промъкнах се и легнах в леглото до нея.
                            Тя:
                            – Пак си се напил!
                            – Как разбра?
                            – Апартаментът ти е на горния етаж!

                            Коментар


                            • Из женски форум:
                              - Искам да напусна моя, но се страхувам, че без мене ще му е по-добре! Какво да правя?

                              Коментар


                              • Между рибари:
                                - Вчера бях за риба, но много бързо ми свърши стръвта. И тогава видях една змия с жаба в устата, а знам, че жабите стават за стръв за шарани. Сетих се, че змията не може да ме ухапе, докато жабата и е в устата, и затова смело я хванах за врата, стиснах я и взех жабата. Сега обаче цаката беше как да пусна змията, без да ме ухапе. Затова взех бутилката с ракия и сипах една голяма глътка в нейната уста. Змията премрежи поглед и започна да се гърчи, та я пуснах и тя избяга. Продължих да ловя риба и не след дълго усетих нещо да се увива по краката ми. И какво да видя - тази същата змия ми е донесла още 2 жаби и ме гледа жално милно ... .

                                Коментар

                                Working...
                                X