IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

    Няма как да не лъжеш себе си. Всъщност има как, човек напълно откровен със себе си, ще е в постоянна депресия. Голяма част от психиката на човека, са реално слой след слой защити, които предпазват човек от това да гледа реално на нещата. Така наречения баланс става отгоре върху тези защити. При баланс, отричането е успешно, желанията са балансирани с възможностите и човек се чувства в равновесие. Но това равновесие е винаги в даден контекст, сменяш контекста и отричанията вече може да не са толкова успешни. Така човек търси успех защото някъде отричането не е постигнало голям успех, някой аспект от живота, от реалността, го тормози. И той се опитва да го засили, като подържа желания и действия, които ако се осъществуват създават нов слой защити.
    Нова съм във форума, това ми хареса Вярно е...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Ти бил ли си болен?
      Щото аз говоря от опит - последната година съм лежал 139 дена в болница. Допреди 6 месеца докторите ми даваха 50% шанс да преживея над година (т.е досега). Един професор директно си ми каза - "Каквото и конкретно да ти каже някой "специалист" ще те излъже. Само господ знае и определя дали ще прескочиш трапа".
      Радвам се че избра да имам втори шанс
      А какво ти има?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

        средиземноморски

        Кака Селена отново ще ни дърпа ушите.
        тоя път беше от телефона...ама аз си знам критиката

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

          Средимноморски
          средиземноморски

          Кака Селена отново ще ни дърпа ушите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

            Къв е въздуха , морски или окенски.
            Средимноморски

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              Ти бил ли си болен?
              Щото аз говоря от опит - последната година съм лежал 139 дена в болница. Допреди 6 месеца докторите ми даваха 50% шанс да преживея над година (т.е досега). Един професор директно си ми каза - "Каквото и конкретно да ти каже някой "специалист" ще те излъже. Само господ знае и определя дали ще прескочиш трапа".
              Радвам се че избра да имам втори шанс
              Съжелявам...желая ти здраве((((

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                не е вярно това от където и да го погледнеш. И здраве се купува...чрез възможнотта да ядеш по качественна храна + да се лекуваш в по качественни болници.
                Ти бил ли си болен?
                Щото аз говоря от опит - последната година съм лежал 139 дена в болница. Допреди 6 месеца докторите ми даваха 50% шанс да преживея над година (т.е досега). Един професор директно си ми каза - "Каквото и конкретно да ти каже някой "специалист" ще те излъже. Само господ знае и определя дали ще прескочиш трапа".
                Радвам се че избра да имам втори шанс
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                  Добре.....

                  Ей сега за теб даже в ютубе го качих )))

                  https://www.youtube.com/watch?v=2q0wu2Vr9lg
                  Къв е въздуха , морски или окенски.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Линеарно мислене, както винаги.

                    Човекът е грууви, ако правилно съм го разбрал.

                    Излез навън малко на (морски) въздух
                    Добре.....

                    Ей сега за теб даже в ютубе го качих )))

                    https://www.youtube.com/watch?v=2q0wu2Vr9lg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Щом ще се поздравяваме с парчета ето едно , на другия полюс.

                      .https://www.youtube.com/watch?v=ov_QEW_bv5I
                      Айде едно и от мен към жените))))

                      ​​​​​​​https://www.youtube.com/watch?v=YuCpTi0EtbU

                      Коментар


                      • Линеарно мислене, както винаги.

                        Човекът е грууви, ако правилно съм го разбрал.

                        Излез навън малко на (морски) въздух

                        Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                        Последно успешен ли си или не си?)) От верандата ли гледаш или от мазето? Ръцете ти зад главата ли са или са просто отзад? С кчуето или с фейсбук?

                        ))

                        Страшно изречение..."не искам да съм успешен щото вече съм...и пък де не съм..."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
                          Бих искал да се върна към заглавието на темата: За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

                          Не искам да съм успешен, защото вече съм. А ако не съм, не ми се поти да ви/си доказвам, че съм.
                          Гледам ви от верандата с ръце зад главата и ви обсъждаме с моето куче.
                          https://m.youtube.com/watch?v=vJMLJVha5sw
                          Последно успешен ли си или не си?)) От верандата ли гледаш или от мазето? Ръцете ти зад главата ли са или са просто отзад? С кчуето или с фейсбук?

                          ))

                          Страшно изречение..."не искам да съм успешен щото вече съм...и пък де не съм..."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

                            Благодаря!
                            Печеняга е!
                            Няма защо, то парчето май е поздрав повече за Пирамид. И за хората , който се борят и или са били в такива състояния.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                              Щом ще се поздравяваме с парчета ето едно , на другия полюс.

                              .https://www.youtube.com/watch?v=ov_QEW_bv5I
                              Благодаря!
                              ​​​​​​​Печеняга е!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                ...би, ама не искаш. Щотъй?

                                - за кучето-аплодисменти.
                                Ще призная само на теб - нямам куче, това е само образ.
                                Имал съм и кучета, и котки, но, понеже сме били приятели с тях, то това "имал" не е вярната дума. Не искам вече да мъча животно-приятел във враждебната нему софийска среда.

                                Коментар

                                Working...
                                X