IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

    Глупости. Засегнал...не се притеснявай...продължавай....

    )))

    Жал ми е по принцип за тебе...ама само по принцип )) иначе...не ми дреме много честно казано))
    Не мисля да продължавам, докачлив си.
    Успех!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
      Ок, извинявай че съм те засегнал.
      Глупости. Засегнал...не се притеснявай...продължавай....

      )))

      Жал ми е по принцип за тебе...ама само по принцип )) иначе...не ми дреме много честно казано))

      Коментар


      • Ок, извинявай че съм те засегнал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

          По интересно би било, да направиш една анкета в форума, кой ме приема за лидер и да видиш резултата, и чак тогава да се приемеш за такъв.
          Едно е да искаш да си определен тип, съвсем друго е да видиш как те приемат.
          Днес съм в настроение.....знам че ще ме редактират ама белкем го прочетеш това....

          Ти си изключително тъпо парче.....аз те помня, заедно с оня бля бля....и още кой беше.... Като казвам тъпо...имай пред вид мега тъпо...не че не разбираш от нещо....по принцип ми изглеждаш на такъв...)))

          Докато мъней примерно ме дразни с начина си на мислене....но не го смятам за тъп...ти си откровенно тъп според това което някога съм прочел от теб - да го знаеш))

          само кат те види човек накъде ти лети ...опита за изречение...и му става жал.

          Значи...има такива екземпляри...като тебе, които са ми ужасно неприятни.....и не искам никога да срещам на живо)).....ама кво да праиш и ти трябва да живееш....някак си.... - лично мнение))

          Най интересното е, че теоретично си прав.....без да искаш....вярно е че за да станеш авторитет е необходимо да те увжават и другите да те приемат за такъв....но само като се опиташ да постигнеш невъзможната задача да формираш мисъл....и резултата е потресаващ....като този тук...че за да си лидер е необходимо да те оценят 10 човека във анонимен форум.
          Last edited by Iv_max; 04.06.2018, 19:12.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

            Крайно време е да се отделиш от баща си....))

            Затова направи си един акаунт някъде...сложи някой долар и ще играем heads up.
            Тцъ! Дала съм дума и не мога да я наруша.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Кубрат. На него благодарим. Добър е. Доста. (лично мнение)
              Той мн добре знае кой го е публикувал, ама уж че не му е направило впечатление

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Кубрат. На него благодарим. Добър е. Доста. (лично мнение)
                Значи благодаря на Кубрат...

                Аз правя същото кат тея...само че не задавам въпроси с възможни отговори. И моите групи хора са 9 спрямо отговорите и 8 спрямо външния вид + обективни неща като възраст, пол, социален статус ,доходи, интереси.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  Кой публикува този тест тук?

                  https://www.16personalities.com/bg

                  Много е добър. И ми даде някой реални идеи.....

                  Благодаря на който го публикува....

                  Ще го направите ли да кажете кой тип сте?

                  И в двата отговарях абсолютно честно....първия път бях умерен....какъвто съм по принцип в реалността ..резултата е КОМАНДИР....втория път бях краен...т.е отговарях на въпросите на максимума...и на няколко като този в стаята къде ще застана до стената или в центъра или пък дали обичам ролевите игри..или дали ми са подредени емейлите ....неща които в зависимост от ситуацията бих постъпил различно....отговорих различно...и втория път стана типа ПРЕГОВАРЯЩ.

                  А ПРЕГОВАРЯЩ е точно типа в който съм повече - точно в тоя момент.

                  Айде направете го...
                  По интересно би било, да направиш една анкета в форума, кой ме приема за лидер и да видиш резултата, и чак тогава да се приемеш за такъв.
                  Едно е да искаш да си определен тип, съвсем друго е да видиш как те приемат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Понякога съжалявам, че дадох тържествено обещание на баща си да не играя покер
                    Крайно време е да се отделиш от баща си....))

                    Затова направи си един акаунт някъде...сложи някой долар и ще играем heads up.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      Прочетете на английски го има само с кво се занимават тези хора...
                      Понякога съжалявам, че дадох тържествено обещание на баща си да не играя покер
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max
                        Кой публикува този тест тук?
                        Кубрат. На него благодарим. Добър е. Доста. (лично мнение)
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Прочетете на английски го има само с кво се занимават тези хора...

                          Коментар


                          • Предприемач.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Ако е верно това аз съм логистик, квото и да е това...

                              Коментар


                              • Пак благодаря на този които публикува сайта с теста. Тея пичове правят подобно на моята работа. И се базират на Юнг на която е базирана и моята теория...

                                супер се кефя че ги открих

                                https://www.16personalities.com/profiles/1dd419839d66f
                                Last edited by Iv_max; 04.06.2018, 18:13.

                                Коментар

                                Working...
                                X