IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Не е хубаво, да. Не ги правете!. Това е само за някои, и изисква дискретност. Не казвам че ще правя и аз, рано е още.
    По-добре недей. Даже има готови да те предпазят от такава грешка, винаги съм си падал по умни жени. Даже сега се сетих, че отдавна пренебрегвам медицинските консултации, смятам в днешно време човек трябва да почне да се грижи повече за здравето си, а още по-добре някоя засукана докторка да свърши тая работа. Знам, че докторка не е коректно, но друго смислово не се връзваше.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

      Понеже не е хубаво да работа да се правят някои неща, да се надяваме, че може пък да дадеш някой жокер и да огрее някой от нас тука.
      Не е хубаво, да. Не ги правете!. Това е само за някои, и изисква дискретност. Не казвам че ще правя и аз, рано е още.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Убиец е, не очаквах и аз подобно създание. Рядко ме впечатлява жена като багаж, тази е наистина на ниво. Не я знам от коя улица е, но не би имала конкуренция и там.
        Понеже не е хубаво да работа да се правят някои неща, да се надяваме, че може пък да дадеш някой жокер и да огрее някой от нас тука.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin

          Всички са топ, от кол и въже От коя улица в Амстердамата намери дамата хахахахаха
          Убиец е, не очаквах и аз подобно създание. Рядко ме впечатлява жена като багаж, тази е наистина на ниво. Не я знам от коя улица е, но не би имала конкуренция и там.
          Last edited by bulgarian lev; 16.01.2021, 23:30.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            Чудо невиждано!

            Евго ми е поставил плюсче! Колко малко му трябва на човек, за да бъде щастлив!

            Нали това не е кръст? (нищо чудно)

            Иначе, Криси си е една сладурана, източена, всичко си има в телосложение. приятен събеседник, чувство за хумор и (нещо, което рядко съм забелязвал у дамите!) - чувство за самокритичност, ако и по принцип да няма (видимо) какво да се критикува...

            Да е здрава, успешна и да радва хората, около себе си!

            ...................

            Горните ми пожелания са и към останалите дами, които четат форума, рецензират го и, които пишат в него!
            Радвам се че Крис е красавица. Надявам се скоро да се запознаем.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              +1
              +2 (едновременно беше щото)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                Не съм бил с образование, но това е дълга история и не е за тук. (не ми разрешават да отговарям, което означава, че работата е дебела и трябва да изчезвам). Това беше от мен.

                Някога, ако реша да се върна, няма да съм с тоя ник. Да си починете от мен и да не създавам проблеми на модераторите (щом две различни ме дебнат, за да ме изтрият - няма смисъл да губя времето си)

                Здраве, щастие, любов!

                Така и така сме у темата - много никове, много успехи !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                  Здраве, щастие, любов!
                  +1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                    Според мен, си бил готин пич, с образование, културен и женките са те харесвали и за това си свършил работата,
                    Не съм бил с образование, но това е дълга история и не е за тук. (не ми разрешават да отговарям, което означава, че работата е дебела и трябва да изчезвам). Това беше от мен.

                    Някога, ако реша да се върна, няма да съм с тоя ник. Да си починете от мен и да не създавам проблеми на модераторите (щом две различни ме дебнат, за да ме изтрият - няма смисъл да губя времето си)

                    Здраве, щастие, любов!


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                      Според мен, си бил готин пич, с образование, културен и женките са те харесвали и за това си свършил работата,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        Съзирам тънка ирония в края на пожеланието ти.
                        Не ми е в стила да ти отговарям. Това са "задължения", които се оценяват от дамите, не и в мъжките компании! Кавичките са, защото аз ги определям като приятни преживявания (не, като задължения)!

                        Действай по задачите, без да се отвличаш с незначителни за теб неща.

                        Според мен, си бил готин пич, с образование, културен и женките са те харесвали и за това си свършил работата,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                          Аз по принцип не съм ти враг и оценявам това, че си се справил отлично с мъжкарските задължения преди време.

                          Съзирам тънка ирония в края на пожеланието ти.
                          Не ми е в стила да ти отговарям. Това са "задължения", които се оценяват от дамите, не и в мъжките компании! Кавичките са, защото аз ги определям като приятни преживявания (не, като задължения)!

                          Действай по задачите, без да се отвличаш с незначителни за теб неща.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            Чудо невиждано!

                            Евго ми е поставил плюсче! Колко малко му трябва на човек, за да бъде щастлив!

                            Нали това не е кръст? (нищо чудно)

                            Иначе, Криси си е една сладурана, източена, всичко си има в телосложение. приятен събеседник, чувство за хумор и (нещо, което рядко съм забелязвал у дамите!) - чувство за самокритичност, ако и по принцип да няма (видимо) какво да се критикува...

                            Да е здрава, успешна и да радва хората, около себе си!

                            ...................

                            Горните ми пожелания са и към останалите дами, които четат форума, рецензират го и, които пишат в него!

                            Аз по принцип не съм ти враг и оценявам това, че си се справил отлично с мъжкарските задължения преди време.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              +1,

                              Чудо невиждано!

                              Евго ми е поставил плюсче! Колко малко му трябва на човек, за да бъде щастлив!

                              Нали това не е кръст? (нищо чудно)

                              Иначе, Криси си е една сладурана, източена, всичко си има в телосложение. приятен събеседник, чувство за хумор и (нещо, което рядко съм забелязвал у дамите!) - чувство за самокритичност, ако и по принцип да няма (видимо) какво да се критикува...

                              Да е здрава, успешна и да радва хората, около себе си!

                              ...................

                              Горните ми пожелания са и към останалите дами, които четат форума, рецензират го и, които пишат в него!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                На теб ти личеше, но аз се доверявам на сетивата и реалните си служебни срещи с нея.
                                Тя дори пусна свои снимки тук. Не вярвам да има сестра-близначка.

                                Стига си търсил под вола - теле! Не се губи в подробности, които за теб са без значение! Действай по задачите и консултациите, които ти правят младите чичаци тук!
                                +1,

                                Коментар

                                Working...
                                X