Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Военен човек не може да бъде тиква,него са го учили да не лъже,да не краде и като не му харесва нещо да си го каже.
    мда ........ също като чавдарче:
    • Чавдарчето е весело дете – играе, пее, учи се, чете.
    • Малките чавдарчета са добри другарчета.
    • Чавдарчето е примерно в къщи и в клас, то помни: „Пионер ще стана аз!“.
    • Чавдарчето учтиво поздравява, то възрастните хора уважава.
    • Чавдарчето труда обича, на помощ първо се притича.
    • Чавдарчето родината свободна обича – като своя майка родна.
    Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

От километри се вижда ,че е различен.
    президеншата и тя е различна ....... като пуйка в нови гащи
    fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

ъхъ .... той е от другите тикви...
      Военен човек не може да бъде тиква,него са го учили да не лъже,да не краде и като не му харесва нещо да си го каже.От километри се
      вижда ,че е различен.

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Предизентът е опозиция и не е като тях.
        ъхъ .... той е от другите тикви...

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

какъвто е президента, такива са и министерски съвет, такива са и депутатите, и т.н. надолу по стълбичката...

народ от тикви се сърди, че начело на държавата били две тикви и спорят коя била по-голямата тиква

мъка
          Предизентът е опозиция и не е като тях.

Коментар

• Първоначално изпратено от Инертен Разгледай мнение

Аз бих казал, че какъвто е президента,такъв е и футбола.
            какъвто е президента, такива са и министерски съвет, такива са и депутатите, и т.н. надолу по стълбичката...

народ от тикви се сърди, че начело на държавата били две тикви и спорят коя била по-голямата тиква

мъка

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

Ако така изглеждат играчите ни в Първа лига, защо Президента Радев да не е прав, че " Футболът е огледало на състоянието на държавата."..
              Аз бих казал, че какъвто е президента,такъв е и футбола.

Коментар

• Ако така изглеждат играчите ни в Първа лига, защо Президента Радев да не е прав, че " Футболът е огледало на състоянието на държавата."..

Коментар

• Перукан виновен другите невинни,целият УС на БФС трябва да подадат оставки.

Коментар

• хайде и аз да се ъъъъъъъъъ разпиша в темата

първо да подчертая, че аз съм последния който ще защитава перуката, но още в началото ще обявя, че ББ няма право да му иска оставката!!!

всички знаем, че БФС е независима спортна организация която си има устав и всеки може да прочете как се избира или освобождава неговия шеф!!!

не е работа на шефа-слънце да казва какво да се прави в БФБ и кой да е шеф ....... разбирам, че иска да огрее навсякъде, разбирам, че държавата ще построи няколко стадиона и лапачката ще е голяма, разбирам, че шефа-слънце не може да се разбере с перуката кой ще лапа от тези строежи ....... но ББ можеше много по-елегантно да отстрани мокета от БФС

според мен тази вчерашната ситуация е подготвена от преди лятото когато се привикаха големите шефове на клубове заедно с шефа на БФС за да няма договорка около съдиите и мачовете ..... самото слънце казва това и се гордее, че ги е предупредил ....... не виждам смисъл да ги предупреждава, а просто държавата трябва да следи ситуацията във футбола ни и когато има достатъчно доказателства за корупция да внесе обвинения в съда ..... това е нормалната практика ......... кви са тези предупреждения лятото??? кви са тези обяснения сега???

извършили са договаряне на мачове, нагласяли са съдии, правили са схеми от БФС има и други нарушения ...... ами ОК ....... доказват, че перуката е организатора или лапа от далаверата ....... ами ОК ...... осъждат се виновните в съда и след присъдата мокета няма право да заема поста шеф на БФС по устав (както стана смяната на властта в БНТ с присъдата на коко каменаров) ........ много е просто, но явно краля-слънце няма време да чака ....... трябва му бързо нов удобен шеф на БФС ....... говори се за Кралев, но всичко ще се види съвсем скоро...

и понеже "съд и присъди" е един бавен процес с непредизвестен край ....... решават да ескалира един ксенофобски скандал след който веднага се иска оставката на мокета ........ а за този скандал се знаеше от доста време и обществеността бе подготвена за него!!!

сега мокета дава оставка за нещо което не зависи от него ....... нито е изпратил той тази групичка от 30 фена да реват като маймуни ........ нито има някаква власт с която да спре влизането им в стадиона ....... напротив това е работа на изпълнителната власт (МВР) която пак не си е свършила работата и на неговия шеф на МВР за този пропуск ......... разбира се, че всеки знае кой назначава министъра на вътрешните работи и всеки знае кой носи отговорност за това назначение

от много години пиша срещу мокета, а сега някой като ме прочете ще остане с разбирането, че го защитавам ......... това не е така ........ напротив ........ подкрепям оставката на мокета и се радвам, че се маха, но не смятам, че с незаконния натиск за тази оставка ще се реши проблема във футбола ни и проблема с феновете по стадионите

Коментар

• Когато си едновременно баш хулиган и върл фен на Бойко Борисов... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1530747763725409&set=pb.10000370600 5157.-2207520000.1571145099.&type=3&theater

Коментар

• https://www.dnevnik.bg/sport/2019/10...fuo1eihJ2oqHdI
                        Расизъм по поръчка - кой има интерес от акцията на мача България - Англия

Коментар

• Когато си прав, прав си Груйче..

Коментар

• Тая хипотенуза, Кире, мисля, че не е особено вярна, освен в частта за активното мероприятие. Кандидатура на балканските страни за Мондиал 2030, че и да я одобрят, при алтернативи Великобритания, половин Далечен Изток (Китай и Япония с обща кандидатура) или Уругвай и Аржентина с обща - това е хипофантастика от най-чист вид. Още повече пък юбилейно световно, дето точно тогава се навършват 100 години от първото световно и ще е знаково Те на маляките, галениците на САЩ и ЕС не дадоха юбилейната олимпиада, дето Олимпиадата се е зародила като игри там, през 1996, като трибют за 100 години съвременни игри, не им я дадоха и за милениала 2000, а чак през 2004, ти очакваш да ни дадат, прошляците с 0 стадиони по стандартите, световно - буахахахаха

Та на тоя хипотенузата издиша отвсякъде, затова и я подминавам с насмешка - а това за лекичкия удар спрямо Левски с разногледото момче го оставям настрана. Не го познвам въпросния списвач, но гаранция дядо му е комунист, а той е верен привърженик на едно ловешко тире - познах ли?

Без да кажа и грам добра дума за Перуката (то няма и за какво) и без да имам и милимунда симпатия и съчувствие към него, според мен му се получи като косвена жертва. Вдигна се шум и затова Боце веднага се отърва от опашката си - той от дясната си ръка се отърва, та от един Мокет ли няма да се отърве? А че е активно мероприятие - активно е, то е ясно, ето ти го един от основните хубавци на стадиона -Геогри Валентинов, по-известен като бившето гадже на русата Златка, дето сега е на Джийзъса (то стана като турски сериал):
                            и ето ти го пак същия със снимка от профила му (ако не се вижда хубаво на сайта), на която е с фланелка с лика на Тиквата и надпис - аз вярвам на този човек

Та всчико ни е пунта мара, нормално, затова най-важното е герП да загубят поне София и Пловдив, а по-възможност и Варна, другото лека-полека ще се нареди!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Една “лека хипотеза” за снощната случка на стадион Васил Левски От Росен Димитров.

Предстои кандидатурата на България, заедно с Румъния, Сърбия и Гърция за домакинство на континентално първенство по футбол да стане факт, съвсем скоро. За разлика от съседите - ние читави стадиони нямаме и ще трябва да строим. За целта, заедно с необходимата инфраструктура - ще се “хвърлят” едни има-няма 150-200 милиона евро. Част от тях ще ни даде УЕФА, част - Европа, част от бюджета. Естествено - БФС управлява процесите по строителството - разбирай ще разпределя “пайовете”.
                              “Перуката” се опъва по отношение на “разпределението” и трябва да бъде сменен.
                              От месец се подгрява “манджата” - расизъм и всички очакват нещо да стане.
                              И то се случва - deja vu на случката от преди двадесетина години, когато “едни ултраси”, водени от един, на който му казваха “Перника”, нахлуха в сградата на народното събрание и БСП сдаде властта ....

Половин час преди мача, полицията ескортира 30 човека - ултраси на Левски, за да влязат охранявани на стадиона. 39 минути след началото на мача, след като мача вече е бил спрян два пъти, същите 30 човека напускат необезпокоявани стадиона, на който са “мучали”, “ревали” - с две думи свършили са си работата. Скандала е налице и е огромен - аз подобен не помня!
                              На следващия ден излиза “тежката артилерия” - телевизионни студия, импровизирани пресконференции пред президентсвото, апели за оставка в “нашите медии”, ГДБОП, ДАНС....
                              За да има и по-голям ефект - арестуват разни “комедианти” от БФС, които след една-две седмици ще освободят без нищо да се случи.
                              А през това време очаквам в “неговите” медии да започнат да лансират “новият шеф на централата” - млад, способен, начетен.....
                              Аз лично залягам на един, който неотдавна напусна ръководството и стана шеф на клубен отбор.
                              Ще видим!

Коментар

• Бобка, да не си луд да подаваш оставка?! Поснижи се малко до изборите има-няма две седмици, търпи се. После пак продължавате по старому. То и без това не ставаме за колективни спортове. Балкански характери сме били, малко народ сме били. Много ясно и нормално, че не се класираме на финали. То Хърватия да не би да е малка държава?! Уругвай?! Сърбия?! Това са държави с къде-къде по-многобройно население от нас! За територии да не говорим, 5-6 пъти по-големи от България. Всичко е нормално, няма да се плашите.

Коментар

Working...
                                X