IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    То личеше от 100 км, че няма Кристина.

    На теб ти личеше, но аз се доверявам на сетивата и реалните си служебни срещи с нея.
    Тя дори пусна свои снимки тук. Не вярвам да има сестра-близначка.

    Стига си търсил под вола - теле! Не се губи в подробности, които за теб са без значение! Действай по задачите и консултациите, които ти правят младите чичаци тук!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Прототипът на Кристина не е измислен. Тя си е много очарователна млада дама, с обсебващо излъчване, доста по-млада от теб, Евго. Тя изобщо не е фейк-профил. Познавам я служебно.



      ​​​​​​
      То личеше от 100 км, че няма Кристина.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Ми точно де,не знам дали ме разбра.Това е демокрацията.Политиците вкарват закон който не те кефи,ти излизаш,потрошаваш всичко и те го сменят за една седмица така както искаш.Сега ти искаш хем на топло да си седиш и отгоре да те слушат каквото кажел и искаш.Няма такъв филм.Колкото си по кротък,отгоре се развива не демокрация ,ами мръсен комунизъм.
        з Затова казвам,когато стана въпрос за децата ,че ние не сме узряли за цивилизация.
        Чирков го каза като се върна.
        Цивилизацията е подминала България отдалече...Това са негови думи,не мои.На Чирков
        Ако искате демокрация,излизате навън и обръщате всичко надолу с главата,за да ни имат страха,респекта и уважението като суверен.
        Интересно в Естония, Австрия кога са се били по улиците че си подават оставки за почивка. Аз не си спомням.
        Българите са имали респект към башибозуците?
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Е,ти щом и Карбовски гледаш,какво да си говорим изобщо,там нивото е толкова ниско,че нямам думи.
          Относно Швеция и Норвегия които даваш като пример за детски рай. Не съм съгласен с теб като не говоря българи тип чалга фешън канал които дават на детето по цял ден някаква джаджа за да не им пречи на простотията. Имам в предвид , че да възпитаваш означава дисциплина и контрол наложени с любов ,подчертавам, НАЛОЖЕНИ ,няма това онова,кой ще е доброто кой лошото ченге се разбирате по домашному ! Това ако искаш да му покажеш на малкия човек пътя към това да стане човек . Детето до определена възраст въобще не е наясно за какво иде реч и това да го превръщаме в Бог е извратена идея. Западния модел от тази гледна точка въобще не ми го давай за пример, това да създаваш болни консуматори е простотията на съвремието, това е и една от причините Европа да е в това положение .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Я пак?
            По кой са стреляли на МЕСО при протести?
            Щот в капитолията видях как се стреля на месо ....
            Колко витрини счупихме при протестите, колко витрини заковаха с шпертплат, колко коли запалихме, колко магазина ограбихме?
            Не брой единиците продажни боклуци наричащи се политици за Българи
            Ми точно де,не знам дали ме разбра.Това е демокрацията.Политиците вкарват закон който не те кефи,ти излизаш,потрошаваш всичко и те го сменят за една седмица така както искаш.Сега ти искаш хем на топло да си седиш и отгоре да те слушат каквото кажел и искаш.Няма такъв филм.Колкото си по кротък,отгоре се развива не демокрация ,ами мръсен комунизъм.
            з Затова казвам,когато стана въпрос за децата ,че ние не сме узряли за цивилизация.
            Чирков го каза като се върна.
            Цивилизацията е подминала България отдалече...Това са негови думи,не мои.На Чирков
            Ако искате демокрация,излизате навън и обръщате всичко надолу с главата,за да ни имат страха,респекта и уважението като суверен.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              То ско ми сравняваш нормалното с Америка значи си скъсал с реалността от десетилетие. САЩ си показаха рогата, несправедливост и расово-дискриминационни проблеми подпечатани най-накрая и официално с Тръмп периода. Още по времето на Джон Кенеди е имало това, той се е противопоставил и станал мишена (една от причините). Аз съм бил при арабите и частица от подобно нещо няма, демокрацията не е демокрация, а има правила. Упадъкът настъпва когато има проблеми с демокрацията и тя периодично се заменя с диктатура. И после пак наново. Цикълът на човешката цивилизация, която не е кой знае колко цивилизована...за съжаление.
              Левчо,в Щатите един тийнейджър дето бачка на две места по моловете може да си позволи нова кола !
              Ти знаеш ли ,по скоро осъзнаваш ли изобщо за каква икономика иде реч.?
              Не си вади изводите по статии,защото медиите изкривяват реалността.Хората си работят там и всичко им е окей.
              Няма упадък,няма диктатура,има свобода,е има и закони,но те са изградени въз основата на свободата на личността и нейните нужди,докато тука какво е ?
              Знаеш ли какво е ?
              Клон на апартейда .Това е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Я пак?
                По кой са стреляли на МЕСО при протести?
                Щот в капитолията видях как се стреля на месо ....
                Колко витрини счупихме при протестите, колко витрини заковаха с шпертплат, колко коли запалихме, колко магазина ограбихме?
                Не брой единиците продажни боклуци наричащи се политици за Българи
                То ско ми сравняваш нормалното с Америка значи си скъсал с реалността от десетилетие. САЩ си показаха рогата, несправедливост и расово-дискриминационни проблеми подпечатани най-накрая и официално с Тръмп периода. Още по времето на Джон Кенеди е имало това, той се е противопоставил и станал мишена (една от причините). Аз съм бил при арабите и частица от подобно нещо няма, демокрацията не е демокрация, а има правила. Упадъкът настъпва когато има проблеми с демокрацията и тя периодично се заменя с диктатура. И после пак наново. Цикълът на човешката цивилизация, която не е кой знае колко цивилизована...за съжаление.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Понеже чувам едни твърдения, че "Асо Пика" и бай Стамен тракториста, били уж един човек, нека споделя: Моята информация се различава и, според нея, докато -чухме, бай Стамен се е споминал - няма как, това да е факт. Дори теоретично. Виж, че споделят близки идеи... Ами, аз наблюдавам доста такива групички. Напр., най-яростните ми хейтъри, Импотеций /а.к.а. "Валидатор", "лорда" /а.к.а. Микромозъчко и Матеев, са трима различни. Тях приемате, а тези тук-не. Защо? Мисля, време е да се успокоим.
                  Last edited by Pyramid; 14.01.2021, 00:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Ботчо,толеранса е нужен ако искаш да живеем като хора.Като животни е лесно,както виждаш добре се справяме.
                    Демокрация нямаме.
                    Иди хвърли камък срещу Парламента за да видиш каква демокрация имаме Уж в Гърция си имотен,ами поразохди се около Синтагма,пий едно кафе да видиш следите на денокрацията си седят на техните павета около парламента...
                    Я пак?
                    По кой са стреляли на МЕСО при протести?
                    Щот в капитолията видях как се стреля на месо ....
                    Колко витрини счупихме при протестите, колко витрини заковаха с шпертплат, колко коли запалихме, колко магазина ограбихме?
                    Не брой единиците продажни боклуци наричащи се политици за Българи
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Каврък НИЕ СМЕ НАЙ-ТОЛЕРАНТНАТА НАЦИЯ В СВЕТА. ИМАМЕ ДЕМОКРАЦИЯ ОТ ПРЕДИ 5000 години.
                      Не ми пробутвай лъжебоклуците и техните "ценности"
                      Ботчо,толеранса е нужен ако искаш да живеем като хора.Като животни е лесно,както виждаш добре се справяме.
                      Демокрация нямаме.
                      Иди хвърли камък срещу Парламента за да видиш каква демокрация имаме Уж в Гърция си имотен,ами поразохди се около Синтагма,пий едно кафе да видиш следите на денокрацията си седят на техните павета около парламента...
                      Last edited by nkavrakov1982; 13.01.2021, 18:17.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        Как Марк Дютру и Андреш Брайвик са фейк новина, ти нормален ли си? Предаването на Карбовски не видя ли?
                        Е,ти щом и Карбовски гледаш,какво да си говорим изобщо,там нивото е толкова ниско,че нямам думи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          Мисля,че е добре модераторите да се отнасят по строго относно коемнтари за расизъм,обиди на етнически признак, и пол,вяра.
                          Това не само че не е приемливо,ами е крайно недопустимо.
                          Каврък НИЕ СМЕ НАЙ-ТОЛЕРАНТНАТА НАЦИЯ В СВЕТА. ИМАМЕ ДЕМОКРАЦИЯ ОТ ПРЕДИ 5000 години.
                          Не ми пробутвай лъжебоклуците и техните "ценности"
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Все пак не си ги виждал на живо и не може да си 100% сигурен.

                            Бай Стамен беше съчинил някаква Кристина, която се оказа фейк профил.

                            Репрезентативния е към 40 г. и е умен мъж, но понякога простее.

                            Прототипът на Кристина не е измислен. Тя си е много очарователна млада дама, с обсебващо излъчване, доста по-млада от теб, Евго. Тя изобщо не е фейк-профил. Познавам я служебно.



                            ​​​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              Мисля,че е добре модераторите да се отнасят по строго относно коемнтари за расизъм,обиди на етнически признак, и пол,вяра.
                              Това не само че не е приемливо,ами е крайно недопустимо.
                              Подкрепям, всеки наричащ българите "диваци" да се банва за расизъм и обиди на етнически признак.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Бони,това са фейк новини с разсизъм и хомофобия .
                                Не ти прилича ако имаш претенции за европейски гражданин .
                                Как Марк Дютру и Андреш Брайвик са фейк новина, ти нормален ли си? Предаването на Карбовски не видя ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X