IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    Съфорумци,уважаеми дами и господа,другарки,другари,съграждани и съселяни,


    Време е за обединениези във форума и на улицата.Обединение на ценности !!!
    Не се делете !
    Мисля че всички са нясно ,че сме изправни пред очите общ враг.Това са хората,на които ,всички ние позволихме да ограбят България,да прогонят нашите сънародници,зад граница,разделиха семейства,и оставиха нашите майки ,бащи,баби и дядовци да мизерстват с нищожни пенсии.
    Врага,няма цвят,син,червен,или какъвто и да е,защото той е общ,така както сядат всички от всички партии,целуват се,ядат и пият на наш гръб,с нашите данъци и нашите пари.
    И тук ,обединени,с понижението на цените,което е нещо хубаво за всички,и за повишителите,и за понижителите,мисля,че трябва да се изправим всички заедно,като един в името на нашето бъдеще,бъдещето на нашите деца и внуци.
    Да живее България,бъдете здрави и единни,не се обиждайте,и не се разделяйте.
    Нови по-ниски цени на жилищата,по-достъпни,нов,живот без мафия,и без корупция,или на нива приемливи,за нормалната функция на държавата ни !!!
    Венсеремос! Айде, че тука един строител зад ВИНС ми чупи стойки и ми къса нервите.

    Коментар


    • Съфорумци,уважаеми дами и господа,другарки,другари,съграждани и съселяни,


      Време е за обединениези във форума и на улицата.Обединение на ценности !!!
      Не се делете !
      Мисля че всички са нясно ,че сме изправни пред очите общ враг.Това са хората,на които ,всички ние позволихме да ограбят България,да прогонят нашите сънародници,зад граница,разделиха семейства,и оставиха нашите майки ,бащи,баби и дядовци да мизерстват с нищожни пенсии.
      Врага,няма цвят,син,червен,или какъвто и да е,защото той е общ,така както сядат всички от всички партии,целуват се,ядат и пият на наш гръб,с нашите данъци и нашите пари.
      И тук ,обединени,с понижението на цените,което е нещо хубаво за всички,и за повишителите,и за понижителите,мисля,че трябва да се изправим всички заедно,като един в името на нашето бъдеще,бъдещето на нашите деца и внуци.
      Да живее България,бъдете здрави и единни,не се обиждайте,и не се разделяйте.
      Нови по-ниски цени на жилищата,по-достъпни,нов,живот без мафия,и без корупция,или на нива приемливи,за нормалната функция на държавата ни !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

        Народен съд за всички изменници !!!!!
        И да им се конфикуват имотите.Venseremos!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Левчо, съвсем си изплискал легенда бе...
          Кои сме те, ние???
          Кви имоти бе???
          Света не се върти около кочините, които са ти в главата.
          Нима гуруто не се направлява от ДС и не е кадър на Ком партията, а?
          Айде слез на земята имах друго мнение за теб. Пишеш като отявлен трол на надник.

          700 млн такси от лотарията щоо не са дадени, ми щото някой взел подкуп и си затворил очите широко. А още колко такива има по-места.
          И кво само щото твоя вожд ще падне от власт да си затваряме очите за всички безобразие на тулуп ефенди. Що си сигурен, че точно червените ще управляват. А и кво те бърка ти си гастар в чужбина. Ние ще си носим кръста, отново!

          Тази поръчкова прокуратура ли очакваш да свърши нещо?
          Този главен "избран" без конкурент и посочен от вездесъщия млад бизнесмен дето разкости и източни БТХ, събори с помощта на твия гуру една банка поради нвкви причини, финансови вероятно..
          Евалата Полакс

          Лев дано да ги дрънкаш тия щуротии срещу заплащане не мога да си представя че някой дори ниско интелигентен може да защитава тая сбирщина от тулупи

          Коментар


          • US посолството: Протести ще има поне до 16 юли
            обикновено нещата не са толкова явни, колкото изглеждат,
            по-вероятна е психо атака към БХ, и те за нещо го притискат,
            т.е. надлъгване е, ама не му знам съветниците колко са добри,
            но той е със болно сърце,
            с празна кратуна и под голям стрес още от записите,
            нямам мнение за резултата, нужен е психоаналитик със познания в политиката

            Коментар


            • Дали вече се знае за оставката?

              -----------------------

              US посолството: Протести ще има поне до 16 юли


              От: стандарт -
              11 юли, 2020

              A
              A
              A

              Различни политически групи провеждат протести и контрапротести в района на Министерски съвет в София. На американските граждани се препоръчва да избягват райони там, тъй като се очаква това да продължи "поне до 16 юли". Това се казва в съобщение на сайта на посолството на Съединените щати в България.

              Копирано от standartnews.com
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                https://mobile.frognews.bg/article/199337/

                Аз, Осман Октай, като основател и учредител на ДПС
                Призовавам всички българи, турци, християни и мюсюлмани, да се отзоват на призива на най-овластения човек в държавата, избран пряко от хората- президентът Румен Радев
                А дано, ама надали, думата имат Карадайъ и Доган във ДПС
                Прилича ми само като притискане от Доган.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  [
                  Сътресенията в олигархията тресат и държавата. Настъпва хаос. Гражданите са жертва на всекидневен произвол. И накрая грабват тоягите, за да прогонят олигарсите. Според Евгений Дайнов, точно това предстои в България.
                  - Евгений Дайнов„Дойче Веле“, (САЩ)
                  - Протестите ще продължат до 17 юли. Американско посолство, София
                  - Р.Радев - говори английски добре и учил в САЩ

                  Няма значение кой го прави това, въпроса е резултата да е налице - оставка.
                  После ще почнем да градим от дъното на което сме в момента.
                  Last edited by benassi; 12.07.2020, 00:11.

                  Коментар


                  • https://mobile.frognews.bg/article/199337/

                    В огромния си страх премиерът на България Бойко Борисов за пореден път заигра с етническата карта. Срам и позор за него и управлението му. Аз, Осман Октай, като основател и учредител на ДПС, като представител на всички турци и мюсюлмани в България, ги призовавам да застанат рамо до рамо до протестиращите в центъра на София и в т. нар. летен Сарай на Ахмед Доган в парка „Росенец“.


                    Нека тези хора бъдат заедно така, както бяха по време на майските протести през 89-та година при комунистическия режим. Призовавам всички българи, турци, християни и мюсюлмани, да се отзоват на призива на най-овластения човек в държавата, избран пряко от хората- президентът Румен Радев, да изгоним мутрите от изпълнителната власт и прокуратурата. Нека всички отвоюваме държавата от мафията, така както го направихме спрямо репресивния апарат на Тодор Живков.

                    Коментар


                    • За да се оправи държавата е нужно да си избият всички лица свързани с режима на БКП.Техните деца,внуци,роднини,наследници да се екстрадират завинаги без право на връщане.С парите им да се построят жилища за социално слаби семейства.Имотите д им бъдат в полза на народа !!!

                      Коментар


                      • http://onovini.eu/2020/07/%D0%B4%D0%...5%D0%B8%D1%8F/

                        Четете,четете

                        Сътресенията в олигархията тресат и държавата. Настъпва хаос. Гражданите са жертва на всекидневен произвол. И накрая грабват тоягите, за да прогонят олигарсите. Според Евгений Дайнов, точно това предстои в България.


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Е, само ще се завъртят леко и схемите с нова сила. Това не можете да разберете, не става с подмяна, а с премахване на условията за съществуването им. А, и телефонните измами ще започнат. И контрабандата, и областните директори на полицейските служби ще похлупват наркобароните. А имотната мафия ще си сложи вратовръзки. Полакс, изумяваш ме, така се лъжеха бабите и дядовците, сега и вие младите уж и вас ви объркаха. Не четете чужди анализи, слушате кво бръщолевят лумпените на улицата.
                          Щом казваш, така ще е!
                          Дай, като става с премахване, а не с подмяна да не се сменят и да си разиграват коня с години, този вече 11.
                          Може да стане както казваш, но този път може и да е различно?
                          То логиката казва, че ако не се смени мисленето на всички ни, нама да се промени и управлението. Един независим прокурор и съд обаче биха били начало. Само че този не е!
                          Last edited by polax; 11.07.2020, 23:33.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Левчо, съвсем си изплискал легенда бе...
                            Кои сме те ние???
                            Кви имоти бе???
                            Света не се върти около кочините, които са ти в главата.
                            Нима гуруто не е направлява от ДС и не е кадър на Ком партията, а?
                            Айсде слез на земята имах друго мнение за теб. Пишеш като отявлен трол на надник.

                            700 млн такси от лотарията щоо не са дадени, ми щото някой взел подкуп и си затворил очите широко. А още колко такива има по-места.
                            И кво само щото твоя вожд ще падне от власт да си затваряме очите за всички безобразие на тулуп ефенди. Що си сигурен, че точно червените ще управляват. А и кво те бърка ти си гастар в чужбина. Ние ще си носим кръста, отново!
                            Не, споменавам имотите щото сме в тази тема. Да не става съвсем политическа.
                            Хубаво, действайте. Аз само леко ще променя плановете си. А вие ще виете на умрело след година отново.
                            Разваляй си мнението за мен незабавно. Не съм тук да рисувам, нито да показвам красиви снимки в профил. Грозен съм.
                            Напускам темата, ще се лиша от заплащането на трол, ще се върна при 500€ квадрата в Сф.
                            Успех!
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              КГБ, или Вашингтон?
                              Бойко Борисов сам си наби голяма черна точка със строежа на Турски поток, дали пък американските ни приятели не са решили да го пенсионират и да го заменят с някой друг по-надежден, примерно Радев ?
                              Я, кажи по кой начин Вашингтон ще го изхвърли, ако той сам не си подава оставката.
                              Отделно Съдебната система, МВР, НАП, ГДСБОП, ДАНС са във руски ръце (той, Пеевски, Доган).
                              Само със някоя аргументирана достатъчно много мръсна публикация тук или навън би станало.
                              Е, може и да го гръмне на теория, де.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax

                                Ква революция??
                                Нещо си се объркал.
                                Хората искат избори и ново некомпрометирано управление. Нима не виждаш всички схеми?
                                А дали ще е червено, синьо или друго изборите ще покажат. Ако тулупа е сигурен, както твърди, че хората го обичат да дава оставка и после пак на власт. Само, че няма да стане.
                                Не можа да събере 1000 човека от София и се наложи да кара от Бургас и Добрич.
                                Е, само ще се завъртят леко и схемите с нова сила. Това не можете да разберете, не става с подмяна, а с премахване на условията за съществуването им. А, и телефонните измами ще започнат. И контрабандата, и областните директори на полицейските служби ще похлупват наркобароните. А имотната мафия ще си сложи вратовръзки. Полакс, изумяваш ме, така се лъжеха бабите и дядовците, сега и вие младите уж и вас ви объркаха. Не четете чужди анализи, слушате кво бръщолевят лумпените на улицата.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X