IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде те нема неколко дена?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Писах емайл да ми изтрият профила....без реакция...кво трябва да направя да му еба майката?
      Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
      До HY Spread,
      За изтриване на профила си, моля напишете мейл на следния адрес:
      protection@investor.bg. Напишете никнейма си и пощата с която сте се регистрирали.
      Ше требе да чакаш одобрение

      Но какво ти пречи просто да не влизаш във форума? Остави си регистрацията, може след време пак да поискаш нещо да кажеш или питаш. Пък си и създал уважавана форумна личност с този ник.
      ​​​​​

      Коментар


      • Писах емайл да ми изтрият профила....без реакция...кво трябва да направя да му еба майката?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Ми квот` са чели разказаха, и вече няма какво са кажат.

          веднъж осмисли съществуването си извън заяждането и русия и кажи нещо стойностно. Знам че няма да повярваш но ако успееш ще се почустваш по добре.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение
            От известно време ,няма коментари по тази тема.Означава ли това,че след като движещите чата тук ,се оттеглиха,/доколкото видях/,по разбираеми причини-темата ще се затвори?
            Означава. Щото никой няма кво да каже явно. Ако беше за русия.....кандидатни много. Неудачници и лумпени 70 % от присъщаващите тук. Леко съжаелявам че идеята ми беше друга....а надеждата в повече.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

              А някои сега пишат книги за успеха и щастието

              По неразбираеми за мене причини
              Ако някой прочете темата, квото и да напише ще е плагиатство.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Ми квот` са чели разказаха, и вече няма какво са кажат.

                А някои сега пишат книги за успеха и щастието

                По неразбираеми за мене причини

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение
                  От известно време ,няма коментари по тази тема.Означава ли това,че след като движещите чата тук ,се оттеглиха,/доколкото видях/,по разбираеми причини-темата ще се затвори?
                  Ми квот` са чели разказаха, и вече няма какво са кажат.

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • От известно време ,няма коментари по тази тема.Означава ли това,че след като движещите чата тук ,се оттеглиха,/доколкото видях/,по разбираеми причини-темата ще се затвори?

                    Коментар


                    • Това със смъртта е също по-лесно на думи отколкото на практика. Съмнявам се, че има много хора, които живеят със съзнанието, че всеки миг може да е последният.

                      Коментар


                      • Антъни Хопкинс го е казал добре:

                        „Знаете ли, мисля си, че човек не трябва да се притеснява за живота си, а просто трябва да го живее“, пояснява той. „Ние всички ще умрем, а това е чудесен мотиватор!“
                        http://www.glasove.com/categories/is...lupost-zabluda

                        Коментар


                        • Ха-ха, това с четене и размишляване не става


                          Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          Бахти поста,

                          Изкукуригахте от четене бе!

                          Коментар


                          • Ето тука бате Макс може да види какво прави омразният бате Мъск:

                            https://twitter.com/cnbc/status/1007...436984331?s=21

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              О бате Пешо, как върви експеримента с мисленето, ще го бъде ли или не Май върви към преминаване към следващата възможност
                              Ей равновестко къде се изгуби бе човек.Стига с тая кинта стана ли милионер?Айде малко по сериозно с форума

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Бих казал, че нито чувстваш, нито мислиш. И дори интуицията е по-скоро страничен ефект, отколкото нещо, към което се стремиш.

                                Също в никакъв случай не бих го нарекъл солипсизъм. Ако човек изпада в самовглъбяването на солипсизъма значи изпада в порочна практика.

                                За мене рационалното обяснение на коаните е (ако изобщо има някакъв смисъл от рационалност при тези неща), че претоварват логичния поток на линеарното мислене с нещо което е абсурдно за логиката, за да прекъснат потока от безсмислен водовъртеж на самовглъбеното “мислене”.
                                Бахти поста,

                                Изкукуригахте от четене бе!

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X