IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Djoro Разгледай мнение
    Великият ЦСКА днес успя да събере над 10000 фена на представянето на отбора си в мач срещу Удинезе, въпреки и нескопосано избраният час и особено ден за мача. Мачът трябваше да се играе през седмицата, след 20.00 ч. и тогава, щеше да има и над 20000 фена. Това днес беше уникална мъка - мача свърши към 20.00 часа при температура над 30 градуса...
    Въпреки и това /белким организаторите на такива срещи за в бъдеще си направят изводи/, нашият отбор се представи добре, както и публиката. Нека същите организатори не забравят, че такива мачове се правят единствено и само заради феновете, а не да се играят по време, когато на противника му е удобно...
    Иначе си е кеф ..Удинезе да ти дойдат на крак от Австрия /както ние отидохме на крак в Италия на Интер/ само и само за да изиграят приятелски мач с теб... Блажи, нали?!!
    Наистина е готино. Дано и сините доноснически мастии изживеят някой ден това удоволствие - а дано, ама на дали??!!! Да ви имам и тръста/що за идиотизъм в наименованието?!!!/, да ви имам и простотията!!! То бива, бива..., ама пък чак толкова не бива! Успех сини "братя" с доносите! Дано някой ви се върже на идиотизма, защото в противен случай много, ще страдате и много, ще плащате... Успех...!!!
    Ти действително си уникален идиот.Ако крадеца на ДДС беше прибавил още една нула можеше и Реал и Барса едновременно да играят.Само не разбрах как може едни несретници според дребните свински душици за 3-4 години да се превърне в гранд,нещо като слабаците Мариибор и КОЛОСА МУРА.Колкото до 10000 пълен смях,виж снимките в нета.Явно не можеш да осъзнаеш,че заради такива като вашия заможен продължаваш да се радваш на живота в най изостаналата държава в Европа наречена КЕНЕФ
    За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

    Коментар


    • Великият ЦСКА днес успя да събере над 10000 фена на представянето на отбора си в мач срещу Удинезе, въпреки и нескопосано избраният час и особено ден за мача. Мачът трябваше да се играе през седмицата, след 20.00 ч. и тогава, щеше да има и над 20000 фена. Това днес беше уникална мъка - мача свърши към 20.00 часа при температура над 30 градуса...
      Въпреки и това /белким организаторите на такива срещи за в бъдеще си направят изводи/, нашият отбор се представи добре, както и публиката. Нека същите организатори не забравят, че такива мачове се правят единствено и само заради феновете, а не да се играят по време, когато на противника му е удобно...
      Иначе си е кеф ..Удинезе да ти дойдат на крак от Австрия /както ние отидохме на крак в Италия на Интер/ само и само за да изиграят приятелски мач с теб... Блажи, нали?!!
      Наистина е готино. Дано и сините доноснически мастии изживеят някой ден това удоволствие - а дано, ама на дали??!!! Да ви имам и тръста/що за идиотизъм в наименованието?!!!/, да ви имам и простотията!!! То бива, бива..., ама пък чак толкова не бива! Успех сини "братя" с доносите! Дано някой ви се върже на идиотизма, защото в противен случай много, ще страдате и много, ще плащате... Успех...!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
        Кофти за Берое, ама това е...

        Лецкито - очакваното от всички се случи: още един незабравим спектакъл от евроидиотите и поредно срамно петно, което лепят върху българския клубен футбол...

        А тия нещастници Марибор бяха толкова слаби и посредствени, че в определени моменти юроидиътс дадоха вид, че даже ги превъзхождат...

        А най-ми хареса говедото Касабов като взе да плаче накрая, че не им дали дузпа Ех, дедо Боре, как па наистина не им дадоха ена дузпа накрая, та да си биете както си знаете в подуене? Ама немали сте шансу... со садията...хомосекшуъл? ъгейн?
        -------------------
        Обаче имам добро чувство за Лудогорец, тия ще влязат поне в една от групите (ШЛ или ЛЕ) и ще отсрамят тази година БГ клубния футбол...
        напиши го с едно изречение:

        евроидиота зарадва цяла българия ............... пак
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Ами, вчера нямах време, гледах положенията днес, изглеждаха равностойно. Иначе чета коментари, че десния бек е издишал яко. Техния гол стана от грешка на защитата, но и предишните им положения имаше такива грешки, олигофренско позициониране на защитници и после логичното изтървават си човека при игра с глава в наказателното. Вратарчето и дузпа даже им спаси. Мисля че проблемите на Левски в евротурнирите са доста по-дълбоки. Липсва манталитет... можем да говорим за европейски синдром и загуба на идентичност. За съжаление с тези загубени титли и купи в бг и пропиляни години, по-скоро си затвърждават липсата на увереност и това е резултата. Аз лично по-скоро им съчувсвам, нищо че ни закриваха всеки ден и искаха да ни няма и да отидем в миманса. Дано нямерят правилните хора за този отбор. Както е моята надежда сегашните собственици и ръководство най-накрая да изведат ЦСКА от изкуствената кома от 2008 година до момента. Ето резултатите на Левски от последните 6 сезона в европа. Просто това ми е мнението, европейски синдром и загуба на идентичност... тези приказки Левски винаги се бори за победа, титла, купа, шампион просто вече и футболистите не си ги верват.
          2011/12 – Спартак Търнава – 2:1, 1:2
          2012/13 – Сараево – 1:0, 1:3
          2013/14 – Иртиш – 0:0, 0:2
          2014/15 – не участва
          2015/16 – не участва
          2016/17 – Марибор – 0:0, 1:1
          Те и Берое отпаднаха, Славия преди това, просто са си зле нещата.
          Last edited by pepe1234; 22.07.2016, 11:33.

          Коментар


          • Уфф...
            язък за вчера...
            определено имахме сили да бием, ама ... толкова си (НЕ)можем..
            Като не можем да вкараме - ни вкараха...
            краен резултат 1-1.
            общ резултат от двата мача 1-1.
            Марибор се класира с гол на чужд терен.
            това е.
            ама имАло ли е дузпа ? не е ли ?
            нема смисъл да се дъвче. Съдията не е свирил - няма дузпа. толкова.


            .. а чорбарската радост, просто не я разбирам...

            жалки.
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Кофти за Берое, ама това е...

              Лецкито - очакваното от всички се случи: още един незабравим спектакъл от евроидиотите и поредно срамно петно, което лепят върху българския клубен футбол...

              А тия нещастници Марибор бяха толкова слаби и посредствени, че в определени моменти юроидиътс дадоха вид, че даже ги превъзхождат...

              А най-ми хареса говедото Касабов като взе да плаче накрая, че не им дали дузпа Ех, дедо Боре, как па наистина не им дадоха ена дузпа накрая, та да си биете както си знаете в подуене? Ама немали сте шансу... со садията...хомосекшуъл? ъгейн?
              -------------------
              Обаче имам добро чувство за Лудогорец, тия ще влязат поне в една от групите (ШЛ или ЛЕ) и ще отсрамят тази година БГ клубния футбол...

              Коментар


              • Още преди седмица усещах, че ще турям ново говедце на картата....


                Click image for larger version

Name:	Eвроидиотите - по-ново говедце..jpg
Views:	1
Size:	99.4 КБ
ID:	3041857
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  Къде?
                  В сметката на букмейкърите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Ахаа, ето къде било заровено кучето.
                    Къде?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ksarax Разгледай мнение
                      Когато говорим за бг отбори на всякво ниво (клубно или национално) за мен това значи кинтиииии.
                      Днес се отчетоха подобаващо
                      Ахаа, ето къде било заровено кучето.

                      Коментар


                      • Когато говорим за бг отбори на всякво ниво (клубно или национално) за мен това значи кинтиииии.
                        Днес се отчетоха подобаващо

                        Коментар


                        • Левски пак стана на трески от словенци.

                          Коментар


                          • Мдаа... За съжаление излязох прав и спектакълът на синята циркова трупа в Европа свърши преди да е започнал. С нетърпение, ще очакваме изявите и по родните терени. Там смехорията, ще е още по-голяма...

                            Коментар


                            • Цирка май започна. Хайде дано не съм прав...

                              Коментар


                              • Смешниците от Подуяне - нарекли себе си Левски /кой им даде това право?/ отново са решили да ни показват що е то анти футбол.
                                Много плач, ще има...
                                Дано не съмправ, ама много ме съмнява...

                                Коментар

                                Working...
                                X