IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    А тя дали ще има пари да си плати
    Сутрин, обед и вечер и пак ще напълнее Евго. Аз 9 кила качих за 7 дена на бодрум
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      При такива предложения, се подразбира, че мъжът плаща винаги. Както и при излизания навън.

      Вече като са двойка, може да си делят разходи за някой неща, като живеят заедно.
      Ми ако заживеете у вас ще плаща ли наем

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Ми аз съм го казал отдавна какво не ясно има.Богат ще бъде тоя който е здрав и има какво да яде.2022 не е случайна година..Така че освен лавандулите гледай да засееш малко картофи градинка да завъдиш некоя животинка и да се сдобиеш със малка и китна селска къща ако може с кладенец.Направи си хубава баня кухня и барбекю.Да не забравиш и външна тоалетна..ама не нужник а тоалетна в постройка както си му е редът с лятна баня.Сложи и едно хубаво джакузи прекарай трифазен ток докато имап време.Научи се да си правиш различни зеленчукови консерви.После ще си говорим дали ще искаш София...Аз нещо започвам да подивявам на тема японска баня
        http://djakuzi.com/pricelist/
        кладенец с дебит 6 кубика на час (измерен, че поливам от него 45 декара)
        трифазен ток
        външен нужник
        градина ( домати , лютеница правихме тази година)
        лозе (половин тон вино + 120л чиста гроздова ракия)
        овошки
        това в 5 декара двор (пред който имам 45 декара оградени и изградена поливна инсталация ф63 основна тръба + капково в насаждения - не лавандула)
        склад пълен с инвентар, който ме прави 100% независим от външни хора (трактор, камионче,10 вида прикачен инвентар сега съм поръчал още един)
        в проект - втори склад 200кв и 2 малки къщички (50-60кв) бързо строителство (сега оглеждам)

        джакузи, японска баня, сауна , йога купол - след това ако не ми свърши ентусиазма.

        криза на средната възраст


        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          А тя дали ще има пари да си плати
          При такива предложения, се подразбира, че мъжът плаща винаги. Както и при излизания навън.

          Вече като са двойка, може да си делят разходи за някой неща, като живеят заедно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Като си хвана сериозна приятелка, ще я заведа там,

            Сега с тази пандемия трябва да се внимава.
            А тя дали ще има пари да си плати

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Цените по морето са безумни,без ол инклузив не стъпвам там.Отделно остави цените,ами качеството на храната,грамажа на порциите ?
              Като цяло не е оферта нашето море.
              Бате Пешо е стар комунист,който благодарение на БКП лоялност живее сегашния си живот.
              Хи хи влашки точно така.Всеки успял с учене и упорит труд е стар комунист...Нищо че на дядо му взеха 250 декара земя..а после когато я върнаха не я продаде за да си купи беемве и да реве как лошите руски агенти и комунистите му пречат....Бате Пешо не мами хората не живее на майка си от заплатата и не краде домати от магазина.Бате Пешо е комунист и не краде работодателя си....А ти не си.Ти си един отруден умен но беден и причината за това са комунистите Путин и руските агенти.Хи хи хи хи

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram
                каквито и да ги разтегляме тук в момента има една голямо неизвестно и то е какво и как ще се случва, когато падне мораториума и подкрепата за бизнеса през програмите 80/20 и тн.

                държавата не е богата, а и кредиторите стават нервни. Ваксините на които всички ъпъри се надяват може да се окаже, че ще са оправданието държавата да се отдръпне от ролята майка и да си вземе стандартната позиция към частния бизнес на мащеха.

                реално има още няколко месеца (мисля, че ще удължат още малко мораториума) до тогава всичко е анализ и очаквания с много неизвестни.
                Ми аз съм го казал отдавна какво не ясно има.Богат ще бъде тоя който е здрав и има какво да яде.2022 не е случайна година..Така че освен лавандулите гледай да засееш малко картофи градинка да завъдиш некоя животинка и да се сдобиеш със малка и китна селска къща ако може с кладенец.Направи си хубава баня кухня и барбекю.Да не забравиш и външна тоалетна..ама не нужник а тоалетна в постройка както си му е редът с лятна баня.Сложи и едно хубаво джакузи прекарай трифазен ток докато имап време.Научи се да си правиш различни зеленчукови консерви.После ще си говорим дали ще искаш София...Аз нещо започвам да подивявам на тема японска баня
                http://djakuzi.com/pricelist/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  В олинклузив са включени и сериозни приятелки.
                  Но от платения контингент. Ти семеен пич ли си, Пинокьо?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Като си хвана сериозна приятелка, ще я заведа там,

                    Сега с тази пандемия трябва да се внимава.
                    В олинклузив са включени и сериозни приятелки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Иди в Турция,Анталия по хубавите им курорти,по Мармарис около двореца на Ердоган.Иди да се родиш,на почивка,зарежи тая помия тук.
                      Като си хвана сериозна приятелка, ще я заведа там,

                      Сега с тази пандемия трябва да се внимава.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        И аз съм забелязъл, че грамажът е страшно малък. Но така влизам във форма, лятото е хубаво да се отслабва малко.
                        Иди в Турция,Анталия по хубавите им курорти,по Мармарис около двореца на Ердоган.Иди да се родиш,на почивка,зарежи тая помия тук.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Цените по морето са безумни,без ол инклузив не стъпвам там.Отделно остави цените,ами качеството на храната,грамажа на порциите ?
                          Като цяло не е оферта нашето море.
                          Бате Пешо е стар комунист,който благодарение на БКП лоялност живее сегашния си живот.
                          И аз съм забелязъл, че грамажът е страшно малък. Но така влизам във форма, лятото е хубаво да се отслабва малко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo

                            Балчик е много хубав град, има супер предимства, обаче там потокът плажоспособни и харчещи туристи е малък. И търговията на дребно не върви, с изключение на сергиите по морската алея.

                            Така че цената е скъпа и няма да се избие.

                            Има един такъв момент, че българският турист не иска да харчи за дрехи или други стоки на морето, а само за почивка и храна.

                            Отделно знам за богати двойки, които не обядват в ресторанти, а си купуват от супера и си го ядат в хотелската стая. Хора с висше, с хубави апарти и коли в СФ. Аз направо се втрещих като го чух, защото то и в супера е скъпо и не е голяма разликата дали ще хапваш в ресторант или икономичния вариант.

                            Аз не правя така, не съм на това ниво.

                            Много ме дразни, че в последно време бай Пешо съвсем е подивял и много злобее по мой адрес постоянно.

                            Та той е като от стар български филм от соца, от времето на колетите,
                            Цените по морето са безумни,без ол инклузив не стъпвам там.Отделно остави цените,ами качеството на храната,грамажа на порциите ?
                            Като цяло не е оферта нашето море.
                            Бате Пешо е стар комунист,който благодарение на БКП лоялност живее сегашния си живот.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                              В интерес на истината, ако трябва да сме обективни, същият модератор, преди 2 дни осигури "медиен комфорт" и на самият Имхотеп.

                              По тоя начин - същият модератор не ми позволи да кажа какво мисля за самият Имхотеп.

                              .................................................. ..

                              Имхотеп - по мои впечатления - винаги почва с деструктивни забележки /или обижда/. В повече от случаите обидите му са насочени срещу самият автор на мнението и няма общо с дискусията.

                              По мое мнение, редно е едно мнение да се оборва с доводи, а не - да се напада и обижда създателят на определената теза.

                              Означава ли действието на модератора, че мнението на Имхотеп е изтрито със същото основание: Имхотеп е в групата на мурзилките и измамниците? /отговорът е важен за статистиката: той е републиканец, което в последно време носи определени негативи, в комбинация с мурзилка и измамник.../
                              Турям ти един пръст нагоре. Евала. Моите почитания.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                                По-добре недей. Даже има готови да те предпазят от такава грешка, винаги съм си падал по умни жени. Даже сега се сетих, че отдавна пренебрегвам медицинските консултации, смятам в днешно време човек трябва да почне да се грижи повече за здравето си, а още по-добре някоя засукана докторка да свърши тая работа. Знам, че докторка не е коректно, но друго смислово не се връзваше.
                                Може би , ендокринолог ?

                                Коментар

                                Working...
                                X