IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    Аз видях 10-15 колеги и те ли са мафиоти?
    Колегите ти не са мафиоти, разбира се Нито някой от нас е такъв ,но ще ме извините Чери,е баш такъв ! Колкото до това защо няма да падне правителството ,мога да се обоснова ама ще ме тръкнат веднага.
    Last edited by RUBLA; 11.07.2020, 18:56. Причина: Не се поддавайте на провокации.Тези дни всички са изнервени.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Аз видях 10-15 колеги и те ли са мафиоти?
      Ботич, ще кажа накрая като Кретена, това заслужавате. Пак сте на погрешната страна. Искате си мафията и това си е. Мафията са точно тези които Прокуратурата преследва. И от кабинета на Тиквата има боклуци, някои си заминаха, има още. Но съветници, секретари на Президента, чатове с Бобоков и офанзивата с футболната сган на Божков и приближените на такива като него, ами Златев...руската мафия не спи. Рая сте си и това си е. Какво очакваш като бутнете Тиквата? Абе, хора на карти ги лъжат по веднъж-дваж, вас ви водят за носа накъдето си поискат. Многократно ви гъбосват и местят като пешки.
      Last edited by RUBLA; 11.07.2020, 20:26.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Радев ако е мъж да вади остатъците от армията и към сараите. Доган трябва да бъде публично обесен, а еничарите в униформи и всички подкрепящи хунтата трябва да бъдат разстреляни без съд, присъда и много обяснения.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dury

          Колкото и да ми се иска според мен няма да падне правителството Сътресението вече е факт,но оставка няма да има защото президента е толкова тъп,че се осветли отвсякъде,а заради футболни фенове и един доказан мафиот правителство не пада.
          Аз видях 10-15 колеги и те ли са мафиоти?
          Last edited by RUBLA; 11.07.2020, 18:52. Причина: Спазвайте добрия тон!
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            става става виж във фейса лайфовете
            няма да е лесно, но момента на сериозни сътресения е близо.

            не говоря за развитие като в мечтите на кавръчето, но ще има избори и служебен кабинет вероятно преди да е изтекъл мандата на настоящия парламент.

            в редът на нещата е
            То на морето е погром. Глада на хората ще свали кабинета гаранция!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение

              нищо няма да стане, поддръжниците на ДПС са изгонили 100-ина протестиращи и те са отишли да протестират в Бургас
              става става виж във фейса лайфовете
              няма да е лесно, но момента на сериозни сътресения е близо.

              не говоря за развитие като в мечтите на кавръчето, но ще има избори и служебен кабинет вероятно преди да е изтекъл мандата на настоящия парламент.

              в редът на нещата е
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • https://www.dnes.bg/politika/2020/07...avlenie.456317

                Радев зове за оставката на правителството и нов модел на управление

                И аз така разправям,ама без армията няма да стане.Мирна Революция.Е,няколко депутата ако дадар фира,другите екстрадации от държавата със семействата и близките им.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                  Глупости, на плажа са хората, пробиха кордона, с лодки дебаркираха. https://www.youtube.com/watch?v=zld2_X-C9Fg
                  Президента да изкара армията и танковете,ние после ще ги оправим на стадионите.Бързи процеси.Само 61 ва Стрямска е достатъчна,да дойде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Седларов Разгледай мнение

                    нищо няма да стане, поддръжниците на ДПС са изгонили 100-ина протестиращи и те са отишли да протестират в Бургас
                    Глупости, на плажа са хората, пробиха кордона, с лодки дебаркираха. https://www.youtube.com/watch?v=zld2_X-C9Fg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

                      Не виждам майтапа. Демократично избран политик нямаме който да е власт над 10 години . Факта си е факт. И пак ще го изберем и ще мачкаме червената необразовна сган. Работещите и образованите гласуват за ГЕРБ, може би тука заради тва че има тролове да е трудно за проумняване. На сайта на ЦИК има всички протоколи , направи справка за кой гласуват а обърках се за кой хвърлят циганите.
                      Нали двама го казаха от протеста снощи. Лумпени страдащи за големия и среден бизнес. Кой бизнес, чий? Мафиотския. Казинаджии и бачкери от фирмите на Божков. Ефбет, мефбет, паразити на хранилка за сметка на наивното стадо - макар че са на Найденов, конкурента на Божков в случая.
                      Last edited by bulgarian lev; 11.07.2020, 13:02.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА

                        Ти по-добре гледай какво става със сарая на Доган днеска. Това ще съдбата на всичките скъпи имоти. Нетърпимостта на тези цени е ексалира всеки ден.
                        нищо няма да стане, поддръжниците на ДПС са изгонили 100-ина протестиращи и те са отишли да протестират в Бургас

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram

                          Майтапиш се нали?
                          Не виждам майтапа. Демократично избран политик нямаме който да е власт над 10 години . Факта си е факт. И пак ще го изберем и ще мачкаме червената необразовна сган. Работещите и образованите гласуват за ГЕРБ, може би тука заради тва че има тролове да е трудно за проумняване. На сайта на ЦИК има всички протоколи , направи справка за кой гласуват а обърках се за кой хвърлят циганите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
                            Ташунко, много спамят, ама не искат бас , че са на дребни стотинки..
                            Не искат щото ще им взема всичко.Аз за разлика от тях не приказвам измишльотини.Преди правех скрийншотове на всички сделки заради един друг тъпак наречен Порки.Та от тогава има останали скрийншотове.Сега април нарочно направих скрийншотове на 3-4 сделки.Имам такива и от американския акаунт предвиден за борсата и на платформата с наличноста.Имам и адвокати и нотариуси и нотариални актове да им запуша устите завинаги.Въобще ха са се хванали на бас ха съм им взел парите.За да не се измъкне след това ще го закарам при нотариус да подпишем записна заповед за парите от баса и след това ще ги пусна без пари да преспат на 100 м от плажа да не са напълно валат .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
                              Ташунко, много спамят, ама не искат бас , че са на дребни стотинки..
                              Бас не ми се хваща ама едно белотче моем да спретнем .... мое и покерче

                              Коментар


                              • Ташунко, много спамят, ама не искат бас , че са на дребни стотинки..

                                Коментар

                                Working...
                                X