IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
    в една страна където финансовата култура е на примитивно ниво.

    Което не е много зле.....освен ако не мога да им взема парите.


    Нивото на такава култура която имаш пред вид и в германия е ниско....и като цяло в европа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

      Са бе казвай с колко дупкалА си 'ръгнАл на лофф.
      Лошо ,колеги,лошо...дайте по сериозно ...)))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
        Тази тема е още едно доказателство колко западна нивото на форума. Недоклатени чичковци и лелки си говорят за анален секс, и бълват празни локуми в един финансов форум. Щастието за мен е ако напуснете форума, за да могата да дойдат хора и говорят за инвестиции итн. , в една страна където финансовата култура е на примитивно ниво.
        Почвай да ни ограмотяваш и стига си критикувал. Съвсем сериозно го казвам. Каква базова финансова грамотност трябва изначално да има, за да се развиват по-добре нещата?

        Какви книги или практика би препоръчал.

        Ти си на ход.

        Коментар


        • Тази тема е още едно доказателство колко западна нивото на форума. Недоклатени чичковци и лелки си говорят за анален секс, и бълват празни локуми в един финансов форум. Щастието за мен е ако напуснете форума, за да могата да дойдат хора и говорят за инвестиции итн. , в една страна където финансовата култура е на примитивно ниво.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
            Истинските индианци са по-готини. Начело с бат'Гойко.
            Тц. Малика е по-печена.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              кат я гледам тая мацката....следващия път ще ида в Индия ама не в манастир
              Бе знам аз какво да ти пратя. без да е вулгарно. Едно нещо може да бъде представено по много начини.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Я виж тука нещо още по-добро. Страхотна музика между другото, за който би я разбрал.
                кат я гледам тая мацката....следващия път ще ида в Индия ама не в манастир

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                  Аз от както се разочаровах че не си перла.....не ми се коментира))
                  Са бе казвай с колко дупкалА си 'ръгнАл на лофф.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    Я виж тука нещо още по-добро. Страхотна музика между другото, за който би я разбрал.
                    Истинските индианци са по-готини. Начело с бат'Гойко.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение

                      Не ме разсмивай,защото този път коментарите ще са по hard Но ме разсмя,де ...изрод ли съм или не съм...
                      Аз от както се разочаровах че не си перла.....не ми се коментира))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Алонсо....имах двама състуденти в ТУ...много умни момчета....единия показваше на тоя по математика как се решават по лесно задачите...тогава за първи път по Витошка видях да пеят Харе Кришна. Тея двамата бяха много социално....странни...и залитнаха по Кришна. Еба им се майката. Живееха по едно време в комуна....в един апартамент ...след като завършихме видях единия...изцяло алл ин в Кришна...еба си майката на живота ти казвам това умно момче....
                        Не залитай по религията....не ти трябва...
                        Я виж тука нещо още по-добро. Страхотна музика между другото, за който би я разбрал.

                         

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          Ако нещо ви трябва в Тавекс....ще ви помогна без да съм агент))
                          Гут. Даже вери гут.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                            Сега вече ми е удобно да пиша. Бе аз всичко допускам. Кой какво прави в собствената си спалня е интимна територия. Щом никой никого не наранява й е доброволно е ок.

                            Това беше провокация, но целяща да се помисли върху някои работи, които следва да засегнеш там в твоите тестове.

                            Ще ти задам и аз един въпрос. Той е важен. Следва ли всичко да се казва и показва публично?
                            Ако не ти дреме....що не...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              Тоше, “какиното”, ти винаги ме изненадваш приятно напоследък . Май имам три опции засега за роля във форума: 1. агент на Тавекс, 2. “То” и 3. Алфа женска.

                              май третата най ми приляга

                              Въпросът опира до точното време и точното място за правенето на нещата. Мярката.
                              Ако нещо ви трябва в Тавекс....ще ви помогна без да съм агент))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Не, темата е за мярката и фалшивата моралност. Знаеш ли колко "метъли" съм виждал след 5-тата ракия да друсат гюбеци на Галена, Малена и Алена? А колко селянчета, държани като на въже от мама и тати, да избухват с по няколко наведнъж в Студентски град? А как тихи и нежни колежки, дето ми цитират мантри за любовта и как били верни, а накрая на тиймбилдинга си тръгват подръка с шофьорчето, а мъжът им уж голяма звезда. Пък за мъже да ти говоря - ум да ти зайде, хеле пък с някой лев, та да не си говорим за псевдоморала, че чак ми се драйфа
                                Груец ма ти къде одиш нощем бе човек?Почваш да ме плашиш?Явно не само селянчетата ходят в Студентски град ами мастити столичани...Я я я кажи колежките кви мантри за любовта ти цитират щото моите говорят че сабалем наранили кокошките прасето помели курника и кошарата издоили овцете отпратили козите и дошли на работа
                                Last edited by national power; 05.06.2018, 22:16.

                                Коментар

                                Working...
                                X