IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Никът Iv_max щеше да е много успешен ако беше съвсем малко по-скромен и една идея по-малко назидателен.

    Виж колко ти се радвахме няколко човека като се върна във форума. Но ти не, тръгна на нож. Взе да обясняваш колко всички сме глупави и т.н. Така не става.

    Затова пуснах един пост с причините за неуспеха

    Last edited by X_Y; 17.06.2018, 10:55.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

      Означава. Щото никой няма кво да каже явно. Ако беше за русия.....кандидатни много. Неудачници и лумпени 70 % от присъщаващите тук. Леко съжаелявам че идеята ми беше друга....а надеждата в повече.
      Очакванията пречат на щастието и пораждат негодувание.
      Разбирам негодуванието ти. Ти каза толкова много а на теб не ти казаха почти нищо. Това е нормално.
      Иначе, ако това те успокоява поне малко, на мен темата ми беше много полезна. Най-малкото, това че всичко беше по темата и най-накрая успях да си кажа някои неща, които все не бяха по темата. Когато гледам теб, аз виждам какво виждат хората в мен. Дано някой ден да срещнеш такъв човек за да разбереш и ти. Тази огромна енергия, която излъчваш отблъсква и отказва хората. Все едно да дойде Меси и да ми каже хайде да играем футбол.Това няма да породи никакви желание да играя футбол у мен. По-скоро ще ме откаже да мисля за футбола
      Та гледай положително, ако можеш. Сега поне знаеш, че някои неща не стават по начина, по който си мислиш. Може пък дори и да си преосмислиш вижданията относно очакванията. Виж как ти пречат тези очаквания да се забавляваш без да търсиш нищо. А ако искаш да продължиш, просто трябва да смениш тактиката
      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
        Качествени форуми и теми бързо загиват от такива "ползватели", от това явление; наричат ги "интернетен рак".
        Така е. А тази тема, наистина, е добра.
        ...Което, вместо да отчайва,не в ли по-добре да амбицира /в добрия смисъл/? Тъй, щото, да не го позволим?

        Прочее, относно рака на форума - пооправете ме, ако греша - аз го намирам в лицето на модературата и опорките, които тя следва. Много рядко е адекватна, толерира откровените навлеци...
        Last edited by Pyramid; 17.06.2018, 09:17.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

          Означава. Щото никой няма кво да каже явно. Ако беше за русия.....кандидатни много. Неудачници и лумпени 70 % от присъщаващите тук. Леко съжаелявам че идеята ми беше друга....а надеждата в повече.
          Качествени форуми и теми бързо загиват от такива "ползватели", от това явление; наричат ги "интернетен рак".

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            Писах емайл да ми изтрият профила....без реакция...кво трябва да направя да му еба майката

            Коментар


            • Къде те нема неколко дена?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                Писах емайл да ми изтрият профила....без реакция...кво трябва да направя да му еба майката?
                Първоначално изпратено от Andi11 Разгледай мнение
                До HY Spread,
                За изтриване на профила си, моля напишете мейл на следния адрес:
                protection@investor.bg. Напишете никнейма си и пощата с която сте се регистрирали.
                Ше требе да чакаш одобрение

                Но какво ти пречи просто да не влизаш във форума? Остави си регистрацията, може след време пак да поискаш нещо да кажеш или питаш. Пък си и създал уважавана форумна личност с този ник.
                ​​​​​

                Коментар


                • Писах емайл да ми изтрият профила....без реакция...кво трябва да направя да му еба майката?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ми квот` са чели разказаха, и вече няма какво са кажат.

                    веднъж осмисли съществуването си извън заяждането и русия и кажи нещо стойностно. Знам че няма да повярваш но ако успееш ще се почустваш по добре.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение
                      От известно време ,няма коментари по тази тема.Означава ли това,че след като движещите чата тук ,се оттеглиха,/доколкото видях/,по разбираеми причини-темата ще се затвори?
                      Означава. Щото никой няма кво да каже явно. Ако беше за русия.....кандидатни много. Неудачници и лумпени 70 % от присъщаващите тук. Леко съжаелявам че идеята ми беше друга....а надеждата в повече.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                        А някои сега пишат книги за успеха и щастието

                        По неразбираеми за мене причини
                        Ако някой прочете темата, квото и да напише ще е плагиатство.

                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Ми квот` са чели разказаха, и вече няма какво са кажат.

                          А някои сега пишат книги за успеха и щастието

                          По неразбираеми за мене причини

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iva66 Разгледай мнение
                            От известно време ,няма коментари по тази тема.Означава ли това,че след като движещите чата тук ,се оттеглиха,/доколкото видях/,по разбираеми причини-темата ще се затвори?
                            Ми квот` са чели разказаха, и вече няма какво са кажат.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • От известно време ,няма коментари по тази тема.Означава ли това,че след като движещите чата тук ,се оттеглиха,/доколкото видях/,по разбираеми причини-темата ще се затвори?

                              Коментар


                              • Това със смъртта е също по-лесно на думи отколкото на практика. Съмнявам се, че има много хора, които живеят със съзнанието, че всеки миг може да е последният.

                                Коментар

                                Working...
                                X