IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не зная какво може да стане, но ако лих процент продължи да се вдига и ако те имат дълг в долари ще им е по трудно да плащат, може би ще има масово търсене на долари и ще продава местната валута, ще стане още по трудно изплащането на дълга, долара ще расте спрямо валутите, не знам как би се отразило на златото.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Те си имат. Отпада.
      Именно - имат петрол.
      Last edited by val/she; 03.09.2018, 21:30.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение

        Заради петрола ли?
        Те си имат. Отпада.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение


          Лично аз залагам на Мексико. Да видим.
          Заради петрола ли?

          Коментар


          • Турция.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
              Еее поне си си променила маниакалната пристрастеност към златото Сега ако започнеш да се интересуваш и от акции ще имаш развитие в областта на финансите
              Идеята ми, когато влязох бе малко по-различна. Чак маниак . Но нещата се оказват различни от много първоначални идеи. Рано ми е още за нови скокове. Събирам информация. Опасявам се, че каквото и да се планира до година и половина ще ни изненада една инфлацийка в долупосочените от мен държави. Въпросът е коя
              ще е първата държава.

              Лично аз залагам на Мексико. Да видим.
              Last edited by Selena; 03.09.2018, 20:53.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Минимални са ми количествата. Засега изчаквам. Трендът е надолу.
                Еее поне си си променила маниакалната пристрастеност към златото Сега ако започнеш да се интересуваш и от акции ще имаш развитие в областта на финансите

                Коментар


                • [QUOTE=intint;n3376932]
                  Тя идеята ми е с хоризонт 10 - 15години и това което съм гледал исторически за такъв период от време е най добре е ако може да се подберат правилни компании които с времето да имат добри резултати, още по добре би било да успея да изляза от пазара преди някоя криза, но най вероятно няма да успея да уцеля момента, и затова просто си купувам регулярно и ще оставя времето да си свърши работата. И ако видя дадена компания да не постига нов връх (казано по просто) не я държа а минавам в друга. Простичко звучи някак си, но резултатите са на лице.
                  Трудното е да избера правилните компании но имам добри съветници и резултата е +20% от нач на год и около +40% една година назад. При още една година или две ако продължи бизнес цикъла и няма криза ще съм удвоил. А ако има криза още по добре така или иначе ще купувам в следващите години.
                  Ти какво направи със златото продължаваш ли да трупаш

                  Трендът е надолу.
                  Last edited by Selena; 03.09.2018, 21:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                    С каква идея купуваш. Да задържаш или бързо да се освободиш при сгоден случай?
                    Тя идеята ми е с хоризонт 10 - 15години и това което съм гледал исторически за такъв период от време е най добре е ако може да се подберат правилни компании които с времето да имат добри резултати, още по добре би било да успея да изляза от пазара преди някоя криза, но най вероятно няма да успея да уцеля момента, и затова просто си купувам регулярно и ще оставя времето да си свърши работата. И ако видя дадена компания да не постига нов връх (казано по просто) не я държа а минавам в друга. Простичко звучи някак си, но резултатите са на лице.
                    Трудното е да избера правилните компании но имам добри съветници и резултата е +20% от нач на год и около +40% една година назад. При още една година или две ако продължи бизнес цикъла и няма криза ще съм удвоил. А ако има криза още по добре така или иначе ще купувам в следващите години.
                    Ти какво направи със златото продължаваш ли да трупаш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                      Да ти кажа не разбирам чак до толкова да давам съвети, но аз като съм купувал винаги съм купувал на исторически най високи цени и съм удвоявал и утроявал дори. Може би ако сега дадена компания е на исторически най висока цена в сравнение с друга би имала предимсво в настоящия бизнес цикъл и ако той продължи още година или две би спечелил ако я купи сега на исторически най високата цена. Така си мисля не знам дали съм прав.
                      С каква идея купуваш? Да задържаш или бързо да се освободиш при сгоден случай?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                        Той те пита сега ако я вземе дали ще е на печалба. То ясно за миналото.
                        Да ти кажа не разбирам чак до толкова да давам съвети, но аз като съм купувал винаги съм купувал на исторически най високи цени и съм удвоявал и утроявал дори. Може би ако сега дадена компания е на исторически най висока цена в сравнение с друга би имала предимсво в настоящия бизнес цикъл и ако той продължи още година или две би спечелил ако я купи сега на исторически най високата цена. Така си мисля не знам дали съм прав.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                          Всяка акция която днес е на историчски най висока цена, когато и да си я взел в миналото ще си спечелил. Същото и с индекса, ама виж златото не е така.
                          Той те пита сега ако я вземе дали ще е на печалба. То ясно за миналото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                            Черен петър. Кандидати:

                            Аржентина - Бразилия - Венецуела - Индия - Индонезия - Италия - Мексико - Турция.

                            Кой да бъде?
                            Ръмания, Полша, Унгария

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Да попитам: Днес, да речем, акции на компания Х са на исторически най-висока котировка. Печеля или губя, ако ги взема на тея?
                              Всяка акция която днес е на историчски най висока цена, когато и да си я взел в миналото ще си спечелил. Същото и с индекса, ама виж златото не е така.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                                Акции исторически най добри резултати!
                                Да попитам: Днес, да речем, акции на компания Х са на исторически най-висока котировка. Печеля или губя, ако ги взема на тея?

                                Коментар

                                Working...
                                X