IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Левскарите готвят жестоко отмъщение срещу БФС

    http://topsport.ibox.bg/news/id_1895044413
    -----------

    Напред, братя левскари! Чорбта е с вас!

    Перуката и Плешивеца обесени пред входа на БФС-ту.

    Коментар


    • БФС-ту трясна ФК Подуене пак с 40 хил. левас глоба, дето едва оцеляват.

      Да видим докога Груец-а ще вика на Перуката "легенда" на Уефски още

      П.П. Промених си мнението - нека Перуката остане още 1 година в БФС и дотогава телюгите ще са история.

      Той ги мрази повече от нас да'е ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        А ? Ще го купуваме ?... по-добре без пари
        То ние сега си играем почти баш с Б отбора.(без Лам, Мартинес, Алаба, Алкантара, Бадщубер, до скоро и без Швайни и Рибери )
        Да видим, кой ще ни "се падне" в елиминациЙте.. За сега е рано да се говори...
        Не, няма да е той. Роналдо я получава 100 % според мен.
        Ако не върже веднага, ще се направят една-две(колкот се налага) контроли, баражи, преигравания, квалификаций, та да вкара още 29 гола и готово...
        Е може да ми е бил любимец - ама в годината на Световното трябва световен шампион да стане...титлата и купата на Германия са само добавка! Верно че нещата са предопределени май,...но знае ли човек?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Колче, не се коси - като купите Ройс
          А ? Ще го купуваме ?... по-добре без пари
          Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          Вас няма кой да ви барне в БЛ - даже и Б отбора ви ще я спечели (това новото момче в халфовата линия дето изкараха след червения картон срещу Ман Сити, Шакири, гледам Данте артисал от стратовия състав, Бернат....)
          То ние сега си играем почти баш с Б отбора.(без Лам, Мартинес, Алаба, Алкантара, Бадщубер, до скоро и без Швайни и Рибери )
          Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          ....само малко проблемация в елиминациите на ШЛ!
          Да видим, кой ще ни "се падне" в елиминациЙте.. За сега е рано да се говори...
          Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
          ПП Стискам палци Нойер да вземе златната топчица тая година, ама няма да му я дадат мислА!
          Не, няма да е той. Роналдо я получава 100 % според мен.
          Ако не върже веднага, ще се направят една-две(колкот се налага) контроли, баражи, преигравания, квалификаций, та да вкара още 29 гола и готово...
          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Де Хея си изби 2 млн. от цената вчера.
            То от Де Хея се очакваше,...ама Ашли Йънг...както са казали съкратено братята Хамериканци: WTF????

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Снощи извадихме голям късмет с трите точки...Ашли Йънг да спира топката на голлинията....кога ще спрат тези контузии, че да можем да сглобим някаква що годе прилична защита...
              Де Хея си изби 2 млн. от цената вчера.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Мааани, нидьей гавори за контузиЙ, че напраоооо ....
                Колче, не се коси - като купите Ройс и още един двама пак ще си закрепите позициите...Вас няма кой да ви барне в БЛ - даже и Б отбора ви ще я спечели (това новото момче в халфовата линия дето изкараха след червения картон срещу Ман Сити, Шакири, гледам Данте артисал от стратовия състав, Бернат....)
                ....само малко проблемация в елиминациите на ШЛ!

                ПП Стискам палци Нойер да вземе златната топчица тая година, ама няма да му я дадат мислА!
                Last edited by man_united; 03.12.2014, 10:00.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  Снощи извадихме голям късмет с трите точки...Ашли Йънг да спира топката на голлинията....кога ще спрат тези контузии, че да можем да сглобим някаква що годе прилична защита...
                  Мааани, нидьей гавори за контузиЙ, че напраоооо ....
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Снощи извадихме голям късмет с трите точки...Ашли Йънг да спира топката на голлинията....кога ще спрат тези контузии, че да можем да сглобим някаква що годе прилична защита...

                    Коментар


                    • Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс е на мнение, че отборът му е демонстрирал невероятен футбол в мача срещу Стоук Сити и заслужено е спечелил дългоочакваните три точки. Независимо от това, че "червените" вкараха победния си гол няколко минути преди последния съдийски сигнал, Роджърс е във възторг от играта на своите възпитаници.

                      "Мисля, че играхме невероятно. Бяхме организирани, създавахме положения и мисля, че бе само въпрос на време да вкараме. Глен показа голямо мъжество в ситуацията с гола. Той получи няколко шева по време на мача, но не се побоя да нанесе удар с глава и да ни донесе победата. Ние винаги призоваваме защитниците да отидат напред и той получи наградата си. Мисля, че напълно заслужаваме този резултат, запазвайки неприкосновена вратата си срещу поредния добър отбор. Стоук разполага с класни играчи и може би им липсваше късмет, но както казах, ние заслужавахме победата", заяви Роджърс.
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        А пък и ЛВГ в началото на сезона беше казал, че един отбор се гради за 2-3 години, така че мисля че е реалистично догодина да гоним титла!
                        преди началото на сезона лвг каза, че му трябвали 3 месеца за да заиграе отбора така както иска .................. до сега не се вижда нищо - нито игра , нито резултати

                        единствено ви спасява факта, че не играете нито в европа, нито за купата на лигата и по цяла седмица си почивате...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          ...а междувременно шансовете на Лудогорец за продължаване в ЛЕ от нищожни станаха никакви:

                          Срещу "Лудогорец" "Реал" (Мадрид) ще опита да счупи рекорд на "Барселона"
                          дневник.бг
                          Кой знае, може пък да направят чудо. Аз не бих ги подценявал!

                          Коментар


                          • ...а междувременно шансовете на Лудогорец за продължаване в ЛЕ от нищожни станаха никакви:

                            Срещу "Лудогорец" "Реал" (Мадрид) ще опита да счупи рекорд на "Барселона"
                            дневник.бг

                            Мачът на "Реал" (Мадрид) с "Лудогорец" в Шампионската лига може да се окаже много важен за белите. Въпреки че те отдавна си осигуриха първото място в група В, има голяма вероятност да търсят усилено победата.

                            Водачът в Примера дивисион подобри собствения си рекорд за поредни победи и вече преследва този на "Барселона". Белите се наложиха с 2:1 срещу "Малага" и вече имат 16 последователни успеха във всички турнири.

                            За да изравнят рекорда на каталунците от 18, им трябват победи срещу "Корнела" у дома за Купата на краля и след това срещу "Селта" отново на "Сантяго Бернабеу".

                            Ако не се стигне до някаква изненада, "Реал" има всички възможности да подобри серията на "Барселона" следващия вторник срещу "Лудогорец" в Мадрид.

                            Българският шампион отива на "Сантяго Бернабеу" с мисълта да спечели задължително поне точка, за да съхрани шансове за участие в Европа и през пролетта.

                            "Реал" от своя страна има поне наглед лесна програма до края на 2014 г. и би могъл да продължи серията си до 22 поредни победи. След мача с "Лудогорец" мадридчани гостуват на "Алмерия". После те се насочват към световното клубно първенство, където се включват директно в полуфиналите.

                            Рекордът на "Барселона" беше поставен под ръководството на Франк Рийкард между 22 октомври 2005 г. и 22 януари 2006 г. Воденият от Карло Анчелоти "Реал" постигна 16-те си последователни успеха с голова разлика 57:9 и е начело в Примера дивисион.

                            Коментар


                            • Вчера на светците им подрязаха крилете!
                              Скоро класирането във ВЛ ще изглежда:
                              1. Челси
                              2. Ман Шити
                              3. Ман Юнайтед
                              ---------
                              4. ???

                              Ако шитита успеят някак да пречупят Рома навън и продължат напред дори мисля, че на пролет ще имаме шансове за второто място...да видим! Въпреки че чух изцепки, че вече не се борим за 4ката, а за титлата това ми се струват нормални изцепки на играчи взели 2-3 мача поред, което не им се беше случвало година и нещо

                              А пък и ЛВГ в началото на сезона беше казал, че един отбор се гради за 2-3 години, така че мисля че е реалистично догодина да гоним титла!

                              ПП А гола на РВП беше много хубав!

                              Коментар


                              • Мдам ... сливенският мангал Плешо подписа присъдите на цялото БФС с неадекватните си изцепки.

                                Браво, Плехун, машала син венец - вече Перуката няма кой да я спаси
                                Last edited by marandi; 30.11.2014, 18:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X