Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
    Някой прочете ли вече книгата на Стоичков? Лично аз смятам да си я купя, защото сто процента ще има неща, които не знаем, въпреки че уж за него всичко се знае.
    и аз смятам да я купя ........... за да видя той как вижда нещата от неговата камбанария...
    fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Някой прочете ли вече книгата на Стоичков? Лично аз смятам да си я купя, защото сто процента ще има неща, които не знаем, въпреки че уж за него всичко се знае.

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

Вчера и двете дузпи не бяха изпуснати от маймуни -само за твое сведение. Иначе отпаднахме заради терена, съдията и нашето си наможене - горе-долу поравно. Финягата днес фино е показал зачатъци на топки, да видим какво ще стане. Ти чакай днес КАС да се произнесе за Спрокел, че да видим какво ще пледирате - Литекс ли сте, нов отбор ли сте?
        В Левски друго освен маймун няма да не обиждаме животинките щото са по умни

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

Ай ся курвите и виновни..Ми да си тренират и да им обръщат внимание.Та кой е умрел ще видим ти казах.Тоя Пернишкия финяга така ше ви нагласи въпрос на година време е.А вчера пак съдията виновен че оная маймуна не можа да вкара дузпата
          Вчера и двете дузпи не бяха изпуснати от маймуни -само за твое сведение. Иначе отпаднахме заради терена, съдията и нашето си наможене - горе-долу поравно. Финягата днес фино е показал зачатъци на топки, да видим какво ще стане. Ти чакай днес КАС да се произнесе за Спрокел, че да видим какво ще пледирате - Литекс ли сте, нов отбор ли сте?
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

И двата отбора (единият умре, де) са докарани нарочно до това състояние - тезата съм я развивал многократно, да не се повтарям. Футболът ни страда от едно основно нещо - младите са лигльовци, джендъри и епилирани педерчиняци, които с 20 000 лева първоначален трансфер се считат за господ и кариерата им умира в зародиш. Курвите ебават мамата на всичко - Валерката е типичен пример - уникален талант, докато не го подхванаха нашите уруспии и оттогава е само надолу. Е, останалите са от този род и сорт - дали са червени, сини или пембени - все тая.

истината е една - нулеви 2-3-5 години (те така или иначе са си нулеви, изключая Лайнохорец) и рестарт на всичко от нулата. Другото е внос на чужденци и национализация - пак е опция, ти си избери
            Ай ся курвите и виновни..Ми да си тренират и да им обръщат внимание.Та кой е умрел ще видим ти казах.Тоя Пернишкия финяга така ше ви нагласи въпрос на година време е.А вчера пак съдията виновен че оная маймуна не можа да вкара дузпата

Коментар

• Първоначално изпратено от Belcho Разгледай мнение

За съжаление Левски и ЦСКА не са това, което трябва да бъдат, но от това страда целия бг футбол.
              И двата отбора (единият умре, де) са докарани нарочно до това състояние - тезата съм я развивал многократно, да не се повтарям. Футболът ни страда от едно основно нещо - младите са лигльовци, джендъри и епилирани педерчиняци, които с 20 000 лева първоначален трансфер се считат за господ и кариерата им умира в зародиш. Курвите ебават мамата на всичко - Валерката е типичен пример - уникален талант, докато не го подхванаха нашите уруспии и оттогава е само надолу. Е, останалите са от този род и сорт - дали са червени, сини или пембени - все тая.

истината е една - нулеви 2-3-5 години (те така или иначе са си нулеви, изключая Лайнохорец) и рестарт на всичко от нулата. Другото е внос на чужденци и национализация - пак е опция, ти си избери
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Първоначално изпратено от samiam Разгледай мнение

Като цяло в Европа да. Но в бг нямат конкуренция
                За съжаление Левски и ЦСКА не са това, което трябва да бъдат, но от това страда целия бг футбол.

Коментар

• Първоначално изпратено от Dali Разгледай мнение
                  Лудогорчетата доста зле тая година. Като сравним с предишни представяния в Европа - провал направо.
                  Като цяло в Европа да. Но в бг нямат конкуренция

Професионално управление на Airbnb имоти
                  Last edited by samiam; 02.11.2018, 17:27.

Коментар

• Лудогорчетата доста зле тая година. Като сравним с предишни представяния в Европа - провал направо.

Коментар

• Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение

Отдавна не бях влизал, но така и така съм тук, да опитам да бъда полезен с нещо за тая пуста Лига Европа
                      На мача Рейнджърс-Спартак Москва съм харесал над 4.5 картончета. Аргументите ми са, че мачът се очертава да е сериозен, холандският съдия по статистика си дава 5-6 картона в мачове в Еропа, а и отбор, воден от Стиви Джи 100% ще стъпва здраво и няма да играе балет. Успех с А група! Мен пък там няма какво да ме накара да пипна нещо
                      Здрасти, не си се мяркал от много време Звучи логично, може и да го погледна, макар принципно да си знам да не пипам ЛЕ. А за мен старозагорския мач е абсолютен подарък, но пък знам ли какво да решили кукловодите. Успех!

Коментар

Аз няма да пипам, както казах, а артилерията не бих играл посмъртно, макар че тоя Емери е олигофрен и нищо чудно да сложи силен състав, колкото и да не го вярвам. Успех!
                        Отдавна не бях влизал, но така и така съм тук, да опитам да бъда полезен с нещо за тая пуста Лига Европа
                        На мача Рейнджърс-Спартак Москва съм харесал над 4.5 картончета. Аргументите ми са, че мачът се очертава да е сериозен, холандският съдия по статистика си дава 5-6 картона в мачове в Еропа, а и отбор, воден от Стиви Джи 100% ще стъпва здраво и няма да играе балет. Успех с А група! Мен пък там няма какво да ме накара да пипна нещо
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

Коментар

• Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                          Стоичков се оказа гениален а го мислех куха лейка.Много уроци е научил по трудния начин.А описанието му на селските мачове е супер и е 100 процента истина
                          https://topsport.bg/cska/hristo-stoi...sled-nego.html
                          Както винаги Кюрда лъже като разпран - той няма умствения потенциал де, придворните му лакеи Памуков и Банев, разбира се! Какви селски мачове, какви 5 лева - хайде пък и ние да сме гледали мачове по селата - и в Пиринската Бундеслига, и в Плевенската А и Б окръжни, и в Шуменско и т.н. Какви фургони, какви 5 лева, че и към пропасти ги бутали - навсякъде имаше съблекални, които бяха масивни постройни, тоя не го знам къде е играл, че да се преоблича по фургони? А публиката и досега си е такава - викат, пусват, блъскат - помня един тарикат на мач е плевенско, как се обясняваше на съдията - ножа ми взеха на входа, ама аз си нося отвертката и ще те ръгна с нея

И не му е първият мач срещу Левски - в първия му мач губи с 3:1, а в последния - с 5:0. И много хубаво си е написал за осмицата - ех, тази осмица, дето ни я отвъртяха край Ловеч, пък сега на Грищата сФирки правим...

Абе Кюрд - човек без родина!

Коментар

• Стоичков се оказа гениален а го мислех куха лейка.Много уроци е научил по трудния начин.А описанието му на селските мачове е супер и е 100 процента истина
                            https://topsport.bg/cska/hristo-stoi...sled-nego.html

Коментар

• Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

Аз пуснах Залцбург -1.5 за 1.5...може да сложа овърче на артилерията - четох, че ще излязат със силен състав!
                              Аз няма да пипам, както казах, а артилерията не бих играл посмъртно, макар че тоя Емери е олигофрен и нищо чудно да сложи силен състав, колкото и да не го вярвам. Успех!

Коментар

• Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                                Вчера взех някой лефче на Кукушкин +4.5....трябваше да набия победа директно!
                                Григор до края на годината може и от топ 20 да изпадне....лоша работа, но нормално при тази калпава игра!
                                Няма да изпадне, но ще е близо до 20-то място. Реално важно е 16-то място за турнирите Иначе го гледах, сложих му за ташак 5 лева при 0:1, щото нали уж е роден у нас, макар и да не е 100% българин, обаче е пъен балък - сам се би, както почти винаги в последната половин година. Да видим какво ще направи в Австралия, тази година я пишем бегала. Макар принципно хем да ми е все тая за него, щото пак е отказал да играе в София, хем все пак до иметому стои българското знаме и да е най-ранкиращият се наш спортист в момента - колкото и да ми ги хвалят разни бронзови момичета, дето им викаме златни от куртоазия, или разни боркинчета, Гришката е звезда от световна класа и най-големият еВач у наше село!

Коментар

Working...
                                X