IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гонзо уверен: Ще завършим в Топ 6

    http://topsport.ibox.bg/news/id_1243121542
    ------------------------------

    Бог Гонзю - най-добрият чорбар. След 2 месеца ще бъде по-уверен от сега: Ще завършим в топ 10 на А група - звучи още по-престижно и така до топ 1000

    +16 точки преди полусезон - Мустак няма ли да се обажда да ни вземат пак лиценза да'е ..? ( с обяснението, че са моралния шампион )?

    П.П. Всички чорбари сме зад Пацо Тигъра с голова разлика 25:25 = 0.

    Паткуф, Гонзю и Пацо - завинаги едни от нас!
    Last edited by marandi; 13.12.2014, 23:43.

    Коментар


    • ФК Лесни .... 17 загуба за юбилей.
      Чорба горда продължава към 32-тата.

      А, Разград кога на първо място? Уен? Когда?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        Мисля, че бях достатъчно точен, конкретен и аргументиран в написаното...
        Виж, че той не отговаря на нито един въпрос, а започва да "преде" с контра-въпроси.

        Това е много смачкана комунистическа техника на пропаганда.

        Зададоха му се стотици въпроси досега и то КОНКРЕТНИ!!
        ------------------------

        От къде са 30 млн. дето Сливенския мангал бил дал за БГ футбол? Веднага да им извади произход ( има го в телевизиите на много интервюта + че бачкал без пари ).

        Ами, като се прибра в БГ и мутрите те пребиха веднага, защото им увисна с борчове, много ясно, че ще дрънкаш, че бачкаш "без пари" за БГ футбола..
        --------------------------------
        Мълчание от Груеца - Перуката ( БФС ) нали и той е вътре в играта, а па бил "синя" легенда.

        Какво общо между убиец/крадец и осквернител на БГ Империя пред света да се излагаме като кифли и да ни разследват нон-стоп от най-високо ниво за черно тото и уредени мачове.

        С лафчето, ама той беше от ФК Уесни? И сега Перуката върна контра веднага, че там били 3-ма бивши играчи от ЦСКА.

        Демек - сега ние да обясняваме, че нямаме сестра.

        Ицо, Пламен, Любо, Бербатов - казаха едно и също от 10 години.

        Няма как Бербатов да играе в уговорени мачове и затова напусна НАЦИОНАЛ.
        Last edited by marandi; 13.12.2014, 14:43.

        Коментар


        • Мисля, че бях достатъчно точен, конкретен и аргументиран в написаното...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            Грую, много почна да се усукваш, като не ти изнасят фактите. Жалко, за пореден път ...
            koe усуквам бе, пепич? кажи си тезите една по една и аз също ще си изкажа мнението по тях - съответно съгалсие или несъгласие със съответноте аргументи, че иначе става малко като приказките на пазара
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Грую, много почна да се усукваш, като не ти изнасят фактите. Жалко, за пореден път ...

              Коментар


              • Спорт (2)

                Линк към старата тема:
                http://www.investor.bg/forum/showthread.php?t=12622
                रादोस्त

                Коментар


                • Ааа ... ( забравих ) - да не се учудваш защо при интервю са търсени чорбари? ( мигар те не знаят за БГ "националната" кауза още )?

                  Нямам идея - може би трябваше да търсят някой от тия с плюнките на Герена и средните пръсти на Армията, които БФС не ги "видя", въпреки че ги въртяха по новините тия жестове над 1000 пъти.

                  Но БФС нивгиж не греши, както би казал Пл. Марков, Ицо Стоичков, Д, Бербатов и Л.Пенев.
                  -----------------

                  Слушай сказиките, че Плешивия мангал от Сливен вадел само от джоба си кинти за БГ футбол.

                  Като аз знам, че точно, когато се прибра в Сливен и си построи парцел над града, гадженцето директно ме информира, че Плешивеца са го били местните, че им дължи пари още тогава. И му метнали един кютек.

                  Ма, той после стана "кмет" и "БФС" - тоя няма да доживее до 50 години - обаче вадел 30 млн от джоба си за БГ футбол.

                  Дай произход на средства? Няма как да е изкарал толкова като футболист от заплатки, че да ги е "дал" после. Справка винаги може да се направи с клубове. Приспадаш му хотелчето с няква бара за басейн и дискотека и колко ще останат, дет' ги бил "дал" безвъзмездно и сега бачкал без пари за БФС и БГ футбол.
                  ---------------------------------------------------------------------------------------

                  Синята Перука естествено па - 10 години изобщо не знае за какво иде реч? Че некъв мангал се върнал от гурбет и почнал с дълговете, че го пребили на центъра на селото им.

                  И изобщо не е в "схемата" - че чак УЕФА сега ни разследва кат' гламави.

                  Знаеш ли кога ще се оправи имидж на БГ футбол и да вземеш над 2 милки от играч? Никога в близките 10 години. Но за това е виновна "Чорбата" ъф коурс, на която 4 световни звезди го казаха едно и също в прав текст.

                  - Пл. Марков ( звезда във Франция )
                  - Христо Стоичков ( световна звезда )
                  - Д. Бербатов ( световна звезда )
                  - Л. Пенев ( звезда на Испания )

                  Едно и също говорят от 10 години всичките.

                  Енджой!!!!
                  Last edited by marandi; 13.12.2014, 12:59.

                  Коментар


                  • Камата за млад левскар: Ценя неговата безкористност

                    http://topsport.ibox.bg/news/id_1006479567

                    Цитат:

                    Авторитетното британско издание The Guardian публикува материал за таланта на Левски Божидар Краев.

                    В материала за таланта е цитиран и Христо Стоичков. "Той е най-добър, когато дриблира с топката на скорост. Но най-много ценя неговата безкористност и желание да играе за отбора", казва легендата на българския футбол.

                    "Таланти като него се раждат веднъж на десетилетие. Той вече е завършен играч, с отличен контрол на топката, визия и уникална способност за даване пасове", пък е мнението на Спас Джевизов, който е работил с него в школата в Етрополе.
                    -------------------------------------------------------------------------

                    Чаткаш ли, Груец колко е голяма разликата между вас и нас в мислене? ( риторично ).

                    Най-големите ни звезди започват да промотират ваша "стока".

                    П.П. За сравнение вашите двИзди трепят прасета с Калашник - цитат на видна синя легенда Боримиров, когато след мач с нас изцепи точно това. Дайте ми Калашник да трепя прасета и махаше пред автобусите след мача като вятърна мелница.

                    Тая ваша "легенда" има ли представа към кого се обръща въобще и коя Чорбата в Европа и света? Явно - няма.

                    Успех на момчето от нас - виждаш помагаме, каквото зависи от нас!
                    ------------------------------------------------------------------------------
                    П.П.П. Виж в черничко какво е казал Ицо - демек при него няма черно тото и гарантира ( в скрит текст ) като си слага името. Познай защо така се говори извън БГ вече?

                    Оо ... да .... Лечо Сливен и Плехун - ни оправиха имидж на страната за 10 години напред и сега няма чистене. Но са незаменими. Дръжте ги докато пукнат там, но няма да продадете играч над 2 млн.
                    Last edited by marandi; 13.12.2014, 12:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      чудесно, и аз това искам - бийте лудоглавци, така както ни биете напоследък нас (да си ме чул да се обясбявам напоследък как сме силни, ама хей на, съдията ни пречел, иначе да сме галактически шампиони - не става,нямам основание, на базата на което да го кажа), и няма да има кой копче да ви каже. Дотогава - ако може, само ако може, без да пищите постоянно като, абе знаеш като какво
                      И това ще стане някой ден и статистиката ще се промени и няма да е каквато е сега ( не ми се коментира мач по мач кога наистина ни биха и кога ни заклаха или им върза ), за да не кажеш пак, че рИвъ ..

                      П.П. Но по принцип всеки криминален отбор, който навлиза в България по ралични подбуди винаги таргетира по един и същи начин.

                      Започва се да бием чорбата и после мантрите, че все едно са били Ливърпул, Байерн, Ювентус, Аякс и да не изреждам дългата редица от скалпове на евро-грандове, която виси на колана ни.

                      Да, ама не! Като ударим чертата имаш 1 точка срещу Ливерпул и 1 победа срещу Стяуа и Базел, без да коментирам как.

                      Но да приемем, че за статистиката ще остане това

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение

                        Чорбата искаме да гледаме спорт! Нищо повече и нека по-добрият победи, но на терена!
                        чудесно, и аз това искам - бийте лудоглавци, така както ни биете напоследък нас (да си ме чул да се обясбявам напоследък как сме силни, ама хей на, съдията ни пречел, иначе да сме галактически шампиони - не става,нямам основание, на базата на което да го кажа), и няма да има кой копче да ви каже. Дотогава - ако може, само ако може, без да пищите постоянно като, абе знаеш като какво
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Айде пак, Груец - говорим на различни "езици" явно.

                          Ние си чистим градинката доколкото можем. Увяхнала, лошо мирищеща, безцветна ...

                          Колко народ сменихме досега като ги разбрахме какви са връткаджии? Ей, Дона ти ги е изредил - шутове на Мултаци, Черепи, Лупи-та, Гърернета и да не изброявам за 25 години колко минаха и заминаха.

                          Вие какво сменихте досега освен напазаруваните титли през ерата Чорни/Грашнов/Мтел схемата?

                          Влезе конкуренция на пазар за пощи и издъхнахте от раз. Я, стани работодател и пробвай да плащаш на минимални ос. прагове, а другото на "ръка" да видиш какво става?

                          Но т'ва е Левски - той е светиня - можем да убиваме фенове на другите отбори, да ги оставяме трайни инвалиди, да правим данъчни престъпления, да перем кинти през наркотици, да бием полицията, а после да мучим, че тя ни репресира и прочие и прочие ....

                          Чорбата искаме да гледаме спорт! Нищо повече и нека по-добрият победи, но на терена!

                          Коментар




                          • три удобни и три неудобни съперника за АРСЕНАЛ

                            чакат жребия тези от нас на които отборите играят в ШЛ, а другите дгд

                            .
                            Last edited by 2012; 12.12.2014, 15:17.

                            Коментар


                            • марандич, какзва съм ти го много пъти, ще ти го кажа и сега - като сложиш фенските очила и ме четеш като дявол евангелие Ти видя ли някъде да пиша, че е редно да се премира отбор, за да не играе срешу теб??? Някъде да съм казал нещо подобно? Не, казвам точно обратното, че няма нищо ненормално (не казвам, че е нормално, казвам, че не е ненормално и противозаконно) да премираш друг отбор. Вече дали парите са дадени под масата (да, това е противозаконно) или са чисти (това не е противозаконно) са детайли и вие забивате в тях, както винаги сте правили. Няма проблем и да се осигуряваш на мин. заплата - стотици хиляди хора го правят и дори се гордеят от това (аз лично се чувствам балък, тъй като се осигурявам на максимума, но това си е мой проблем). Други въпроси имаш ли - мога да ти отговоря аргументирано на всеки.


                              Дидо, ти къде видя някой от Левски да се радва на лудоглавец, къде вия някой да им благодари за плюнките? Къде? Ама нали бфс-то било синьо, та затова не ги наказа (почти). Апропо, то почти не наказа и оня малоумен шебек от кроация, дето удари Урсула, ама нали са тъмно сини. Не ви наказа и за нахлуванията и прекъсването на мача с Мездра (трявбаше да ви извадят от групата). Не ви накзаха за неплащане на милионни дългове (за същото пирин и ботевЪ изгоряха). Не ви наказаха за разбитата от ваши привъженици след ваш митинг централа на бфс и т.н. Та дай го малко по-обективно - лудогорец са китка сравнени с вас и простотията ви (не че и при нас липсва - напротив)

                              И финално - не разбрах защо не ревахте след като марек "полегна" на лудоглавец (то пък едно полягане, но да речем, че не са се напъвали), не, вие не ревахте тогава, ревнахте, че са играли истински с вас - предполагам, че дори и плоските мозъчета в градината с жълъдите отчитат разликата между едното и другото

                              П.С. Сега се сетих и друго - това към марандича, блюстителя на реда. Марандич, хайде спомни си байновото как един отбор Локо Пловидв директно не излезе за мач с вас, че да биете служебно и да станете шампиони тогава. Или тези спомени са забравени, точно както бе забравена и първата в новата ни история (и май единствена) врътка титла за купа с латексите? Или онези не бяха истински армейци, ама сегашните са... Апорпо, какво значи абревиатурата ЦСКА - anyone???

                              Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Груйчи,

                              понеже ще ти се види сложен въпроса ми те питам:

                              "А, къде пише, че може да премираш отбор срещу, срещу когото играеш да излезе с юношите си."

                              Тук не говорим за някоя псевдо-контузия или секси изкарано картонче, за да се пропусне мач Х. Говорим за целият отбор се изважда насила.

                              П.П. Има ли чужди отбор замесен в цялата работа според теб? Че ги менкаш тия сополиви аргументи не било престъпление. А, какво е?!

                              Утре отиваме да играем с последната спирка на 120 - Подуене и Гонзю ни излиза с юношите да ги ушием 10:0 и да си оправим головата статистика от дербитата, че после като ни кажете 7 на 2 и ние да викаме десет на нула.

                              Навит ли си? Понеже е "нормално" според теб? Къде е СПОРТА във всичко това ми обясни? СПОРТ къде е?

                              Тим от А група през цялата си история да излиза в мач с юношите, понеже им трябват голове и СЛУЖЕБНА загуба от 3 на 0 няма да свърши работа.

                              Виж къде е Бекали ( на Стяуа президента ) - отлежава в пандиза точно за такива фитки, ти тук ми говориш, че било нормално. А бе, ти луд ли си?
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                абсолютно прав си, моя грешка, от 1/4 финалите нататък жребият е пълен, което е малко тъпо, но е факт
                                не виждам нищо тъпо на този етап на надпреварата (1/8-финал) да не се срещат отбори от една държава, както и да не се срещат отборите които до сега са били в една група в ШЛ

                                от следващия етап на надпреварата (1/4-финал) вече има пълна свобода в жребия

                                напълно резонно решение на УЕФА

                                --------------------------

                                все още не мога да разбера защо всички мачове се играят по едно и също време в ШЛ, че дори и в ЛЕ мачовете ги събраха вместо да има мачове цяла вечер и да се "прехвърляш" от мач на мач...

                                Коментар

                                Working...
                                X