IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спорт (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
    "2012" чудя се защо още не си си направил добро да се хвърлиш в някоя предошла река и да се оттървеш от мъките?
    ...все някоя трябва да минава през Столипиново!
    да не би да се разтрои от факта, че манафчетата няма да присъсътват в жребия ................ доста късно и малко трудно се сблъскваш с реалността

    взимай хапчетата редовно и ходи на прегледи честичко

    Коментар


    • Груйчи,

      понеже ще ти се види сложен въпроса ми те питам:

      "А, къде пише, че може да премираш отбор срещу, срещу когото играеш да излезе с юношите си."

      Тук не говорим за някоя псевдо-контузия или секси изкарано картонче, за да се пропусне мач Х. Говорим за целият отбор се изважда насила.

      П.П. Има ли чужди отбор замесен в цялата работа според теб? Че ги менкаш тия сополиви аргументи не било престъпление. А, какво е?!

      Утре отиваме да играем с последната спирка на 120 - Подуене и Гонзю ни излиза с юношите да ги ушием 10:0 и да си оправим головата статистика от дербитата, че после като ни кажете 7 на 2 и ние да викаме десет на нула.

      Навит ли си? Понеже е "нормално" според теб? Къде е СПОРТА във всичко това ми обясни? СПОРТ къде е?

      Тим от А група през цялата си история да излиза в мач с юношите, понеже им трябват голове и СЛУЖЕБНА загуба от 3 на 0 няма да свърши работа.

      Виж къде е Бекали ( на Стяуа президента ) - отлежава в пандиза точно за такива фитки, ти тук ми говориш, че било нормално. А бе, ти луд ли си?
      Last edited by marandi; 12.12.2014, 14:08.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        от таблицата на линка която манафчето е дало http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...#ixzz3LfUfSwNE , ясно се вижда, че отбори от една и съща държава не могат да се паднат един срещу друг на този етап от надпреварата
        абсолютно прав си, моя грешка, от 1/4 финалите нататък жребият е пълен, което е малко тъпо, но е факт
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Коферманите от ФК Юроидиътс отново спретнали поредната боза за проблеми.

          Проблемите ги каза Пламен Марков ( последния треньор класирал БГ отбор на голям формат ).

          Проблемите ги показа Бербатов, че не желае да играе за България в уредени мачове от БФС.

          Проблемите ги каза и Христо Стоичков в прав текст - а, после го разхождаха в Полицията да се обяснява като ученичка.
          -----------------------------------------------------------------

          Кое не ви е ясно за проблемите в БГ футбола, бре телюги с рога? Кое?
          -----------------------------------------------------------------

          В момента, както от много години е било ЦСКА води битката за феър плей да има и нищо повече.

          При нас душим с шалчето вратар като пусне гол във вратата си и режем греди още от летищетото.
          -----------------------------------------------------------------

          Прочети си поне Наказателния кодекс, бре Груйчев, че който е свидетел на престъпление и не реагира/сигнализира институциите - също става съучасник.

          Колегите ти изброиха десетки примери и ти продължаваш да се мучиш, щото ти купили нова каишка за звънеца.

          И аз ще ти дам един пример - понеже рИвеш колко е законно да се плаща на чужди на отбори под масата. Къде са тия пари, понеже се дължат данъци и осигуровки върху тях?!?

          Но пример ще ми е друг: Нормално ли е да премираш чужд отбор да ти излезе с юношите си до 18 години като извадиш основния си състав в А група?

          И да им пуснеш момчета без професионални договори, за да могат да ги разгромят, понеже ти трябва голова разлика.

          Кой е платил на тия с професионалните договори, че ще получат парите си, въпреки че не са играли и кой е платил на юношите им, които сефте играят.

          Мачът е Миньор Перник - Лудогорец

          Какво "съвпадение" само

          Коментар


          • "2012" чудя се защо още не си си направил добро да се хвърлиш в някоя предошла река и да се оттървеш от мъките?
            ...все някоя трябва да минава през Столипиново!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
              Arsenal most likely to draw Bayern Munich in Champions League last 16 while Chelsea vs Leverkusen is most probable tie of all

              Read more: http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...#ixzz3LfUfSwNE

              DailyMail
              недей гледай АРСЕНАЛ с кой ще играе, търси да видиш жребия на манафите в ШЛ и като намериш - ела и се похвали

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                могат, могат, т.е. сититу не могат, щото са втори - няма ограничения за два отбора от 1 страна на 1/8 финалите, пълен жребий е. Но си прав, рано е още за сметки
                от таблицата на линка която манафчето е дало http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...#ixzz3LfUfSwNE , ясно се вижда, че отбори от една и съща държава не могат да се паднат един срещу друг на този етап от надпреварата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                  Уескарите, лецкарите или както ти харесва най-много, за разлика от болните червенковци съзнават, че в България има по-добри отбори от Левски. А някои, като мене например, ненавиждат Левски с бай Ганьо и нееднократно вече заявяват, че този "футболен" отбор е позор за името на Апостола. Заявяват също, че неистово желаят това футболно недоразумение да изпадне в Б група, белким там научат що е това футбол.
                  Мале мила, колко болни хора - да се захласват по ритнитопковци! Пълен резил!
                  Лескарите байно, нахлузили накапаните с лютеница тениски "Аз мразя ЦСКА", "Шумен мрази ЦСКА" и пр., нямат достойнството дори да отидат и да отрежат гредите / да издигнат плакат / да изкопаят трап когато несретници смазаха техния отбор и се подиграха с публиката му.

                  Кога тези хора са признавали превъзходството на друг отбор, дори когато то е било очевидно, както е сега с нашия клуб спрямо вашия, кога?

                  Лудогорец го признахте едва когато се представи зашеметително (за нашите стандарти) в групите на ШЛ и когато Домусчиев взе да плаща на други отбори да играят на 200% срещу нас.

                  Особено ми хареса, как се направихте, че не забелязвате Дяков каква мазна храчка ви лепна насред Герена, поне аз не си спомням и Стоичков така да ви е унижавал на синята картофена нива без сектор а. Ама той двете Г-та тоз мач сигурно не го е гледал или пък е ходил да пикае точно в тоя момент или пък прощава на Дяков, защото последният все пак е горял в играта, а пък и после се извини, май...

                  Коментар


                  • Arsenal most likely to draw Bayern Munich in Champions League last 16 while Chelsea vs Leverkusen is most probable tie of all

                    Read more: http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...#ixzz3LfUfSwNE

                    DailyMail

                    Коментар


                    • Грую, още малко и ще ме питаш къде пише, че е забранено да осигуряваш футболисти на минимална работна заплата. В тази държва си има закони, никой не вярва, ама наистина има такива най-малкото закон за счетоводството и закон за ддс, оттам натам нямам идея колко още закона се нарушвават. Не съм юрист, но със сигурност ще се намерят правилници за феър плей, където също ще е изрично споменато. Колкото и да се правиш на влик фактите показват друго и факт е, че дори и вашия Карвальо ги обвини публично в премиране на други отбори и т.н. Факт е и че ги бяха снимали със съдиите на вечея преди мач и забележи за сметка на лудите вечерята - черпели ги?! Факт е и че мач за купата се игра където отбора домакин си игра домакинския мач на стадона на отбора гост в Разград?! Факт е че от Марек казаха, че не искали да попречат на евроучаститето на евробоеца?!. Та пак казвам, действайки на принципа вуте да е зле стигнахте до тук, защото копаехте гробове за нас и ни закривахте всеки ден, но както е поговорката: Който другиму гроб копае сам пада в него. Та така, затова ви застигна сега нашата участ. Смятам че когато се постигне отново взаимното уважение между феновете тогава и само тогава ще имат очите да видят, къде наистина са проблемите в българския футбол, а не да реагират първосигнално заслепени от омраза. И така ние искаме фер плей нищо друго, нещо нередно ли искаме? Искаме да сме равнопоставени с другите отбори и си искаме базите, нещо нередно ли искаме? Искаме да се махне това БФС с перуката и кликата около него, нещо нередно ли искаме? Искаме да станем акционери и да започнем процеса на премахване на мутрафоните от футбола, нещо нередно ли искаме? Аз мисля, че по скоро заслужаваме адмирации отколкото плюнки. Тъй че пак ще кажа, когато се възвърне взаимното уважение само тогава ще можем да видим истинските проблеми...
                      Last edited by pepe1234; 12.12.2014, 10:21.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Мен ми се върти нещо за понеделник...
                        Ама може и да греша ...
                        Днес ли е ?
                        В Понеделник е.
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                          що в понеделник?

                          ..................... не ги ли теглеха в петък?

                          Мен ми се върти нещо за понеделник...
                          Ама може и да греша ...
                          Днес ли е ?
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • БОЛНИ ХОРА

                            Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                            Олеле - мале, цялата истина щели да казват изкуфелите лецкари. Еми хубу - кажете я - как така клуба с име на националната светиня Васил Иванов Кунчев - Левски е собственост на КОЙ? И всички ние не знаем на КОЙ е ТОЙ? Е? И вий сте фенове всъщност на КОЙ? Седнали за Домусчиев и Томов да говорят - говорете за вашия голям КОЙ, кой е той?

                            А пък борбата за титлата не ви касае пък изобщо - вие с канарите и още двама се борите за 6-то място, ама дано БФС-то малко да натисне та да останете над чертата, което за вас ще е заслужен успех в поредния звезден сезон след 89-та.

                            П.П. Разбира се, че не сте във фалит, само ЦСКА е. И разбира се, че сте най-патриотичния отбор, след като ще ви събират на протести в полза на чужда частна компания, белким ви пусне малко рубли. Ма то с тоя курс и тва не ви оправя вече...

                            Клети ми, клети уескари, защо не ви закриха след историческия ви успех в ШЛ
                            Уескарите, лецкарите или както ти харесва най-много, за разлика от болните червенковци съзнават, че в България има по-добри отбори от Левски. А някои, като мене например, ненавиждат Левски с бай Ганьо и нееднократно вече заявяват, че този "футболен" отбор е позор за името на Апостола. Заявяват също, че неистово желаят това футболно недоразумение да изпадне в Б група, белким там научат що е това футбол.
                            Мале мила, колко болни хора - да се захласват по ритнитопковци! Пълен резил!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Хубаво де ама ти се подиграваше за ШЛ ...... а всъщност сте кръгла НУЛА в ШЛ.
                              25 години наистина сте кръгла нула не само в англия, а тото-мафията реши да ви подари една купа от ШЛ .................... по-жалък отбор на финал на ШЛ не си спомням да е имало в историята...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                тъп ли си или само на тъп се правиш???

                                колко пъти трябва да ти се отговаря???

                                чети по-долу

                                за последните 25 години АРСЕНАЛ са спечелили точно толкова пъти ШЛ колкото пъти лузърите спечелиха шипЪ
                                Хубаво де ама ти се подиграваше за ШЛ ...... а всъщност сте кръгла НУЛА в ШЛ.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X