IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери и вицове

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • "Ергенките са като икони - кой как ги види почва да се кръсти...

      Коментар


      • Байдън е изпратил на Путин своята поздравителна... кардиограма
        We have no money, therefor we shall have to think...

        Коментар


        • Между приятелки:
          - Снощи дойде при мене комшията и поиска политическо убежище. Дадох му го. После обаче дойде жена му с една точилка и наруши всички норми на международното право ...

          Коментар


          • https://www.facebook.com/Burevestnik...24110466640998


            Финансовата система, обяснена на прост език.

            Коментар


            • Коментар


              • От Facebook:

                Кацам на летище София след дълга командировка. Не мога да включа телефона. Батерията е паднала. Мога да го заредя в барчето, но най-евтината поръчка е за 3 лева. Няма да дам 3 лева си помислих и хайде на такси за в къщи. Прибирам се. В спалнята жена ми и някаков мъж ще счупят леглото.

                Tихо излизам и се връщам на летището. Поръчвам вода за 3 лева и зареждам телефона. Обаждам се, че сьм кацнал, и се прибирам с такси. Жена ми ме посреща радостна и гальовна. Всичко е чисто и подредено. На масата ме чакат сочни пържоли, бутилка от любимата ми ракия, салати и мезета. Хапвам, целувам се с жена си, попийвам, целувам се с жена си, и си мисля: "За някакви си 3 лева каква жена шях да загубя".

                Коментар


                • Защо Асанчо от 1б клас никой не го закача?
                  Защото баща му е в 6а клас.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение


                    - Боже мой, наведи този лъв на християнска мисъл!
                    - "Господи, благослови тази храна!"
                    Наричай ме просто "Бате Тошо"..

                    Коментар


                    • Не е зле след новините да се пуска по един филм на ужасите, за да се отпуснат нервите на зрителите

                      Коментар


                      • Между роми:
                        - В трети клас бяха най-хубавите ми 10 години от живота !!!
                        Last edited by RUBLA; 13.03.2024, 15:36.

                        Коментар


                        • Жрицата Минка разбра какво е да те клатят истински чак след като получи първия си акт от НАП

                          Коментар




                          • - Боже мой, наведи този лъв на християнска мисъл!
                            - "Господи, благослови тази храна!"

                            Коментар


                            • При психолога:
                              - Липсват ви остри усещания. Например, хванете си любовница!
                              - Ама аз вече имам две!
                              - Тогава, разкажете за тях на жена си!

                              Коментар


                              • За едни жадувани хеликоптери!!!
                                -Разговарят двама познати- -Ти разбра ли ,че Киркор ударил кьоравото- от лотарията -медицински хеликоптер! и спечелил. 70 милиона долара!- - Разбрах,че не бил Киркор ,а бил Гарабед! ,и не ги спечелил а В С И Ч К БИЛО ТОЧНО!!!!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X