IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Макар, че вероятно ще ме изтрият ще си напиша как мисля, че ще се развият събитията.
    ДПС ще оттегли скритата подкрепа за правителството и мисля ще се прегърнат с новите/кои ще са те, кандидати много/.
    Може и да е вярно, ако КГБ са решили така.
    Тоест, смяна на тулупа със друга марионетка.
    Служебно правителство сега.
    Освен БСП, друго читаво дето ще вземе над 25% не виждам през март.

    А, при моя вариант.
    Снимките и записите бяха предупреждение от Доган.
    Сегашната криза - разтърсването - също.
    Е, той ще се откупи със скъпи дарове и по-старому до Март ще седи.
    Просто щото със Радев и служебно правителство е много проблемно за Доганчо
    Догодина, ВМРО, Атака, Марешки май няма да са във властта, нито Слави, Възраждане, ЦвЦв
    Last edited by benassi; 11.07.2020, 21:46.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Макар, че вероятно ще ме изтрият ще си напиша как мисля, че ще се развият събитията.
      ДПС ще оттегли скритата подкрепа за правителството и мисля ще се прегърнат с новите/кои ще са те, кандидати много/. Още няколко дни на протести и правителството ще даде фира. При следващи избори няма да имат възможност да купуват и манипулират резултати, както при последните избори и това ще е началото на края на тулупите.
      Не съм много сигурен как ще се отразят на БФБ новите избори и власт, но падането на баш тулупа и вчерашния прием в чакалнята ще раздвижват БФБ.
      За 11 години на власт с приема в чакалнята, ББ постигна наистина нещо значимо на теория, а след време ще разберем на практика дали е добро.
      https://www.facebook.com/jack.krause...7162170198352/
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        За тоя съм съгласен. Публично ви каза че той разпределя баницата на времето и вие си го търпите, за политически балансьор. Едно хубаво нещо направи, не позволи на оня баш Ердоганов турчин - Местан да даде Бг на Турция директно, ей така на тепсия. Защото е проводник на руските КГБ интереси, а не на мюслито Ердоган.
        Защо "вие си го търпите", а не "ние си го търпим", нали сте бългериън лев?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Гледам, че ти е мило тулупското правителство. Като ти е мило що работиш в чужбина, що не си изкарваш тук хляба за мизерни те докторски заплати и да те бият пациенти щото всичко е сбъркано.?
          Едва ли има мислещ човек, който иска нечия смърт. Живеещите в БГ искаме нормален живот, свежда е до минимум на корупцията и да сме равни пред закона, а някой по равни. Искаме да влизат в хазната големите данъци, а не да се спестяват за сметка на пълненен на нечии джобчета.
          И преди да кажеш, че съм червен, не съм. Няма никакви политически пристрастия. Гласувал съм веднъж за тулупите при първия мандат. И тогава мисля, че беше правилно решение.
          нито е в чужбина , нито е доктор . брокер е .
          и гербаджия .
          и не му се вярва че имотките нахлундзват ските. а ските са намазани със восък

          Коментар


          • Радев е президент само защото алтернативата беше ..... Цачева.
            Така че, дълбоката държава (да, и тука имаме такава) го е нарочила да бъде иззбран.
            Както и БСП да е слаба алтернатива.
            И, не очаквам поскъпване на имотите поне до 2022 (от тогавашните цени)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Гледам, че ти е мило тулупското правителство. Като ти е мило що работиш в чужбина, що не си изкарваш тук хляба за мизерни те докторски заплати и да те бият пациенти щото всичко е сбъркано.?
              Едва ли има мислещ човек, който иска нечия смърт. Живеещите в БГ искаме нормален живот, свежда е до минимум на корупцията и да сме равни пред закона, а някой по равни. Искаме да влизат в хазната големите данъци, а не да се спестяват за сметка на пълненен на нечии джобчета.
              И преди да кажеш, че съм червен, не съм. Няма никакви политически пристрастия. Гласувал съм веднъж за тулупите при първия мандат. И тогава мисля, че беше правилно решение.
              Добър коментар.

              Коментар


              • Всички са за панделата без изключение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  https://www.24chasa.bg/novini/article/8800455
                  това ли искате?
                  не съм се съмнявал че в тази страна селяните с каскети, примитиви и невградими с никое цивилизовано общество доминират. За тях е важно да имат апартамент, подарен им обаче, а те са верни като питбули в замяна, да командват, донасят, всичко интелигентно им пречи.
                  е, това е проблема със имотите,
                  матряла е тъп в БГ, не може и не знае в какво друго да инвестира,
                  вечния рентиер,
                  как да паднат имотите до реални цени
                  Last edited by benassi; 11.07.2020, 22:03.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                    Гледам, че ти е мило тулупското правителство. Като ти е мило що работиш в чужбина, що не си изкарваш тук хляба за мизерни те докторски заплати и да те бият пациенти щото всичко е сбъркано.?
                    Едва ли има мислещ човек, който иска нечия смърт. Живеещите в БГ искаме нормален живот, свежда е до минимум на корупцията и да сме равни пред закона, а някой по равни. Искаме да влизат в хазната големите данъци, а не да се спестяват за сметка на пълненен на нечии джобчета.
                    И преди да кажеш, че съм червен, не съм. Няма никакви политически пристрастия. Гласувал съм веднъж за тулупите при първия мандат. И тогава мисля, че беше правилно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Ботич, ще кажа накрая като Кретена, това заслужавате. Пак сте на погрешната страна. Искате си мафията и това си е. Мафията са точно тези които Прокуратурата преследва. И от кабинета на Тиквата има боклуци, някои си заминаха, има още. Но съветници, секретари на Президента, чатове с Бобоков и офанзивата с футболната сган на Божков и приближените на такива като него, ами Златев...руската мафия не спи. Рая сте си и това си е. Какво очакваш като бутнете Тиквата? Абе, хора на карти ги лъжат по веднъж-дваж, вас ви водят за носа накъдето си поискат. Многократно ви гъбосват и местят като пешки.
                      Какъв божков ве. Искаме си ДБ, искаме главата на каскета. Борисов е мека мария - може и да остане вожд на герберите
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение

                        И не само той. И Делян и Борисов и каскета. Разбира се и всички предатели, които подкрепят статуковото, и еничарите в униформи!
                        https://www.24chasa.bg/novini/article/8800455
                        това ли искате?
                        не съм се съмнявал че в тази страна селяните с каскети, примитиви и невградими с никое цивилизовано общество доминират. За тях е важно да имат апартамент, подарен им обаче, а те са верни като питбули в замяна, да командват, донасят, всичко интелигентно им пречи.
                        Last edited by bulgarian lev; 11.07.2020, 19:49.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Макар, че вероятно ще ме изтрият ще си напиша как мисля, че ще се развият събитията.
                          ДПС ще оттегли скритата подкрепа за правителството и мисля ще се прегърнат с новите/кои ще са те, кандидати много/. Още няколко дни на протести и правителството ще даде фира. При следващи избори няма да имат възможност да купуват и манипулират резултати, както при последните избори и това ще е началото на края на тулупите.
                          Не съм много сигурен как ще се отразят на БФБ новите избори и власт, но падането на баш тулупа и вчерашния прием в чакалнята ще раздвижват БФБ.
                          За 11 години на власт с приема в чакалнята, ББ постигна наистина нещо значимо на теория, а след време ще разберем на практика дали е добро.
                          +1

                          Коментар


                          • Макар, че вероятно ще ме изтрият ще си напиша как мисля, че ще се развият събитията.
                            ДПС ще оттегли скритата подкрепа за правителството и мисля ще се прегърнат с новите/кои ще са те, кандидати много/. Още няколко дни на протести и правителството ще даде фира. При следващи избори няма да имат възможност да купуват и манипулират резултати, както при последните избори и това ще е началото на края на тулупите.
                            Не съм много сигурен как ще се отразят на БФБ новите избори и власт, но падането на баш тулупа и вчерашния прием в чакалнята ще раздвижват БФБ.
                            За 11 години на власт с приема в чакалнята, ББ постигна наистина нещо значимо на теория, а след време ще разберем на практика дали е добро.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              За тоя съм съгласен. Публично ви каза че той разпределя баницата на времето и вие си го търпите, за политически балансьор. Едно хубаво нещо направи, не позволи на оня баш Егдоганов турчин - Местан да даде Бг на Турция директно, ей така на тепсия. Защото е проводник на руските КГБ интереси, а не на мюслито Ердоган.
                              И не само той. И Делян и Борисов и каскета. Разбира се и всички предатели, които подкрепят статуковото, и еничарите в униформи!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
                                Радев ако е мъж да вади остатъците от армията и към сараите. Доган трябва да бъде публично обесен, а еничарите в униформи и всички подкрепящи хунтата трябва да бъдат разстреляни без съд, присъда и много обяснения.
                                За тоя съм съгласен. Публично ви каза че той разпределя баницата на времето и вие си го търпите, за политически балансьор. Едно хубаво нещо направи, не позволи на оня баш Ердоганов турчин - Местан да даде Бг на Турция директно, ей така на тепсия. Защото е проводник на руските КГБ интереси, а не на мюслито Ердоган.
                                Last edited by bulgarian lev; 11.07.2020, 18:54.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X